שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

היסוד הנפשי מאחורי הפטישים שלי

מאת שיקי​(נשלט)     14 בדצמ 03 3565
ריכזתי את כל אותם אקטים פיזיים שלהם כולנו קוראים "פטישים" ולנסות ולחפש את הפן הנפשי שמסתתר מאחורי כל אחד מהם. אני סבור שמאחורי כל דבר פיזי שאנו מבצעים מסתתר מניע נפשי – מעין יסוד נפשי חבוי שגורם לנו לחוש "טוב" כשאנחנו חווים את אותו פטיש.

אוכל לנסות ולפרש את שלי – אני מודע לעובדה שלא תמיד הפרשנות שלי תהא זהה לפרשנות של אדם אחר – אבל זה כל היופי בעניין – אנחנו כולנו שונים – ועברנו דברים שונים בחיינו ולכן מפרשים דברים שונים.

פעם קראתי ספר על "פרשנות חלומות" בפסיכולוגיה, מי שמתעניין בתחום יודע שיש המון ספרים כאלו, ואני מעולם לא הצלחתי להבין איך כותב הספר מתיימר לפרש לי את החלום – לאחר שקראתי הבנתי שהוא לא מתיימר – יש מספר סמלים "אוניברסליים" המופיעים וניתן לתת להם פרשנות דומה או אפילו זהה – אבל 98% מהסמלים המופיעים לנו בחלום – רק אנחנו נוכל לפרשם – כי רק אנחנו נוכל להבין את ההקשר, שהרי אנו מכירים את עצמנו הכי טוב בעולם.

אז נכון – חלומות הם נושא אחר לגמרי וסביר להניח שהדברים שאנחנו חולמים עליהם – עולים בחלום בשל סיבה מסויימת – אבל בחרתי בהקבלה הזו מהסיבה שלדעתי גם הפטישים שלנו נובעים מסיבה מסויימת – וכל אחד מאיתנו יכול לנסות ולחשוב מהי הסיבה – מהי המשמעות לכל אחד מהם.

אני אישית סבור שאם כל אחד יחפש את המשמעות (עבורו) של הפטישים שיש לו – הוא יזכה לנקודת מבט נוספת – מדהימה על כל עניין השליטה.

ודבר לפני אחרון - בהמשך יפורטו פטישים רבים ברור לי שלא כל אחד יוכל להתחבר לכולם (ואפילו לא לרובם) – יש מי שיאמר כי פטיש X הוא"דוחה" או "קיצוני מדיי עבורו" ואני אענה לכך כבר כעת – אז אל תעשה את מה שדוחה אותך – אבל אל תשפוט אחרים – כפי שלא היית רוצה שישפטו אותך על הפטישים הכי מוזרים שלך.

ומשהו קטנטן אחרון – לא דיברתי על קטעים וניליים המקבלים משמעות נוספת בקטע שלנו (כגון לרדת לאישה על כל ההיבטים הנפלאים שבכך) כי נראה לי שזה מעט חורג (אולי יהיה יותר נכון לומר סוטה) מכוונת המאמר להלן.

ולהלן רשימת הפטישים – יובהר כי אני שומר על זכותי העתידית לצרף פטישים נוספים לכשיתגלו כאלו....

א. פוט פטיש (עם/בלי נעלים מגפים/סנדלים)

טוב נו זה די ברור אם הגעת לשם - למקום הנמוך הזה בו אתם מצויים – ואתם חשים שזהו המקום הטבעי שלכם יש מספר אפשרויות מעניינות - אותי הן כולן מעניינות ברמה זו או אחרת, אך אני בטוח שלא כולם יתלהבו מכולן:

בלי נעלים: אז בניגוד לאותו בחור מפורסם מהתוכנית "קחי אותי שרון" אין דבר שישמח אותי יותר מאשר לזכות ללקק, למצוץ, לבלוע את רגלה – להריח את הריח הטבעי שלה ולספוג אותו לתוכי – אני חש באותן שניות בדיוק שזכיתי לקבל משהו אישי ומדהים ממנה – זוהי בעיניי מתנה (הראשונה ברשימת המתנות שעוד יצוינו בהמשך רשימה זו) – לזכות להריח וללקק את הזיעה שלה שהצטברה לאחר יום בו היא הלכה – הארומה הנפלאה הזה – ואפילו את האבק שנצמד לכפות רגליה - תודו שזה מחרמן בטירוף ולמה? כי אתם זוכים לקבל חלק ממנה מאותה אחת שאתם כה מעריצים וחלק הכי אינטימי שיש..

