סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה

לפני 5 ימים. 22 בנוב׳ 2020, 2:03

לא קרה כלום. לא איתי ולא בלעדי. ננסה שוב פעם אחרת.

לפני 6 ימים. 20 בנוב׳ 2020, 18:28

"אז איך היה עם א'??"

"מה זאת אומרת איך היה? מי אמר לך שבכלל היה משהו?"

מגלגלת עיניים "נו, נעלמתם כמו ילדים כשאוטו גלידה מגיע... ספרי לי איך היה, אני מתגעגעת!"

היא חושבת, העיניים מתרוצצות אבל החיוך שמתחיל כבר חושף את האמת "היה... נחוץ."

"מה נחוץ?? ספרי לי הכל!" אני מתיישבת עם כוס התה שהכנתי.

היא מחייכת וסומק עולה על הלחיים שלה. האם ככה זה נראה כשהיא מזדיינת? "הוא היה ממש ממש טוב, פרחחית! לא עשו לי ככה כבר חודשים, שנים!"

"הוא עשה את הדבר הזה שהוא משפשף לך את הדגדגן עם הזין?" היא מהנהנת ופורצת בצחוק. "הוא עשה לך את הקטע שהוא מקפיץ אותך על הזין?" מהנהנת שוב. "ממה הכי נהנית?" אני מקשה.

היא מתלבטת. בטח, היו שם 15 שעות בערך. הראה לך את כל הטריקים. "אני אוהבת... כשהוא זיין לי את הפהממש הרבה, עד שהריר כיסה לי את הפרצוף. וזא הוא הוציא את הזין ועשה..." היא מחווה תנועה עם היד שמראה איך הוא משפשף את הזין שלו על הפנים היפות שלה. אני נרטבת בתוך הטריינינג. מפשקת רגליים ומרגישה את השפתיים נפרדות.

אני מחליטה להגביר את הלהבות. "את ממש זונה, את יודעת? אני מכירה לך אותו, כבר שנים שלא עשיתי אותו וככה את לוקחת?"

היא פורצת בצחוק. "חמודה, את אמרת לי בעצמך שכבר אין ביניכם כלום. אם זה מ]ריע לך תגידי, אולי נמצא פתרון."

אני מפסיקה לחייך ומעמידה פנים שלא מבינה. מכווצת גבות. "מה פתרון? תפסיקי להזדיין איתו?"

"לא!" היא עונה מיד. "נעשה חלוקה כלשהי, פעם אני, פעם את." אני מסמיקה הפעם. היא שמה לב. צוחקת שוב. מחבקת את כוס התה שלה. יש לה מבט שובב ושמח בעיניים.

"תגידי, יש לך רגשות כלפיו? את נראית לי מרחפת על ענן, וכשחושבים על זה היית מרוצה ממש כשדיברנו ביום שני!"

היא מתכווצת. "לא, לא יודעת, הוא חתיך וחמוד, זה הכל..."

אני ניגשת לחטוף את הטלפון שלה. "תראי לי את הוואטסאפ שלך!" היא חוטפת מהר יותר ממני, צוחקת, קצת תה נשפך על הטריינינג שלה אז אנחנו עוצרות את המשחק לרגע.

(כשאני אומרת לה "תורידי, אני אביא לך משלי!" היא לא רוצה כמובן. מה יהיה עם האישה הזאת.)

"בקיצור את מאוהבת בו, ולא רוצה להודות," אני צוחקת עליה. אני צוחקת בחזרה, עושה תנועה כזאת של "אולי" עם הראש. "פשששש, מזל טוב!" אני אומרת לה. יושבת לצידה על הספה, הרגליים כל כך מפושקות שאפשר להריח את הרטיבות שלי בבירור.

-----------------

השיחה נדדה מכאן לנושאים אחרים, אבל מפה לשם הזמנתי אותה ואת א' אלי הלילה שוב. הפעם בלי ידיעתה. אני נחושה. ואני אשיג את מבוקשי.

