לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשלוט בך עד כלות

לפני שבוע. 4 בפבר׳ 2020, 21:42

מה דעתכם על גבר שהתנשק יותר נשיקות צרפתיות עם חורי תחת נשיים, מאשר שפתיים נשיות?

לפני 7 חודשים. 21 ביוני 2019, 11:59

הפין האנושי עבה יותר מזה של כל פרימטים אחרים, הן במונחים מוחלטים והן ביחס לשאר הגוף. מחקר מוקדם, הגיע למסקנה כי הפין האנושי הוא גם ארוך יותר. למעשה, הפין של שימפנזה מצוי אינו קצר יותר מאשר בבני אדם - גודלו הממוצע הוא 14.4 ס"מ; בכמה פרימטים אחרים קיים יחס ישר בין גודל הפין למשקל גופם.

טרם נקבעו הסיבות האבולוציוניות לעובי הפין האנושי ביחס לזה של פרימטים אחרים. הסבר אחד הוא שנשים בוחרות את בני הזוג שלהן שיהיו עם פין גדול מספיק כדי להתאים לגודל הנרתיק שלהם, כדי לספק גירוי מיני ולהבטיח שפיכה.

במחקר משנת 2010 שערכו חוקרים מאוניברסיטת אוקספורד, נבחנו מעל ל- 5,000 זוגות. כאשר מטרת המחקר הייתה לבחון האם יש קשר בין מספר הילדים לבין אורך ועובי הפין. התשובה שעלתה באופן ברור היא שככל שלבן הזוג היה זין גדול ועבה יותר, כך נשים ילדו בממוצע יותר ילדים.

זהו נתון מדהים מבחינה זו שלא ברור האם זה נובע מילודה מתוכננת, או מסיפוק מיני בלבד (תאונה).

מה שברור הוא שאם את רוצה יותר ילדים, בחרי בבן זוג עם זין מרשים.

לפני 10 חודשים. 22 במרץ 2019, 16:52

מחקר שנערך עבור האתר "פורקטיפ" קבע מהם שלושת הדברים החשובים ביותר לנשים שמחפשות בן זוג חדש לקשר אינטימי. מוכנים?

ובכן, אנחנו לא יודעים איך לבשר לכם את זה, אבל לפחות לפי הסקר שלהם, שהקיף 5,000 נשאלים, הדבר שהכי חשוב לנשים הוא גודל איבר המין, כך שהמשפט הנושן על כך שהגודל לא קובע לא ממש נכון במקרה הזה. במקום השני - מבנה גוף אתלטי ובשלישי גובהו של בן זוג הפוטנציאלי.

המחקר הראשון שהתפרסם בכתב העת Pnas (איך לא?), בדק בצורה ישירה יותר את הנושא.

מטרת המחקר הייתה לבדוק איך נתפסים איברי מין בגדלים שונים על ידי נשים ואיך הם משפיעים על האטרקטיביות של הגבר ביחד עם גובה ומבנה גוף גברי. החוקרים הציגו בפני 105 נשים הטרוסקסואליות מאוסטרליה, בגיל ממוצע 26, דמויות ממוחשבות של גברים בגבהים שונים, מבנה גוף אתלטי משתנה (כפי שנמדד ביחס בין הכתפיים למותניים) ופין בגדלים משתנים (הפין היה רפה, לא בזמן זיקפה). הם יצרו את כל הקומבינציות האפשריות ושאלו את הנשים כמה אטרקטיביים היו הגברים בכל אחת מהן. מכיוון שכל תכונה כללה שבע אפשרויות, סך כל הקומבינציות היה 343. זה נעשה בין השאר כדי לנטרל את הקורלציות בין כל המשתנים.

התוצאות הראו שכל אחת מהתכונות (גודל פין, גובה ואתלטיות) היו אטרקטיביים יותר ככל שהיו גדולים יותר. העלייה הזו הייתה משמעותית יותר בערכים הנמוכים וככל שהתכונה הנבדקת גדלה השיפור באטרקטיביות נעשה זניח יותר.

