אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה

לפני שבוע. 13 באפר׳ 2021, 1:54

עכשיו הדוש מזמין אותי ליום העצמאות, ואני לא בטוחה לאיזה סוג של מסיבה הוא מזמין אותי. כנראה שגם שם יהיו אנשים מהברנז'ה, אבל יהיה טיפה יותר מגוון. לא רק חברים גברים שלו. זה אומר שאני מרגישה בטוחה, אבל גם פחות מתחרמנת, כי לא סביר שזה ייגמר בגאנג באנג. נראה.

לפני שבוע. 8 באפר׳ 2021, 9:46

מעולם לא חשבתי על המונח הזה כעל רלוונטי בשבילי אבל נראהלי שכן. חוץ מכל ההשפלות כמובן שתמיד הייתי בקטע שלהן... XD

עכשיו נשאל תהשאלה, אם אני בקטע של לקבל CNC מהדוש, והוא לא יודע שזה מה שעובר לי בראש, איזו מערכת יחסים יש בינינו?

לפני שבוע. 8 באפר׳ 2021, 2:13

התחלתי לעשות כושר! אצל מאמן שמקבל אצלו בבית, בריון מהסוג שתמיד הערצתי אבל לא לגמרי נמשכתי אליו. הואגם קצת סתום, שזה עוזר מאוד לרצות לקבל ממנו רק אימון כושר ולצאת. אינשאללה בקרוב הצמיגים יורדים!

הדוש משוחח איתי סתם ככה, כאילו כלום, שואל מה שלומי ואומר לי לילה טוב. לא ברור לי מה הזווית החדשה הזאת.

עבר קצת זמן מאז ההצעה המגונה שלו אז אני מרשה לעצמי לפרט: הוא רצה לקחת אותי למפגש עם החבר'ה. הוא איש תקשורת, לא מפורסם אבל מקושר היטב. הוא היה בברור מאוד בתיאורים שלו - הוא רוצה שאבוא לבושה כמו שהוא אומר לי ואהיה הפאקינג אביזר אופנה שלו. מדברים שהוא פלט בעבר אני לא סומכת עליו שזה לא יהפוך לסיטואציה של כמה גברים על אישה אחת, ואז אני עדיין שוקלת מה האמצעים הנכונים להבטיח שאהיה בטוחה ואם בא לי בכלל להשקיע.

השבוע חזרנו למשרד, מה שאומר שאני פוגשת את אריה במסדרון. פעם אחרונה שראיתי אותו נישקתי אותו לשלום בכניסה לבית שלי, הוא היה לבוש ומיוזע ואני הייתי מכוסה רק בשפיך שלו. זה היה לפני שלושה חודשים בערך. מחר הוא שוב יאמר כמה מילים בהפי האוור, צריכה לזכור ללבוש חולצה עם מחשוף.

הילד (החייל לשעבר... לא מאמינה שעליו כתבתי את הפוסטים הראשונים שלי פה, לפני שש שנים!!!!) שלח לי הודעה ובה שאל מה דעתי על לפגוש חבר שלו, בחור צעיר ממנו, בן 22 שעדיין בתול. אני רוצהלטרוף אתהילד המוצלח הזה!! עכשיו רק לתכנן מפגש שלא יעשה לבחור המסכן התקף לב.

לפני שבועיים. 4 באפר׳ 2021, 16:05

...נשארנו בבית ואכלנו גלידה עם וודקה. 😋

הדוש לא מצא מישהי במקומי למסיבה. במקום זה הוא בא בלילה בדרך חזרה לגבות את מה שמגיע לו. מה שנכון, נכון. אחרי שהוא יצא ממני והלך לא טרחתי לקום לנעול את הדלת. הרגשתי את הצריבה בתחת ואת הזרע מתקרר על הכוס והירכיים ולאט לאט נרדמתי, וחייכתי לעצמי כי ידעתי שהוא זה שמתוסכל מזה שסוף סוף אמרתי לו לא.

לפני שבועיים. 1 באפר׳ 2021, 1:44

אני רוצה רעיונות לדייט עם הקטנה. רוצה ללכלך אותה. תנו לי רעיונות מה לעשות איתה בחוץ. כנראה מחר בערב. ברים, מסעדות וכל מקום אחר מחוץ לבית הולך. גם להישאר בבית. אני יכולה לתת לה משימות, לזיין אותה בכל דרך שארצה, להלביש אותה, להשפיל אותה, לצלם אותה. ומשום מה אין לי רעיונות.