לפני שבוע. 15 בנוב׳ 2020, 1:10

לא הספקתי לעדכן בזמן אמת, אבל האמת שקיבלתי עדכונים בזמן אמת וזה היה מחרמן אש.

בקיצור הבנתי שהדרך לתחתונים של השכנה מלמעלה עוברים דרך זין של מישהו אחר. גייסתי בשביל זה את א', שהיא כבר פגשה פעמיים בעבר. הוא לא התנגד כלל לעניין. הזמנתי אותה לארוחת שישי אצלי אתמול בערב, ואמרתי שיהיו עוד אורחים. בסוף רק הוא היה כי חברה נוספת "ביטלה". אניווי בילינו הרבה, צחקנו והיינו די רועשים, ודאגתי להשקות את שניהם היטב. א' גר מרחק הליכה מפה אז בכלל לא היה צריך לשקר לגבי זה, הוא בא בלי אוטו. היינו מרוחים בסופו של דבר. האמת היא שנהניתי כל כך שכבר לא היה לי אכפת מהתכנית בשלב מסוים, מזל שהיא לא היתה תלויה בי בשלב זה. מתישהו פשוט אמרתי להם להתראות ופרשתי. נרדמתי כמו אבן. סמכתי על א' שייקח יוזמה והוא אכן עשה זאת. לפי מה שתיאר לי בוואטסאפ, היה צריך מעט מאוד מאמץ כדי לשכנע אותה להתמזמז על הספה שלי טאז לעלות איתו לדירה שלה. בקיצור, נהנית לשים ידיים על מה שלא שלה. אני נרטבת רק מלכתוב על זה.

היה להם לילה מוצלח. א' יכול לשמור על זקפה למשך שעות ארוכות, בצורה מופלאה ממש. בבוקר הם היו בזיון רביעי או משהו כזה. הוא שלח לי עדכונים בוואטסאפ בין לבין במהלך הבוקר. בסופו של דבר גמר לה בפה והלך הביתה. רציתי שיעבור אצלי אבל הוא פחד שהיא תראה, אז הלך ישר הביתה. אמרתי לו שאבוא אליו כדי לטעום אותה מהזין שלו, אבל כבר לא היה לו כוח ותכלס גם לי. אז בינתיים זה השלב בו אנחנו נמצאים.

יש כבר תכניות להמשך, אוציא אותן לפועל בהקדם האפשרי...

לפני שבוע. 14 בנוב׳ 2020, 9:25

צריכה כיוון לונילים דושים. מסתבר שזה מה שאני משתמשת בו כדי לנקות את המערכת.

הדוש המקורי עדיין דופק אותי מדי פעם. הוא יוצא עם עשרות נשים מקביל, יש לו זרם בלתי פוסק שלהן , אלי הוא חוזר כשיש לו תקופת יובש, כש"תקופת יובש" אצלו זה יותר משבוע בלי מישהי חדשה. הוא יודע על חלק מהאחרים, אבל עדיין לא יודע איך אני באמת ברגיל. אני חושבת שהוא חושב שהוא השפיעעלי, שלפני שנפגשנו הייתי בחורה צנועה וחסודה ועכשיו הוא פתח אותי בדרך כלשהי. מתאים לי מאוד מערכת היחסים הזאת. הוא לא מבקש כלום, פשוט לוקח. לפני כמה שבועות עשה לי זיון תחת-כוס-תחת כמו בפורנו, בלי קונדום כמובן, וגמר לי על הבטן.

הדוש שהתחיל איתי בפייסבוק עם "היי, נראית מהממת" קיבל תשובה, אחרי כמה הודעות שלח דיק פיק. במצבי הנוכחי לא יכולתי שלא לתגמל את ההתנהגות הזאת. למחרת הלכתי אליו. מסתבר שהוא צעיר ממני בכמה שנים. הוא זיין אותי די גרוע אז הייתי עדיין חרמנית כשהלכתי הביתה.

אריה מהעבודה מבקר אותי מדי פעם. אני מבקשת עדכונים מהעבודה ורכילות על אנשים במחלקה. בהתחלה זה הצחיק אותו והוא לא כל כך רצה, עכשיו הוא מספר בשמחה כשהוא רואה כמה זה מרטיב אותי. הוא גם אמר שאני הייתי הזיון האנאלי הראשון שלו. גאהבעצמי על זה כמובן.

