אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

Demi
לפני 21 שנים • 6 ביוני 2003
Demi • 6 ביוני 2003
009. אני לא רוצה להכניס עצמי לדיון הזה אבל אני חולק עליך, אני מאמין שלא כל אחת מסוגלת לשלוט, זה שהיא אומרת שהיא יודעת להחזיק שוט זה עוד לא אומר שהיא יודעת להשתמש בו וזה מכוער לראות דבר כזה והרי אני ואתה דיברנו קצת ואתה יודע בדיוק על מה אני מדבר.
תן לדברים להתפתח באופן ספונטני ואל תרשה לכל אחד/אחת להשתמש בכל ציוד שהיא מבקשת, ובלי היסוס להוריד מהבמה מי שמזלזל/ת ב - SSC ולא להרשות לה לעלות יותר.
יותר מיזה אני מצפה לראות סשן מהלב ומהנאה הדדית לא סשנים טכניים של "הדגמת כישורים" או "הדגמת ציד" או כי חייבים שיהיה מופע ולכן מביאים אותו בכח, לא יקרה כלום אם פעם פעמיים לא יהיה מופע זה לא יפגע בבדסמיות של המקום.
אניגמטית​(שולטת)
לפני 21 שנים • 7 ביוני 2003
אניגמטית​(שולטת) • 7 ביוני 2003
שוב התחלתם בלחפש נושאים לויכוח? מה יהיה אתכם? ערב מוצלח זו תחושה סובייקטיבית. ככל הידוע לי עוד לא המציאו פרמטר למדידית מוצלחות. אם שלהבת אומרת שהיה ערב לא מוצלח, זה אומר שלה היה ערב שהיא לא נהנתה בו, לגיטימי לגמרי (למרות שמכאן ועד לניסוח של היה ערב לא מוצלח, רק בגלל שאת לא נהנית, הדרך ארוכה). לכם היה ערב מוצלח ? נפלא. תהנו מזה, מה אכפת לכם שדעתה שונה ומה יש להתווכח איתה על זה שהיא לא נהנתה?

שלהבת, מוצלחות של ערב נובעת הרבה ממה שאת מוכנה ורוצה לחוות בו, באנשים שאת פוגשת ובמוכנות ובפתיחות שלך לחוות. אם תרצי, אשמח להראות לך את המועדון מזווית אחרת, בפעם הבאה שתגיעי.

ואני מאד נהנתי. הייתי אחת מהשתיים שהצליפו בדמי ותאמין לי דום דומינה... שזה כאב לו והדבר האחרון שהוא עשה במהלך הסשן זה לצחוק. צחקנו יחד בהפסקות, כי הסיטואציה היתה מאד מצחיקה וספונטנית וכי שכנענו אותו תוך כדי שהוא "תת זונה", בדיחה חצי פרטית. נהנתי מלשלוט בשפחה המדהימה, נהנתי מהעבד שהגעתי איתו, נהנתי מהחברים הקבועים והחברה בכלל, נהנתי מלרקוד ושומו שמיים - נהנתי מהמוזיקה (הגבינה היתה מצויינת ודמי מודה לאל על האבטיח שצינן לו את הישבן). בקיצור - נהנתי כי התחשק לי להנות וכי היה ממה.
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 7 ביוני 2003
DomDomina​(שולט) • 7 ביוני 2003
טוב לסיכום אנשים,אני נהנתי,ולראיה נפרדתי מכולם ובאמת שהייתי צריך ללכת,אבל איזה יד נעלמה משכה אותי שוב למקום הקסום הזה.
חזרתי אחרי שעה למועדון,ולא חשבתי בכלל שאחזור.
ועוד דבר,אם משהו נפגע מדבריי(שלדעתי הוצאו מהקשרם)אני מתנצל.
הדבר האחרון שהייתי רוצה שהשרשור הזה יהפוך לשירשור של הכפשות.
האמת אני שוקל לוותר על הכתיבה של ימי חמישי במועדון.
ועוד דבר למען הסר ספק,אני תמיד משלם דמי כניסה למועדון(שאני לא ארגיש חייב למישהו)
אני תמיד משלם על המשקאות שאני שותה,ותעשו חשבון 3וודקות ורד בול+דמי כניסה=לפחות 200ש"ח.
אז אף אחד לא יכול להגיד, שאני דומדומינה, משוחד. queen.gif whip.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 13 ביוני 2003

