בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

half-way contempt

לפני יום. 13 ביולי 2020, 19:53

בא לי להמשיך עם ה AMA, בקישור שממש פה.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=56785&postid=1029478

 

שני דגשים בעקבות שאלות שהגיעו לפרטי:

* אל תשאלו אותי שאלות שמופנות לנשלט שלי, תשאלו אותו אם/כשהוא יעשה AMA משלו. אפשר לשאול על הקשר ביננו, אשתדל לענות בכנות כמו עד עכשיו.

* באמת שחיכיתם לזה כדי לשאול אותי אם אני והבחור שלי נפרדנו? לא. מאוד לא. הוא פשוט לא באתר יותר, אבל כן בחיים שלי, בבית שלנו.

 

 

לפני יום. 13 ביולי 2020, 16:08

4000 שנה אני אוכלת שם ופעם ראשונה שאכלתי את ההמבורגר שלהם. אני אקח אותך לאחים ואתה תדאג למקום לישון בו כי יש שם אלכוהול זול וטעים, בנוסף להמבורגר מצויין.

את ההמבורגר לא צילמתי, אבל קח, פיסת לק אדום.

לפני יום. 13 ביולי 2020, 8:15

רצוי

לצאת מהמקלחת, שיחכה לי על הרצפה עם מגבת וזיקפה. קפה קר ענק על השידה שליד המיטה, אני שותה אותו תוך כדי שהוא מורח אותי בקרם גוף. טפיחה קלה על הראש והוא קם ויוצא. אני מתלבשת, יוצאת והוא מחכה באוטו בפתח הבית. המזגן בדיוק בטמפרטורה הנכונה, טורי איימוס שרה ברקע, אני עוצמת עיניים ופותחת אותן כשהוא נוגע לי בכתף. הוא פותח לי את הדלת ואני נכנסת לעבודה, מחייכת ומכינה לעצמי את כוס הקפה השנייה.

 

מצוי

יצאתי מהמקלחת הקרה כי שכחתי להדליק דוד, החתולה נשכה אותי. הדלקתי את המכונה כדי להכין לי קפה, התלבשתי בלי להתמרח כי הקרם במקלחת ואני כבר בחדר ועצלנית. יצאתי לתחנת האוטובוס, החדים מבינכם ישימו לב ששכחתי להכין לי קפה, גיליתי שאין אוטובוסים, שחם לי ושהאוזניות בבית. הזמנתי מונית, הנהג שומע מוזיקה בווליום לא הגיוני. אני מגיעה לעבודה, יוצאת מהמונית ישר לתוך שלולית של מי מזגן. נכנסת רוטנת ומגלה שמישהו דביל במיוחד חיבר משהו הפוך במטחנת הקפה, רבע שעה אחר כך יש לי קפה קר ביד. אני מניחה אותו על השולחן, פותחת את המחשב ושופכת אותו.

 

 

כן, ככה נראים חיי שולטת מפוארת שכמותי. היה אחד שקרא לי שמש העמים, חבל שהוא לא ציין שהעמים שלי ממש דבילים ומרגיזים.

 

לפני יומיים. 12 ביולי 2020, 13:29

אני פחות מדברת בפנטזיות, יותר בתוכניות. דברים שנראים לי לא ישימים לרוב לא יגרו אותי, העובדה שאני יכולה לממש או ממש להתקרב למימוש היא פקטור משמעותי בעוררות שלי.
זאת אחת הסיבות שמי ששלי יודע שבסופו של דבר, דברים שאני מסמנת לי כפנטזיה יקרו. לפעמים זה משיק לפנטזיות שלהם, לפעמים הם חוששים מהפנטזיות האלה.
אחת האהבות הגדולות שלי זה ראשוניות של הצד השני, אני אוהבת לרקום את הפעמים הראשונות, להיות שם בגילוי, להוביל אותם לדברים שהם לא ידעו שהם רוצים ולפעמים ידעו שרוצים, אך לא חשבו שמסוגלים. לפעמים הפחד מכך שהמציאות לא תענה על הפנטזיה מפחיד או פשוט מונע מימוש.
אחד הדברים הנפלאים בעיני, כשאני מובילה לחוויות ראשוניות, זה האחרי. לשמוע מהם על החוויה, לראות את הריגוש, לדעת שיצרתי צורך או רצון חדש.
בחמישי האחרון, בגחמה של אלפית שנייה, החלטתי שהגיע הזמן שאשתין עליו.
כמה דקות לאחר מכן שכבה תחתי שלולית (פאן אינטנדד) שלווה ומגורה.
אני אוהבת חוויות ראשוניות. מגרה אותי לדעת שאני היחידה, שאני ההתחלה.
מגרה אותי לדעת שזה נכנס לרשימת ה"אני רוצה" שלו. מגרה אותי לדעת שאני אקבל עוד, אם רק ארצה.

לפני יומיים. 12 ביולי 2020, 8:17

https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5ecc60437ef55

 

אני צופה בזה ומדמיינת איך הוא מזיין סיליקון תוך כדי שהוא צופה בי עם גבר אחר.
אני שומעת גניחות מתוסכלות, בקשות להפסיק ויודעת שאתעלם.
אני חושבת עליו גומר וממשיך לצפות בנו, ללא הגירוי זה כואב יותר.

אני גומרת מהאנחות, מהדמיון, מתכוננת ללימודים ולא מבינה למה לא יחכה לי קפה, הדום אנושי ומבט מכור כשאצא מהמקלחת.