עם נעלים (עדיף מגפיים) – יווו זה כבר עניין אחר לגמרי – ריח העור או הפלסטיק ממכר, הצורה שלהן מחרמנת בטירוף – מי לא מצא את עצמו מביט בחלון ראווה של נעלי נשים או לכל הפחות גולש לאתרים של חנויות נעלי ומגפי נשים?...רגע... אף אחד?...אויש זה שוב רק אני...סוטה שכמותי.

אותי אישית ישמח מאוד לזכות ללקק את הסוליה – כן עד כמה שזה נשמע מוזר – הסוליה של הנעל שהיא דרכה עליה – היא – אלוהים היחידה שלי – והרי בעיני רוחי מעמדי נחות מאותם חלקיקי אבק הדבוקים לאותה סוליה השייכת לה ובכך שהיא מעניקה לי את הזכות ללקק אותם – אני שוב זוכה לקבל משהו ממנה – משהו שלה – ואם נוסיף את מציצת העקב. יש בכך בהחלט סמליות די מעניינת.

סנדלים – טוב כאן יש שילוב –מחד אותה סוליה עליה דרכה האלוהים ומאידך קשר ישיר עם הרגל החשופה שלה – הריח המדהים, הטעם הנפלא – מה צריך יותר מזה בחיים? אם התמזל מזלך להיות שם תדע להעריך את המחווה שהיא בחרה להעניק לכם – המתנה הגדולה הזו.

ב. השתנות

שני סוגי השתנות עיקריים – האחד – על הגוף והשני ישירות לתוך הפה של העבד.

לתוך הפה (יש המון דרכים) – באופן טבעי הרבה יותר חשוב ומשמעותי בעיניי – גם ככה בכל פעם שהיא הולכת לשירותים אני חש את תחושת הבזבוז הזו (ולא כי אני דואג למצבורי המים של ישראל – אני פשוט חושב שזה משאב הרבה יותר נדיר...) ותמיד אני תוהה - איך זה שהאסלה הפשוטה זכתה למתנה כל כך גדולה – להכיל את השתן האלוהי שלה – על כך יאמר: מי שלא ראה פרצופים של עבדים מתוסכלים המביטים בערגה על השירותים הציבוריים במועדון לא ראה עצב בימיו.

המשמעות אדירה – אתה זוכה להכיל בתוכך את אחד הדברים הכי אנטימיים שלה – ממש מקבל חלק ממנה – של אותה אחת ויחידה שאתה כה מעריץ וסוגד לה – זה מתנה שלא ניתן לרכוש בשום מקום ובעד שום הון.

עכשיו יהיו אלו שיעצרו, ירימו גבה וישאלו " הרי אפשר לשלם לכל אחת שתשתין לי לתוך הפה אז איך אתה אומר שלא ניתן לרכוש אותה???" ותשובתי חד משמעית – אולי יהיו כאלו שיסכימו להשתין לך לתוך הפה אבל זה מאבד משמעות - שהרי נקטר הזהב שייך רק לאותה אחת מיוחדת במינה – רק אותו ארצה בתוכי ורק הוא ייחשב מתנה יקרה מפז בעיניי.

אם פעם קרה לך שניסיתי לשתות/לבלוע שתן של מישהי ולא הצלחת – זו לדעתי הסיבה בדיוק.

כל מה שאכתוב על הפטיש הזה לא יוכל להסביר את המשמעות האדירה שיש לו מהבחינה הנפשית – בעיני זוהי מתנה מופלאה לקבל ישירות לתוך הפה את הנקטר שלה – זה שבעיני הציבור מסביב ייחשב "פסולת", בעיניי שלי (ושלה) יחשב זהב.

