צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

יגאל
לפני 21 שנים • 14 ביוני 2003
יגאל • 14 ביוני 2003
כאחד מאורחיו הקבועים של המועדון הנפלא הזה, אני מודה, קשה לי לקרוא עליו ביקורת, בדרך כלל מתאפק, אבל לפעמים מרגיש צורך להגיב:

קודם כל, הצעה ל- 009: מותר לך לפעמים להתנהג כ- 007 (ג'ימס בונד ידידנו)
אתה לא חייב להתנצל בכל הזדמנות שמישהו "מבקר" את הקורה במועדון - במיחוד כשהוא לא בדיוק "מבקר" במועדון.

ולך המלכה לירז, שהאסוציאציה הראשונה שעברה במוחי עם קריאת תגובתך היתה "האמא של החתן" - שאגב, אם את רוצה להיות יוצאת דופן (כמו לכתוב דווקא באדום על רקע שחור) זה כמו ללבוש בגד יוצא דופן ולהישאר לבד בבית (פשוט בקושי רואים מה כתבת) אבל בכל אופן התאמצתי והצלחתי לקרוא.

לגבי ה- "צ'יל אאוט" בחדרים וכל המילים הלועזיות האחרות שלא הבנתי - מבטיח ללכת לעשות "שופינג" ולקנות איזה "דיקשנרי" - ובינתיים את תנסי להיות קצת IN ולא OUT.

בכל מה שקשור למוסיקה, מבטיח לך שברגע שאראה אותך ב"ספייס" במועדון אדאג מייד לשנות את המוסיקה.

ובאמת בלי כעס, את ומנהל האתר, שאגב מעוצב ומנוהל בצורה יוצאת מן הכלל,ביושבכם שם למעלה מאחורי המעקה, אתם נראים ממש כמו שני הזקנים מה"חבובות".

"ובבנין ה- דנג'ן ננוחם"

יגאל
השטיח לעקביה של אורלי
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לירז יקירה,

המוסיקה במועדון הותאמה לממוצע הגילאים שמגיע לשם והוקדשה לכך מחשבה רבה בעיקר שליicon_smile.gif עד שאני התערבתי במוסיקה במועדון - אף אחד לא רקד שם.

משמע סבנטיז ואיטיז גורמים לרוב האנשים לרקוד ולכמה זבי חוטם בני 20 ולפעמים גם לטקליטן להתלונןicon_smile.gif . טכנו טראנס יגרמו לכמה זבי החוטם שביעות רצון אבל ישאירו את רוב האנשים דבוקים לכסאicon_smile.gif תחשבי בגדול ותעשה את המישוואה לבד!

לגבי סאנשים אז אני כבר מזמן טענתי שמי שעושה סאשן זכותו לבחור את המוסיקה,אם אינפי ידעה זאת ולא באה לטקליטן ואמרה אני עושה סאשן תשים לי דה פשמוד, אין לה למי להתלונן חוץ מאשר בפני עצמהicon_smile.gif

כיוון שסאשנים מהוים כ- 20% מהזמן שאדם ממוצע מבלה במועדון, אזי ב -80% הנותרים צריכה להיות מוסיקה שגורמת לאנשים להינות ולא להדבק לכסא בגועלicon_smile.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 14 ביוני 2003
הסטטיסטיקה של 20 אחוז ושמונים אחוז אין לה אחיזה במציאות.

009 עבד הבית ומפיק המופעים דואג שבמהלכו של כל הלילה יהיו סאשנים פומביים על הבמה המרכזית.

אילו רק 20 אחוז מהזמן היו סאשנים פומביים מצבנו היה רע מאד

ולראיה שבלילה האחרון של יום חמישי הסאשנים היו לאורך כל הלילה כלומר 80 אחוז סאשנים ו-20 אחוז ריקודים.

וזה מה שצריך להיות בכל מועדון סאדו בעולם שמכבד את עצמו.

אכן הריקודים לאלה שדבוקים לכסא כנראה מרוב שעמום כי הסאשנים אינם הדבר המעניין מבחינתם.

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
009​(אחר)
009​(אחר) • 14 ביוני 2003
וסתם כהערת אגב

בשבועות האחרונים מתקבל הרושם שלמכשפה יש מניות ו / או אחוזים במועדון וזאת על פי נוסח הודעותיה שבהם היא מתיימרת לאמור שכל מה שקורה במועדון הוא על פי שיקול דעתה הבלעדי בלבד.

אז רק על מנת להעמיד דברים על דיוקם:
למכשפה אין מניות ולא אחוזים מרווחי המועדון.
האחד והיחיד שקובע מה יהיה ומה לא יהיה במועדון הוא עמוס בעל המקום.
הרושם שהמכשפה מנסה להעביר בהודעותיה כאילו כל מה שקורה במועדון הוא על פי שיקול דעתה בלבד אין לו אחיזה במציאות והוא רושם שנועד להטעות את הקוראים.

והדבר החשוב ביותר שכדאי למכשפה לזכור הוא שהמועדון של כולם.

לכל אחד ואחד יש הזכות המלאה להביע ביקורת ולהשפיע על מה שקורה במועדון.

עמוס בעל המקום מקשיב לכולם ולוקח לתשומת ליבו את כל מה שנאמר אבל לבסוף הוא זה שמחליט וקובע .

009 מתכוון לשמור על המועדון כעל מקום שצביונו המוחלט ישאר בדסמי לכל דבר.

זוהי המטרה שלמענו הוקם המקום וכך יהיה.

הסתובבתי הרבה בעולם וטרם ראיתי עדיין מועדון סאדו בעולם שיש בו ריקודים

הפשרה של 20 אחוז ריקודים שלטעמי אינה במקומה ואף אינה מקובלת במועדוני סאדו בעולם היא פשרה מאד עלובה.

זה שאנשים בוחרים להעביר את הזמן במועדון בלשבת על הכסא"בגועל"זו הבעיה שלהם

כדאי לזכור שאנשים שמגיעים למועדון באים לראות הופעות חיות LIVE SHOWבדיוק כמו בעולם הגדול
חלק מהאנשים באים גם על מנת לעשות סשאנים ספונטניים במקומות צנועים יותר במועדון שגם זה מקובל מאד בכל המועדונים בעולם.
לרקדנים ישנה האופציה הנפלאה של ימי שישי במועדון שגם הם ערבים מצליחים ביותר ורק בגלל המוסיקה הנפלאה.בודאי שהצלחתם של ערבי הריקודים לא קשורה לערבי הסאדו.
עובדה שכמעט אף אחד מאלה שבאים למועדון בימי שישי לא מגיע לערבי הבדסמ של ימי חמישי .

009
Demi

הגיע הזמן

Demi • 14 ביוני 2003
זה מועדון בדסמ לא מועדון ריקודים מי שרוצה לרקוד לא חסרים מקומות אחרים או לבוא בימי שישי.
DomDomina​(שולט)

סיכום

DomDomina​(שולט) • 14 ביוני 2003
שבוע טוב לכולם,איך עברה השבת?רגועים.....תנוחו טוב השבוע,שישאר כח למסיבת המסיבות
חמישי19-6-03 רישמו ביומן,כי לא יתקבלו חיסורים.
ועכשיו לעיניננו,אמי את מצפה שנתחיל כזה שירשור כל פעם מחדש,חסרים צרות במדינה icon_wink.gif
פשוט תכנסי ישר לעמוד המתאים, ורוצי לסוף.
הדגמות בחמישי.
המלכה לירז,וואו תודה על המחמאה...ולעיניין המוזיקה...העניין נדון כבר לפני כמה חודשים,ולדעתי הרוב החליט,את קוראת לזה מוזיקת קלאב מייד,שיהיה אבל עובדה,אנשים ישר קמים ורוקדים,כולל אני,שהייתי בעד מוזיקת הריקודים.
רק מה יש משהו בדברייך,צריך לעשות הפרדה בין הסשנים של המועדון,שאז צריך להיות מוזיקה מתאימה.
לבין סשנים ספונטנים,שצצים תמיד,ואז לפעמיים המוזיקה לא מתאימה.
לדעתי צריך לקבוע כלל במועדון,נגיד עד תחילת הסשנים,מוזיקה מעורבת.
ובתחילת הסשנים,להחליף את המוזיקה,עד אחרון הסשנים.
ולסיום מוזיקת קלאב מייד.האוס וטרנסים יותר ממבורכים.
ואולי מישהו יספר משהו על ערבי שישי,אף פעם לא היינו ואנחנו סקרנים,האמת יום שישי לפעמיים מתאים יותר מחמישי.
ותודה רבה לאורלי ויגאל,שבאמת היו בספייס שלהם,ופשוט כיף לראות אותם
ודמי לא רשמתי כלום ,פשוט כי יש מה לרשום icon_wink.gif
ומכשפה תודה על הארגון והפלפל שהענקת לתצוגת האופנה.
ןאחרון חביב 009 הקטן/גדול,תשמע ,לא יודע מה המלכה המילי לוחשת באוזנייך,אבל היא מעמידה לך ,חבל על הזמן,תמסור לה ממני,שתלחש כמה שיותר.....
שבוע טוב,ולא לשכוח חמישי יום הולדת(מאוחרת) לבן מפיפ,וגם שש שנים לפיפ.
אנחנו לא נפספס queen.gif whip.gif
המלכה לירז​(שולטת){כ}
יגאל כתב/ה:
כאחד מאורחיו הקבועים של המועדון הנפלא הזה, אני מודה, קשה לי לקרוא עליו ביקורת, בדרך כלל מתאפק, אבל לפעמים מרגיש צורך להגיב:

קודם כל, הצעה ל- 009: מותר לך לפעמים להתנהג כ- 007 (ג'ימס בונד ידידנו)
אתה לא חייב להתנצל בכל הזדמנות שמישהו "מבקר" את הקורה במועדון - במיחוד כשהוא לא בדיוק "מבקר" במועדון.

ולך המלכה לירז, שהאסוציאציה הראשונה שעברה במוחי עם קריאת תגובתך היתה "האמא של החתן" - שאגב, אם את רוצה להיות יוצאת דופן (כמו לכתוב דווקא באדום על רקע שחור) זה כמו ללבוש בגד יוצא דופן ולהישאר לבד בבית (פשוט בקושי רואים מה כתבת) אבל בכל אופן התאמצתי והצלחתי לקרוא.

לגבי ה- "צ'יל אאוט" בחדרים וכל המילים הלועזיות האחרות שלא הבנתי - מבטיח ללכת לעשות "שופינג" ולקנות איזה "דיקשנרי" - ובינתיים את תנסי להיות קצת IN ולא OUT.

בכל מה שקשור למוסיקה, מבטיח לך שברגע שאראה אותך ב"ספייס" במועדון אדאג מייד לשנות את המוסיקה.

ובאמת בלי כעס, את ומנהל האתר, שאגב מעוצב ומנוהל בצורה יוצאת מן הכלל,ביושבכם שם למעלה מאחורי המעקה, אתם נראים ממש כמו שני הזקנים מה"חבובות".

"ובבנין ה- דנג'ן ננוחם"

יגאל
השטיח לעקביה של אורלי

היי יגאל,

אני לא יודעת איך נראינו, אני רק יודעת שהייתי די עייפה והמועדון היה מפוצץ והמקום היחידי שמצאנו לשבת בהתחלה היה למעלה, קצת קרוב מדי למאוורר אמנם, אך המופעים למטה, האווירה והמוסיקה המעולה הצדיקו את המאמץ בצוואר.
נהננו לראות אותך ואת אורלי מלכתך בפעולה.
לגבי שאר הדברים, הדאנג'ן יקר גם לליבנו אתה יודע. זה לא שיש מיליון מועדונים שפונים לאוהביי הבדס"מ וחילוקיי הדעות בעניין המוסיקה לא משנים את העובדה שהדאנג'ן הוא של כולנו. אנשי הקהילה הם אלה שעושים את המועדון למה שהוא, ואכן מדובר בקהילה צבעונית, יפה ומגוונת. אין לי מה להוסיף על מה שכתבתי וכתבו אחרים לכאן או לכאן...אבל התפיסה שלי לגבי מועדון סאדו עדיין כוללת את מוסיקת הסשנים ולא את אווירת הקלאב מד, וזוהי זכותי (כמו גם לכתוב פה בכל צבע שאני רוצה, דרך אגבicon_smile.gif).
בברכת ברוך הבא לכלוב...

whip.gif
009​(אחר)
לפני 21 שנים • 19 ביוני 2003
009​(אחר) • 19 ביוני 2003
ההכנות לקראת האירוע המטריף הלילה הזה במועדון הולכות ונשלמות
יום הולדת לאתר פיפ ויום הולדת לבן בברכת מזל טוב והפתעות ענק של סוף הדרך

כולם מוזמנים!