התברר שההשפעה של פין גדול על האטרקטיביות של הגבר גדולה יותר ככל שהגבר גבוה יותר. מכיוון שגובה של גבר מהווה גורם משיכה גדול לנשים (ומסיבות אבולוציוניות מובהקות), ומוביל להצלחה רבייתית גדולה יותר, אז גודל הפין התפתח כאינדיקטור מיני משני שמוצמד לגובה הגבר. עוד התברר מהמחקר שגודל פין היה בעל השפעה על האטרקטיביות של הגבר כמעט כמו גובה, ממצא די מפתיע בהתחשב בזה שגובה הוא גורם משמעותי בבחירת בן זוג.

 

לפני 11 חודשים. 23 בפבר׳ 2019, 18:05

האורגזמה בנישואי קוקהולד מתחלקת לאורגזמה ראשית ואורגזמה משנית.

אסביר.

אזור ארוגני זהו אזור בגוף שההנאה הגופנית המינית ממוקדת בו. כלומר, אזורי גוף שהם רגישים במיוחד לגירוי ארוטי. אצל רוב האנשים האזורים הארוגניים העיקריים הם הדגדגן, הנרתיק, הפין, הפה, החזה, הפטמות והישבן. האישה והמאהב חווים את הנאתם המינית דרך האזורים הארוגניים הקלאסיים, כלומר דרך איברי מינם ופי הטבעת. הקוקהולד חווה את ההנאה המינית דרך חוש הריח באף וחוש הטעם בלשון. הסיבה נעוצה בזכות ההנאה של כל אחד מן הצדדים. זכות ההנאה פירושה הזכות להינות מיחסי מין מלאים שסופם אורגזמה. האורגזמה של האישה היא אורגזמה ראשית ויוצרת, בעוד האורגזמה של הבעל היא אורגזמה משנית ונספגת.

האורגזמה של האישה היא האורגזמה הראשית, דרכה, יכול לשאוב הבעל את הנאתו המינית. כלומר, כאשר חווה האישה אורגזמה, על הבעל להתרכז ולהתחבר אל האורגזמה של אשתו באמצעות ״נקודת חיבור״ שקיימת בפי הטבעת של האישה. הלשון של הבעל, ״שואבת״ אורגזמה מהאישה ומעבירה אותה אל הבעל. כך, ככל שהאורגזמה של האישה תהיה חזקה יותר, כך האורגזמה המשנית הנשאבת של הבעל תתחזק גם כן. משום, שלבעל אין את האפשרות לגמור דרך האיזור הארוגני הקלאסי, על שום שאיברו כלוא בתוך חגורת צניעות, האיזור הארוגני שמתפתח הוא האף. ריח התחת של האישה בזמן אורגזמה, גורם לבעל לחוש ״אורגזמתי״ יותר, ולהתחבר לאורגזמה הראשית של אשתו.

לאישה מספר נקודות חיבור, באמצעותה היא מאצילה מהאורגזמה הראשית שלה אל הבעל כדי שיחווה גם הוא אורגזמה משנית שנתמכת באורגזמה שלה.

ישנן נקודות חיבור שונות, כאשר נקודת החיבור החזקה ביותר מצויה בפי הטבעת של האישה עת היא חווה אורגזמה. נקודות חיבור נוספות מצויות בבית השחי,  בכף הרגל באיבר המין, בפטמות ובפה.

חשוב להבין שהאורגזמה המשנית היא דבר שצריך ללמוד אותו ולעבוד עליו והיא איננה מובנת מאליה כמו האורגזמה הראשית. העצימות שלה נמוכה בהרבה, ומדובר במעין תחושת צמרמורת נעימה בגוף. אך הדבר דורש תרגול כדי להגיע לרמת יכולת העברת האורגזמה הראשית. המטרה היא שהאישה תחווה אורגזמה עוצמתית וחזקה בדרך הקלאסית שבה חווים אורגזמה, והגבר יחווה אורגזמה חלשה ועדינה שלא בדרך הקלאסית אלא באמצעות תרגול מדיטיציה של התחברות אל האורגזמה של האישה.

מדוע שהבעל לא יחווה אורגזמה ראשית?