באשר להשתנה על הגוף – לדעת שהשתן שלה – זה שזה עתה יצא מהגוף שלה – שוטף הגוף שלך – אתה עטוף בנקטר הזהוב שלה – זו זכות אדירה (כמובן אם רק תצליחו להתגבר על תחושת הבזבוז הנוראית, שהרי בקלות יכול היה לנתב את דרכו לכיוון הגרון שלכם...).

אבל לא נורא, אל נא תיפול רוחך, תמיד תוכל ללקק אותו מהרצפה לאחר מכן בהנאה מרובה.

ג. הולכה עם קולר

כן אני יודע – זה הרגע בו חלק מקוראיי יעזבו אותי – יאמרו – קולרים זה לכלבים ואולי לחתול אחד או שניים – איך לכל הרוחות זה קשור אלינו בני האדם – אז זהו - זה קשור ובקשר הדוק.

המשמעות די ברורה – זהו סוג של השפלה – השפלה נפשית יותר מאשר פיזית – שהרי בד"כ תבצעו את האקט בחדר מבודד – והנה בבת אחת הפכתם לכלבה/כלב (כ"א לפי העדפותיו) היא מתייחסת אליכם ככזו – ואתם זוכים להיות מולכים על ידה – תחת השליטה שלה – תרצה תוביל אתם קדימה, תרצה ימינה – אתם נתונים בידיים שלה רק בשלה.

מעבר להשפלה יש כאן מוטיב של ציות עיוור וחינוך – שליטה מנטאלית בה אתה כעבד לומד לציית להוראות כפי שמחנכים כלב – ובדרך הבסיסית ביותר.
אנשים שאינם מתחברים לשליטה מנטאלית יתקשו לראות את הדברים המוספים דלעיל – ולכן כבר מראש הזהרתי שלא כל אחד יוכל להתחבר לפטיש זה.

מה שמוביל אותי לפטיש הבא – רכיבה...

ד. רכיבה – יש המון המון סוגי רכיבה – מאחר ולרובינו אין ציוד רכיבה מרשים אסתפק ברכיבה המוכרת לכולנו – חבריי העבדים על ארבע והיא מעליכם – ראשית התמונה הזו של מלכה רוכבת על עבד מסמלת המון – היא למעלה – הוא למטה – היא שולטת הוא נשלט.

למה כמו סוס? – כי סוס נשלט בצורה עיוורת ובו זמנית אתם תחושו את מלוא משקל גופה עליכם, ואם בטעות (או שלא) היא תסיר את תחתונים תוכלו לחוש אותה הכי קרוב אל הגוף שלכם – ולא רק אותה אלא את החלק המקודש ביותר בגופה – צמוד לגופך, תוכל לחוש את החיכוך, ואם אתה בר מזל תוכל לחוש את הרטיבות שלה עליך – מדהים.

ה. יריקות

על הגוף או ישירות לתוך הפה – למעשה הפרשנות דומה מאוד לזו הקשורה בהשתנות - אתה זוכה לקבל מתנה ממנה – משהו ששייך לה ורק היא יכולה להעניק אותו לך – הרוק שלה – כמובן שעדיף אותו נקי – ללא טעמי לוואי של מסטיקים מיצים למינהם – עוד סוג נפלא של נקטר אלים.

ליריקות יש משמעות נוספת – סוג של השפלה – כל חיינו לימדו אותנו ל"לירוק זה לא יפה אפילו מגעיל" והנה עכשיו אתה זוכה לקבל יריקה ולא סתם – אלא ישירות לתוך הפה שלך – מה אימא שלך הייתה אומרת על זה? כאן אני פונה אליך בפניה אישית ונרגשת - אל תנסה זאת בעבודה עלולים לאשפז אותך בבית החולים הפסיכיאטרי הקרוב למקום עבודתך.