הברמן החתיך מהבר במורשדהרחוב מדי פעם מבקר. חמוד ושרירי ולא יודע בדיוק איך מענגים אישה, וזה גם מתאים לי מאוד.

לפני כמה שבועות הדרמטי התקשר. הדרמטי הוא מערכת יחסים סוערת שהיתה לי לפני שנים, מערכת יחסים בה התאכזרנו אחד לשניה די הרבה והסתיימה כשגיליתי שהוא בוגד בי עם מישהי מהמעגל החברתי המשותף שלנו. מישהי שדי שנאתי, אז זה כאב לי אפילו יותר. מאז כמובן שדעתי על בגידות השתנתה (הקוראים שלי פה יודעים זאת), אבל דעתי עליו לא. מאז שהם התחתנו הוא מתקשר אלי פעם בחצי שנה בלי התראה או סיבה. בפעמים הראשונות עניתי לו עד שהבנתי שהוא גורר את השיחה מערכת היחסים שלנו, לדבר על איך הסקס היה, איך היה לנו נחמד יחד, ואיך עם אשתו זה שונה וכו'. בקיצור היה די פתטי. אז התחלתי לסנן אותו.

ועכשיו עניתי. התחלנו לדבר כאילו כלום לא קרה. הוא עם שני ילדים, אני נפרדתי מהבן זוג. מדברים ומקשקשים על החיים וכמובן שהשיחה מיד חוזרת אחורה למערכת היחסים שלנו. ואז משום מקום הוא אומר: ואיך אהבתי שהייתי גומר לך בפה הא? המחשבה הראשונה שעוברת לי בראש היא: תרפה כבר, חתיכת אפס. המחשבה השניה: אבל זה מה שמגיע לי עכשיו. אז עניתי: כן, כבר מזמן לא גמרו לי בפה. אני זוכרת את שלך, הוא היה טעים. משם הסכרים נפרצו ובמהרה אני יושבת על הספה עם התחתונים למטה ומאוננת בזמן שהוא כנראה בתנוחה דומה, אנחנו מתנשפים וחוזרים בנוסטלגיה לחיי המין (הבינוניים) שהיו לנו בעבר. קבענו לדבר שוב אחרי זה. מאוחר יותר שלחתי לו הודעה שאפשר גם להיפגש לכוס קפה אם בא לו.

הוא בא אלי כמה ימים אחרי זה, קורונה הרי אז אין בתי קפה. לקח לי זמן להתרגל לרעיון שאני מתכוות לזיין את היצור הזה. הבנתי שהוא מסכן, בעצם. אז פשוט הורדתי לו את המכנסיים ומצצתי עד שהוא גמר לי בפה. לא לקח הרבה זמן. במפגשים הבאים דרשתי שיראה לי בדיוק מה הוא כותב לאשתו. ברשתי לראות הודעות וואטסאפ. גללתי אחורה וקראתי את השיחות ביניהם. הרוב על ילדים, סידורים, עבודה. בבקשה שאלה לא יהיו החיים שלי בעתיד. בכל מקרה בשלב הזה, אחרי הקריאה, הייתי כבר חרמנית אש ורטובה לגמרי.תפסתי פיקוד ורכבתי עליו. גמרנו יחד בתוך כדקה. אוננתי עוד כמה פעמים אחרי שהוא הלך.

 

בכלל נכנסתי לפה היום כדי לעדכן בהתפתחות המגרשת לגבי השכנה מלמעלה, ולתת לכם עדכון בזמן אמת לגבי מה שמתרחש ברגעים אלה כמה מטרים ישר מעל הראש שלי. אבל נסחפתי לנושא אחר. אולי אכנס יותר מאוחר ואכתוב שובץ

לפני 4 שבועות. 29 באוק׳ 2020, 20:09

ביום כיפור דפקתי על דלתה. היא פתחה את הדלת וחייכה אלי ושאלה אותי אם אני שם כי לא בא לי להיות לבד. חייכתי בחזרה ועשיתי "כן" עם הראש.

