ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה שולטות שוות ורצוי גם צעירות

לב חופשי​(אחר)
לפני 6 שנים • 7 בנוב׳ 2017
לב חופשי​(אחר) • 7 בנוב׳ 2017
The Great OZ כתב/ה:
במחשבה שנייה, ברצוני להתנצל בפני רם שטיינברג, לא חושב שקראתי לעומק את הפוסט שלו לפני שהגבתי ולא שמתי לב מה הייתה זהותם של המגיבים האחרים שקיללו. מה גם שחשבתי, בטעות, שמדובר בטרול שכתב את הפוסט בשביל להרגיז ולא כך המצב.

לדעתי, היתה כאן דיספורפורציה ענקית ברמת התגובות ולא בפעם הראשונה שזה קורה, ולא פעם ראשונה שזה קורה בגלל מילה אחת. גם אם הפוסט עצמו לא מתאים לפורום מסוג זה, אולי כדאי שנלמד לקחת דברים יותר ברוגע. ההתנהגות כלפיו היתה מינימום כאילו הוא הכחיש את השואה.

היו כאן כמה משתמשים שענו בצורה סובלנית ולא מתלהמת. לצערי, הפוסטים שלי ושל אחרים כאן כלפי כותב הפוסט לא הלכו בדרכם. צר לי שנטלתי חלק בתופעה שאני שונא והתרעתי עליה בעבר והוא "משטר השפה" הייתי גם מוסיף את המושג "מדורת הצדקנים" בשביל לתאר את סוכני המוסר שנמצאים באתר.

יש גם משהו בביקורת שלו על שולטות באתר, שנכון לגבי כולם כאן, גברים ונשים, שולטים ונשלטים. רבים משתמשים בשפה גבוהה ומתפלמסים, בעיקר בבלוגים, בשביל להראות כמה הם מחונכים, יצירתיים ואניני טעם, אבל שכותבים להם מגלים שהם לא יותר מאשר כלי ריק.

תודה.
פה כדי לבקר​(אחרת)
פה כדי לבקר​(אחרת) • 7 בנוב׳ 2017
אין מה לעשות, קשה למצוא פה הרבה דברים.
גם למצוא זוגיות זה דבר קשה.. אלו החיים
ולאלה שמפריע להם שאתה מודע לעצמך, שיקפצו לך

הלוואי היו לי את אותם תנאים רק בשולט בגיל גדול יותר

בהצלחה מותק ❤
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 7 בנוב׳ 2017
מה הקשר בכלל זוגיות לבדס'מ ,כשמדובר בגברים הנרבעים ונבעלים עי' נוקבות
איזה נוקבא תסכים להיבעל או להינשא לעבד שנבעל תחתיה בעקוזו. ומחפש אובסס אחרי נשים בועלות באינטרנטה כול הזמן
וזה בכלל לא קשור לאיך הוא נראה ואיך היא נראית בבדס'מ.
הניסוח הראשוני של הגלשן החייל הוא בעוכריו כי הכול התערבב לו .
זה לא מעניין בועלת שמפרקעת עבד אם אתה נראה טוב או לא .
כול מה שמעניין אותה זה האם כשהיא רואה את הפרצוף שלך עומד לה מימך ,וישר בא לה לפרקע אותך .
או שאתה פשוט לא מעמיד לה ,ואז זה לא ילך מיזוגנית הקשר
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2017
וונדי, אני מוכן להתערב שהוא בטח יחזור עכשיו עם פוסט "למה פונות אליי ילדות קטנות ולא שוות" ויתבכיין שאין אף אחת בגילו
קפטן וונדי​(שולטת)
קפטן וונדי​(שולטת) • 7 בנוב׳ 2017
אגב, בצורה קצת יותר רצינית: יש לך זכות להציב סטנדרטים מפה עד לאוסטרליה בכל הנוגע למערכת יחסים, אבל באותה מידה, לי לדוגמה יש זכות להציג גם סטנדרט, של לא לרצות להיכנס למערכת יחסים עם גבר שהדבר הראשון שהוא כותב פה זה ''למה אין פה שולטות שוות'' ולהתלונן על שולטות אחרות, בין אם זה כי ''הן'' לא שוות מספיק או לא צעירות מספיק לסטנדרטים שלו.

מאחלת לך שתמצא את מי שאתה מחפש, אבל בעיניי, הודעות שכאלו רק ירתיעו אותה.

ולגבי התגובה שמעליי על להינשא לנשלט - מה הבעיה? אתה מציג את זה כאילו כל נשלט, בין אם הוא משוייך או לא, בזוגיות או לא, רץ לחפש נשים שיזיינו אותו באינטרנט. וזה ממש לא קשור להיותו נשלט. אם הוא עושה את זה בזמן שהוא בזוגיות, הוא פשוט חרא פרטנר ובוגדני ועלוב - אבל לא כי הוא נשלט, אלא כי הוא תת רמה, בתור בן אדם. לא קשור להיותו נשלט...
לפרוטוקול, אגב, כן הייתי מתחתנת עם נשלט אם יצא והתאהבתי בו. בהנחה שהוא שומר לי אמונים כמובן, כשאעשה את אותו הדבר, ולא יסתכל עליי כ''שולטת שווה'' וזה הכל אלא יראה אותי בתור בן אדם, ואת היותי שולטת כחלק ממני, אבל לא בתור כולי.
(מרגיש לי שלפעמים רואים פה שולטות בתור שולטות, שהן גם בנות אדם, במקום כבנות אדם שהן גם שולטות).
לב חופשי​(אחר)
רק בשביל לקבלחיבוק כתב/ה:
אין מה לעשות, קשה למצוא פה הרבה דברים.
גם למצוא זוגיות זה דבר קשה.. אלו החיים
ולאלה שמפריע להם שאתה מודע לעצמך, שיקפצו לך