אם כך ניתן לשאול מדוע לא לתת לבעל לחוות אורגזמה ראשית בעצמו? התשובה לכך פשוטה, משום שכך הוא לא יוכל להתחבר לאשתו. לפיכך, יש לנטרל לחלוטין את הבעל מיכולת להגיע לאורגזמה ראשית וזאת באמצעות חגורת צניעות. יתרה מכך, בעל קוקהולד אינו יחווה את האורגזמה הטובה ביותר באמצעות אורגזמה ראשית, אלא דווקא באמצעות האורגזמה המשנית.

חיזוקה של האורגזמה המשנית יכול להיעשות אך ורק באמצעות חיזוקה של האורגזמה הראשית. לפיכך הבעל מחובר לאשתו ולצרכיה כל העת.

 

לפני שנה. 20 באוק׳ 2018, 13:21

צפו בכתבה הבאה, מחרמן עד אין סוף:

 

 

 

לפני שנה. 18 באוג׳ 2018, 3:21

בסרטון הבא שעלה ל- youtube, שואלים נשים מגיל 18 ועד גיל 50 האם לדעתן הגודל קובע? (של איבר המין כמובן).

מה שמעניין לראות זה את הנתונים הבאים:

בין הגילאים 18 ועד 29, 66% מהנשים קובעות שהגודל לא קובע!

אבל, בין הגילאים 30 ועד 38, 72% מהנשים קובעות שהגודל כן קובע!

איך אפשר להסביר את הפער המשוגע הזה?

בצורה די פשוטה. עד גיל 30 רוב הנשים לא נהנות באמת מסקס, הן עסוקות במחשבות על דימוי הגוף שלהן, על רצון לרצות את הפרטנר ועוד. הן מגיעיות לשיא המיני שלהן באמת רק באיזור גיל 30, ולכן הן מבינות בגיל הזה שיש חשיבות עצומה לגודל של איבר המין כנגזרת ישירה להנאתן. 

רמת ההורמון הגברי – טסטוסטרון – עולה על גדותיה בשנות העשרים של הגבר ולעומת זאת הורמון האסטרוגן הנשי עולה על גדותיו בערך באמצע שנות ה-20 לחיי הגברת. גברים בשנות העשרים שלהם מפוצצים בהורמונים וזה השיא המיני שלהם. לעומת זאת, עד שנשים לומדות להשתחרר לחלוטין וליהנות מחיי המין שלהן כמו שצריך, הן לרוב מגיעות לשנות ה-30 לחייהן.

אחת מהנשים אומרת בסרטון כי כשהייתה צעירה חשבה שאין חשיבות לגודל, אבל כשהיא התבגרה היא הבינה כמה הגודל חשוב להנאה המינית שלה. 

זה בעיני נתון נפלא שמציג את האמת לאמיתה, הגודל בהחלט קריטי להנאה המינית של האישה בכל הנוגע לגמירה הווגינאלית שלה.

לא אסיים בלי לינק לאחת מהתמונות האהובות עליי:

https://www.bdsmtube.co.il/mobile/photo/6554

 

לפני שנה. 11 ביולי 2018, 1:36

מהי ״החשיפה הגדולה״?

מדובר במצב בו ישנה בחורה, לרוב צעירה, שיוצאת עם הבחור הראשון שלה. הבחור הוא מהזן המתחשב, אבל עם איבר קטן. 

הבחורה, שזה עתה החלה לצאת עם גברים ולשכב איתם (רחמנא ליצלן) לא יודעת להבחין בין גדול לקטן בכל נושא איברי המין. היא מבלה עם הבחור שלה, היא אוהבת אותו והיא אפילו חושבת שיש לו את הזין הכי נפלא בעולם.

עד ש...

באיזשהו שלב היא מגלה שהזין של האקס שלה, הוא לא כזה גדול, אפילו קטן מאוד. ואז היא נחשפת ובגדול.

היא נחשפת לעולם שכולו טוב, העולם של איברי המין הגדולים והיפים.

מרגע זה היא לא תוכל לחזור אחורה.

היא תביט בתמונות של האקס שלה בגיחוך, ״פיסטוק חלבי״ היא תחשוב לעצמה.

היא חוותה את החשיפה הגדולה. החשיפה שכל אישה חייבת לעצמה.

