סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבוגרות עם צעירים

The special one
לפני 6 שנים • 24 ביוני 2017

מבוגרות עם צעירים

The special one • 24 ביוני 2017
האם יש כאן מבוגרות שדווקא יותר מחפשות גברים צעירים שיכולים להיות בגיל של הבן שלהן ? פשוט מתעניין כי רוב הפרופילים של נשים בנות 40+ מדברים על גברים בגיל 40+.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביוני 2017
ככל הנראה כי הן נמצאות בגיל שבו החשיבה כבר בוגרת והן בעלות ציפיות שבחור בגיל של הבן שלהן לא יכול למלא.
אז הן חושבות באופן ריאלי ובוחרות מניסיונן העשיר את מי שמתאים להן באמת, במקום סתם להתלהב מפער גילאים "אסור" כמו הרבה בחורות צעירות שאין להן ממש ניסיון וקל לסנוור אותן עם ריגוש.
כי באופן ריאלי אין באמת לאישה בת 40+ מה לחפש אצל מישהו בגיל של הבן שלה, בדיוק כמו שאין לה (או לכל אחת אחרת) מה לחפש אצל מישהו בגיל של אבא שלה. גם אם זה מרגש, זה פשוט לא באמת יעבוד.
The special one
רק לידע כללי , אני לא מחפש מישהי מבוגרת, לא פוסל יחסי bdsm עם מישהי כזאת , אבל שוב ,לא בחיפושים אחר זה .
אני חושב שזה די ברור שרוב הנשים המבוגרות לא ירצו מישהו בגיל של הבן שלהן , וגם הסברת מאוד יפה את הסיבה , יותר מעניין הצד שכן רוצה ומחפש את זה , ואיך אותן נשים רואות את היחסי שליטה האלה.
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 24 ביוני 2017
אני לא אוהב להשתמש במילה "מבוגרת" לרוב זה מעליב אותן אז סתם טיפ בשבילך ידידי.
אני אישית מאוד אוהב נשים בוגרות ממני ויצא לי להכיר לא מעט כאלה מפה.
משום מה לי אישית יש יותר עניין עם נשים בוגרות ממני icon_smile.gif
The special one
מצטער מראש אם הכינוי מבוגרת העליב כאן מישהי , זו לא הכוונה.
מצד שני יש נשים שהן בגיל הבוגר מהממוצע , ואני מאמין שכתבתי את הסטטוס בצורה די ברורה כדי שיבינו על איזה גילאים מדובר
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
כמו שנכתב כבר יש פער מנטלי בין גבר צעיר לאישה אמיתית , הגבר לא מסוגל להכיל את העוצמה שאישה אמיתית משדרת , גבר צעיר בדכ לא ממש סגור על עצמו , והוא יותר מעוניין בכייף , בהתנסות, במימוש של פנטזיה , מה שאני למשל כאישה כבר חוויתי ועברתי , מניסיון אישי הייתי עם גברים צעירים אבל לא מתחת לגיל 35 אבל די התאכזבתי , אז לתת צ'אנס לגבר צעיר מאוד זו טעות חמורה ביותר .... , גבר צעיר לא מסוגל להכיל אותי ולי חבל על הזמן והאנרגיות שאני מוציאה על גבר צעיר
The special one
אך בכל זאת מוביל אותי לשאלה, מה רואה שולטת שכן הולכת על בחור צעיר , באותו בחור ?
ArchAngel​(שולטת)
היא רואה בו ריגוש, משהו "אסור" ושובר שגרה.
יש גם כאלו שזה מחזק להן את האגו, המחשבה "שבגילן" בחורים צעירים מחזרים אחריהן ונדלקים מהן.
יש כאלו שמשתמשות בהיתרון גילאי בקונטקסט של שליטה.
(ואלו בעצם אותם הדברים שבחור שנמשך למבוגרות רואה בהן מהצד שלו).
אבל שם זה נגמר. אחרי כמה בילויים משותפים, היא והוא מבינים שאין להם שום דבר במשותף ולכן מעטות הפעמים שזה מתפתח לכדי קשר ממשי.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 24 ביוני 2017
ArchAngel כתב/ה:

ככל הנראה כי הן נמצאות בגיל שבו החשיבה כבר בוגרת והן בעלות ציפיות שבחור בגיל של הבן שלהן לא יכול למלא.
אז הן חושבות באופן ריאלי ובוחרות מניסיונן העשיר את מי שמתאים להן באמת, במקום סתם להתלהב מפער גילאים "אסור" כמו הרבה בחורות צעירות שאין להן ממש ניסיון וקל לסנוור אותן עם ריגוש.
כי באופן ריאלי אין באמת לאישה בת 40+ מה לחפש אצל מישהו בגיל של הבן שלה, בדיוק כמו שאין לה (או לכל אחת אחרת) מה לחפש אצל מישהו בגיל של אבא שלה. גם אם זה מרגש, זה פשוט לא באמת יעבוד.

זו קביעה... מוזרה, שלא לומר כוללנית ושיפוטית (שלא לצורך). היא לא נכונה בצורה אוניברסלית, ונקודות ההנחה עליהן היא נשענת הן רעועות, במקרה הטוב.

ברמה העובדתית: קיימים קשרים בהם ישנו פער גילאים גדול בין בני הזוג (15-20 שנים ויותר). חלקם מחזיקים מעמד במשך לאורך זמן, למרות דעות קדומות וצרות מחשבה של החברה מסביבם. כך שהטענה ש"באופן ריאלי אין... מה לחפש אצל מישהו [צעיר]" אינה בהכרח תופסת.

גם הקביעה שלך בקשר לרצונות של מישהי בת 40+ לא מתחשבת במורכבויות שקיימות בחיים. מי אומר לך איפה אותה אישה תיאורטית נמצאת בחיים שלה, מה היא רוצה, ומה יעשה לה טוב? מאיפה היומרה לקבוע בצורה אבסולוטית שאם מישהי נכנסת לקשר עם מישהו צעיר ממנה זה רק בגלל "התלהבות מפער גילאים 'אסור'" (עם התוספת הלא מעודנת שלך על מה את חושבת על נשים שנכנסות לקשר עם גבר מבוגר מהן)? מאיפה היומרה לקבוע שאם מישהי נכנסת לכזה קשר, היא חושבת "באופן לא רציונלי"?

ובבקשה, ספרי לי במטותא, ממרומי נסיון 21 שנות קיומך*, מה הם הפרמטרים שלפיהם את קובעת בכזאת החלטיות אם ומה גורם לקשר להיות מתאים או נכון? מה הוא הצ'קליסט האוניברסלי הזה שצריך לעבור עליו לפני שמחליטים להכנס לקשר? המציאות מורכבת בהרבה מהקביעה הפשטנית והמרובעת שלך, ואני תוהה ביני לבין עצמי אם שכשמדובר על דברים שנאמרים באתר הזה, שמארח קהילה של אנשים שחיה הרבה פעמים מעבר לגבולות הנורמות החברתיות המקובלות, האם מדובר פה בהתחסדות, בצביעות או בעיוורון. אני מקווה שמדובר באחרון.

יכול להיות שפער גילאים כזה לא מוצא חן בעיניך באופן אישי, סבבה. יכול להיות שאת חושבת לעצמך (בטעות) שפערי גילאים משמעותיים פירושם ניצול של הצד הצעיר, אוקיי. אבל כאמור, המציאות לא משחקת תמיד לפי מה שאת רואה לנכון. אם קיים רצון אבל קיימים פערי גיל משמעותיים, ושני הצדדים הם אנשים בוגרים, אני חושב שהדבר החשוב ביותר ששני הצדדים צריכים לעשות זה להכנס לעניין בעיניים פקוחות ועם הבנה מה הצרכים שלהם, ולא מה החברה חושבת שמתאים להם, להשאיר את היד על הדופק, ולהפיק מהחוויה הזאת את הטוב ביותר.

