בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל האמת!!!

דוקומנטריה
לפני חודש. 16 באוג׳ 2021, 10:42

ימי הקורונה שיבשו את תדירות הסשנים. 
הגבירה דרשה סשן ביום האחרון לעשור המציין עשר שנות שירות תחת שליטתה. 
״לציון סיום עשור, על האפס להופיע במועדון כדראג קווין סקסית, מפתה זכרים  שיעמדו בתור, לענגם ללילה סוער לעיני הגבירה״.
כך נדרש מהאפס. סגירת מעגל הולמת לעשור הראשון של שליטה באותו 0⃣, עלוב, מכיל, מוטרף, מכור, חסר אונים, תלותי, רעב ככ למרותה.


עשור. 
עשר שנים. 
עשר שנים שמשרתה בנאמנות רבה.  
עשר שנים שסובל את הסדיזם האכזרי שבה בסבלנות אין קץ. 
עשר שנים שממלא בכמיהה את כל צרכיה. 
עשר שנים של הכלה.  
עשר שנים של אושר.  


תקופת הקורונה בטלה באחת את תכניותיה של הגבירה.
כך הגיעה הגבירה לסשן הקלוז׳ר, שלא במיטבה עמוסת משככים, בתחושה של עוד סשן ככל הסשנים, שלא יהיה ייחודי כפי שציפתה.  


נעמדה הגבירה מול ה0⃣.
טרם אחזה באשכיו הרגישים, כהרגלה בקודש, חשה את התרגשותו בנשימותיו המואצות וברעד גופו.  


הגבירה התישבה על המיטה במרכז החדר וצוותה על ה0⃣ לגשת אליה על ארבע.   ה0⃣, מחונך למופת, יודע את עבודתו.  הגבירה לא צריכה לצוות או לדרוש. עם השנים למד ה0⃣ את שפת גופה, מבטי עיניה, הבעות פניה.  
כך החל מרחרח ה0⃣ את כפות רגליה המבושמות  בריח הפצולי, סגורות בסנדלי העקב האופנתיות, בציפיה לאישורה ללקק אותן.  
כשנתנה הרשות, יילל ה0⃣ יללות כמיהה ותאווה תוך כדי ליקוק אצבעות רגליה להן סוגד עד טירוף.   
רשות חדשה ניתנה לאפס בסשנים האחרונים, ללקק ולנשק את רגליה מקצה הבהן ועד מפשעותיה. 
כך מלקק ומנשק האפס כל ממ מהבהן ועד מפשעתה. הגבירה מלטפת את פניו בחום, מקרינה בנוכחותה בטחון והגנה, כאילו היה זה בנה, שכל צרכו הוא ליטוף של אמא המאשר שאמא כאן והכל בסדר.  
הגבירה ככ אוהבת את הרגעים האלה, ככ זקוק, ככ סמרטוט, ה0⃣ שלה.  


מבט חטוף בשעון, והגבירה מתפנה   לחלק הכי מכונן בסשן..... סדיזם!!!!


רבות נכתב כאן על הסדיזם של הגבירה, מפרי עטיו של ה0⃣.... אכזרית, סדיסטית, חסרת רחמים, רובוטית. לאחרונה הוסיף כנוי חדש..... מתכתית.  
לגבירה טקס קבוע.   בזמן שה0⃣ מתכופף  ומכין עצמו נפשית, בודקת הגבירה עד כמה עמידים, מכאיבים ומאיימים הענפים שנקטפו, עי הנפתם באויר והאזנה מלאת אושר לשמע השריקה החותכת את חלל החדר.  אז פוצחת במטר הצלפות, אחת ועוד אחת ועוד אחת, ושוב ושוב ושוב.  מידי פעם מרפה, נותנת לסמרטוט את האפשרות לנשום, משקה את ה0⃣ במים ואז: ״קום״!!!!, ממשיכה בהצלפותיה האכזריות, חסרות הרחמים. 
הגבירה מתרצה ומפסיקה להצליף רק כשעכוזו פצוע ומדמם מהצלפות וחריטות גלגל הכאב על עכוזו, נושמת את סבלו מלא ראותיה. האושר עוטף אותה כגל חום המתפשט בגופה.
הגבירה לא מזניחה את העלוב, בעזרת אטבים מתכתיים צובטת כל פיסת עור פנויה  באזור חלציו ובפטמות הרגישות ככ, והאפס מגלגל עיניים..... רואה כוכבים, כוכבים של כאב מייסר!!!! כאב חד ומפלח!
כשחשה הגבירה שהאפס שלה על סף התמוטטות פיזית, מסירה הגבירה את כל האטבים המותירים סימני צביטה עמוקים, ומשכיבה את גופו הפצוע הדואב במיטה הרחבה.  רק לכמה דקות לאפשר לאפס להרגע, להסדיר נשימתו. 


