אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היית פעם במדע על הבר?

Seductive Promises
לפני 6 שנים • 13 ביולי 2017
Seductive Promises • 13 ביולי 2017
הייתי שמח לשמוע על ההשלכות הנפשיות/מנטליות של שליטה
אפסון מאותגר עקבים​(נשלט)
- שאלה מעולה. מטבעי אני לא דברן גדול אבל אם שאלת.... הייתי מדבר על חשיבות הכנסת הגברת המודעות העצמית והגדרת האני לתוכנית הלימודים של כל שכבות הגיל במשרד החינוך

יש לי עוד נושאים... אבל זה נושא שלדעתי חשוב מאוד לטובת כולנו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 ביולי 2017
למה אנחנו לא עושים כזה על בדס"מ?

ההשערה שלי היא שזה לא קורה בגלל שיקולים כלכליים/לוגיסטיים.
הרי שעל בדס"מ לעומת מדע יש טאבו ורבים יעדיפו שערבים שכאלו יהיו במסגרת אירוע סגור מטעמי דיסקרטיות. באירועים סגורים יש נטייה למספר מצומצם של אנשים בסופו של דבר להופיע ועל כן יהיה קושי מבחינת כספי הקבוצה בלהשקיע בבר שלם ולכן עדיף ואפשר להכניס את כולם לסלון רחב ולעשות איתם חוג בית עם כיבוד קל ושתייה. אבל אז עולה בעיה של מי ירצה לנדב את ביתו לצורך העניין. בסופו של דבר מוצאים מישהו אבל מטבע הדברים זה לא יכול להיות נוהל קבוע.
בקיצור, הטרחה מרובה לעומת באירוע ונילי עם קהל רחב שיכול לכסות עלות של בר בקלות וזה לא פשוט לארגן גם את האלטרנטיבות.
אבל, מי שנורא רוצה ומשקיע בסופו של דבר יכול להצליח, כמו בכל דבר בחיים.

על מה הייתי רוצה לדבר/מה הייתי רוצה לשמוע?

על איך להימנע מהדברים השליליים שעלולים להתרחש בקשר בדס"מי מבחינה פיזית ונפשית. נושא רחב שנוגע לאספקטים שונים, ככה שהוא לא יגמר מהר ואני מתארת לעצמי שאנשים רבים יכולו להביא את הזוויות והניסיון שלהם לעניין וזה יהיה מרתק לשמוע על חוויות שיש בהן משהו שהוא גם אישי ולא רק חומר יבש.
טלי35​(שולטת)

אבל אם היית מנטרלת את הבושה

טלי35​(שולטת) • 13 ביולי 2017
המלכה החרדית כתב/ה:
ממש לא על בדסמ... לא כי אני מתביישת. כי יחשבו שנפלתי מהמיטה שקיבלתי מכה בראש ואני גוססת... ומהמכה זה הנושא הכי אפל שנשאר בראשי.

עופי עם הדמיון...
על מה בכל זאת?
hrgiger
hrgiger • 13 ביולי 2017
אני חושבת, ותקנו אותי אם אני טועה, שהכוונה הייתה למה היינו רוצים להאזין במדע על הבר בדס"מי.

הייתי רוצה לשמוע:
* מישהי שעושה הפרדה בין ריגשי לפיזי. להבין את ההפרדה ואת אופי השליטה/כניעה.
* מישהי נשואה, שאינה בזוגיות פתוחה (בוגדת) , שמצפה למונוגמיה בדס"מית.
* מישהי שמכירה חשמל, טוב.

כמובן שגם מישהו יעבוד (:
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 13 ביולי 2017
מעלה בשם TakingItHard

שלא יכול עדיין להגיב פה כי הוא חדש אבל שלח לי בפרטי כזו תגובה יפה...

"הייתי מדבר על ההתרגשות שעולה בי כל פעם שאני נכנס לאתר הזה, או אולי על הקהילה שהוקמה כאן ב'כלוב', מה מקומה בקהילה ה'מוחשית'...

והייתי רוצה לשמוע מעין פאנל (כמו בכנסים של גלובס) של אנשים, שולטים שולטות נשלטים נשלטות וכו, שידברו על איך הדברים התחילו, מה משך אותם פנימה...

בקיצור, על הפן האנושי ולא המיני של הבדסמ "
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 ביולי 2017
הרציתי על בדסמ במשך שעה וחצי מול כיתה של 50 אנשים, כמעט כולן בנות וחלקן דתיות חסודות. כשמשדרים נוחות וביטחון גם הקהל ירגיש בטוח ובנוח.
אם היו נותנים לי להרצות היום כנראה שהייתי בוחר לדבר על קוסמולוגיה, אסטרופיזיקה ומקומנו ביקום. עד עכשיו לא מצאתי איך לשלב את זה עם בדסמ (דיר באלאק מי שיגיד שלהקשיב להרצאה כזו זה עונש לשפחה. לא מצחיק)
אוייי​(אחר)
אוייי​(אחר) • 13 ביולי 2017
ספרות.
איך התדרדרנו לחמישים גוונים של אפור?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 ביולי 2017
אוייי כתב/ה:
ספרות.
איך התדרדרנו לחמישים גוונים של אפור?

מינסק? איפה בו? הזכרונות שהסמלון שלך מעלה לי...