אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום ארוס, שולט באהבה - הרמוניה הרמונית

הגיגים על שליטה ,כניעה, התמסרות וצאן מראיתם ....
לפני 4 ימים. שבת, 16 בנובמבר 2019, בשעה 10:40

אני רוצה להכריז בזאת על פתיחת השבולדת בהרמון באופן רישמי.  

 

ברכות, לייקים , בקשות הצטרפות ורעיונות לפתרון המצב הבטחוני יתקבלו בברכה. 

 

 

 

 

לפני שבוע. ראשון, 10 בנובמבר 2019, בשעה 20:47

תקשיבו כשראיתי את זוג המגנטים החדשים שהכלבה הזמינה מאליאקספרס הייתי בטוח שהיא עושה עלי שוק. 

מה אגיד לכם , החרה הזה כואב ... 

מומלץ בחום (גם בקור).

טוב לפיטמות,  לדגדגן ולשפתיים.... עוד תודו לי 

 

לפני שבוע. שבת, 9 בנובמבר 2019, בשעה 07:40

 

נתחיל בזה שאני והאנאלית ניפגש לפני שתגיע ונכין לך את הארוחת ערב שאתה כל כך אוהב, אני אעשה את כל הקניות מראש ונתחיל לבשל יחד. נערוך את השולחן השולחן עם צלחת אחת בלבד. קצת לפני שתגיע נלך להתלבש בתלבושת סקסית ביותר (אם בא לך תוכלי לבחור משהו מהבגדים שלי, יש לי מיליון) ונפרוס על הרצפה יפה את כל הציוד כדי שיהיה מוכן לשימושך.
כשתגיע נחכה לך על ארבע על הרצפה ונזחל אליך לנשק לך את הרגליים. אחרי זה אתה תסתובב סביבנו ותבחן אם התלבשנו והכנו את הכל בדיוק כמו שאתה אוהב. אם תמצא משהו שהוא לא בדיוק כמו בהוראות או שלא תהיה מרוצה, תעניש אותנו כמובן.
נגיש לך את האוכל לשולחן ורק אחרי שתטעם ותאשר לנו, נכין גם לנו צלחות ונשב לאכול על הרצפה ליד הרגליים שלך, ומידי פעם תאכיל אותנו כפרס כשתהיה מרוצה.
אחרי שנפנה את השולחן נוכל לשחק יחד משחק היכרות קטן (בכל זאת סשן ראשון). תקשור אותנו בתנוחה לא נוחה (סתם כדי להיכנס לאווירה ולהתחרמן) וכל אחת מאיתנו תצטרך בתורה לספר על עצמה משהו מפגר. בכל סיבוב, אם תהיה מרוצה מהפתיחות שלנו אז כפרס תספר לנו גם משהו עליך, ואם לא אז תעניש אותנו. העונש שאני מדמיינת בסיטואציה הזאת הוא עונש כייפי (כי זה בכל זאת משחק היכרות כייפי), כמובן הצלפות וכאב.
אחר כך כשנהיה כבר ממש חרמנים נוכל להתחיל בהיכרות מחודשת בשלישיה עם הציוד שלנו. נדגים לאנאלית כל דבר וכל אחת מאיתנו תצטרך להגיד כמה היא אוהבת מ 1-10 כל דבר שיש בו, אחרי שנגיד תחליט אם להשתמש בו ובאיזו עוצמה.
כמובן שבתוך כל זה אנחנו לא נצליח להחזיק מעמד ותהיה חייב לזיין אותנו מידי פעם (באיזה חורים שתבחר).. כמו שאני מכירה את הדום בשלב המשחקים והזיונים הוא עדיין לא יגמור אז נתחיל לפנק אותו יחד במציצות ואוננות משותפת עד שהוא יגמור על שתינו יחד (לפחות פעמיים).
אחרי שהדום גומר הוא חייב להשתין, לכן כבר לפני כן תעמיד אותנו בתנוחה שבה שתינו נצטרך להשתין אחת על השניה. אחרי שנהיה מלאות בשתן של שתינו ובשפיך שלך, תמלא אותנו גם בשתן המושלם שלך. וכך נשב שם שתינו מלוכלכות בשפיך ובשתן מדהימים.
אחרי השלב הזה נעבור למקלחת שלושתינו יחד (אין לי מושג איך נידחס שם שלושה אנשים אבל איכשהו נסתדר). במקלחת תזיין אותנו בתורות, ובכל פעם שתזיין אחת אז השניה תאונן עם הזרם של המקלחת חזק. מידי פעם לא נוכל יותר עם החוזק של הזרם אבל כמו תמיד לא תוותר לנו ותגביר את העוצמה. בפעם הזאת כשתגמור שתינו נחכה על הברכיים עם פה פתוח ולשון בחוץ כדי שנוכל לבלוע הכל (הערה לאנאלית- אחד הדברים שהכי קשים לי בעולם זה לבלוע).
אחרי שנהיה נקיים, מסופקים ומאושרים נוכל לשבת יחד להתחבק ולהתכרבל עם קפה/תה צמחים וחיוכים ענקיים ☺️

 

 

לפני שבועיים. שני, 4 בנובמבר 2019, בשעה 06:21

הייתם מאמינים שהילדה התמימה הזאת פירקה חמישה גברים בגאנג באנג ? 