ואז אחר כך ייצא לה במקרה לשכב עם קטן איבר, והיא בתמימותה תגיד לו ״נו, אתה מתכוון להכניס אותו?״ והוא יגיד במבוכה ״אני בפנים״.

כשיוצא לי לשכב עם קטני איבר, אני מודה, שאני לוקחת אותם לתנוחות שמיועדות רק לגדולים שבגדולים. אז אני מגניבה צחקוק כל פעם שהאיבר הקטן נאבק בתנוחה ויוצא ממני. זה כל כך משעשע ואכזרי.

 

 

לפני שנה. 12 באפר׳ 2018, 1:05

יש לי ויכוח עם הנשלט הנוכחי בנוגע לאיבר המוצג מטה (הוא בזקפה).

אשמח לשמוע מכם בתגובות האם לדעתכם/ן האיבר המוצג הוא קטן/בינוני/גדול והאם הוא דק/עבה?

בין העונים יוגרל יחס :) ואולי יותר מזה...

 

https://www.bdsmtube.co.il/media/photos/10063.jpg

לפני שנה. 23 במרץ 2018, 16:54

משום מה, להרבה נשלטים יש פנטזיה לשליטה של 24/7.

לא רק שאינני מצליחה להבין שליטה מסוג כזה, אני גם רואה את היחסים שלי עם עבדי הנאמן מזה 8 שנים, שעוזר לי הרבה ביום יום אבל לא מתוך שליטה או מתוך תפישת אפסות טוטאלית, אלא מתוך אהבה והערכה הדדית.

מיותר לציין שיש לי חיבור עמוק איתו, והיכרות כה רבת שנים אינה דבר של מה בכך. אך זו לא שליטה של 24/7.

כמובן, שכאשר אנחנו עורכים סשנים סוערים אז אני נהנית להשפיל אותו, לצחוק עליו, לירוק עליו, להשתין עליו ועוד ועוד. אבל לאחר מכן, אחרי שנתקלח, נראה יחד טלוויזיה ונצחק יחד. 

אני קצת חוששת שהפנטזייה הזו, לשליטה טוטאלית 24/7 היא בעיקר לאלו שלא חוו שליטה אמיתית מהי. 

שליטה אינה יכולה להגיע ממקום של אני ואפסי עוד, אלא ממקום של אהבה, מוזר עד כמה שזה יישמע.

כיף לי שהנשלט שלי מכרכר סביבי, דואג לי להכל בזמן שאנחנו יחד ועוד, אבל זה לא צריך להיות ממקום של התבטלות עצמית.

אם אני צופה בטלוויזיה, שנינו מבינים בדיוק, אפילו בלי לדבר, מתי הוא צריך להתחיל לענג אותי אוראלית או להעניק לי רימינג אוהב.

אם הוא יישאר לישון אז ברור שבבוקר הוא יכין לי ארוחת בוקר מפנקת - בלי הנחות + פינוק אוראלי, אם יעזוב לביתו, חייו - הם חייו, ולא חיי.

אינני שולטת באף אחד, כאשר אנחנו לא באותה הטריטוריה.

לפני שנתיים. 9 בפבר׳ 2018, 0:00

לפני שאתחיל במתן עצות למי שבאמתחתו זין קטן, נתחיל קצת עם מחקרים מדעיים (נאסף ממקורות שונים, כלשונו)

לפי מחקר שנעשה באקדמיה הלאומית למדעים באוסטרליה במטרה לשים סוף למחלוקת אחת ולתמיד ולהחליט- האם הגודל קובע או לא? המחקר כלל כמה הדמיות ממוחשבות של הגוף הגברי, והמשתתפות היו צריכות להחליט מי מהגברים מושך יותר בעיניהן. החוקרים השתמשו בטכנולוגיות הדמיה מרשימות, והצליחו להמציא מדד לפיו ניתן לחשב את מידת המשיכה של הנשים ביחס לגודל הפין.משימתה של כל נבדקת היתה להסתכל על 53 סוגי גוף ולדרג אותם לפי מידת המשיכה שלה אליהם בסולם דירוג שנע בין 1-7. החוקרים גילו כי צורת הגוף העליון היה הפקטור החשוב ביותר במשיכה – כלומר, היחס בין הכתפיים למותניים. לאחר מכן, גובה הגבר וגודל הפין נמצאו שווים בחשיבותם לקביעת משיכה.

