סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Forced B

Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 20 באוג׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 20 באוג׳ 2019
נשלט יורד לנשלט מגרה אתכן??? אולי נשלט יורד לשולט?
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 4 שנים • 20 באוג׳ 2019
קאטרינה כתב/ה:
כמו שגברים אוהבים לראות שני נשים משחקים אחת עם השניה ככה נשים נהנים לראות גברים משחקים

שתי
גידידו​(נשלט)
לפני 4 שנים • 21 באוג׳ 2019
גידידו​(נשלט) • 21 באוג׳ 2019
הדבר הכי מדליק שיכול להיות!
אישה לבושה מכריחה גבר למצוץ זין אמיתי.....משפיל ומחרמן
בעיניי הפנטזיה האולטמטיבית
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 21 באוג׳ 2019
איך הציטוט הולך?

"מזל שלא עשני לנשלט"?
וגם אם כן - זה בטוח היה אחד הגבולות שלי.. כנראה.
J A
J A
J A • 21 באוג׳ 2019
כן מאוד. ומשמגרה אותי בכך זה הנתינה של הצד השני למעני כי הוא לא דו מיני ועדין עושה זאת למעני.
חוט ופרח
חוט ופרח • 21 באוג׳ 2019
הייתי אומר שכן.
בעיקר כי גם אותי מגרה המחשבה על סיטואציה שכזו,
ובכנות אני לא ממש (בלשון עדינה) חובב למצוץ לגברים.
סווריןן
סווריןן • 21 באוג׳ 2019
עוד ב-"ונוס בפרווה", הצרוף של צלע שלישית גברית נתפס כהשפלה אולטימטיבית. סוורין (המקורי, לא אני), מציב זאת כגבול שלו מול וונדה, אבל באופן שדוחף אותה שוב ושוב לחפש להגיע ולחצות גבול זה. היא שולחת אותו לחפש עבורה מאהב, ומהנדסת מצב שהמאהב שלה מצליף בו. זה אמנם לא מציצה, אבל גם לא מאוד רחוק משם.

אבל מה שמעניין בכל ההפלגה הזו למקורות הז'אנר, היא האופי ההרמאפרודיטי של המאהב - גבר שיש בו צד נשי מובהק. כאילו שהנשלט מחפש דרך השולטת גם קשר לגבר. עניין הסטרפאון יכול (או לא) להיות קשור לכל זה: הפנטזיה של אישה עם איבר מין זכרי, ואולי גם צריך לחשוב בהקשר זה על המשיכה ל-she males שהם גם שולטים/ות.

אז האם מזוכיזם גברי הוא לפעמים הומוסקסואליות בתחפושת (הנשלט מחפש לגיטימציה לענג גבר אחר באמתלה שהשולטת מאלצת אותו לכך)? לא הייתי חותם על זה. אבל אם חושבים על הציר הומו-הטרו בתור רצף ולא בתור הנגדה מוציאה, זה עשוי לקלוע למה שמתרחש ב-forced b במנותק מההשפלה שבעניין. בדרך כלל כשמספרים לנו שהמנעד הומו-הטרו הוא רצף, מכוונים לתהליכי עיצוב זהות מינית, ופחות למגוון המיני של מיניות בשלה. אבל אולי כאן מתרחש משהו אחר...

דרך אגב, גם אצל השולטת שנמשכת לסטרפאון יכול להיות שמתרחש משהו זהותי ממין זה - מיניות הומואית אבל אצל אישה (שוב, המחשבה הופכת למעניינת יותר כשמביאים בחשבון ש'גבר' 'אישה' הוא גם כן רצף ולא הנגדה).
קוביבי
קוביבי • 21 באוג׳ 2019
אני מעולם בכל שנות חיי לא נגעתי בגבר בצורה מינית, ובודאי לא בזין של גבר, אני לא מסוגל נפשית. ובכל זאת, אם אישה שולטת תכריח אותי וזה יגרה אותה, אני כמובן לא אצליח לעצור את עצמי כדי לספק אותה, מה לא עושים בשביל שולטת.
sun light​(נשלט)
לפני 4 שנים • 6 בספט׳ 2019
sun light​(נשלט) • 6 בספט׳ 2019
שמח שיש תמורה לכישורי הגרון העמוק שלי icon_smile.gif