ו. סיגריות

טוב – כאן אני צפוי לביקורת קשה ונוקבת, אבל מאחר והחלטתי לכסות את כל הפטישים שלי (או אלו שלפחות קפצו לי ישר בראש) ומאחר וביקורת מעולם לא גרמה לי לא לכתוב – אציין כבר בתחילת דבריי – סיגריות לא מגעילות אותי – להיפך.

המון סוגים של פטישים הקשורים לסיגריות – עצם העישון שלה, הדלקת הסיגריה, צורת החזקתה, שחרור העשן, שאיפתו – כל כולם עוסקים בעניין אחד – יש משהו "דומי" מטריף בבחורה המעשנת סיגריה – אני אישית נדהם מזה בכל פעם מחדש.

וזאת עוד מבלי להזכיר את שחרור העשן ישירות לפנים של העבד – אותו עשן שזה עתה יצא מהפה שלה – מתוך הריאות שלה – מהגוף שלה – ואוו.

מאפרה אנושית – יש בזה משהו מדליק – אני חושב שרוב המתלהבים מכל עניין הסיגריות יודו שלשמש מאפרה למלכה שלהם זו זכות נפלאה – ראשית המלכה אינה צריכה לחפש מאפרה בסביבה – וכבר הואלת לה במשהו, שנית זה העפר מהסיגריה שלה – משהו שהיא נגעה בו, אותה סיגריה שזכתה להיות בפה שלה והנה אתה זוכה להכיל את העפר שלה בתוכך.

כיבוי סיגריות על הגוף – טוב אני יודע שזה קו אדום של 98% מתושבי הכלוב – אבל תנסו לחשוב מה מסתתר מאחורי זה? העבד זוכה לכאב מרוכז, ובו זמנית למתנה – סימן ואל תאמר לי שאתה לא בודק יום למחרת הסשן את כל הסימנים שהיא הותירה בך – במהלך האקט עצמו – תזכה לכאב אותו לא הכרת בעבר – תזכה להביט בהבעת הפנים של הדומית שלך (רק אם היא כמובן נהנית מזה – אחרת אין כל טעם לעניין) – הבעה שרק באותה שניה תזכו לה (בהנחה שזה גם פטיש שלה) לאחריו – תזכה לסימן וכאב מתמשך – שניהם יזכירו לך היטב מה עברת – ביום למחרת ובזה שלאחריו.
(אגב ניתן לשלב את הקטע של המאפרה עם הכיבוי של הסיגריה ישירות בתוך הפה – ראיתי את זה קורה במועדון וזה היה קטע מחרמן בטירוף).

ז. הפלצות על הפנים וליקוק ישבן – פי הטבעת.

עוד פטיש שנוי במחלוקת – שאותי מחרמן בטירוף – מה אני מוצא בו? – האמת זה די דומה להשתנות או יריקות בעיניי – ויש בו גם מן הסמליות- היא מתיישבת עליך – אתה מתחתיה אבל לא סתם – הפנים שלך בדיוק בתוך הישבן שלה – של אותה אחת שאתה כה מעריץ.

ובו זמנית אתה גם זוכה לקבל משהו ממנה – את אותה ארומה שנויה במחלוקת עבור הקורא הוונילי אבל נפלאה עבורי – כי עבורי אין שום דבר שיכול לצאת ממנה שאותי יגעיל – שום דבר.

ח. חניקות למינהן

יש המון סוגי חניקות – עם הידיים, ע"י ישיבה על הפנים, עם ניילון – ע"י חניטה ועוד ועוד – המשותף לכולן – היא המשמעות החונקת שמאחורי כ"א מהם – למעשה האוויר הוא המניע לחיים של כל אחד מאיתנו – האויר הוא דבר בסיסי – כפי שאוכל הוא דבר בסיסי כפי שסקס הוא דבר בסיסי – ואם הוא נתון לשליטה ע"י אדם אחר ובמקרה שלנו בשליטה של אותה אחת ויחידה – זה מקבל משמעות כפולה ומכופלת – הכוח שלה עליי מתעצם פי כמה. (בהקבלה אם היא תקבע לכם מתי מותר לכם לגמור, או מתי תוכלו לאכול וכמה וכיו"ב תבינו שמשהו נפלא קורה לכם מאותה סיבה בדיוק).
אוכל רק להמליץ על חניקה תוך ישיבה על הפנים – זה מדהים – גם שליטה באויר שלכם – גם כשהיא מעליכם בצורה כך סמלית ומדהימה וכשכבר אתם נושמים – תריחו את הארומה הייחודית שלה חודרת לתוך הריאות שלכם – אושר צרוף.