התוצאות הצביעו בבירור על כך שגודל האיבר אכן משפיע על המשיכה בין המינים - ככל שגובה הגבר ירד, כך הוא היה צריך לפצות בנתונים אחרים כדי להיות מושך יותר. כלומר – גבר בגובה 185 ס"מ בעל איבר של 7 ס"מ (רפוי) קיבל ניקוד ממוצע, בעוד שגבר בגובה 170 ס"מ נזקק לגודל איבר רפוי של 11 ס"מ כדי לקבל ניקוד זהה. מתחת לגובה מסוים, אפילו אם יהיו בעלי האיבר הגדול בעולם, הגברים הנמוכים לא מהווים תחרות לעמיתיהם הגבוהים.

זין קטן להמחשה:

https://www.bdsmtube.co.il/media/photos/10279.jpg

המחקר מעלה גם את האפשרות שהנשים אחראיות לגדילה של איבר המין הגברי לאורך ההיסטוריה – נשים בחרו בגברים בעלי איבר גדול יותר, מכיוון שהוא הביא אותן, ובכן, לאורגזמה. עובדה זו עלולה גם להסביר למה איבר המין הזכרי אצל בני האדם גדול פרופורציונאלית מבני דודינו האבולוציונים, הקופים.

נתונים מהעבר הראו שקיים קשר בין אורגזמה של הנרתיק לבין הנתונים הגופניים של הגבר. נראה שלגודל הפין יש משמעות, ויש קשר בין אורגזמה בזמן החדירה לנתוני הגבר. מחקר שפורסם בעיתון The Journal of Sexual Medicine עוסק בנושא הזה. מטרת המחקר הייתה לבדוק אם יש קשר בין אורך הפין לשכיחות יתר של אורגזמה במהלך חדירה בלבד (ללא גירוי הדגדגן). המסקנות העיקריות של החוקרים היו שיש יותר סיכוי להגיע לאורגזמה עם גבר בעל פין באורך מעל הממוצע.

- דניאל, דוקטורנטית לביולוגיה בת 31, מעדיפה את הגדולים. "אני אוהבת להרגיש סוג של מאבק בחדירה", היא אומרת. "זה איזה משחק שנמצא ברקע, השאלה אם הוא ייכנס או לא. אם הזין מחליק פנימה בלי בעיה זה פחות מעניין אותי. אם הוא קטן מאוד אני לא גומרת. לא מזמן יצאתי עם מישהו עם זין נורא דק וזה ביאס אותי. הוא היה לא כיפי. לא נהניתי לגעת בו, זה כמו צעצוע שלא בא לך לשחק איתו. אם אני יודעת שלמישהו יש זין גדול זה עושה לי משהו. לא מזמן דווח לי על אחד כזה, וכשהוא התחיל איתי הייתי מאוד נחמדה אליו".

- "בעיניי זין גדול הוא פשוט יותר כיפי", אומרת שירי, עורכת דין בת 30. "אפשר לעשות איתו הכול, כל מיני תנוחות מסובכות, וגם נעים להסתכל עליו. אני גם מעדיפה להעניק מין אוראלי למישהו עם גדול. זה פשוט עושה לי את זה. למצוץ לזין קטן נראה לי מעליב".

- מיטל, סטודנטית למשפטים בת 24, אומרת כי בעבר יצאה עם בעל איבר קטן ורק לאחר שנחשפה לאיברים הגדולים הבינה את שפספסה.

בקיצור, אין מה להתווכח כי זה מדעי: איבר גדול = אורגזמה נשית חזקה וטובה יותר. עכשיו עולה השאלה, איך אתה, בעל האיבר הקטן יכול לספק את בת זוגתך?

התשובה היא פשוטה, לקק לה את חור התחת בזמן שאיבר גדול ימלא אותה. בכך, תעצים את האורגזמה של בת זוגתך שמצד אחד תקבל איבר גדול ומצד שני תזכה לרימינג והכל בו זמנית.

 http://hdtv-sex.com/galleries/blowjob/marleymatthewsandherhusbandsuckdicktogether/11.jpg