אז, מלבישה למתניה את הדילדו העבה הענק, ה0⃣ הנשי מלביש קונדום על דמוי האיבר שמייחל להרגיש בתוכו, נשכב על גבו ומייחל לחוש בגבירה, חודרת עמוק בתוכו. 
תחילה מרחיבה הגבירה לאט לאט....
דמוי האיבר, העצום בגודלו ועוביו, מתקדם ממ אחר ממ עד שנשאב כולו פנימה, וכשכולו עמוק בפנים..... השמיים הם הגבול.  
הגבירה מפמפמת להנאתה מעמיקה יותר ויותר, מגורה מקולות העונג של הבארבי הנשית, המיוחמת ומעונגת שלה.  
כחצי שעה לאחר מכן, שרירי רגליו של ה0⃣ מכריעים את הזיון הלוהט, לקול בכיו של האפס המאוכזב, יוצאת הגבירה מתוכו ומאפשרת לאפס למנוע התכווצות שרירים.  


כשמתאושש קמעה, מאשרת הגבירה לאפס לרחרח וללקק כל ממ בגופה.  כשפניו קרובים לפניה, ממששת באצבעותיה ומלטפת הגבירה את קמטיו, את דלדול הפימה שככ אוהבת! כאילו קראה בכתב בראייל, את סיפור חייו. 
לעתים נושקת ומלקקת את שפתיו, לעתים מחדירה את לשונה עמוק אל תוך פיו.
ה0⃣  ה🔐, דולף מקצה הכלוב את נוזל החיים השקוף.  
מגורה ומוכנה, פוקדת על האפס לסוך את כף  ידו הענקית, הזקנה, המחוספסת ומקומטת ככ, ולהחדירה עמוק לתוכה.   ה0⃣ למד את האנטומיה של הגבירה. יודע בדיוק איך ואיפה לגעת כדי להביאה לפורקן הרצוי.
כך חונך על ידה, להביאה לפורקן פעם אחר פעם, בצרחות ורעד בכל סשן, עד שמתרצה.
הפעם הסתפקה הגבירה בפורקן אחד מתמשך בעצמתו.  
משסופקה הגבירה, נדרש ה0⃣ להסיר את כלובו לרכון מעליה ולחכך את עלובו הזקור במעלה ירכה-מפשעתה, שם ורק שם מאשרת לאפס לפרוק בצווחת עונג  ארוכה המפרה את השלווה הפסטורלית ברחבי הישוב. 
כך צנחו שניהם רפויים מסדירים נשימה. 


אז... קרה דבר שלא התרחש באף סשן.....
שינוי שייחד את אופי הסשן האחרון לעשור הראשון, והפכו למיוחד במינו.


הגבירה אחזה בכף ידו של האפס, עצמה עיניה ונפלה לשינה עמוקה ומתוקה.
מי שמכיר את הגבירה, יודע ששינה מיותרת בעיניה ואינה מרבה בה.     
שינה עמוקה ומתוקה, כזו חוותה הגבירה בשתי סיטואציות בחייה: הריון והרדמה.   
מתוך שינה עמוקה שמעה את קולו קורא לגבירה בחום אימהי, כאילו העירה משנת לילה ארוכה.
הגבירה פקחה עיניה..... המומה למדי מהתרדמה שנפלה עליה בתום הסשן האינטנסיבי.     
רק כשהתארגנה והתאפסה מעט, שיתף ה0⃣ את הגבירה, שאחזה בכף ידו עד ששבה אליה נשמתה.  