רק תיזהרו לא להתלהב יותר מדי מפטיש זה....כבר נתקלתי במסגרת שירותי הצבאי במישהו שאיבד את נשמתו ולא רק את נשימתו תוך כדי עינוג עצמי מסוג זה...

ט. כאב – הכאבה

כידוע יש המון המון סוגים של כאב – דרך הצלפות שונות ומשונות, מצבטים על הפטמות או שאר הגוף, מחטים, סטירות חזקות (יש שיאמרו כי זוהי גם השפלה) עינוי ביצים, בעיטות ועוד ועוד.

לא פרטתי כל אחד מהם כי אחרת הייתי כותב כאן ספר בעובי החטא ועונשו – אבל אנסה לכתוב את המשמעות להם בכללות עבורי – ככל שאוכל.

ההנאה שלי מכאב בעיקרה נובעת מההנאה שלה להכאיב – כלומר כשאני יודע שהיא נהנית להכאיב – מבחינתי ככל שהכאב יותר חזק ויותר מרוכז ההנאה גוברת.
אני יודע שהמון מגיעים לקטע של הכאב מכיוון אחר לגמרי (מזוכיזם למשל) אך המקור שלי שונה.

ומרגישים אם היא נהנית מזה אם לאו – אי אפשר להסתיר זאת – ואם היא נהנית מזה – זה יכול להיות פשוט מדהים – למעשה כמעט ללא גבולות (במגבלות הברורות והמובנות מאליהן של הנכות והנזק הפיזי הבלתי הפיך).

ובדיוק באותה מידה - אם אבחין כשאני באמצע סשן שהדומית שעושה זאת לא נהנית (לפעמים אפילו סובלת) – זה ייפסק באותה שניה – זה לא לעניין מבחינתי – ואגב לא רק לעניין כאב – אלא כל אקט – לעולם לא אבוא עם רשימת הפטישים שלי ואבקש להגשימם – כי אני לא אהנה מאף אחד מהם – אם היא לא נהנית – ההנאה שלי נובעת מההנאה שלה – כך זה תמיד עבורי – אני מודע שיש שיחלקו עלי גם בעניין הזה – אך זהו שיקי לטוב ולרע...
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאני אישית חש שאני שם כדי לספק את הרצונות שלה ולא להיפך – וכל דרך אחרת מבחינתי היא סוג של שליטה מלמטה – ואני אינני נהנה לשלוט.

י. קשירות

קשירות אצלי זה שם נרדף ל"חוסר אונים" כשאתה קשור – עקוד אתה חסר אונים ללא יכולת לזוז – יש בזה פחד תחושה מדהימה – שהנה כרגע אתה בידיים שלה – ולא יכול לעשות כלום מרצונך – תרצה - תצליף בך – ואתה לא תוכל להתחמק מאף הצלפה או לזוז, תרצה תשאיר אותך ותלך משם – ואתה תישאר שם עם המחשבות וחוסר הוודאות – וחוסר הנוחות שיעסיק אותך – ולך לא תהיה שליטה עליו.

קשירות = איבוד שליטה – אתה מעביר את השליטה באופן הכי טוטאלי שיש לידיים שלה – אם מוסיפים מוטיבים נוספים כגון כאב – כגון מים, או שליטה על האויר המשמעות גוברת.