חמישי במועדון 12-06-03

DomDomina​(שולט) • 13 ביוני 2003
שלום חברים וחברות
האמת לא כל כך רציתי לכתוב השבוע,אבל הסשן של הליידי לבית מקבת ואינפינטי שינה לי את התוכניות.
אז נתחיל בזה שהגענו מאוחר,מאוחר מאוד,ומה שהספקנו לראות מתצוגת האופנה של המלכה M היה כמה דוגמניות עם בגדים מרהיבים סקסיים ובעלי דמיון.
היו בערך 35 דגמים שונים,וממה שהבנתי מאנשים רבים שהייתה תצוגה מוצלחת ביותר,פעם הבאה אנחנו מבטיחים לא לאחר.
הייתה צפיפות נוראה,בגלל סגרתו של חלק מהמועדון לטובת חדר ההלבשה של הדוגמניות.
הערב נמשך,ופשוט צריך מדריך תיירים(פורומים?)להכיר את כל הפרצופים החדשים(אם פעם הקבועים היו הרוב,אתמול הם היו מיעוט)אבל זה ישתנה בטח בשבוע הבא, יום ההולדת של בן ופיפ.
היו לנו סשנים למכביר,ואפילו זוג אדון ועבד,ובמקביל מופע של מלכה ושפחה(על זה נפרט בהמשך).
היה סשן של המלכה אמילי(המילי) עם 009 הלא נלאה ועוד מלכה ועבד,בקיצור סשנים לא חסרו,והאמת לא כל כך עינינו אותנו,ואת רוב הזמן העברנו בשיחות שתייה ומעט ריקודים,לא יודע היה חסר משהו,אולי פרצופים מוכרים,אז אם למישהו יש רעיון הוא מוזמן.
בכלל הייתי מציע שלא יעשו את כל הסשנים במקום אחד,זה יוצר צפיפות איומה והרגשה של פספוס.
יש כמה אגפים במועדון,תתחילו סשן במקום אחד,תעברו למקום שני,כשמנגד בצד השני מתחיל סשן אחר לגמרי.
הרעיון הוא שלא כולם יהיו על אותה משבצת,שיתפזרו קצת,ויתנו לנשום.
ולסיום אחזור לסשן הכפול של אדון ועבד והמלכה מקבת והשפחה אינפינטי.
לראשונה בימי חמישי(ואולי פספסתי,תקנו אותי אם אני טועה)היה סשן על טהרת הגברים,וטוב שהיה קצת גיוון לא יזיק בכלל.
היה סשן שכלל קשירות הצלפות ,ולמשך כל הערב היה קשור ברצועה לאדונו,כל הכבוד.
ולסשן של הערב,הליידי לבית מקבת בתפקיד המלכה(נו...מה חשבתם?)ובתפקיד השפחה,אניפינטי המקסימה והכל כך אהובה.
איזה הבדל בין הסשן של אתמול לסשן שלפני כמה חודשים(שבעקבותיו אינפינטי הפסיקה להופיע).
איך אומרים בדס"מ עושים באהבה,היה לנו כאן אהבה למכביר,אבל על כל גרם אהבה,היה גרם כאב.(השילוב הקדוש בעיניי).
היו לנו מחטים בפיטמות,ובנוסף קשירה של הפטמה,הצלפות,שעווה מהנר האדום הגדול(לא מנרות השבת הדקיקים שבקושי דולקים)
וכמעט שכחתי לפני כל הסשנים,וממש אחרי תצוגת האופנה,השפחה אינפינטי הייתה בתוך הכלוב השחור מברזל,אולם הפעם הוא נקשר לגלגלת,והורם.האמת היה רגע ש009 נידנד אותה,וממש,נזכרתי בילדותי(מתנדנד ולא בתוך כלוב),היו בטח עוד הרבה דברים שפספסתי,אז תפעילו את הדמיון,ואת הפנטזיות.
סליחה ממי שלא הזכרתי וממי שכן,ובמיוחד מהמלכה M,שכל כך רצינו לראות את היצירות המדהימות שלה.
רק מה, איזה כרטיס ביקור, משהו שנוכל לשמור על קשר.
שבת שלום לכולם.
ולא לשכוח בחמישי הבא מסיבת המסיבות,יום ההולדת של בן וציון שש שנים לאתר פיפ,הולך להיות שמח.
queen.gif whip.gif
amy_​(נשלטת)

דומדומינה היקר

amy_​(נשלטת) • 13 ביוני 2003
אני מאוד נהנית לקרוא את העדכונים שלך על מה שהיה במועדון, אבל קצת מעייף אותי לחפש כל פעם את התאריך הנכון... icon_smile.gif אולי אפשר להתחיל נושא חדש בכל פעם שאתה כותב עדכון, שיהיה קל יותר למצוא?
ותודה לך על העדכונים.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
הגענו קצת אחרי 12, כלובי שלי ואני. נכנסנו ישר לתוך החיזיון של אינפי מסתחררת לה בכלוב, מתפתלת ומסתובבת. המוסיקה הייתה מעולה, וסשן בין (אבי ה-?) עבד והמאסטר שלו התנהל לו במקביל, גולש אט אט למרכז הרחבה. התמקמנו בקומה העליונה וצפינו...אני בעיקר בהתמסרות הקסומה של השיפחה לליידי מקבת', ושל העבד למאסטר.
בין לבין, ראינו כמה פרצופים מוכרים ואמרנו שלום... לאחד שקיבל שיעור קצר בהליכות ונימוסיםicon_smile.gif, לדומדומינה ולאשתו היפה, ולמכשי האחת והיחידה, שישבה מוקפת בעבדים ונראתה מלאת חיים וזדוניות כרגיל icon_smile.gif. הצטערנו שפיספסנו את תצוגת האופנה...הבנו שהיא הייתה מהנה מאוד. בשלב מסויים המוסיקה התחלפה במוסיקה שאותה כלובי מכנה מוסיקת קלאב מד, האווירה שאנחנו אוהבים השתנתה, ופרשנו...
שוטים, צ'יל אאוט אמביאנט טריפ-הופ וסלינגים בחדרים מצד אחד, ויורו-פופ, אייטיז, דיסקו ויותר מדי מגפיי עקב נטושות לצד רחבת הריקודים מצד שני... מתי הדאנג'ן, מועדונננו האהוב, יחליט מה הוא רוצה להיות כשהוא יהיה גדול?
אין ספק שהדאנג'ן מהווה בית לקהילה, ומקום הבילוי האהוב עלינו ביותר, אבל ככה יפה לזרוק אותנו מהספייס שלנו?