ישבנו מכורבלות על הספה שלה. הבאתי וודקה ואכלנו גלידה. בסוף ראינו סרטים עד הלילה והלכנו לישון במיטה שלה. חשבתי שזהו, זה קורה, אבל השתפנתי מלנסות משהו. אחרי זה אכלתי את עצמי שבהזדמנות הכי קרובה שהיתה לי השתפנתי. התכרבלנו בלילה, ישנו בכפיות (הייתי הכפית הגדולה, היה נעים ונחמד, אבל לא היה סקס...

למחרת הכנו ארוחת בוקר גדולה וראינו נטפליקס. דיברנו המון בין לבין, על הא ועל דא, קצת עוד על גברים וסקס. תהיתי מה לומר לה על גברים שאני פוגשת עכשיו (למרות שלא היוה כל כך בזמן הסגר, הכוונה לגברים שהיו בתקופה לפני). החלטתי לחכות עם זה קצת. מה שכן, יצאתי משם עם תכנית - אני אכנס אליה לתחתונים בדרך זו או אחרת.

לפני חודש. 24 באוק׳ 2020, 6:00

בלילה של ראש השנה הלכתי לבקר את השכנה מלמעלה. לא ראיתי אותה מאז שהאהוב עזב את הבית כמה שבועות לפני. ידעתי ממנו שהם כבר לא נפגשים, למרות שלא נפרדו או משהו. ומסרתי לה את החדשות, למרות שכמובן שהיא כבר יודעת ממנו, רק לא יכולה לגלות לי. היא הזמינה אותי לכוס תה, דיברנו ושפכתי את הלב, בשלב מסוים בכיתי קצת. ואז, משום מקום, הפלתי את הפצצה, והיא ששנינו "בגדנו" אחד בשניה. לזכותה יאמר שהיא לא הראתה שום רמז למעורבות שלה ב"בגידות" והיתה רק אמפתית וקשובה. פירטתי כמה דברים שידעתי ושעשיתי, כולם נכונים. לא הזכרתי אותה בכלל כמובן. נתתי לה להתבשל ולחשוב שאני לא יודעת. ואז שאלתי אותה אם היה לה ניסיון בבגידות. היא התחילת להתפתל וניסתה לענות תשובות כלליות כאלה. אפשר לומר ששיחקתי בה קצת.

סיפרתי לה על אריה מהעבודה. נכנסתי לפרטים. תיארתי את הזין שלו, איך שהוא זיין אותי, תיארתי לה את הזיון שהיה לי איתו על הגג של העבודה כשרכבתי עליו וצעקתי ובסוף הוא גמר לי בפה. היא נדהמה, ביקשה עוד פרטים, ונזכרה בסיפור דומה שהיה לה בעבר. חייכה וסיפרה לי בהנאה על זיון במרפסת פנטהאוז של איזה מישהו שהיא פגשה בחו"ל. פתאום משום מקום היא מתארת לי את רימינג עמוק שהוא עשה לה, כולל תיאורים מפורטים של ההרגשה של הלשון שלו, ואז תיאור של הגמירה שלו בפה שלה.