לפני 3 שבועות. 31 במרץ 2021, 1:02

סיימתי שיחה בוואטסאפ עם הדוש עכשיו, במהלכה קיבלתי הוראות מפורשות לגבי תמונות שאני צריכה לשלוח לו שלי עם מלפפון במגוון של קונפיגורציות. במקור רציתי לשאול אותו לגבי ההזמנה למסיבה ביום שישי. הוא תיאר מה יהיה ובהדרגה התחיל להשפיט אותי. הקטנה (מתה על זה!) לא בסביבה לתת לי חוט שדרה, אז התקפלתי מולו כרגיל.

בסופו של דבר ניהלתי איתו שיחה עניינית על דרכי הגעה וקוד לבוש ביד אחת, וביד שניה זיינתי את עצמי מאחורה עם המלפפון. הוא קיבל תמונות.

בשלב מסוים הוא אמר מי יהיה במסיבה, למה הוא רוצה שאהיה שם ואיך הוא רוצה שאתלבש. מקריאת ההודעות האלה הכוס שלי גמר בכוח שהרגיש כאילו הוא מספיק לתת ביס במלפפון.

המסיבה הזו תהיה חוויה שלא היתה לי כמוה שנים, ואולי מעולם לא היתה. כל חוויה דומה שהיתה לי היתה מאוד מסוכנת, ואחת מהן נגמרה לא טוב. אני צריכה לחשוב טוב טוב אם אני מוכנה להיכנס לסיטואציה כזאת איתו, במיוחד במצבי הנוכחי. צריכה להתייעץ עם הקטנה!

מה שבטוח זה שרק ההסברים וההוראות העניקו לי כבר שתי אורגזמות הלילה.

לפני 3 שבועות. 30 במרץ 2021, 16:22

השכנה התחילה לקרוא לי "יפה שלי", ובניגוד לכל הציפיות אני נהנית מזה. אז החלטתי שהכינוי שלה יהיה "קטנה" מעתה והלאה. ההמודאגים והמאוננים מתבקשים להתעדכן.

לפני 3 שבועות. 29 במרץ 2021, 16:40

ראשונה, להדממה של פסח, שמאפשרת לי להישאר בבית היום ומחר וכל שאר השבוע ולצבור כוחות ולשאול את עצמי מה עובר עלי.

שניה, לשכנה מלמעלה, שהכינוי שלה הולך והופך ללא מתאים בכל יום שעובר, שהעיפה בי מבט אחד הבוקר ולקחה יום מחלה מהעבודה וגירשה בעדינות את הילד (שהיה מאוד מבין וחמוד בעצמו) והכניסה אותי למקלחת וסיבנה אותי טוב טוב וניגבה והחליפה לי מצעים וליטפה וניגבה עוד דמעות שירדו ונישקה וליטפה עד שנרדמתי.

שלישית לכם, שכותבים לי תגובות והודעות מתוקות והרבה יותר רגועות ממה שציפיתי לקבל בתגובה לפוסט האחרון אפילו שאני פה כבר כמה שנים. תודה לחמודים שמאחלים לי דברים טובים, תודה לחרמנים שמחפשים לנצל אותי ברגע חלש, ותודה לאלה שמשחקים לטווח ארוך. כולכם גורמים לי להרגיש נעים פה.

אני הולכת לישון עוד קצת כנראה. היא לא פה כרגע אבל תחזור מאוחר יותר בערב. אני אוהבת אותה ואתכם.

לפני 3 שבועות. 29 במרץ 2021, 6:56

משהו לא בסדר. אני בחוץ בשעהשש וחצי בבוקר, בוכה ומנסה לשים את האצבע על החלק הרופף בנפש שלי.

המון גברים מצאו אותו לאורך השנים. גברים שיודעים למצוא ולנצל אותו מריחים אותי ממרחק, אני מתנה לאנס המנומס. אני עוברת ליד גבר שחולף ברחוב, הוא עוצר ומביט לרגע בחצאית שלי, קולט שהיא קצרה מדי, בטוח שואל את עצמו האם אני באמת בלי תחתונים או שיש שם משהו בצבע הגוף (אין). אצלי בראש ניצתת התקווה שהוא רואה אותי ככלי דומם לסיפוקו. אם היה נוקש באצבע ומחווה לכיוון הסמטה הקרובה הייתי באה. הוא ממשיך בדרכו.