הלוואי היו לי את אותם תנאים רק בשולט בגיל גדול יותר

בהצלחה מותק <3

אשמח להכירicon_smile.gif
לב חופשי​(אחר)
קפטן וונדי כתב/ה:
אגב, בצורה קצת יותר רצינית: יש לך זכות להציב סטנדרטים מפה עד לאוסטרליה בכל הנוגע למערכת יחסים, אבל באותה מידה, לי לדוגמה יש זכות להציג גם סטנדרט, של לא לרצות להיכנס למערכת יחסים עם גבר שהדבר הראשון שהוא כותב פה זה ''למה אין פה שולטות שוות'' ולהתלונן על שולטות אחרות, בין אם זה כי ''הן'' לא שוות מספיק או לא צעירות מספיק לסטנדרטים שלו.

מאחלת לך שתמצא את מי שאתה מחפש, אבל בעיניי, הודעות שכאלו רק ירתיעו אותה.

ולגבי התגובה שמעליי על להינשא לנשלט - מה הבעיה? אתה מציג את זה כאילו כל נשלט, בין אם הוא משוייך או לא, בזוגיות או לא, רץ לחפש נשים שיזיינו אותו באינטרנט. וזה ממש לא קשור להיותו נשלט. אם הוא עושה את זה בזמן שהוא בזוגיות, הוא פשוט חרא פרטנר ובוגדני ועלוב - אבל לא כי הוא נשלט, אלא כי הוא תת רמה, בתור בן אדם. לא קשור להיותו נשלט...
לפרוטוקול, אגב, כן הייתי מתחתנת עם נשלט אם יצא והתאהבתי בו. בהנחה שהוא שומר לי אמונים כמובן, כשאעשה את אותו הדבר, ולא יסתכל עליי כ''שולטת שווה'' וזה הכל אלא יראה אותי בתור בן אדם, ואת היותי שולטת כחלק ממני, אבל לא בתור כולי.
(מרגיש לי שלפעמים רואים פה שולטות בתור שולטות, שהן גם בנות אדם, במקום כבנות אדם שהן גם שולטות).

כולן ממשיכות לתקוף אותי אף על פי שחזרתי בי מדבריי כבר בתגובה בעמוד הראשון. המילה שוות לא הייתה במקום ואני לא מחפש דוגמנית. סה"כ מחפש מישהי שאיתה תהיה לי מערכת יחסים של שולטת נשלט.
הבעיה האמיתית היא שרובן לא עונות על אף התנחסות יפה ולאחר קריאת הפרופיל שלה, או בעלות סטנדרטים שאין אולי באתר הזה, או שאני צעיר מדי בשבילן בגלל חוסר ניסיון, וחבל, כי מבוגרות תמיד הדליקו אותי באופן יחסי ותמיד היה נראה לי כמו פנטזיה רטובה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בנוב׳ 2017
יאללה רגע של רצינות:
רם, אתה מתקיף את האנשים הלא נכונים ומחזק את האנשים שמייצגים את ההפך המוחלט ממה שאתה רוצה להשיג (ע"ע אלפא שעם גישתו אין פלא ש"לא מצא כוסיות")
לא כל מי שמחזק אותך רוצה בטובתך, כמו שלא כל מי שנרתע מהניסוח שלך רוצה ברעתך.

אז נכון, עונים לך בציניות וזה לא נעים, אבל ניסית להבין למה?
תחשוב שזה היה הפוך ושולטת הייתה כותבת שכל הנשלטים פה לא שווים כלום ויוצאת מנקודת שהם איזה משהו שמגיע לה מתוקף היותה... בחורה רגילה שלא באמת השקיעה במשהו.
אולי נראה לך שבטח כולם היו נופלים לרגליה, אבל בפועל ישר היו מתייגים אותה כילדה קטנה ומפונקת ואין מצב שנשלטים רציניים היו פונים אליה לאחר מכן. אתה בטח לא הייתה פונה למישהי כזו לאחר מכן.

כל אחד באתר הזה רוצה משהו, לכל אחד יש את ההעדפות והסטנדרטים שלו, ופייר? אני מבינה אותך- קשה למצוא את זה.
הגברים סובלים ממחסור בפניות, נשים מקבלות עודף פניות אבל מרוב של מטרידים.
לאף אחד לא קל כאן, כל אחד מיואש מהמין השני או מהצד השני של השוט במידה מסוימת, ואם כל אחד היה פותח פוסט על התסכולים שלו בהיכרויות השרת של הכלוב לא היה עומד בעומס.

אבל אתה יודע מי מוצא בסופו של דבר קשר? מי שמשקיע וגורם לצד השני לרצות לפנות אליו במקום להאשים אותו בכל כשלונותיו.

אתה יכול להמשיך לכתוב שזה לא צודק (ויודע מה? אולי אם היית מתנסח אחרת היו רואים צדק מסוים בדבריך), אבל זה לא יפתור לך את הבעיה.
לעומת זאת, אתה יכול לנסות לשפר את האופן שבו אתה מחפש, מציג את עצמך ומתקשר עם הצד השני, וסביר להניח שזה יעבוד כי אם תבחר בגישה אחרת תקבל תוצאה אחרת.

אז עכשיו תגיד לי אתה, מה אתה מעדיף: להיות צודק או להיות מאושר?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי נוב' 08, 2017 1:21 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2017
ארכ, אם תמשיכי להוציא את המילים מהפה שלי בסוף כבר אהיה במצב של שתיקה נצחית.