בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

half-way contempt

לפני 11 שעות. ראשון, 17 בנובמבר 2019, בשעה 00:06

לפני יום. שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 04:16

זה היה ממש עוזר לי עכשיו. אחד שישים לעצמו שעון מעורר, לכשאני חוזרת לפנות בוקר מהעבודה. יכין לי קפה (כן, שוב הקפה הזה), יסיר לי את האיפור, יפשיט אותי ויחכה בשקט ונמנום עד שאכנס למיטה. אז הוא ילקק וינשק לי את הישבן עד שארדם וילך לישון על המזרן שלו, ליד המיטה שלי.

 

 

לפני יום. שישי, 15 בנובמבר 2019, בשעה 15:59

מסיימת לכתוב תכנים לאתר שלי, לבשל, לשטוף כלים ןנשכבת על הספה לנוח. החתולשטן שלי רצה להישכב עלי.

ועכשיו בא לי קפה ואין מצב שאני קמה.

 

 

בא לי גם עיסוי בכפות הרגליים, אבל יותר בא לי קפה. ובואנו.

לפני 3 ימים. רביעי, 13 בנובמבר 2019, בשעה 16:06

אתמול, בפוסט שכבר הורד*, מישהי ציינה שזהותי מוטלת בספק בעיניה. אתחיל מזה שאני מקבלת את זה, אנחנו אכן לא מכירות וזה ספק שהוא הגיוני כשאי אפשר לבדוק דבר כזה. העניין הוא שאפשר, די בקלות.

התגובה הקצרה שלה, בהקשר לזהותי, הובילה למשהו ממש מוזר בעיני. אנשים פונים אלי ומבקשים/מזמינים/מציעים/דורשים ממני להוכיח את היותי אישה ואת היותי בכלל קיימת. 

אז לכל אלה שפנו אלי (ואולי יפנו) אני רוצה להגיד - אתם על הזין שלי.

 

 

* עודכנתי שהוא חזר.

 

לפני 4 ימים. רביעי, 13 בנובמבר 2019, בשעה 08:02

שלשום קראתי (שוב) את "קליניקה לבובות" של מלגזוטה הולנדר וכשהגעתי למשפט הזה חשבתי עליו.

נזכרתי בתקופה שהוא הרגיש ככה. שאני הרגשתי שהוא מרגיש ככה.

אתמול, בפתאומיות, ראיתי אותו. במקום הכי מלא בטחון שלו, בו הוא בר הסמכא. רהוט, שליו, מלא נוכחות ולא יכולתי שלא לחשוב עליו חשוף וכואב מולי.

 

 

הוא חסר לי ואני מאוכזבת. ואני לא יודעת מה מבין השניים מצער אותי יותר.

לפני 6 ימים. שני, 11 בנובמבר 2019, בשעה 10:27

מתחילה עבודה במקום חדש, כזה שעד עכשיו עבדו בו רק גברים.
הבוס עושה לי סיבוב, מראה לי את שירותי הצוות ואומר: "אני אדאג לך למושב אסלה, לנו לא היה צורך בכזה".
אני צוחקת בקול וחושבת ללא קול: "לו היה לי זין. וגם ערמונית, אם כבר".

 

 

 

לפני 6 ימים. שני, 11 בנובמבר 2019, בשעה 03:37

זה רעב כזה של אי שקט.
של צורך בריח הצריבה, בפנים נמעכות מתחת כף הרגל שלי.
של מילה אחת: "בשבילך".

 

.

לפני 6 ימים. ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 17:22

לפעמים אני רוצה שתהיה לי את האפשרות לבוא, לקחת ולקבל, מבלי להודיע ומבלי לתכנן. להשתלח כרצוני, לסעור. אני רוצה לבוא ברעש ולצאת בשקט. אני רוצה שהוא יספוג בשבילי, יכאב. ייתן גם את מה שמפחיד אותו, מערער, בשבילי. לפעמים אני רוצה בזה, למרות שאי אפשר.