העליתי בזיון עם מדריך היוגה שלי, סיפור מיתולוגי שכבר סופר פעמים רבות. למרות שמאז עשיתי דברים הרבה יותר שערורייתיים, זה כנראה נשאר סיפור מוצלח יותר. אני מתארת את השיעורים אצלו בדירה, איך היה נותן תשומת לב לי ולתלמידות האחרות, ואיך התעכב עלי לפעמים, נותן לי להרגש כל נגיעה וכל מבט, איך המצאתי כמה תנוחות חדשות אצלו שנועדו להיראות יותר מאשר להיות אפקטיביות, למשל שאוכל ליצור איתו קשר עין בין הירכיים שלי. סיפרתי לה איך נשארתי יום אחד אחרי השיעור כדי לשאול אותו על תנוחות מסוימות והוא הציע לראות לי, ואיך העביר את הידיים שלו על כל הגוף שלי, ואז הזמין אותי להעביר את הידיים שלי על הגוף שלו ולהרגיש את השרירים. איך נגעתי בו וליטפתי, אז החזיר לי ליטו,ף ואיך נהידיים שלו עלו על הבטן וליטפו את הצד התחתון של השדיים, והייתי צריכה רק לתת לראש ליפול אחורה ולהיאנח. תיארתי איך נצמדנו ואיך הוצאתי את הזין שלו מהמכנסיים, איך ירדתי על הברכיים ומצצתי לו ארוכות ואז איך הוא הרים אותי והצמיד לקיר, הרים לי את הגופיה, שיחק לי בפטמות והכניס לי אצבעות לכוס, ואז כופף אותי על אופני הכושר בסלון שלו וזיין אותי מאחורה. תיארתי כל פמפום, הסטירה של האגן שלו בתחת שלי, ההרגשה של הזין עוטה הלייטקס מתחכך בי מבפנים, וההרגשה של הכיווץ שלי מסביבו כשאני גומרת בפעם הראשונה כמעט מיד ואיך נהייתי רטובה והתרחבתי אחרי זה, ונתתי לו לדפוק אותי ככה שהציצים שלי קפצו באוויר עד שהוא גמר. ותיארתי איך, ךמרות שהוא גמר, אני לא גמרתי איתו, והרדתי לו את הקונדום ומצצתי לו בכוח ובמהירות עד שנהיה קשה שוב וגמר פעם נוספת בפה שלי. אפשר לומר שזה סיפור שנועד לגרום לאנשים לעשות את אותו המבט הנדהם שהיה לו בשלב הזה, והיא בהחלט עשתה את המבט הזה.

הסיפור הבא שלה היה קצת פחות מפורט אבל לא פחות פורנוגרפי, היא סיפרה על זיון מגיל 16 עם המדריך שלה בפנימיה, שהיה בן 30בערך, ועל איך היתה מתגנבת לחדר שלו בלילות וכמעט נתפסה כל פעם. היא היתה רוכבת עליו ולפעמים מוצצת לו, ועשתה איתו כל מני דברים בפעם הראשונה.

סיפרתי על הנסיכה ואיך שטסנו לחו"ל והזדיינו עם שני תיירים גרמנים (חלק מזה תואר בפוסט שכתבתי פה פעם), רציתי שתשמע עלי עם עוד אישהאז התמקדתי באיך אני והיא הזדיינו הרבה במלון לפני שפגשנו אותם, ואז על איך התרכבלנו אחרי שהם זיינו אותנו והלכו.

היה מעניין, בסך הכל. אפשר לומר שגיליתי צד שלה שלא הכרתי לפני, ובשלב זה התעורר אצלי שוב הרצון להכיר אותה ואת גופה יותר לעומק, במיוחד שבשלב הזה התחיל כבר הסגר.

לפני חודש. 4 באוק׳ 2020, 2:57

לקח לי בערך שבועיים לסיים לכתוב את זה...