 כך..... ברגע המכונן הזה של חיבור פיזי ומנטלי עוצמתי....... תם לו עשור. 


ומה יקרה מחר?
מחר יקום ה0⃣ לעשור חדש....🔐..... ומוכן לעשור השני תחת שליטתה, 
ל ר ג ל י ה !

 

לפני חודש. 1 באוג׳ 2021, 19:39

בעקבות הצלחת הפוסט הקודם בנושא: 

מפרסמת שוב ליום ה הקרוב בצהריים. 
הזכר הנשי שלי מיוחמת.  ניתנת לכם הזכרים המצויידים, האפשרות לזיין ולהנות. הסשן באזור המרכז. פניה בפרטי עם תמונה בלבד. 

 

 

לפני 3 חודשים. 20 ביוני 2021, 11:28

 

סריס בשירות המתכתית

 


ההמתנה בעירום עם הכלוב הנעול להגעת הגבירה האלוהית הייתה מורטת עצבים. הגעגוע ,ההתמכרות, הצורך. מטרפים את המוח שכבר אינו חושב בהגיון כלל ועיקר. והגבירה הגיעה ואפילו הקדימה. צביטות בפטמות, מישוש מהיר של האשכים החופשיים לצידי כלוב הפלסטיק. הגבירה מיהרה לעניניה , משתרעת עלהמיטה הרחבה. ״ארצה״, הגיעה הפקודה והאפס ירד על ארבע זוחל אל עבר נעלי העקב של הגבירה, מריחם ומסניפם ומתחנן שתינתן לו הרשות למצוץ ולינוק את האצבעות שכה מכור הוא אליהן. הרשות ניתנה ובמשך שעה ארוכה נמצצו כל האצבעות, הקרסוליים, השוקיים, הברכיים, הירכיים וכל פיסת עור שניתן להעלות על הדעת עד גובה מפשעת הגבירה.

 


בסיום השעה הארוכה והמשכרת התיצבה הגבירה על קצה המיטה והחלה להתעלל באשכים התפוחים באמצעות אצבעות רגלייה עד שהורתה לאפס לשכב לצידה והחלה לנשקו ולמששו כאילו מתנה הגבירה אהבים עם הזכר אותו היא אוהבת. אברו של הזכר לא יכול להזדקר מהיחום - הנעילה סרסה את האיבר וגם את הגוף. כך אוהבת הגבירה. כך נכון.

 


או אז הגיעו ההצלפות האיומות ללא רחמים במתכתיות המאפיינת את הגבירה. כשחרטה בבשר האחוריים עד זוב דם המשיכה האלוהית להצליף תוך כדי הצגת הענף הירוק שהפך לארגמני אל מול עיני האפס המתיסר.

 


הגבירה לא נתנה לאפס ולו רגע להירגע והחלה לחבר את המצבטים האיומים אל בשר ערוותו - במיוחד על אשכיו התפוחים. הכאב היא נוראי, בלתי נסבל ועם הסרתם לאחר דקות ארוכות התמוטט על המיטה חסר אונים.

 


״בואי נזיין אותך קצת זונה קטנה״, לחשה הגבירה באזני האפס המתיסר שהרים עצמו מעולף להתישב על כרית בקצה המיטה ולענוד קונדום על הדילדו השחור שהיה כבר מקובע בסטרפון למתני הגבירה. השחור חדר עמוק אך הייתה זו כרגיל רק המנה הראשונה. מייד אחר כך נשלף הדילדו החום הענק והעבה וגם הוא מצא עצמו עמוק עמוק בתוך נקבו המיוחם של האפס המכור והנעול. גבירה עם זין ענק וזכר נשי עם נקב מלא ומיוחם. שוב ושוב - פנימה והחוצה.

 


״תסיר את הכלוב ובוא לצידי למיטה״, פקדה הגבירה. האפס התחנן שלא תשחררו מן הכלוב כי אינו יכול בלעדיו. הגבירה המאושרת נעתרה וכך ליקק כל מילימטר מגופה של האלוהית, בשילוב נשיקות אירוטיות כשהגבירה מלטפת את צווארו הזקן והמדולדל בהנאה מרובה. הטירוף מהליקוקים הביא את האפס לבקש מהגבירה שתחזיר כמה מצבטים נוראיים לאשכיו, פעולה שהתקבלה בהתלהבות מצד הגבירה. האפס המיוסר שרת את גברתו כך, ביצע בה את הפיסטינג שכה אוהבת כשהיא באורגזמות מטורפות . לאחר האורגזמה השלישית, או אולי הרביעית הסיר האפס את הכלוב ופרק על ירכה הצחורה של הגבירה, עם איבר מדולדל שלא הזדקר כלל. כמה עלוב. כמה משפיל. כמה נורא.

 


שעה אחר כך הייתה הגבירה עם משפחתה במצב רוח מופלא, מאושרת כפי שראוי שתהיה. האפס הנעול נותר לבדו באפסותו ויצא אף הוא לדרכו לעולמו הריק.

 

 

 

לפני 4 חודשים. 21 במאי 2021, 17:09

חן חן לספונטני שהצטרף אתמול. 

ולכל השאר...... קחו מספר והמתינו בתור..... זמנו של כל אחד מכם יגיע :)

 

לפני 4 חודשים. 19 במאי 2021, 18:36

הזכר הנשי שלי מיוחמת.  ניתנת לכם הזכרים המצויידים, האפשרות להגיע מחר ב 12:30 לזיין ולהנות. הסשן באזור המרכז. פניה בפרטי עם תמונה בלבד. 

 

לפני 6 חודשים. 2 במרץ 2021, 11:01

הפסקה ארוכה למדי עד לפגישת הגבירה באפס הנעול שלה בדירתם הכפרית סימנה עובדה אחת שאינה ניתנת לערעור – הגבירה הסדיסטית רעבה וחסרת מנוחה והאפס יסבול שבעתיים. שלא במפתיע , כך היה.סשן ארוך מן הרגיל החל בליקוק של שעה ארוכה של כל אחת מעשר האצבעות האלוהיות של הגבירה. האפס היה מורעב ולא יכול היה להפסיק אפילו לשניה אחת.  לאחר שמצץ, שתה, שאב וליקק כל אצבע בנפרד וכמה אצבעות בעת ובעונה אחת פנה הגבירה לרגע לו המתינה כל כך. ההצלפות. אלו היו קשות מנשוא. כל הזרדים הירוקים שהועמדו לרשות הגבירה בגדלים שונים סיימו את מלאכתם מרוטים, מפוררים, מרוסקים ומוכתמים בדם. כל זאת לאחר שהאפס התמוטט לאחר כשלושים דקות הצלפות נוראיות. או אז – עם מנוחה של דקות אחדות – הצטווה לעמוד על רגליו אל מול הגבירה שפתחה את תיבת האטבים שלה. לאט לאט הצמידה כ – 20 אטבים למפשעות ולאשכי האפס הכלוא. הכאב היה נוראי ובלתי נסבל. הגבירה לא מיהרה להסירם כלל ועיקר. הביטה במראה בהנאה צרופה ורק לאחר שצילמה שלל תמונות למזכרת מכל הזויות האפשרויות החלה בתהליך ההסרה. בסיומו התמוטט האפס כליל.

 

עתה משהתעללה, השפילה, רמסה והכאיבה היה האפס במצב אותו רוצה הגבירה בכל רגע נתון. מרוסק ומושפל אך מעריץ וסוגד. זה הזמן עבור הגבירה לכרוך את הסטרפון סביב מתנייה ולזיין את הפתח הנקבי המורעב. תחילה עם הדילדו השחור וחיש מהר עם החום הענק המפלצתי – שוב ושוב. כל הפסקה בשל כיווצי רגלי האפס הסתיימה בחדירה נוספת. שוב ושוב. האפס נאנח, נאנק אך הרעב לו שכח. רק התגבר. עמוק עמוק עוד ועוד. ללא הפסקה.

 

בסיום הזיון הארוך והאין סופי נשלח האפס ללקק את גוף הגבירה השכובה על גבה בניחותא. כך היה. כל מילימטר כוסה עם לשון האפס ואז הגיע ה MAIN EVENT. הפיסטינג אותו חובבת הגבירה כל כך.

פיסטנג ראשון. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שני. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שלישי. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג רביעי. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג חמישי. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שישי אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שביעי. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שמיני. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג תשיעי. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג עשירי. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג אחד עשר. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שניים עשר. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שלושה עשר. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג אדבעה עשר. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג חמישה עשר. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

פיסטנג שישה עשר. אורגזמה מטורפת עם סילוני נוזלים וצרחות הגבירה.

 

רק אז הורתה הגבירה לאפס שהוריד את הכלוב לפני הפיסטינג להתחכך בירך הגבירה ולפרוק אף הוא בצרחות אימים שהרעידו את כל הכפר.

 

שעה קלה אחר כך, משהתאוששה הגבירה, יצאה לדרכה למשפחתה האוהבת, בעוד האפס ננעל מחדש ויצא במלוא עליבותו אל הלילה הקר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני 7 חודשים. 31 בינו׳ 2021, 12:55

הרעב לאצבעות רגלי הגבירה קשה מנשוא. הגבירה חשה באפס שלה. בצרכיו הגוברים. בכמיהתו המוטרפת לאצבעות רגליה. כשנכנסה בשערי הוילה הכפרית והאפס ניצב מולה בעירום עם כלוב על עלובו, חש המכור כי תיכף יתפוצץ אם לא יחוש את אצבעות הגבירה בפיו.

הגבירה חשה בכך. ללא מילים. ללא תנועות . ללא קולות. במשך 40 דקות השתרעה על המיטה הרחבה כשהאפס לרגלייה מוצץ, יונק ושואב את אצבעותייה לפיו בטירוף חושים. גן העדן האמיתי עלי אדמות.

רק אחר-כך החלה הגבירה במה שאוהבת יותר מכל – להתעלל באפס שלה. הצלפות אינסופיות עם ענפים ירוקים טריים עד שבשר אחוריו פצוע. אחר-כך שולפת הגבירה מתיקה האלגנטי את גלגל הכאב המסומר ומתחילה לחרוט באחוריו ומייד אחר כך להמשיך ולהצליף. העור החרוך מזיל מייד דם. הפצעים מתרחבים ובשלב מסויים מתמוטט האפס. אחוריו בוערים וצרובים.

לאחר מנוחה קצרה ממשיכה הגבירה בהתעללותה – אטבים על אשכיו, מפשעתו ופטמותיו של האפס הנעול. נר בוער ממנו נשפך חלב רותח על אשכיו. התעללות באיבר הכלוא. צרחות האפס נשמעות למרחקים והגבירה מאושרת באדם.

רק אז, משהתעללה, תחגור הגבירה למתנייה את הסטרפון עם הדילדו השחור האימתני, תושיט לאפס קונדום, תורה לו לשכב על גבו ולהרים את רגליו. או אז תחדור ותזיין כשמראה האחוריים הפצועים ניבטים אלייה באור הניאון. שוב ושוב תזיין בלי הפסקה, עד שבשלב מסוים תורה להחליף את הדילדו השחור לדילדו חום עבה ורחב יותר – שוב תחדור והאפס שנקבו מתרחב מילל בתאווה וביחום מטורף. לא רוצה שהזיון המתמשך יפסק לעולם.

