בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Submissive women united

Red stormy
לפני 6 שנים • 22 במאי 2018
Red stormy • 22 במאי 2018
רצוי אפילו.

למדתי על בשרי שממש חשוב לשאול על שולט לפני שנפגשת/מתחילה לצאת/להיפגש איתו
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 22 במאי 2018
ואגיד לך יותר מזה, בתור מישהי שראתה כמה דברים בחייה - אם יש לך לבטים או ספקות לגבי העבר המיני של הפרטנר שלך, תבקשי שיעשה בדיקות למחלות מין ויראה לך את התוצאות. זה דבר לגיטימי לחלוטין לבקש במיוחד אם הפרטנר שלך אוהב להשתרמט. ואם הוא לא מסכים? שילך לחפש מישהי אחרת, כנראה שהייתה סיבה טובה לכך שהוא לא הסכים ואת dodged a massive bullet.
sweet escape​(לא בעסק)
sweet escape​(לא בעסק) • 22 במאי 2018
הכל טוב ויפה שיעשה בדיקות ויביא את התוצאות אבל מי יודע לאן הוא יכניס את הזין שלו אחר כך ומה הוא יביא. אולי אני בטראומה אבל כרגע אני באמת לא רואה את עצמי עושה סקס בלי קונדום בחיי.
sweet escape​(לא בעסק)
sweet escape​(לא בעסק) • 22 במאי 2018
כמובן. עדיין. לא שזה רלוונטי לשרשור הזה...

איך הייתן מגיבות עם נשלטת אחרת הייתה פונה עליכן?

איך הייתם מגיבים אם נשלטת שהכרתם הייתה פונה לנשלטות שהכרתם קודם?
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 22 במאי 2018
עם כל הכבוד לחשיבות של העניין, האפקטיביות שלו בספק ואני אתייחס לשני הכיוונים: כי יש גם שולטים ששואלים על נשלטות שולטים אחרים.
בגדול, זה תלוי באיך הסתיים הקשר,
נשלטת/שולט פגוע/ה הם לאו דווקא מקור מהימן וגם, אם אחד הצדדים עדיין מעוניין בשני למרות שהקשר הסתיים, אז גם הוא לא מקור מהימן.
בקיצור, או שקופצים למים או שלא,
באופן אישי תמיד העדפתי לחוות ולהחליט בעצמי ולא לסמוך על דעה של מישהו שחווה משהו שאולי אני בכלל לא אחווה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 במאי 2018
אם משהו מרגיש לך מסריח בשולט שאת מדברת איתו עד כדי שאת מרגישה צורך לתחקר עליו, זה בפני עצמו עונה לך האם כדאי לך להמשיך איתו או לא.
זאלופון​(שולט)
לפני 6 שנים • 23 במאי 2018
זאלופון​(שולט) • 23 במאי 2018
מתאים? אני לא רואה שום בעיה.
מועיל? תלוי את מי את שואלת. אם מדובר במישהי שאת מכירה היטב וסומכת על השיפוט שלה, אז אולי. אבל אני לא רואה טעם לברר פרטים על מישהו שאת לא ממש מכירה ולא יודעת עד כמה ניתן לסמוך עליו על ידי פנייה למישהי שאת לא ממש מכירה ולא יודעת עד כמה ניתן לסמוך עליה. זה נכון גם, ולפעמים בעיקר, אם מדובר באקסית שלו (היית פונה לאקסית של בחור ונילי בציפייה לקבל מידע מהימן אודותיו?)
אם אין מישהי מוכרת ומהימנה לשאול, ובעצם גם אם יש, עצתי היא פשוט לא למהר לשים את עצמך בסיטואציה שבה יכול להגרם לך נזק, עד שתרגישי שלמה ובטוחה עם הסיטואציה ועם אותו שולט.
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 23 במאי 2018
לא הייתי אומרת שצריך לשאול את האחרות על מהותו כאדם, אלא שאלות בסיסיות ויבשות עליו כפרטנר מיני. האם הוא כיבד את הגבולות שלהן? האם הן הרגישו לא בנוח איתו בזמן הסשן/סקס וכו. את ערכו האנושי צריך כמובן למדוד באופן עצמאי. חוץ מזה, אם יש מספר נשלטות וכולן לא מסמפטות אותו כאדם כנראה שגם יש סיבה...
בין אם משהו מרגיש לך מסריח או לא - תמיד צריך לתחקר. קשה לשפוט אדם לפי הפרסונה האינטרנטית שלו לכאן ולכאן, ולכן עדיף לאסוף מידע מכל מקור לגיטימי, בין אם זה פרטנרים מהעבר, סתם מכרים או חברים שלו. אותם חוקים מן הסתם לא בהכרח חלים על העולם הונילי ואני לא חושבת שטוב להשוות ביניהם.
hrgiger
hrgiger • 23 במאי 2018
אני חושבת ש"כל מה שזאלופון אמר".
וגם - נכון, קשה לשפוט אדם לפי הפרסונה האינטרנטית, אז אל. תפגשי לקפה במקום פומבי, ואז עוד אחד. ותדברי איתם, הרבה. ואם את כבר בוחרת לשאול פרטנרית מהעבר תשאלי כמה שיותר, הרי לא באמת ניתן לצפות לאוביקטיביות.
מעבר לכך, אם את חושדת וחוששת תחלקי את החששות איתו, התגובות שלו יגלו לך דברים, בדרך כלל.