לפני שבוע. ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 10:00

הוא נכנס לדירה, מניח את השקיות והתיק ורוכן לחבק אותי. אני מחבקת חזרה, מפנה לו את הלחי לנשיקה, מניחה יד על הראש שלו ודוחפת אותו לכפות הרגליים שלי. הוא לא צריך דחיפה חזקה, מגע קל והוא ממהר לרדת. אני אוהבת כשהוא מלקק אותי כשאני עוד בסנדלים, אני מרגישה את הלשון שלו מנסה להגיע לכל מקום מבעד לרצועות, בין הסולייה לכף הרגל, מתאמצת. אני שוקעת בנעים הזה ונזכרת בשקיות, בעיטה קלה והוא מרים את הראש בשאלה. אני מצביעה על השקיות ואומרת: "תביא לי את בקבוק היין, כוס ותתפשט". אני פותחת את הבקבוק, מוזגת לעצמי ומבקשת ממנו לעמוד על הברכיים מולי. אני נשענת על הספה ואומרת לו: "אני במצב רוח רגוע ומפנק היום, לשמחתך, כנראה שבכלל לא יכאב לך", הוא מחייך, אני עוצמת עיניים, נשענת על הספה ושולחת כף רגל אל בין הרגליים שלו, מלטפת את האשכים הנפוחים ואת הזין הנעול. את כף הרגל השנייה אני מניחה על פיו, הוא אוחז בה ומתחיל לנשק וללקק, נעים לי. כשכוס היין שלי מתרוקנת אני מבקשת ממנו למזוג לי עוד אחת, מפשילה את השמלה ואומרת לו ללקק, לאט ועדין, ליקוק מתגרה. הוא מתחת לשמלה, מלקק ואני מתמסרת לנעים הזה, באמת שאני רוצה רגוע היום. את כוס היין השלישית אני מוזגת לעצמי, כשאני זזה הוא מזיז את הראש ואני דוחפת אותו חזרה אל בין הרגליים שלי, אני מהדקת אותו עמוק פנימה, מרגישה אותו מפסיק ללקק, נאבק לנשום, מהדקת עוד, רואה את הרגליים שלו נעות באי נוחות ומהדקת עוד. כשאני משחררת אני שומעת אותו, מבעד לשמלה, לוקח נשימה עמוקה ואומר: "תודה". אני טופחת לו על הראש והוא חוזר ללקק. אחרי הכוס השלישית אני קמה, מבקשת ממנו להפשיט אותי, נשכבת על הספה ואומרת: "מהעורף עד לחור הישבן, לאט לאט". נשיקות בעורף ממסטלות אותי ואני יודעת שהאנחות שלי מגרות אותו, אני מבקשת ממנו להתמקם ככה שתהיה לי גישה נוחה ומעסה את הזין הנעול שלו, הוא גונח מכאב תוך כדי שהוא מלקק אותי וזה מגרה אותי. אני משחררת את הזין שלו ושולחת אותו לישבן שלי. אני מרוכזת בלשון שלו שבתוכי והכל שקט, פרט לאנחות קטנות שנפלטות לו מדי פעם. כשנמאס לי אני מסתובבת, מושיטה יד אל בין הרגליים שלי ומתחילה ללטף את עצמי, הוא מתכופף ללקק ואני שולחת רגל לעצור אותו. "תלקק את זה במקום, אני לא רוצה את העזרה שלך", אני אומרת ומניחה את כף הרגל שלי על הפנים שלו. הוא מלקק, העיניים שלו מרוכזות באצבעות שלי שמלטפות בעדינות, הזין שלו זז בתוך הכלוב. אני מזיזה את כף הרגל ושואלת אותו על מה הוא חושב, הוא עונה: "אני אוהב את הרגוע שלך, חבל שלא תמיד זה ככה", אני מחייכת ומחדירה את כף הרגל שלי לפה שלו.
כשאני קרובה לגמירה אני עוצרת ואומרת לו: "נעבור למיטה, אני רוצה זין בתוכי כשאני גומרת ושם נוח יותר, תן לי לשחרר אותך מהכלובון". אני משחררת אותו ולא מתאפקת, הוא כל כך זקור, כל כך מגורה שאני חייבת להעביר לק קטן ועוד אחד. המבט שלו מתערפל ואני מכניסה את הזין שלו לפה שלי, האנחות שלו מגרות אותי, אני מהדקת את כף היד שלי על האשכים שלו ומכניסה אותו עמוק יותר. אני מפסיקה, מתרוממת וכשאני קמה הוא מחבק אותי חזק חזק, אני מחייכת, מפנה אליו לחי לנשיקה והולכת לחדר. כשהוא נכנס, שניות מעטות אחרי, אני שומעת את הנשימה שלו נעתקת. אני מסתובבת אליו והמבט שלו כמעט ושולח אותי לדום ספייס, הוא מבולבל, נעלב, כועס, כבר לא עומד לו. אני מבקשת ממנו לרדת לברכיים והוא ממשיך לעמוד, אני מבקשת שוב והוא פותח את הפה לדבר,  אני מרימה יד ואומרת: "קודם רד לרצפה ואז אשמע אותך". הוא נעמד על הברכיים ואני שואלת אותו מה יש לו להגיד, הוא שותק אז אני מדברת: "אתה יכול לבחור בין להעמיד לו במציצה או באוננות, לא אכפת לי, כשתחליט שהוא זקור מספיק בשבילי תפסיק ואני אתיישב עליו, עם הפנים אליך. אם תרצה תוכל ללקק אותי כשאני עליו, אם לא אתה יכול רק להתסכל עלי מאוננת כשהזין שלו בתוכי. אני רוצה שתאונן ותגמור תוך כדי, אני אגמור אחריך, כך שהפורקן שלי תלוי בך".
הוא מהנהן, מתקרב למיטה, מסתכל עליו ומתחיל ללקק את הזין הרפוי של הגבר הזר ששוכב מפושק על המיטה. אני מתיישבת לידו ומלטפת לו את הראש: "לאט, אין מה למהר. אני במצב רוח רגוע ומפנק היום".

לפני שבוע. רביעי, 6 בנובמבר 2019, בשעה 16:39

 

ושאני פרודוקטיבית.