שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עכשיו אני יודע איך בד"כ מרגישה בחורה כשגבר פונה אליה

Truth Seeker
לפני 18 שנים • 27 בדצמ׳ 2005

לסיכום

Truth Seeker • 27 בדצמ׳ 2005
התגובות של האנשים שקראו את השיחה הזאת פשוט הדהימו אותי.

למרות השיחה המגוכחת הזאת, אני שמח שכל הסיפור הזה קרה. דרך זה גיליתי שיש פה אנשים חמים, אמיתיים, חיוביים, שהראו לי שהתנהגות כזאת היא ממש לא נורמה.
אני שמח ששיתפתי את כולם במקרה הזה. דברים דומים קרו לי לפחות פעמיים-שלושה, אז אני בטוח שזה קרה גם לרבים אחרים ומקווה שהדוגמא הזאת תגרום להם לדבוק קצת יותר בדרך שלהם ולא להתקפל בשביל חופן בוטנים.

שיהיה חג שמח לכולם,
טל
גלתיאה
גלתיאה • 27 בדצמ׳ 2005
TalTul כתב/ה:
בתור פסיכולוג, או פסיכולוג לעתיד, אתה חושב שיש שם לתופעה כזאת?
אולי.... ''תסביך מצלמה דיגיטלית''? icon_lol.gif

אולי זה בכלל פטיש למצלמות. אולי הלבידו שלה התביית על מצלמה? לנפנף לה בתמונות זה כמו לנפנף למישהו אחר תמונות של כף רגל.
היא רוצה את הדבר האמיתי!

מתי אתה קונה מצלמה?

icon_biggrin.gif
Truth Seeker
Truth Seeker • 27 בדצמ׳ 2005
משיכה למצלמות?
מצויין, הייתי מוכן לתרום לה מצלמה לסשן סוער, ואולי אפילו לצפות בזה מהצד icon_wink.gif אבל נראה לי שהמצלמה היתה משתמשת במילת ביטחון....
גלתיאה
גלתיאה • 27 בדצמ׳ 2005
זו לא בושה להשתמש במילת הבטחון icon_wink.gif

אני חושבת שכל הפורום ישמח להרים תרומה. אבל רק בתנאי אחד שאתה לא שוכח לספר לנו את המשך עלילותיה של אותה גברת מופלאה.

icon_biggrin.gif
יואב 31​(אחר)
לפני 18 שנים • 28 בדצמ׳ 2005
יואב 31​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2005
לפי דעתי זה בכלל גבר שמחפש שתשלח תמונות כי אם לא מה החיפזון לשלוח תמונות ולהיסחף למשהו שאתה בכלל לא מכיר, אלא אם אתה מכיר את הכינוי שלה מזמן וראית שהיא כותבת כאן באתר או באתרים אחרים זה משהו אחר אבל סתם ניק חדש שאתה לא מכיר לפי דעתי זה חשוד ביותר...
נרמס

TalTul

נרמס • 28 בדצמ׳ 2005
לי זו נראית לגמרי כמו בחורה אמיתית ולא בחור שהתחזה,גם אני נתקלתי בכאלה.

מה שכן מהנסיון שלי בענין,בדרך כלל מדובר במישהי שלא ממש יודעת מה זה אומר שאתה "נשלט" או "מחפש שולטת", או שבכלל הזיקה שלה ל"עולם השליטה" לא ממש קיימת -

צורת ההתבטאות שלה נראית ממש אבל ממש כמו מישהי שאין לה כל קשר לעולם השליטה הזה -ושבאה מתוך כעס על בחורים נטו - ורוצה למצוא בחור שמוכן להשפיל את עצמו כדי שהיא תרגיש יותר טוב עם עצמה בכל הקשור לבחורים,שכנראה מאד אכזבו אותה לאחרונה או בכלל...

וחוסר נסיון והבנה מתבטא גם בגישה גסה וברוטאלית מההתחלה כלפיך,בהתנהגות גסה וכוחנית כשאתם בכלל עוד לא מכירים ואתה לא סומך עליה עדיין,והיא מצפה שאם אתה מציג את עצמך כ "נשלט" זה אומר שאם היא תקרא לך "אפס עלוב" ותתבטא בגסות ובאלימות מילולית,אתה צריך מיד להכנע בלי קשר לזה שאתה אפילו לא מכיר אותה ולא סומך עליה עדיין.
Truth Seeker

מסכים

Truth Seeker • 28 בדצמ׳ 2005
למרות שלדעת הרבה אנשים זה גבר מתחזה, אני חושב שיש סיכוי גבוה שזאת אישה אמיתית.
גם אם כן, עדיין אני לא חושב שהיא מחפשת את הדבר שיעשה אותה מאושרת.
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 31 בדצמ׳ 2005
Queencie​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2005
כשיושבים ליד המחשב ומקלידים, צריך לזכור שבצד השני של המסך יש אדם. לא עבד, לא שפוט, לא סמרטוט, בן אדם!
אלא שלפעמים שני האנשים משני צידי המסך אינם בעלי אותה גישה או השקפה או רמת Q, כלומר I או E , דומה. שיחות ההכרות הוירטואליות הראשונות נועדו בין היתר לחשוף לנו את איכותו של האדם מצידו השני של המסך. ואין בכלל קשר לבדס"מ, האיכות שמשתקפת מרמת השיחה וכיוונה מעידות על האדם יותר מאשר על יכולתו לשלוט או מסירותו להשלט.

טל-טול, אני במקומך הייתי שמחה ש"איכותה" של האישה/ילדה מצידו השני של המסך נחשפה בצורה כל כך בולטת שבקלות רבה יכולת להסיק שאין לך צורך לפגוש אותה בשביל לדעת שהיא לא פרטנרית ראויה לך.

מאחלת לך הכרויות מוצלחות מזו.
כפי שנוכחת - לא חסרים פה אנשים ונשים אייכותיים.

בהצלחה!!
Truth Seeker
לפני 18 שנים • 31 בדצמ׳ 2005
Truth Seeker • 31 בדצמ׳ 2005
תודה Queencie

אני בטוח שהיא בחרה להיות כזו גלויה כי היא יודעת שיש אוגדה שלמה של גברים נואשים שירוצו לשכנה ממול ויבקשו להלוות מצלמה. ואני מסכים בהחלט, זה שהיא עשתה את זה יותר ברור הקל על העניין הרבה יותר והפך אותו בעצם לסוג של משחק מילים, או פארודיה על BDSM.

מאחל לך ולכולם 2006 נפלאה birthday.gif