* וכן, נתקלתי פעם או פעמיים (או עשרים, את לא ביישנית בקשר לזה) בזה שאת מתלוננת שמבטלים את דעתך בשל גילך הצעיר, למרות נסיון חייך. הנה הסבר אפשרי בשבילך ללמה אולי עושים את זה -- זו יומרה של נעורים לחשוב שאתה מבין איך החיים צריכים להתנהל בשביל כולם. זו יומרה שאין לה כיסוי, וזה לא שונה מילד גותי בן 16 שחושב שהוא היחיד שגילה את התרופה לכל חוליי העולם, או מישהו בן 19 שחושב שהוא ובני דורו המציאו את הסקס.

עכשיו:
תחנכי אותי כתב/ה:
האם יש כאן מבוגרות שדווקא יותר מחפשות גברים צעירים שיכולים להיות בגיל של הבן שלהן ? פשוט מתעניין כי רוב הפרופילים של נשים בנות 40+ מדברים על גברים בגיל 40+.

האם יש? אני בטוח שכן. זו רק שאלה של למצוא.
אם זה הקטע שלך, בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
זה מאוד מעניין שאתה אומר שאני קופצת למסקנות אבל כעת כתבת פסקה שלמה עם כל כך הרבה ביטחון, שאפילו דבר אחד בה לא נכון לגבי או לגבי האופן שבו אני חושבת!
מעין לך שאני נגד קשרים עם פערי גילאים? כי כתבתי משהו כללי על רוב המקרים שבהם זה ככה?
ומעין הקביעה הזו שלי? האמת שלא מדעתי האישית.
למען האמת, אלו דעות ששמעתי ממספר נשים בגילאים האלו שיוצאות עם בחורים צעירים (כן, יש לי חברות בנות הגיל הזה, לילדה קטנה הזו שאתה חושב "שמנסה למרוד במבוגרים שלדעתה לא מבינים כלום").
ודעתי האישית היא בכלל שכל אחד צריך לחיות לפי איך שמתאים לו כל עוד הוא לא פוגע באחרים! אני לא חושבת שמישהו צריך לחיות לפי דעתי או לבקש ממני אישורים!
והנה קטע שבטח יפתיע אותך- אני בעצמי נהלתי קשרים עם פערים של מעל עשור ואפילו מעל שני עשורים!
כמובן שזה לא עלה בדעתך כי הרי זה היה שובר את כל תזת "הילדה הזו שחושבת שהיא יודעת הכל" שגבשתי לגבי מבלי שאפילו שאלת אותי למה הגבתי כמו שהגבתי.
אז אני אגיד לך למה הגבתי ככה: תסתכל בעצמך מסביב, מבלי שאני אפילו אגיד מילה, כמה זוגות עם פערי גילאים משמעותיים אתה תראה?
הם לא הרוב וכנראה שיש סיבה לכך, אלו יכולות להיות נורמות חברתיות ואלו יכולות מאפיינים שמאפניים גבר בן 20 טיפוסי ואישה בת 40 טיפוסית (או בהיפוך מגדרים) שלא תמיד ניתן לגשר עליהם.
הרי אתה בעצמך עכשיו דאגת לרדת על גיל 20 וטרחת לכתוב פסקה שלמה על למה "ממרום שנותיי" אני לא יכולה להיות בוגרת.
איך זה בדיוק משתלב בטענה שלך שגיל לבדו הוא לא מה שקובע?
וזה נכון. תמיד יש יוצאים מן הכלל, תמיד יש אנשים יוצאי דופן שלא מתנהגים לפי גילם, הרי שאנשים מורכבים כמו שאתה אומר, ולכל אחד יש את הסיפור חיים שלו שלא אתה ולא אני יודעים עד שהם לא ישתפו אותנו בו.
ואני לחלוטין בעד אותם קשרים יוצאים מן כלל.
אבל יש בקשרים האלו אתגרים שלא ניתן להתעלם מהם שמושפעים מגיל ו/או מניסיון.
לא הרבה אנשים מסוגלים להתגבר עליהם, זה דורש הרבה עבודה הדדית אבל מי שמצליח אני מאחלת לו קשר נעים ופורה.