whip.gif
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני שנכנסים לביקורות אוהדות במיוחד על תצוגת האופנה בהנחייתי הפיגוזית, אני רוצה לסכם קצת את מיפגש חוויות כואבות שהחל אמש בשעה 20:00 ולהוציא את העיניים למי שלא היה שםicon_smile.gif.

מפגש חוויות כואבות מספר 4 !!!!!!! התקיים בשעה טובה ומוצלחתicon_smile.gif במועדון הדנג'ן ביפו, בסגנון חברתי ושקט עם מוסיקת רקע בסגנון בדס"מי אותה תיקלט "המעריץ". הכניסה היתה חינם לבאי המפגש חברי פורום!!!!!!! ועל כך תודתי הגדולה לעמוס לוי בעל המועדון אשר נענה לכל בקשותיicon_smile.gif
בתחילת המיפגש רוב החברה התפזרו לכל מני פינות ישיבה שקטות ואחר כךנערך סבב ניקים לצורך היכרות בין אלו שלא היכרנו אותם. היה נחמד מאוד לפגוש ותיקים שלא ראינו הרבה זמן כמו אלון סאב, ולהכיר חדשים icon_smile.gif כמו מסאלינה ופניקסicon_smile.gif

תודה לעמוס על הכנסת האורחים, החולצות היפות של הדנג'ן והארטיקים המצחיקיםicon_smile.gif

..... ואז בשעה 23:00 ניפתח המקום לכלל האורחים, כולם התכוננו לתצוגת האופנה המדליקה בעיצובה של M,היה כייף לא נורמאלי במיוחד שכל הדוגמנים הונילים (ליידי מקבת: "עאלק מאסטרים") ירדו על 4icon_smile.gif))))

נשיקות לשאקטי, נזירה נאנסת יגאל ושלום, אם אחליט להופיע בארווזיון אתם תהיו חלק מהמשלחתicon_smile.gif כבר תכננתי תפקיד לכל אחדicon_smile.gif))

הערב הסתיים בסידרת סאשנים ספונטנית, הרבה ריקודים וכייףicon_smile.gif))))

נ.ב
כלובי, ממש לא חשוב איך קוראים למוסיקה, העיקר שהיא גורמת לאנשים לרקודicon_smile.gif))
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 21 שנים • 14 ביוני 2003
לדעתי המוסיקה חשובה, כי אין כמו מוסיקה כדי ליצור אווירה.
נחמד שאנשים רוקדים, אבל אי אפשר להתעלם מכך שבכל זאת ישנה ציפיה שבמועדון סאדו האווירה תהיה אפלה, סוחפת, דקדנטית, טעונה...בקיצור, הרבה דברים, רק לא אווירת "קלאב מד"...
ביום ו', כשהגענו, עם המוסיקה והסשנים האווירה הייתה פשוט נכונה.

whip.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 14 ביוני 2003
ללירז
אכן בעיה
עקב ריבוי הטעמים השונים במוסיקה קיימת בעיה שלא ניתן להשביע את רצונם של כולם

ברמת העקרון דברייך נכונים ואת אכן צודקת לגבי המוסיקה שצריכה להיות במועדון סאדו ואכן אני עומד לשוחח בעניין עם עמוס ולקבוע אמות מידה כפי שהן מקובלות במועדוני סאדו בחו"ל

אכן תמו ונגמרו להם ימי הקלאב מד!
כדאי להזכיר לכולם שמדובר במועדון סאדו ולא בתכנית כבקשתך ברדיו.

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
009​(אחר)
009​(אחר) • 14 ביוני 2003
ועוד תוספת קטנה

ימי חמישי הם ימי הבדסמ

ימי שישי הם ימי הריקודים

חובבי הסאדו שיגיעו להם לערבי הסאדו בימי חמישי והרקדנים שיגיעו להם בימי שישי!
והמוסיקה בהתאם לאוירה שצריכה להיות .

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון