בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

ivy​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 11 בנוב׳ 2017
ivy​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2017
Playfull כתב/ה:
נכון, אבל ההצהרה של אייוי נוסחה באופן כללי מדי, ונראה לי שהיא אכן לא התכוונה רק לעצמה, אלא כדעה כללית על העוסקים במלאכה. אם אני טועה, עמה הסליחה (עיין בתגובתי הקודמת, התייחסתי בדיוק לכך).

אין צורך בהתנצלות שלך, כי אמנם כתבתי מתוך ניסיון אישי אבל אני ללא כל ספק בטוחה שהדרך הזאת היא הנכונה , כמובן רק לאלו שהבדסם שלהם לא מסתכם ב״בדסם ללילה אחד״.
ואתה בכל מקרה אדם שאי אפשר להתדיין איתו,
אתה אנטי כלפי רוב הדעות האחרות וזה מוציא את כל הפואנטה מהדיון.
תשאר בדעתך ואני אשאר בדעתי שאותה , שוב, אני ממליצה לאמץ.
שרקייה​(אחרת){G.A}

ברצינות???

שרקייה​(אחרת){G.A} • 11 בנוב׳ 2017
Playfull כתב/ה:
נכון מאד. היתה לי בת-זוג שפעם אחת הכאבתי לה יותר מדי, ולא הפסקתי למרות תחנוניה. לאחר מכן התברר שבאמת החיבור לא היה טוב. אכן שיטת סינון יעילה.

שיטת סינון? שיטה מחורבנת.
במקרה שלך הייתי ממליצה עם לקסיקון בטחון למי שאיתך או לבנה גדולה.
חשופית שתוקה​(נשלטת)
אייוי כתבנ שלא נדרש אם יש חיבור מספיק טוב.

אני לא מסכימה.
לא תמיד. לא בהכללה.

אם עושים פליי של משהו חדש ו/או קיצוני, למשל.
או אם עושים סשן שרוצים לצעוק "לא בבקשה לא",
או אם אוהבים לטייל על גבולות היכולת.

זה חשוב שזה שם.
היכולת לעצור.
ללא תנאי.

גם אם חבסוף לא משתמשים בזה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2017
חשופית, זה בדיוק כמו שכתבתי על פנטזית/משחקי אונס, הדעה שהצגתי פה היא כללית על איך אני רואה יחסי שליטה ומה המקום של מילת הבטחון בהם בעיני
פלייפול
פלייפול • 11 בנוב׳ 2017
Ivy poison כתב/ה:

ואתה בכל מקרה אדם שאי אפשר להתדיין איתו,
אתה אנטי כלפי רוב הדעות האחרות וזה מוציא את כל הפואנטה מהדיון.

אין לי שמץ של מושג איך הגעת למסקנות האלו.

שרקייה כתב/ה:
Playfull כתב/ה:
נכון מאד. היתה לי בת-זוג שפעם אחת הכאבתי לה יותר מדי, ולא הפסקתי למרות תחנוניה. לאחר מכן התברר שבאמת החיבור לא היה טוב. אכן שיטת סינון יעילה.

שיטת סינון? שיטה מחורבנת.
במקרה שלך הייתי ממליצה עם לקסיקון בטחון למי שאיתך או לבנה גדולה.

את לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, נכון?
מר ארנב​(מתחלף)
מר ארנב​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2017
לדעתי שימוש במילה בטוחה הכרחי וגם לא הכרחי זה באמת תלוי סיטואציה.
אני קצת חדש לנושא ולפרום.
כאשר משתמשים במילה בטוחה אז יכול להיות שזה "הורס" את חוויית השליטה.. כיוון שפנטזיה של כל שולט היא להיות השולט האבסולותי ללא כל גבול.. שולט ברמה שנשלח הוא כבובה תחת חסדי השולט..
לעומת זאת, כלל חווית הסשן מבוססת על עונג משותף.. אז בתור התחלה תמיד יש להשתמש במילה בטוחה עד שבאת לומדים אחד את השני.. מה שאני בא להגיד זה שהשאיפה הכללית היא לא להשתמש במילה בטוחה. אבל כדאי להגיע לשם. יש להשתמש במילה בטוחה.
Sunny'
Sunny' • 11 בנוב׳ 2017
אין מילת ביטחון
מאחר והוא אינטיליגנט, ומאה אחוז קשוב אלי
הוא גם יודע מה הגבול שאני יכולה להכיל באותו הזמן,
ולכן אין צורך בזה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2017
https://www.youtube.com/watch?v=Ua0a_u_RR64 למי שצריך רעיון

