אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום ארוס, שולט באהבה - הרמוניה הרמונית

הגיגים על שליטה ,כניעה, התמסרות וצאן מראיתם ....
לפני 4 ימים. שבת, 14 בספטמבר 2019, בשעה 09:58

הכלבה הייתה ילדה טובה בחמישי, אז היא קיבלה כמה מכות בטוסיק. 

מדהים לראות איך זה נראה בהילוך איטי :

 

 

 

לפני 5 ימים. שישי, 13 בספטמבר 2019, בשעה 08:46

אני הדוגמא הכי טוב לכך שאם באמת רוצים גם מונוגמיה אפשרית. 

אני מנהל מערכת יחסים מונוגמית עם כל אחת מהנשלטות שלי ותודה לאל אין (לי) שום תלונות.

 

(מונוגמיה זה כמו ילדים. תמיד אצל אחרים זה עובד טוב)

 

לפני שבוע. רביעי, 11 בספטמבר 2019, בשעה 08:00

למרות שאני שולט אני תמיד נותן לנשלטות שלי להגיד את המילה האחרונה ("כן אדוני")

לפני שבוע. ראשון, 8 בספטמבר 2019, בשעה 19:42

 
רבות נאמר, סופר, צוייר, תוסרט ונטחן על מילת ביטחון. אפילו בספר התנ"ך של הבדסם המודרני (50 גוונים של "חום") אדון גרי מסביר לאנסטסיה את כללי הרמזור - ירוק/צהוב/אדום (אם אני זוכר נכון) כמילות ביטחון שיש להשתמש בהן בעת הצורך (מעניין כמה אנשים ברחבי העולם משתמשים גם הם במילים אלו כמילות ביטחון). 

 


מילת ביטחון היא אותה מילה שברגע שהיא נאמרת הכל נעצר מלכת. זאת למעשה הלחיצה על הזמזם האדום או שלוש מכות על המיזרן של מתאבק הג'ודו. בעת שזאת אמורה להאמר הסשן חייב להיפסק (אגב לא רק סשן. גם כל סיטואציה של שליטה שהשולט והנשלטת שלו נמצאים בה). 

 


בדרך כלל נוהג השולט לתת לנשלטת שלו בתחילת כל קשר את מילת הביטחון שלה וזו אמורה לתת לה ביטחון ולהשתמש בה רק במקרה הצורך. 

 


עד כאן התיאוריה. אבל מי שמכיר אותי יודע שאני אף פעם לא הסתפקתי בתיאוריות המוניות שהחברה המודרנית המציאה לעצמה ותמיד שאלתי את עצמי שאלות של מעבר, ובסוף היום רקחתי לעצמי את הפורמולות המתאימות לי. בחלק מהמקרים אימצתי תיאוריות ומוסכמות הנהוגות בעולם השליטה ובחלק לא כמו במקרה דה עסקינן. 

 


אז כמו שכנראה כבר הבנתם, לי אין מילת ביטחון עם הנשלטות שלי. דעתי האישית היא שאני לא צריך מילה שכזאת ולכן אני גם לא משתמש בה. חשוב לי לציין שזאת הדרך שלי להתנהל ובשום צורה אני לא בא לטעון כאן כי זאת הדרך הנכונה וממש אין לי כל כוונה לנסות לשכנע אחרים להתנהל בצורה דומה. בנוסף אני גם לא שופט או מביע דיעה על כאלה שכן משתמשים במילת ביטחון. אני רק משתף מנקודת המבט שלי וכן מעודד כל אחד לנסות לחקור ולהבין מה נכון או לא נכון לו (אגב, בכל דבר בחיים לאו דווקא בדברים הקשורים לבדסם).

 


אנסה להסביר את סיבותי לבחירתי זאת. אתחיל ואומר שבדסם עבורי היא דרך חיים, לא תבלין, גיוון ובטח שלא משחק. אני חיי ונושם את עולם השליטה גם בהתנהלות היום יומית שלי כשאני לא נמצא בסיטואציות של שליטה. בקיצור זה חלק בלתי נפרד מחיי ועל כן קשה לי לקבל כל מיני אלמנטים אשר גורמים לי להרגיש לא טבעי וללא ספק מילת ביטחון היא חלק מהם. 

 


הרי יש לנו מילים בשפה העיברית אשר יכולות לתאר חוסר רצון לעשות משהו (כמו דיי, מספיק, עצור, לא) שאנחנו משתמשים בהן בחיי היום יום שלנו כדי לתקשר ולהביע את רצוננו (או חוסר רצוננו) במשהו מסויים, אז למה צריך מילים אחרות כדי לתאר את אותו הדבר בעולם השליטה? 

 


יש שיגידו שלפעמים הצד הנשלט יכול להגיד שהוא לא רוצה משהו כחלק מהמשחק אבל זה לא מה שהוא באמת מרגיש ולכן דרושה מילה מוסכמת מראש על שני הצדדים כדי שיהיה ברור מתי באמת רוצים להפסיק, ועם זה בדיוק יש לי בעיה, עם המשחק הזה. אני לא רוצה שהנשלטות שלי תגדנה שהן לא רוצות משהו בזמן שהן כן רוצות אותו. זה מרגיש לי לא טבעי ולא אמיתי. אני רוצה שהן תתנהגנה בטבעיות וכך גם אני. כשהן מרגישות שהן לא יכולות יותר הן צריכות פשוט להגיד את זה בצורה הכי פשוטה וטבעית להן כמו שהן אמורות להגיד על מאכל שלא טעים או ריח שלא נעים להן. להגדיר דרך אחרת להגיד את זה מרגיש לי לא טבעי ולא נכון (לי). 