באקטים של קשירות – המלכה עובדת קשה – בכלל בסשן המלכה עובדת קשה ולא רק בסשן גם לפניו ולאחריו – ההשקעה הזו בך – היא ביטוי ישיר לאהבה – היא לא הייתה משקיעה בכל אחד – והנה היא משקיעה בך והמון – כל סשן כזה הוא מעין נקודה נקודה מרוכזת – מעין אבן דרך במסע ארוך בו אתה מעריך יותר ומוקיר יותר את אותה אחת ויחידה שהסכימה כי תהיה שלה.

יא. ליקוק בית שחי

טוב נו...זהו משהו דיי ייחודי מבית היוצר של שיקי – וכן עדיף שהוא יהיה מיוזע ועם הריח הטבעי שלה – מי שקרא עד הלום יכול להבין כבר מדוע...

יב. זיון אנאלי (לגבר)

המון משמעויות לקטע הזה – הרוב יראו בכך סוג של השפלה – השפלה מרוכזת – ובכלל לחדירה מאחור יש קונוטציות של השפלה - הכל נובע מדברים שהוכנסו לראשנו בצעירותינו – והופנמו על ידינו – כך חושב אנוכי.

להאנס על ידה – וכמה שיותר חזק – לחוש אותה מבפנים – זוהי המשמעות עבורי – היא אינה רק שולטת עלי מבחוץ – היא גם עכשיו כרגע בתוכי – מבפנים – הגוף שלי –כולו – שייך לה.
(אגב לידעתכם - בטורקיה זהו אינו פטיש כי אם ספורט לאומי...אז מי מכם שאינו מעוניין לחוות בפטיש זה פשוט שלא יתכופף שלא לצורך...)

יג. שירות המלכה

זהו נושא רחב מאוד – שכן מה המשמעות "לשרת את המלכה"? בעיניי זה החל מהדברים הקטנים ביותר ועד לגדולים – החל מלהחזיק תמיד סיגריות, שלא תצטרך לחפש, לדעת מה היא אוהבת לאכול ולדאוג שתמיד יהיה, לדעת מה גורם לה את האושר אפילו הרגעי ולהכין מראש ולו אם מדובר בסוכריה על מקל או מסטיק, ולהוריד ממנה את אותם "דברים קטנים, יומיומיים" – שלא אמורים להטריד את שגרת יומה.

המשמעות – אתה עבד היא מלכה – שניכם יודעים זאת – אינני חושב שאני צריך להמשיך את ההסבר.

תפנים – המלכה שאיתך משקיעה בך המון – מזמנה, מרצה ורצונה – לעולם ולא משנה מה תעשה - אתה לא תצליח להשיב לה כגמולה- ולכן עליך תמיד להיות עירני, תמיד לחשוב צעד אחד קדימה, תמיד להתעניין ולחוש מה מפריע לה – וזאת מתוקף הזכות האדירה שנפלה בחלקך להיות איתה, להיות שלה.
הצורך לשרת או להקל עליה ולו במעט, נובע מהצורך לנסות ולהשיב לה תודה ולו על חלק קטן ממה שהיא העניקה ןמעניקה לי.

יד. רהיט

אני מודע להרמת הגבה של הקורא בדיוק כרגע – מה לכל הרוחות הוא מתכוון – אז הכוונה שלי היא להיות שם – כשהיא נמצאת שם ובוחרת להפוך אותך נגיד להדום לרגליה – תוך התעלמות מוחלטת ממך, מהרצונות שלך או מהנוחות שלך- למעשה הנוחות היחידה הנחשבת היא שלה ותוך כדי זה היא תשתדל לגרום לך את אי הנוחות המירבית...נגיד תוך תקיעת עקבי מגפיה בגופך, או בעיטות מספר והדבר היחיד שתדרוש ממך הוא - שלא תעיז לזוז.

זה בעיניי נפלא – החוסר חשיבות שלך – הבדלי המעמדות הכה ברורים - הופכים לכה ברורים מאליהם – כאילו הכל טבעי – הרי אתה לכך נועדת והיא? היא נועדה להיות שם למעלה בדיוק היכן שהיא נמצאת כרגע.