לפני חודש בערך האהוב בא הביתה. פגשתי אותו בכניסה. לבשתי ג'ינס קצרים וגופיה. התחבקנו חיבוק זריז ונתנו נשיקה על הלחי. הצעתי לו כוס סודה קרה, הוא לקח ולגם ממנה לאט. נשענו על השיש. שאלתי אותו איך הוא מרגיש ומה שלומו. הוא סיפר לי שהוא כנראה עובר לתפקיד חדש בעבודה, קידום שני בתוך שנה וחצי בערך. חייכתי ואמרתי לו שאני שמחה לשמוע. התיישבנו על הספה. הוא הניח את הכוס על השולחן. דאג לשים תחתית מתחת, למרות שזה לא חשוב לי בכלל, אלא רק לו. הנחתי רגליים בחיקו והוא התחיל לעסות אותן וללטף לי את הקרסוליים. סיפרתי לו מעט על מסיבת זום שהייתי בה יומיים לפני, למרות שהיה די משעמם, וסיפרתי לו שהחלפתי פסיכולוג והחדש יותר טוב. היד שלו ליטפה את הירך שלי בשלב הזה, ואני החלקתי מעט קדימה והשמעתי קול מרוצה. הוא פתח את כפתור הג'ינס והתחיל ללטף אותי בין הרגליים. היה לו קשה להגיע אז השתחררתי מהג'ינס וזרקתי הצידה. האצבעות שלו היו על התחתונים שלי, מלטפות ואז אוחזות יותר בחוזקה, משפשפות מבחוץ בתנועות חזקות ואיטיות, בדיוק כמו שאני אוהבת. התפתלתי על הספה, הרגליים שלי נפשקו והעיניים שלי נעצמו בזמן שהוא הביא אותי לאורגזמה ראשונה. התנשמתי וחייכתי עליו מבעד לעיניים חצי סגורות. הוא חייך אלי, חיוך עצוב אך מלא אהבה, והמשיך ללטף אותי בעדינות. הרגשתי גלים של חום נעים יוצאים מהדגדגן שלי ושוטפים לי את כל הגוף.

התרוממתי והתכרבלתי לצידו. הוא היה לא לגמרי נמרץ. החלטתי לפתוח לו את הריצ'רץ' במכנסיים ולהוציא לו את הזין. עשיתי לו ביד כמה זמן. הוא נאנח והניח ראש אחורה. ירדתי למטה והתחלתי למצוץ. היד שלו כמעט מיד הונחה על העורף שלי והתחילה לדחוף אותי למטה. נחנקתי לו על הזין. כמויות הריר שירדו השאירו שלוליות על המכנסיים שלוו. הוא דחף חזק עד שהזין שלו נכנס לי לגרון והחזיק ככה כמה שניות בכל פעם, עד שהשתנקתי והתרוממתי למעלה. אבל הוא לא נתן לי להוציא את הזין החוצה בכלל. זה נמשך כמה זמן עד שהייתי במצוקה. ירדו לי דמעות. נחנקתי וכמעט הקאתי. הוא התרומם והתחיל לזיין לי את הפה בעמידה, חזק ומהר, בזמן שאני מנסה להתגונן ולהתאושש, אבל הוא לא מרשה לי. החזיק לי את הקוקו מאחורה. הוציא את הזין מדי פעם רק כדי לתת לי סטירה מצלצלת. בטירה השלישית התחלתי לדמוע חזק ולהתייפח. הסתכלתיעליו ועשיתי "כן" עם הראש והעיניים. הוא ירק עלי. נתן לי סטירה חזקה עוד יותר. זרק אותי על הספה והלך לחדר השינה להיא דילדו גדול.

הוא הוריד לי את התחתונים והתחיל לזיין אותי באצבעות ובדילדו לסירוגין. האצבעות משכו החוצה ולמעלה על נקודת הג'י. אחרי כשתי דקות השפרצתי. נתזים של נוזל השפריצו על כל הירכיים והבטן שלי. כמה הגיעו עד לציצים. הוא הניח אותי בתנוחה שאהב, עם התחת על המשענת של הספה, והמשיך לחפור בי עד שהשפרצתי שוב, הפעם השפרצתי לעצמי על החזה והפנים. הוא זיין אותי בתחת בזמן שהדילדו קבור לי בכוס, כל תנועה שלו קדימה דחפה את הדילדו יחד עם הזין לשני הפתחים. היה חשוב לו להדגיש את המעמד, ולחזור לכל הלהיטים הגדולים ביותר שלנו, לקט לדורות. בזמן הזה כבר מיררתי בבכי. כשהרגשתי התייפחות חזקה במיוחד תפסתי את הכרית וצעקתי לתוכה. הוא הצליף לי בציצים, חזק, צבט את הפטמות, תפס אותם ולש בעוצמה רבה, באופן שהשאיר סימנים אדומים. כשמשך את הזין החוצה וגמר עלי הרגשתי הקלה אדירה וגם אובדן. הוא סטר לי בישבן וישר על הכוס כמה פעמים. האחרונות היו חזקות ושרפו. בכיתי חזק אחריהן. כמו שלא בכיתי הרבה זמן.