עוברת ליד ערימת אשפה ברחוב. היי, אשפה. את מבינה אותי. גם בך השתמשו וזרקו. אולי אצטרף אלייך. הכוס שלי מדגדג. מדמיינת את פלג הגוף התחתון מבצבץ מתוך ערימת האשפה, עירום וזמין לשימוש. יוצא ממני צחוק פתאומי, קצת מוזר ומפחיד. החלק הרופף קצת חורק כרגע כנראה.

האפשרות הטובה ביותר היא גבר שיחזיק אותי טוב טוב מכל הכיוונים, ככה שהחלק הרופף לא יזוז. האהוב היה כזה, עד שהפסיק להיות כזה. הייתי יוצאת מסשן של שעות איתו, כואבת, בוכה, מכוסה בחומר סיכה מעורבב בנוזלי גוף ומרגישה רגועה, נקיה, כמו עקרת בית מושלמת בסיטקום ישן.

הגמרתי את עצמי עכשיו. נשענת על קיר, יד אחת מקלידה בטלפון, השניה בין הרגליים. אין מסביבי הולכי רגל. מכוניות עוברות בכביש. הלוואי שאחד מהם יחשוב שאני זונה. אם מישהו מציע לי הצעה עכשיו אני באה איתו, רק בחינם. זה מה שעבר לי בראש כשגמרתי.

מתחילה להתעייף. אחזור הביתה. מחכים לי שם שני מדהימים שמאוהבים במסכה שלי. זה מספיק לי כרגע. הכי טוב שיש לי בשלב הזה. אולי אצליח לישוו קצת, ואולי יענגו עוד קצת את הכוס הכאוב שלי. אני אציע את עצמי והם יבחרו.

לפני 3 שבועות. 29 במרץ 2021, 0:39

וישבנו משני הצדדים שלו והעברנו עליו ידיים ושיחקנו לו בזין וליטפנו לו את הביצים. רוב הזמן עמד לו. מתישהו רכבתי עליו קצת. לא גמרתי אבל נרגעתי מזה.

הוא ילך מחר בבוקר, אני אמנם בהדממה מהעבודה אבל לו יש עבודה ולימודים (ומישהי שהוא יוצא איתה... אוווופססס)

הילד יודע לתת עבודה. השכנה מתה עליו. אמרתי לה שהעולם מלא בבני 24 שנשארים זקורים ושהיא מוזמנת למצוא אחד משל עצמה. :-)

חוץ מזה שיחקנו משחקי לוח, בישלנו ואכלנו, שמענו מוזיקה, עישנו קצת וויד.

בערב עשינו תורות על הזין שלו, ניסינו לעייף אותו ואני גאה לומר שהצלחנו לבסוף, הוא גמר עוד פעם ופשוט נשארככה. בלי לזוז. ונרדם כמעט מיד.

אה והשכנה החליטה לרכב עליו בלי קונדום, נגד המלצתי. אז היא קיבלה את הגמירה האחרונה. עשיתי לה בדיקה יסודית ומעמיקה למציאת ראיות אבל נראה לי שהוא היה כבר דליל מדי... מכירות איך כשאת מכריחה אותו לגמור פעם רביעית בתוך יום אחד הגמירה האחרונה יוצאת מים? אז ככה.

בכל מקרה יש לה התקן כמוני. נראה מה יהיה, אני אדבר איתה על זה מחר. אני כמובן האחרונה שיכולה להרצות על מין בטוח, אחרי שהיא ראתה אותי רוכבת עליו בלי קונדום דקה לפני, ואחרי שראתה מה אני נותנת לדוש לעשות לי.

הדוש שלח לי הודעה אחרי הצהריים. הזמין אותי למסיבה בסופ"ש. אם הוא מזמין אותי למסיבה יש שם מניע נוסף כנראה. ניסיתי להבין ממנו אבל הוא התחמק. אפילו לא ברור מי האנשים במסיבה ואיך הוא מכיר אותם. אנסה להבין עוד לפני ד אני עונה לו כי לא בא לי ללכת על עיוור. ללכת בעיוורון זה רק עם מישהו שאני סומכת עליו ועל הדוש מיותר לציין שאני לא סומכת.