טו. סימון

זה האקט הכי משמעותי והכי עמוק שלדעתי קיים – מסתתרות מאחוריו אין סוף משמעויות, החל מהרגע בו אתה כעבד יודע כי אין דבר שתרצה יותר מאשר לקבל את הסימון שלה עליך ובהמשך אם וכאשר אתה זוכה לשמוע, כי הפכת לראוי להיות מסומן על ידה – עד לאותו יום מיוחל בו תסומן על ידה – הכאב שתחוש תוך כדי הסימון ולאחריו תקופה מסויימת – והסימן התמידי שייוותר לך על גופך.

הרוב יראו בזה אקט פיזי טהור – הא ראיה היא שכמעט אין מאמרים הנוגעים לפן הנפשי של העניין – אלא רק לעניין הפן הפיזי שלו - אבל לעניות דעתי זוהי טעות נפוצה – מדובר באקט פיזי הכולל בחובו משמעות נפשית עמוקה הרבה יותר – לשאת את הסימון שלה עליך לתמיד – זו המתנה הכי גדולה שתוכל אי פעם לקבל ממישהי בעולם הזה – והסבירות היא שרק אחת בעולם תגרום לך לשאוף לכך.

ואז עולות השאלות – סימון הכיצד? ע"י קולר וירטואלי? ע"י קעקוע? ע"י ברנדינג?

יש אין ספור אפשרויות "סימון" – ציינתי רק 3 עיקריות – והסדר בעיניי בעל משמעות.

אתמקד בקעקוע – הוא סימון תמידי – אך מצד שני – יש בו אפקט אסטטי דקורטיבי אם תרצו – וניתן להכלילו בקונצנזוס.

השאלה שעולה – מתי? ולעניין מקריאת דעות של אנשים למדתי שרוב האנשים ירצו להיות מסומנים או לסמן לאחר תקופה ארוכה שבה מכירים את הצד השני – למה אני אומר רוב? כי דעתי כרגיל שונה....

אני חושב שאין זמן מוגדר – זה עניין של תחושת בטן פנימית – זה יכול לקרות לאחר יום ויכול לא לקרות לעולם – אסור לקשור את עצמך בכבלי הזמן – אם תחוש את אותה תחושה פשוט תדע שזה מה שאתה רוצה יותר מכל – ואם היא תסכים בכלל לסמן אותך תהפוך להיות המאושר באדם.

אם זה יקרה בדרך שתיארתי לעיל – לעולם לא תתחרט על הסימון המדהים הזה שתזכה לקבל – כי לעולם לא תתחרט על אותו רצון עמוק והארה פנימית שהיתה לך – לעולם – גם אם יום למחרת היא תחליט לבעוט בך – אתה תדע שזכית לקבל ממנה מתנה יקרה מפז – מתנה שלא כל אחד יזכה לה או זכה לה – ואתה – כן.


אז זהו – אני חושב שכיסיתי את הרוב – ובאמת שניסיתי לקצר ובכל זאת יצא לי ארוך – אני מקוה שבפעם הבאה שאסתובב במועדון לא תביט עלי במבט מזוגג ותנסה לחפש לי תרופות מתאימות... אינני מתבייש במה שאני ואני מקווה שאתה אינך מתבייש במה שאתה – ואני גם יודע שעם כל הפטישים דלעיל שציינתי – אני עדיין נורמלי ושפוי מהרבה אחרים.

Faara​(שולטת)
מודה
מודה, קראתי כל מילה. ולא נותר לי אלא להגיד וואוו. אתה בהחלט איש רב פעלים. ואני בטוחה שמי שיסתכל עליך מעכשיו במועדון זה מקנאה..... תמשיך להנות. Faara
15/12/03 23:50
פרינססה​(נשלטת)
אל תפסיק
מאמר מעולה, כתיבה מפתה..
05/03/07 19:53
הרמאפרודיטה​(שולטת)
:)
איזה חמוד :)
13/06/11 13:01
Sugar Cane​(לא בעסק)
לשיקי המקסים
אין ספק שאני מרגישה שהרווחתי אותך וצדקתי בתחושות בטן שלי לגביך. אתה אדם מדהים.
22/02/13 20:33