נשארתי על הספה בזמן שהוא ליטף אותי. נישק אותי. ליטף לי את השיער. לחש לי מילות אהבה. הלך להביא לי מגבת וכוס מים. שמתי את המגבת בצד.לא רציתי למחוק שום זכר שנשאר ממנו. ואז הוא קם ואמר שהוא ממהר. קמתי ברגליים רועדות והראיתי לו איפה הארגזים האחרונים עם החפצים שלו. הוא לקח אותם בשתי נגלות. בפעם האחרונה שיצא מהדלת הזרע שלו כבר הפך לדליל ושקוף והתחיל להתייבש. הסימנים האדומים הפכו לחזקים יותר. הוא עצר והביט בי למשך שניות ארוכות ואז הלך. לא התקלחתי או התנקיתי באותו היום. לא ניקיתי מאז את כתם הזרע שעל הספה. ומאז אני לבד.

לפני חודשיים. 27 בספט׳ 2020, 10:02

והפעם למשהו קצת שונה...

 

בחודשים האחרונים אני מרגישה שאני מוצפת בסיפורים ועדויות והתגלויות של תקיפה מינית, ניצול מיני, הטרדה, אונס, וכל זה מכל כיוון... חברות מספרות לי, בתקשורת סיפורים בלתי נגמרים מכל כיוון, גם בכמה קהילות שאני נמצאת בהן דברים עולים ומטלטלים את כל המשתתפים. לפעמים אלה ספורים מלפני עשר שנים או חמש עשר שנים שעולים לפתע.

יש משהו מזעזע בלשמוע את הסיפורים האלה אבל גם מנחם, במידה כלשהי. לדעת שחברות סומכות עלי, ושנשים מהקהילה מרגישות שישלהן קול וגב ותמיכה מאיתנו, ואנחנו נותנים, ותומכים ומנסים לתקן וליצור עולם טוב יותר.

וזה מרגיע גם במקום פנימי יותר, שמפחד שאולי לא נותרה בי אנושיות מתחת לכל הסטיה. הבדס"מ שלי קשור מאוד להשפלה ואלימות מינית ופערי כוח ותרבות האונס ולפעמים זה פשוט מפחיד אותי, אני נשארת ערה כל הלילה עוברת שוב ושוב בראש על תרחישים שעשיתיועל פנטזיות שאני עוד רוצה לממש. ברגעים מסוימים אני מתחרמנת מזה בטירוף ומאוננת בלי הפסקה, רגעים אחרים אני פתאום נגעלת. מעצמי ומהעולם שסובב אותי וגרם לי להיות כזאת. ואז לשמוע כאלה ספורים, לפתע גורם לי להבין שכן, יש דברים מעבר לגבול בשבילי, דברים שלא אהיה מוכנה לסבול, גם אם בגדתי בעקרונות שלי הרבה פעמים בעבר. סיפורים שמצמררים אפילו את הבשר שלי, ולא עושים לי שום דבר טוב, לא פיזית ולא נפשית. גבולות גזרה שכאלה. אלימות כנגד נשים. כנגד ילדים. ניצול רגשי. ניצול מיני.

זה עולה שוב ושוב, וקשה להימנע מהחדשות והסיפורים והשמועות, וזה מעיק. אבל אנחנו חייבות וחייבים לשמוע, כי אם אני מגיעה למצבים קיצוניים עם אנשים כמו שני מגיעה, אני חייבת לדעת שאני חיה בעולם בו אני מסוגלת לדרוש את הביטחון שמגיע לי, ואני חייבת לדעת שאני באה לזה ממקום שיש לו גבולות כלשהם.

זהו, זה היה הנאום שלי בנושא. :)

לפני חודשיים. 24 בספט׳ 2020, 20:25

היה מפגש משפחתי עם ריחוק חברתי בפארק לפני חודש בערך. היה שם החייל. הוא כבר לא חייל ממזמן... חזר מטיול ארוך ועכשיו מתחיל ללמוד, ועדיין גר אצל ההורים שלו. דיברנו קצת, היה נחמד מאוד. איכשהו הוא נהיה גברי יותר, עם טיפה יותר שרירים, שיער ארוך ופרוע, זקנקן, די מוצלח בסך הכל.