009
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 20 ביוני 2003

חמישי במועדון-יום הולדת לבן ופיפ-19-6-03

DomDomina​(שולט) • 20 ביוני 2003
חמישי במועדון-יום הולדת לבן ופיפ-19-6-03

שלום חברים וחברות.
היה צפוף,חם ,דביק ,אבל הייתה שמחה בפנים.
אז נתחיל בזה,שהגענו 10 דקות אחרי 11 בלילה,ונדרשנו לשלם בכניסה,חיכנו כמה דקות בחוץ,עד ששלום מהמועדון,שראה שלא יצא מאיתנו שקל לכניסה,הכניס אותנו,ועוד זוג שגם איחר.
נכנסים,והמוני רוקדים מקדמים את פנינו,,לדעתי 2שיאים נשברו אתמול,כשאחד מהם החיובי שהמועדון היה מלא אנשים,והשני לראשונה בעולם הבדס"מ,מוזיקה מזרחית,הייתם מאמינים,
אם מישהו היה שואל אותי לפני כמה שנים ,שיהיה לנו מועדון סאדו הייתי ספקן,אבל מועדון סאדו עם מוזיקה מזרחית,הייתי אומר שהמשיח יגיע לפני כן.
אז סשנים כמעט ולא היו לנו ,חוץ מהסשן,שלדעתי בכלל לא התאים ,לערב,היו דיי הרבה וונילים,שממש נהיה להם חם בכל הגוף ולא מחוסר מיזוג.
המלכה(שאת שמה הספקתי לשכוח,סליחה)הייתה לבושה בבגדי אחות והדגימה לנו מדיקל סשן שכלל,זריקות למיניהם,מחטים,ואפילו תפירה.(ממה שהצלחתי לראות,למרות שעמדתי על כסא(לא אנושי,כסא,כסא.).
009 בתפקיד איש הביטחון,שמנסה להרחיק את קהל הסקרנים.
היה לנו את רקדן הבטן,שהיווה אטרקציה מעניינת,למרות שאין תחליף לחשפנית הבית היפה,שגם אתמול ,הוציאה לאנשים את העיניים ,איזה גוף,יצירת אומנות.
נפגשנו,דיברנו,ראינו את כל האנשים היקרים מהפורומים השונים,את אמי ,תום ופוחדת (שלדעתי צריכה להחליף כינוי) מהכלוב,ואת כל הוותיקים האחרים מכל הפורומים השונים.
אורלי ויגאל חסרו לנו מאוד,רוני השועלה שהופיעה לאחר חודשים של העדרות ,זאפ ידידי,דמי שהפך אתמול את עורו והצליף בשפחה .
כל הכבוד למכשפה,שלמרות חילוקי הדעות,הראתה גדלות(ולא עשתה ברוגז כמנהג הילדים)
כמובן שהיה יצוג מסיבי של אנשי פיפ,חולקו פרסים בצורת כובע ליצן,והייתה מסיבת יום הולדת מוצלחת ושמחה.
היה נחמד לפגוש את המלכה M שסוף כל סוף,קיבלנו את כרטיס הביקור שלה,חכו חכו,איזה הפתעה אני מכין לכם)היא לבשה חליפה מהממת עם פתחים שלא נותנים הרבה מרחב לדמיון.
ואחרון חביב,חתן השמחה בן מפיפ, (שקיבל נשיקה ממני) יום הולדת שמח,שיהיו הרבה אירועים שמחים,וסיבות לשמוח,וכמובן שש שנים לאתר הנפלא פיפ.
בשבוע הבא להזכירכם ערב הצגת מוצרים מבית היוצר של דום קרוז,ואני מקווה פחות וונילים ויותר סשנים.
אנחנו עזבנו בשעה 2,דיי מוקדם מהרגיל,והמשכנו לחגוג בבית.
וכמובן סליחה ממי שלא הזכרתי וממי שכן.
שיהיה שבוע נפלא ומוצלח. queen.gif whip.gif
vourt​(מתחלף)
לפני 21 שנים • 21 ביוני 2003

יום חמישי

vourt​(מתחלף) • 21 ביוני 2003
היה בהחלט ערב מהנה, אבל...
במועדון BDSM לשמע מיזרחית? המוזיקה היתה לא לעיניין בכלל
והסגנון צריך להשתנות בתכיפות! (לדעתי כמובן)
מוזיקה כמו depech mode, כמו prince , או פופ, גותי והאוס יכולה להתאים
יותר, DJ המועדון הוא אחד מחברי הפורום?

היה מדהים להכיר עוד אנשים חדשים,
ולראות את אלו שאני כבר מכיר,
כבר מחכה לחמישי הבא !
vourt icon_cool.gif