כך חולפות השעות עד שהגבירה עוברת שלב. מורה לאפס להסיר את הכלוב הנועל אותו ימים על ימים ומתחילה להתעלל בעלובו שגדל ותופח לנגד עינייה. האפס על ברכיו מלקק בתאווה את גוף גברתו האלוהי כל כך. הגבירה מתעללת בעלוב והאפס מלקק בטירוף יותר ויותר. בשעה הקרובה תפרוק הגבירה מספר פעמים, לרוב באמצעות פיסטינג של כף ידו. הגבירה צורחת, רועדת ומתפתלת בכל רגע נתון באורגזמה שלה. רק לבסוף תורה לאפס לפרוק על ירכה הצחיחה בקול צווחה ואז ישתרעו מבלי יכולת לזוז אפילו סנטימטר בודד.

לקראת פרידה (הגבירה ממהרת לאהובה ולידייה – ארוחת ערב?) שופכת הגבירה על האחוריים הפצועים אלכוהול למנוע זיהום. כמויות. עוד ועוד. לפני פרידתם נושק האפס לאצבעות גברתו בנעלי העקב המרשימים והגבירה יוצאת לדרכה בחשכה. האפס נועל עצמו שוב בכלוב – נח דקות ארוכות – חולם על גברתו האלוהית הרחוקה עכשיו כל כך. רק אחרי דקות ארוכות יעזוב גם הוא אל תוך הלילה השחור.

 

 

 

לפני 8 חודשים. 31 בדצמ׳ 2020, 14:06

 

לפני שנים הסבירה הגבירה לאפס הנעול שבין יתר מטלותיו ישמש לצרכייה כשתזמין זיינים זכרים כדי שיענגם. באחת משיחותיהם ציינה הגבירה כי הייתה רוצה שיותר זכרים יזיינו את האפס מאשר מספר הנשים אותם זיין האפס כשהיה עוד פעיל בתחום הזה – בטרם פגש בגברתו האלוהית.

האפס היה ספקן – מי ירצה לזיין בארבי זכרית עם איבר בכלוב ומנעול כשיכול הוא לזיין נשים כאוות נפשו. "עוד תראה", ציינה הגבירה.הגבירה כרגיל צדקה.הזיינים הגיעו, לאט לאט. לא אחד ולא שניים. לבטח יותר מתריסר. מסתבר כח חלק מהם התמכרו ומבקשים מן הגבירה לשוב והגבירה – מסיבותייה – מבקשת תמיד לאתר חדשים. אולי כדי להגדיל את מספר האיברים החודרים לפתחה הנקבי של הבארבי. הגבירה לבטח יודעת.

השבוע חזר בפעם השנייה (אולי אולי השלישית) זיין נשוי צעיר ונמרץ. אשתו לבטח מרשימה וכל גבר יחפוץ בה אם תרצה. כמעט כל השבים נשואים הם. ניכר כי הזיין החוזר מתמכר. "הבארבי מוצצת במקצועיות", מסבירה הגבירה. כשנכנס בשארי הוילה הכפרית הייתה כבר הבארבי כוסית לכל דבר עם שדי סיליקון אימתניים וסקסיים, עם שיער ארוך ערמוני וגולש ואיפור כבד וסקסי. הגבירה החדירה את הדילדו השחור לפתחה הנקבי ובמפתיע בקלות יתרה. האורח התפשט וכשהתחננה הבארבי למצוץ הוא הצטרף לחגחגה בהתלהבות עם קונדום על אברו הזקור. בשעה הקרובה מצצה הבארבי בשקיקה על גבה ועל ברכייה. כשהדילדו של הגבירה באחורייה, או שלא. מה שבטוח שבכל רגע נתון היה איבר בתוך אחד מנקבי הבארבי המיוחמת שהתמכרה והתמכרה ויבבה בתאוותנות אין קץ ללא הפסקה.

בהוראת הגבירה פרק האורח מחוץ לפתחה של הבארבי ולאחר הפסקה קלה, התישב על כסא והביט בעיניים קרועות כשראה מה תכננה הגבירה לבארבי להמשך המפגש. 

בתחילה היו אלה הצלפות איומות ונוראות. חיש קל הפכו אחורי הבארבי החשופים למצגת של פסים אדומים ומדממים בשילוב יבבות וקולות בכי מעצמת הכאב.  והאורח מאונן בטירוף חושים.

מייד אחר כך הצמידה הגבירה כתריסר (או יותר...) אטבים כסופים אל חלציו של הבארבי במרחבי העור החשוף שלא היו מכוסה במנעול הפלסטיק. בצידי המפסעה, באשכים. בתחתית החלצים. היכן רק שאפשר. והאורח מאונן בטירוף חושים.

כעבור דקות פרק בפעם השנייה, התלבש ויצא לדרכו אל זוגתו האובה. הזכתה היא לזיון מטורף מבעלה הרעב באותו לילה? או אולי סובב לה את הגב, כי לא מצא בה עניין לאור חוויותיו בשעות בערב.

כשנהג לביתו המשיכה הגבירה להתעלל בבארבי המורעבת. הורתה לה לבצע בה פיסטינג כפול עד אבדן חושים ואחר כך – משהוסר הכלוב – לפרוק במעלה ירכה הצחורה.

כשעשתה הגבירה את דרכה לבייתה אל אהובה וילדייה הממתינים לארוחת הערב, הייתה הבארבי שוב נעולה בכלוב, מדמיינת ומתגעגעת שוב לשליטת הגבירה הנסגדת.

 

 

 

 

 

לפני 11 חודשים. 4 באוק׳ 2020, 10:48

כמה הוד והדר יש בגבירה הנכנסת בדלת הראשית בוילה הכפרית בלבושה האלגנטי ומולה אפס עלוב עירום עם כלוב ומנעול על אברו העלוב. הגבירה מסבירה כי זוהי השלמות. האושר. הסיטואציה הנכונה בעולם.

 

האפס המכור משיב כן גבירתי. אולי מאה פעמים ביממה.

 

מבטו המושפל כשהגבירה ניגשת אליו, מסירה את תכשיטייה, אוחזת באשכיו החופשיים ומכסה הפלסטיק והמנעול על אברו. הגבירה לבושה בהידור והאפס עירום. כמה עליבות. כמה השפלה. איזו שלמות. כמה נכון.

 

בהמשך הכל טבעי כל כך. שגרתי ומושלם. ליקוק והתמכרות לאצבעות התכולות.

הצלפות אכזריות באחוריו של האפס עד זוב דם.

רכיסת הסטרפון עם הדילדו השחור והחדרתו לפתח הנקבי הרטוב והמייחל לכניסתו.

החלפה לדידלו חום גדול מפלצתי ועבה יותר.

בוילה שקט. האפס הנעול על גבו נאנח ונאנק חרישית. הגבירה האלוהית מעליו נכנסת ויוצאת. מזיינת ברכות ואחר כך בעצמה. שוב ושוב. ללא הפסקה.

"הגבירה מאושרת", שואל האפס. "הכי שיש", משיבה הגבירה.

תסיר את הכלוב מגיעה ההוראה אחרי שעה של זיונים.

האיבר הנעול שעות וימים משתחרר ואז אוחזת בו הגבירה. רק הגבירה אוחזת בו.

 

מתעללת עד שמגיעה האפס לקצה, אך לא פורק.

 

רק לגבירה מותר.

 

הגבירה פורקת פעם אחר פעם בפיסטינג מענג והאפס נשאר עם איבר זקור. נוזליי הגבירה מתפרצים למרחקים, אך האפס נותר זקור.

 

עד שמגיעו תורו. בסוף בסוף על ירכה הצחורה. הגבירה והאפס מרוקנים ולא מסוגלים לזוז מילימטר.

 

הגבירה מתלבשת ומחטאת באלכוהול את הפצעים המדממים באחורי האפס ויוצאת לדרכה אל אהובה ומשפחתה. התכין ארוחת ערב? חביתה? ביצת עין? התחבק את ילדייה בטרם יפרשו לשינת הלילה. לבטח יזכה גם אהובה לענגה והגבירה לענגו ככל זוג נשוי ומאושר.

