שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

.האם נשלט הוא בעצם שולט? ולהפך?...דעתכן?

כנראה נשלט
לפני 7 שנים • 28 בינו׳ 2017

.האם נשלט הוא בעצם שולט? ולהפך?...דעתכן?

כנראה נשלט • 28 בינו׳ 2017
התחלתי לתהות.....האם זה המצב??....כי שולט  מנסה להגשים לעצמו פנטזיה ובעצם שולט במציאות ...באותה מידה ניתן לומר גם ההפך ששולט הוא נשלט?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 בינו׳ 2017
חבל להתעסק בהגדרות, אין לשאלה הזו באמת תשובה חד משמעית. העיקר הוא למצוא פרטנר/ית שיש ביניכם התאמה בציפיות מקשר השליטה ולא בכותרות. 
סלסט​(מתחלפת)
סלסט​(מתחלפת) • 28 בינו׳ 2017
יש פוסט נהדר, שדווקא מתייחס לנשלטות בנושא, 
באג אמונה עליו, 
הרי לך קישור. 
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=14422&postid=594809 

אבל הכל נקבע בין האנשים שנמצאים שם. 
Prime
לפני 7 שנים • 29 בינו׳ 2017
Prime • 29 בינו׳ 2017
יצא לי פעם לשלוט בנשלטת שהיא שולטת ואתה צודק, הרגשתי לגמרי נשלט ששולט אבל בפנים הוא שולטת נשלטת.
מסכים שזה בקלות יכול להיות הפוך. בכל מקרה זה תלוי בדמיון. וביצרים. כדאי לנשלט גם לשלוט ביצריו...
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 29 בינו׳ 2017
למה להניח כזה דבר?
בגדול, אין לאף אחד בחירה חופשית 100% וכולנו מושפעים מאחרים.
וגם מדפוסי התנהגות פנימיים בלי לדעת אפילו.
בקשר בדסמ חיובי, לדעתי אף אחד לא באמת מנצל, בכל אופן לא יותר מאשר משחקי כוחות בקשר "ונילי" אין אף פעם שיוויון מושלם
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 29 בינו׳ 2017
כמו שכתבה ארכאנג׳ל הגדרות הן מיותרות כל עוד כולם נהנים.
ברור שאם כולם נהנים אז כולם "הצליחו להביא לסיטואציה בה צרכיהם נענים" ומה זה משנה שמות התואר.
כשסאבית גומרת אני מתחיל לתהות למה אני זה שעושה את כל העבודה והן אלו שביולוגית מסוגלות לגמור בעוצמות אדירות ולאורך שעות- ותוהה מי פה באמת שולט ומי משרת...
מזל שאני נהנה מהתהליך. לא מקנא בגברים שנהנים מהגמירה שלהם בלבד.
Gia X
Gia X • 29 בינו׳ 2017
על אף העובדה שהשאלה הזאת הועלתה לדיון בעבר, בגרסה כזאת או אחרת, לא נראה שהנושא הזה מיצה עצמו או ימצה אי פעם. הרי תמיד יהיו אנשים שזה עתה גילו את הבדס"מ ובוודאי שעבורם הנושא מרתק, אך לא רק עבורם. ובכן, לדעתי, ככל שהאדם חי את הבדסמ במערכת יחסים מתמשכת, נושא מי השולט ומי הנשלט בקשר ביניהם, הופך חסר משמעות, בניגוד לסטוצים וקשרים קצרי טווח. 
הגיוני שבתחילת הדרך, כשעל הפרק עומדת הכרות מעמיקה, כל אחד מהצדדים "מנסה" את הצד השני בדרכו שלו. השולט/ת מנסה להכפיף את הנשלט/ת לרצונו/ה ולגרום לו/ה להתמסר או להכנע - כל אחד ודרכו ומאידך הנשלט (לצורך הנוחות אשתמש ב"שולטת-נשלט") מנסה "למשוך לכוון שלו" ולבדוק גבולות הסבלנות של השולטת ויכולתה להכילו, לרבות סוגיותיו הרגשיות. לעיתים ירצה הנשלט לבחון איך תגיב השולטת בשעת לחץ ולעיתים - את יכולתה לפתור סכסוך או אי הסכמה שנוצרת ביניהם, אך בכל מקרה רצונו הכללי של הנשלט הוא להיווכח כי זאת שמייעדת עצמה לשלוט בו הינה אישיות חזקה ואיתנה ויוכל לסמוך עליה כמעט בכל היבט. וודאי שגם הנושא המיני עומד על הפרק. גבר שמגיע למערכת יחסים כנשלט לא אמור לוותר על כל צרכיו, נהפוך הוא - הוא מגיע לשם גם בשל צרכיו המיניים ואין שום הצדקה לקפח או להתעלם מהם. הרי אדם שאינו מסופק מינית, לרוב יחפש דרכים חלופיות.... אלא אם כן, הקיק שלו זה להיות מתוסכל מינית באופן כללי. 
מכאן ועד להסיק שהנשלט הוא בעצם זה ששולט בשולטת - הדרך ארוכה עד מאוד. מצאתי שעבורי נכון לאפשר לנשלט להביע את אשר על ליבו (אשכיו icon_wink.gif ), תוך שאני מוצאת מתאם בין הצרכים שלו לאלו שלי ואילו התזמון למימוש צרכיו נתון להחלטתי בלבד, תחת תנאים מקדימים (קרי - פרס או עונש), בנסיבות שאני בוחרת. כך אני משיגה שתי מטרות: 1. הגבר שמסר לי את השליטה על עצמו מקבל את מה שהוא זקוק לו, 2. אך בו בזמן, אני זאת שנמצאת בקונטרול. (אגב, מידה של צניעות נדרשת כאן, ואני בטוחה שפעם או פעמיים תמרנו אותי מבלי שאפילו אשים לב לכך).
אני קשובה אליו, אמפטית, דואגת לרווחתו הרגשית וגם זו המינית, אלא שהדרך היא שלי ושיקול הדעת בבחירת "הלעשות או לא לעשות" - היא שלי ושלי בלבד. 
קשב ואמפטיה כלפי הצד השני, מעולם לא נתפשו בעיני כחולשה או הזמנה לשלוט בי.  
נהפוך הוא, לדעתי שולטת שלא מוכנה לשמוע את הצד השני ומתעלמת מצרכיו - מפגינה חוסר בטחון עצמי קיצוני ולקות חמורה באינטליגנציה. 
אילו הייתי נשלטת, לא הייתי מוכנה להיות עם שולט שמתייחס לצרכיי בביטול, ומכאן שאין שום סיבה שאבטל את צרכיו ומאוויו של גבר שסוגד לי, מעריץ אותי ומממש את הפנטזיות שלי.
לסיכום: ביטול צרכיו לא יעשה אותי שולטת, כמו שקשב ורגישות לא יעשו אותי נשלטת. 
icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Noble Savage
לפני 7 שנים • 30 בינו׳ 2017

לגאיה - תגובה מדהימה

Noble Savage • 30 בינו׳ 2017
מי שהוא נשלט שלך הרוויח בגדול.
Gia X
לפני 7 שנים • 30 בינו׳ 2017
Gia X • 30 בינו׳ 2017
תודה רבה על המשוב Noble.
(רק שזה ג'יה (Gia) ולא גאיה (Gaya) )