 


דבר נוסף הקשור למילת הביטחון. התיאוריה מתיחסת לשימוש במילת ביטחון להפסקת סשן. שסשן מוגדר כמפגש הפיזי שיש בו אלמנטים של שליטה פיזיים (קשירות, הצלפות, השפלות וכו). האם זה ה- scope להגדרה? האם רק שם צריך את אותה מילה שתשדר מצוקה או רצון לעצור? 

 


בתור שולט שהוא קודם כל מנטלי אני יכול לומר לכם שיש סיטואציות (יש שיגדירו אותן כסשנים מנטליים) שהן בכלל לא פיזיות אבל קשות לא פחות אשר דורשות את אותן הגנות אך משום מה בדרך כלל אליהן ממעטים להתייחס. לי לפחות לא יצא לקרוא על נשלטת שאמרה לשולט שלה "אדום" בסיטואציה שהיא לא סשן פיזי. בטוח שזה קורה במציאות אבל בדרך כלל לא נוטים לדבר על זה בהקשר של מילת הביטחון ואני חושב שזה חשוב לא פחות. 

 


לסיכום, לי אין מילת ביטחון מיוחדת עם הנשלטות שלי. יש לי מילים רגילות שהן חלק מהשפה העיברית שהן יכולות להשתמש בהן בעת הצורך. לי זה מרגיש הכי טבעי ונכון וכך אני מתנהל. שוב זאת דעתי האישית ואין לי כאן שום כוונה לשפוט את מי שלא מתנהל כך. 

 


אם יש משהו שכן הייתי שמח שמי שהגיע עד כאן יקח מהפוסט הזה - הוא לא האם נכון או לא נכון להשתמש במילת ביטחון, אלא את היכולת והרצון לשאול את עצמו שאלות ולא לקבל כל דבר כמובן מאליו. 


 
 

לפני שבוע. שבת, 7 בספטמבר 2019, בשעה 11:10

סימן שמקומך בהרמון (סטטיסטית).

 

נ.ב. ההרמון התפוסה מלאה עד נובמבר 2025.

לפני שבוע. שישי, 6 בספטמבר 2019, בשעה 13:00

 

היא הייתה ילדה רעה שבוע שעבר.
אז היא קיבלה עונש להשתין בתחתונים. מי שמכיר אותי יודע שאילו מהעונשים היותר עדינים שלי. אני לא משתייך לאסכולה של השולטים שחושבים שכמה מכות בטוסיק זה עונש שהרי רוב הנשלטות נהנות מזה. עונש לפי דעתי חייב לחנך ולהרתיע אחרת הוא לא עונש.

 

 

לפני שבועיים. שבת, 31 באוגוסט 2019, בשעה 07:46

 

היינו במסיבת חילופי זוגות פרטית בוילה מטורפת בחמישי האחרון, משום מה היה לי קצת קשה להיפתח. אולי זה היה קצת קשור לזה שבהתחלה לא רציתי להתפשט, אבל קיבלתי הוראה לעשות זאת וכך מצאתי את עצמי ערומה עם 10 זוגות לבושים..
נכנסנו לאחד החדרים שעוד היו ריקים, הוא שכב על הגב ואני עמדתי על ארבע מולו ומצצתי את הזין המושלם שלו כדי להיכנס קצת לאווירה.
בעודי מוצצת בזמן שהוא מחזיק לי את הראש וקצת חונק אותי עם השוט הארוך כמו שאני אוהבת, פתאום נכנס מישהו לחדר, אני לא רואה אותו כי הוא מאחורי אבל אני שומעת אותו מבקש ממנו רשות. אני רואה אותו מאשר לו עם הראש וישר שומעת את העטיפה של הקונדום. לפני שאני מספיקה למצמץ אני מרגישה שמישהו מתחיל לפמפם אותי ובמקביל אני חוטפת סטירות וחניקות עם השוט. הוא גומר (עלי כמובן) ולא אחרי הרבה זמן מגיע עוד אחד ועוד אחד ועוד אחד, עד שהאחרון (שכנראה לקח משהו) זיין אותי 20 דקות בכוח וכמעט שבר לי את הכוס.

פאקקק, למה כל התחתון שלי נרטב כשאני כותבת את זה?

לפני 3 שבועות. שישי, 23 באוגוסט 2019, בשעה 20:12

לפני חודש. שבת, 17 באוגוסט 2019, בשעה 09:06

הרגליים פתוחות
התחת פתוח

הפה (בעזרת גאג) פתוח
הראש לגמרי פתוח
ועל הכוס אין בכלל מה לדבר מרוב שהוא פתוח 

אז אם הכל פתוח אפשר להגדיר את זה כמערכת יחסים פתוחה ,

לא חושבים ?