 

שעות קודם, האפס יננעל שוב בכלוב ויצא לדרכו אל החשכה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני שנה. 20 באוג׳ 2020, 12:16

 

השיפוצים והחידושים בסויטה הכפרית הפכו את האזורים הנפרדים למרחב אחד גדול ומרווח. הגבירה אהבה. האפס עדיין המתין באותו המקום – עירום, נעול בכלוב עם מבט מושפל.

הגבירה החלה את המפגש הפעם עם אצבעותייה חופרות שוב ושוב בנקב הנשי והאנחות המחרמנות נשמעו , התגברו והפכו ליבבות. ניכר היה שהגבירה התגעגעה לתחושת הנקב הנשי של האפס. כך לפחות חשב. אולי טעה.

מיד אחר כך נשכבה הגבירה על המיטה רחבת הידיים, ציוותה על האפס להסיר את נעלי העקב המלכותיות ואז החל טקס מציצת , יניקת ושאיבת האצבעות המשוכות בצבע הלילך עמוק לתוך לועו של האפס המחורמן עם הכלוב על עלובו. כמה אלוהיות ונסגדות האצבעות האלה מציין האפס בכל הזדמנות וההזדמנות הזו הייתה להוכיח זאת ביג טיים.

לאחר כמחצית השעה משהסתיים פרק בהתעללות באיבר הנעול עם אצבעות רגלי הגבירה, הגיעו ההצלפות עם הזרדים הירוקים – שוב ושוב ללא הפסקה , באכזריות ובסדיזם אין קץ. זו הגבירה . הכאב היה קשה מנשוא. חד, חותך, פוצע, אכזרי, חסר רחמים. ככל שיבב יותר התגברו ההצלפות. מדי פעם שלפה הגבירה ממחטות נייר כדי לנגב את הדם הניגר מן העור ומייד שבה להצליף. כמה אושר ממלא גבירה ברגעים כאלה. מי יכול לתאר.

לאחר שהאפס המותש התאושש כמעא הורתה לו הגבירה לשכב על גבו ולהתכונן לחדירתה. תחילה עם הדילדו השחור, אחר כך תכננה הגבירה לחנוך דילדו שחור מחוספס ומפלצתי , אך לאכזבת הגבירה והאפס, טבעת הסרטפון הייתה צרה מדי למשימה. התכנית נגנזה עד למפגש הבא. למשימה גוייס הדילדו  החום הענק – מפלצתי אף הוא. דקות ארוכות של התפתלויות חלפו עד שנכנס מלוא גודלו לנקב הנשי ואז החל האפס להתפתל ולגנוח, מתענג על המפלצת שפלשה על נקבו ומתפלל שלא תצא לעולם.

משהוציאה לבסוף הגבירה את הדילדו החום התחנן האפס שתהגבירה לפחות תכניס את המפלצת השחורה והמפוספסת ידנית. הגבירה נעתרה בתחילה וניכר היה שהפתח הנקבי לא מסוגל להכילו את הדילדו החדש. האפס התחנן אך הגבירה סרבה. חששה לבריאות האפס המחורמן מן הסתם.

הגיע שלב הפיסטינג – הגבירה צרחה עם שתי אורגזמות עוקבות באמצעות כף ידו המאוגרפת של האפס ואז הרשתה הגבירה - רועדת על סף איבוד ההכרה - לאפס לפרוק על ירכה הצחיחה בצרחות אין קץ.

אחרי שעה קלה – לאחר שנשק את אצבעות רגלייה הנסגדות בתוך נעלי העקב המהודרות, יצאה הגבירה לדרכה לפגוש באהובה ומשפחתה החמה והמחבקת. האפס נותר שוב עם כלוב נעול על עלובו שפרק סוף סוף ועל כתפו תיק ענק ובו שלושה דילדואים כבדים ורעבים למפגשים הבאים. בקרוב מאד.