 

AMA

לפני 3 ימים. 11 ביולי 2020, 17:31

כי האחרונים שהיו (בעיקר של טלי ונח) עשו לי חשק ואני צריכה הסחת דעת.

שאלה אחת בתגובה, בבקשה.

ותנסו לא להיות מגעילים.

לפני 3 ימים. 11 ביולי 2020, 9:55

"מסתבר, שלא חייבים להיות הכי אקסטרימי בעולם, לא שפוי או עם לוקיישן ותפאורה מדהימה. ברור שתפאורה זה דבר שמוסיף המון, אבל היא לקחה אותי לקצה היכולת שלי באותם ימים, ואף מעבר לקצה, ועם שלימות נפשית, בלי כל התפאורה, ובאופן הכי שפוי ובונה". כשקראתי את התגובה של אחד שמבין, ממנה ציטטתי את המשפט הזה, זה עשה לי נעים. אני לא יכולה להגיד שזה יישב מחלוקת שיש לי עם עצמי, אני חושבת שהיא תתקיים לנצח, אבל זה חידד לי את זה שאני בוחרת נכון (לי ולמי ששלי, לכל הפחות).

התפאורה, עם כמה שממש בא לי דירת רווקות עם חדר מאובזר, תמיד פחות שינתה לי. מה שרציתי, שאני רוצה, זה להגיע לקצה של מי ששלי, לקצה של עצמי ולדחוף. כשרק התחלתי ידעתי לעשות את זה רק עם אקסטרים, עם טירוף. הכל היה גדול, חזק, משתלח, מסוכן. כל כך מסוכן. ואז התחלתי לנהל מערכות יחסים היררכיות שבהן הקשר היה פחות מנוכר, פחות מרוחק, פחות "בוא לסשן ותלך" ויותר "אני רוצה שנשב לבירה לפני". כשאופי הקשרים שלי השתנה פחת גם הקיצון שלי, העובדה שזה לא היה מנוכר ומנותק מהחיים ה"רגילים" גרמה לי להאט ולעדן, העניין הוא שבלי ממש לשים לב זה גם גרם לי להיכנס עמוק יותר לתוך מי שתחתי. הפירוק  היה יסודי יותר, הדרישות שלי היו גדולות יותר ומה שקיבלתי ונתנו לי היה עמוק יותר וקיצוני יותר. מה שהדהים אותי זה שמולי בסופו של דבר עמד נשלט חזק יותר, נשלטת בטוחה יותר, שעשו הרבה יותר ממה שהם אי פעם חשבו ואני מצידי ידעתי שאני אוכל לקחת שם עוד, כל מה שארצה.

"בשיחות הארוכות המדהימות איתה, שלא היו קשורות לסשן, או לבדסם בכלל, למדתי ממנה כל כך הרבה דברים, שחלקם ליוו אותי הלאה בחיים", המשפט הזה מהתגובה שלו הוא הבסיס, אצלי, ללמה אני יכולה היום להגיע כל כך רחוק, לדחוק ולמוסס כל כך הרבה גבולות. כשמי שמולי נותן לי את המקום הזה ב"לא בדס"מ" שלו, עוד לפני שהוא נותן לי את השאר, אני מתמקמת כמו על כורסה נוחה ביותר, במרכז  השליטה של הרגש והגוף שלו ומשם אני יכולה להזיז, להניע. משם אני יכולה להגיע לקיצון בנוחות, עם רגליים מורמות על הדום (רצוי אנושי, כי קנאה זה מרטיב (: ).

וזה "כשיצא לי לשמוע את הקול שלה, אחרי שנים ארוכות מאוד שלא ראיתי ממנה שום זכר, זה היכה בי. החזיר אותי למצב שבו הייתי אצלה בסשן. למרות שהנושא שהיא דיברה עליו בכלל לא היה קשור. ושהיא בכלל לא דיברה איתי או אלי." - זאת מי שאני רוצה להיות כשאהיה גדולה. ככה אני רוצה שיראו אותי, יראו ממני ויגיבו כלפי. ממש ככה.

 

לפני 4 ימים. 10 ביולי 2020, 10:58

די בהתחלה הוא אמר לי שאני אלימה יותר מבדרך כלל, משכתי בכתפי והמשכתי. האמת היא שהייתי צריכה את השקט שמגיע כשאני מכאיבה, את הרוגע, אז השתמשתי.

בחסות ה-11 הוא נאלץ לספוג יותר כאב ממה שהוא רגיל, 11 פעמים של 11 חזרות עם קיין, לדוגמא. הוא היה מונח שם, ישבן באויר וראש צמוד לספה. מבט ספק  כואב ספק חלול, מבקש שאפסיק ומאפשר כשאני אומרת "עוד לא".

לקחתי יותר בפעם הזאת, הוא צודק. והוא מצידו, נתן, קיבל ועשה יותר מפעמים קודמות.

 

לפני 5 ימים. 9 ביולי 2020, 14:54

בדרך כלל אני מכניסה אותו למניעה לפני שאנחנו נפגשים.

פעם אמרתי לעצמי שזה כי אני אוהבת שהוא מגיע רעב ונזקק, אבל הצעצוע הספציפי הזה מגיע רעב ונזקק גם כשהוא גומר. מאז אני אומרת שזה פשוט כי אני רוצה.

הפעם לא ביקשתי, לא יודעת למה, פשוט לא קפץ לי לראש.

אז היום הוא אמר לי שהוא הכניס את עצמו למניעה, במקומי ואז שאל "לא עשיתי טוב?".

ואני חייכתי.

הוא עשה טוב.

 

לפני 5 ימים. 9 ביולי 2020, 8:53

הפסד שלך