וברצינות: מהיכרות רבת שנים עם המין האנושי, אפילו בין האנשים המתואמים ביותר אחד עם השני ובעלי תשומת הלב הרבה - יש מדי פעם חוסר הבנה כזאת או אחרת. אני ממליץ לא רק על מילת בטחון / מילת "עצור" (safe word) אלא גם על מילת "מהר יותר" וגם על מילת "זה הקצב הנכון". ובמושג "מילה" צריך כמובן להכליל גם סימנים למקרים שבהם אי אפשר לדבר (בגלל גאג לדוגמא). ואם אתם יותר אקסטרימיים, צריך אפילו safeword/סימן הפוך, שצריך לעצור כשהוא לא שם ("אם אין עצימת עיניים לחצי שניה לפחות אחת לעשר שניות, לא ממשיכים).
קפטן וונדי​(שולטת)
לפני 6 שנים • 12 בנוב׳ 2017
קפטן וונדי​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2017
אם אין לו\לה מראש משהו שנוח לו, משתמשת ברמזור.
אני אוהבת את זה כי ככה גם לי יש אופציה לשאול ולדרוש תשובה ולא לחכות לצד השני במידה ומשהו לא בסדר.
ירוק - מעולה, תמשיכי, אפילו אפשר יותר
צהוב - להאט קצת
אדום - להפסיק.

כמובן שהן יכולות להיאמר גם בלי שאני שואלת והכל מובהר מראש (:

עריכה: אחרי שקראתי עוד קצת, חייבת להוסיף שאני לגמרי מסכימה עם Playfull הפעם. לא משנה כמה הקשר חזק, אנחנו עדיין בני אדם, לא תמיד יש סימנים שאפשר לקרוא, לא תמיד אפשר לדעת, תמיד 18234591258 דברים עלולים לקרות (כן, גם בסשן עם פרטנרים שביחד כבר תקופה הרבה זמן ומכירים אחד את השני נהדר). זה תמיד צריך להיות שם, תמיד צריכה להיות אופציה למילת ביטחון, גם אם לא משתמשים בה כי אין צורך. שתשיאר שם ליופי, אבל שתישאר.
Nevermind​(מתחלף){שבלולסוטה}
לפני 6 שנים • 13 בנוב׳ 2017
Ivy poison כתב/ה:
מילת בטחון היא למחפפים, לאלו שיעדיפו לפתור את עצמם מאחריות באמצעי שטחי כל כך, במקום לנסות ללמוד ולהתעמק בפרטנרית שלהם. לא צריך הרבה כדי להבין, שפת גוף, מבט, נשימה ואתה יכול לדעת.
אתה פשוט עצלן.

ממש לא מסכים שמילת ביטחון היא לעצלנים ומחפפים, להפך, זה לא אחראי לשחק בלי.

מבחינתי מילת ביטחון זה כמו מטף אש, התקווה היא שבחיים לא נזדקק למטף אבל צריך אחד "just in case"

זה נכון שעם הקשר והנסיון הסבירות שיהיה צורך במילה רק יורדת (וטוב שכך) אבל יכולים לקרות אלף ואחד דברים לא צפויים שלא בשליטתנו, שריר תפוס, מיגרנה או אפילו אם מישהו שכח את הגז דלוק...

בקיצור הנקודה שלי היא שזה אמצעי בטיחות לכל דבר וצריך את זה "just in case".

אנחנו משתמשים ב"אננס"