שלחתי לו הודעה: זוכר את הפעם ההיא שנפגשנו בפארק ליד הבית שלי?
הוא הסמיק ועשה לי "כן" עם הראש.
שלחתי לו: הזיכרון שלי קצת מעורפל, אולי תזכיר לי?

הוא הציע לי לצאת לטיול. זה היה קצת מוזר, הוא היה צריך לייבש את בן דוד שלנו בשביל זה, אבל המציא איזה משהו, לא יודעת מה הוא אמר לו בדיוק. יצאנו לשוטט קצת. הכל היה סלעים וקוצים. התמזמזנו קצת ליד אחד מהעצים, אבל לא היה מקום נוח להישכב בו. אז אחרי איזה עשר דקות חיפושים אמרתי לו להישען על גזע עץ, ירדתי על הברכיים והוצאתי לו את הזין מהג'ינס. לקח לו טיפה זמן להיעמד, אבל הוא היה יפה בדיוק כמו שזכרתי. אמרתי לו את זה בין מציצה למציצה. הוא חייך ומיד גמר לי בפה. בלעתי הכל. עוד ועוד טיפות זרע יצאו וינקתי את כולן בשקיקה.

הוא לא נשאר חייב. הצמיד אותי לעץ והתחיל לעשות לי ביד מתחת למכנסיים עד שרעדתי וצעקתי את שמו. הגמירה הראשונה היתה ככה כשאני עדיין לבושה. אחרי זה הוא לקח אותי באסרטיביות רבה לגדר אבן בקרבת מקום, כו]ף אותי קדימה וזיין אותי מאחורה עד שגמרנו ביחד. הייתי חייבת לטעום את הסוף של הגמירה השניה, מעורבבת עם הטעם שלי. הוא היה מותש בשלב זה.

הלכנו להתנקות קצת בשירוים הציבוריים, ניסינו להסתדר ולהסתיר את הלכלוך בבגדים והמצאנו איזה סיפור על כך שטיפסנו למטה על טרסות עד שהגענו למקום אחר וכמעט הלכנו לאיבוד... הם האמינו כמובן, מי ידמיין את מה שבאמת קרה? כשהתחבקנו ונפרדנו אמרנו שניפגש, אחרי הכל הוא גר בתל אביב עכשיו. מאז ועד עכשיו לא דיברנו. אולי אחרי הסגר.

לפני חודשיים. 15 בספט׳ 2020, 17:21

יש המון עדכונים בזמן האחרון... ואני קצת חסרת מעש לקראת הסגר אז אטפטף אותם כאן בהדרגה...

אריה, הבוס של הבוס שכבר כתבתי עליו כאן בעבר, החליט ללכת על כל הקופה. הודיע לי שבכל יום חמישי הוא מגיע למשרד הריק לעבוד "בראש שקט"... אז באתי לפגוש אותו שם. יצאנו למחקר עומק גאוגרפי ופורנוגרפי של החללים השונים במשרד והחללים השונים בגופי. כבר שלוש פעמים הגעתי לשם ובואו נגיד שאם הוא הצליח לעבוד חצי יום ככה זה נס. מצצתי לו ורכבתי עליו אצלו במשרד, הא עשה אותי מאחורה על הגג, הזדיינו על שולחן הישיבות ועל השולחן של המנכ"ל, חיללנו את המשרד בדרכים שגורמות לי להזדעזע כשאני חושבת על זה אחר כך. ביום חמישי לפני שבועיים הוא גמר לי על כל הציצים... התיישבתי בשולחן שלי באופן ספייס ו"עבדתי" ככה בעירום. דמיינתי שכל העובדים שם עוברים ושבים מאחורי ורואים. יום חמישי הקרוב יהיה כנראה הפינאלה לתקופה הקרובה, עד אחרי הסגר.