 

 

 

הנה הוכחה קטנה :

לפני 3 שבועות. שישי, 25 באוקטובר 2019, בשעה 19:03

 

יצא לי כבר לשמוע על לא מעט מקרי שולטי פח כאלה ואחרים שכדי לבסס שליטה הם לקחים את העט מתחילים לחרטט. להלן מקבץ (עם כמה תוספות משלי),

1. אני סטארטאפיסט מצליח , עשיתי שני אקזיטים של מאות מליונים והסטארטאפ הנוכחי שלי כבר שווה מעל למיליארד (בפועל: עובד זוטר בחנות למוצרי חשמל ברמלה)
2. ‏איש מוסד , רוב הזמן אני בחול(ון), לא יכול להרחיב מעבר לזה (בפועל: עובד במוסד לילדים מפגרים)
4. ‏עו"ד צמרת שותף במשרד עו"ד מצליח , אני הקונסיליירי של אחת ממשפחות הפשע הגדולות בארץ (בפועל: סטאז'ר במשרד עורכי דין ליגה זין שמתחמה בהוצאה לפועל)
5. ‏שף בכיר , הציעו לי להשתתף במאסטר שף ולא הלכתי כי זה קטן עלי , מתמחה במטבח הצרפתי, יש לי מסעדת שף במנהטן (בפועל : שורף חביתות סדרתי)
6. ‏מולטי מליונר , יש לי שני פנטהוזים , רכב יוקרה יאכטה (בפועל : מליונ-אור יש לו מליון שיערות בתחת)
7. ‏טייס קרב , סיימתי קורס טייס בהצטיינות , עובד כטייס בכיר באלעל (בפועל : טייח, עם 20 שנה נסיון )
8. ‏אני הבעלים של חברת ביטוח ענקית בארצות הברית שהולכת לשנות את עולם הביטוח (בפועל: סוכן ביטוח חיים בסוכנות ביטוח ש.כלשהו בפתח תקווה)
9. ‏אני מפורסם/סלב - מופיע על בסיס קבוע בעיתונים, במדורי הפנאי , כלכלה וחדשות (בפועל : עומד בצומת סגולה ומחלק את העיתון "ישראל היום")
10. ‏בכיר באחד הבנק הגדולים במדינה. מדווח למנכ"ל ואחראי על תקציבים של מאות מליונים. (בפועל: פקיד דלפק בבנק מזרחי סניף גדרה)

אני חושב שהרעיון כבר ברור...

ובנימה קצת פחות צינית , מי שבאמת אחד מהדברים שציינתי מעלה ברוב המקרים לא יבוא וחשוף את זה כמו הרבה דברים אחרים על עצמו. כך שבפעם הבאה שמישהו מספר לך סיפור כזה או אחר תחשבי טוב טוב לפני שאת בולעת אותו וחשוב לא פחות תנסי להבין למה הוא מספר לך את הסיפורים האלה. שולט אמיתי לא צריך להרשים דרך כל מני סיפורים על פועלו או עושרו. שולט אמיתי שולט רק דרך אישיותו והכריזמה שלו.

לפני 4 שבועות. שני, 21 באוקטובר 2019, בשעה 06:23

יצא לי כבר להכיר נשלטת או שתיים שהגדירו עצמן כברטיות. להגנתן טענו שכל עניין החינוך והעונשים מגרה אותן ושהן אוהבות לבדוק גבולות.

כשהסברתי להן את כללי ההרמון ומה קורה בפעם הראשונה שהן מסרבות למרותו של בעל הבית הן מיד רצו להחזיר ציוד ולהשתחרר על פרופיל 21.

לאחר ההתבוננות יותר עמוקה לתוך הסיטואציה הבדסמית עליה אנחנו דנים הבנתי מספר תובנות. ללא ספק יש משהו מעורר בסיטואציה של שולט מחנך את הנשלטת שלו דרך משימות אתגרים ו(אם צריך) עונשים . על זה אין ויכוח. כל העניין מאיפה זה מגיע.

כאשר הנשלטת שולטת מלמטה ולמעשה מביימת את הסיטואציה בזה שהיא כאילו עושה דווקה כדי שהשולט יעניש אותה יש משהו שלי באופן אישי מאוד מוריד (אני מבין שיש כאלו שמרגישים אחרת וזה לגמרי בסדר). אני חייב תמיד להרגיש שאני מוביל , שולט ברצף ההתרחשויות ופה פתאום זה מרגיש לי שאני צופה בסרט שאני אמור להיות הבימאי שלו. 

כמו שציינתי , אני לגמרי מבין את הצורך של שני הצדדים בחינוך ולחנך רק שלי חשוב שזה יהיה בצורה מאוד ברורה. בדרך כלל בשלב הטירונות (יש הקוראים לו אילוף, התלמדות, you name it ) אני נותן שורה של משימות שרובן לא פשוטות. באופן טבעי בשלב הזה הביצוע הוא לא תמיד מושלם ופה נכנס אלמנט ההקפדה , החינוך והענישה אשר מיצר את המסגרת הבדסמית של הקשר.

זה בהחלט ממשיך גם בהמשך הקשר בסיטואציות כאילו ואחרות . אבל תמיד זה בא מאותו המקום של שיגרה של משימות ומדי פעם ענישה כדי להזכיר לנשלטת את המסגרת והכללים.

הדבר החשוב פה שזה מגיע באופן טבעי כחלק מההתפתחות של הקשר ולא כמשחק. כמו כן, לפי תפיסת העולם שלי שולט צריך להוביל ולשלוט בהתפתחות הקשר בזמן שהנשלטת צריכה לסמוך עליו וללכת אחריו. אין מקום ליותר משף אחד במטבח. את לא עושה דווקה ואני לא נותן לך מכות בטוסיק על זה.

בסרט הזה אני הבמאי ואת השחקנית. השליטה מלמטה היחידה שתקבלי זאת השליטה שלי על פי הטבעת שלך.