סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סמים קלים בסשן: בעד/נגד ונימוקים

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 20 בפבר׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 20 בפבר׳ 2020
הסמים הקלים ,הם הסמים הגרועים ביותר .
אגב,הם מפילים על אנשים תרדמה ושינה.
ואז אנשים מדברים לאט ,הולכים לאט ,חושבים לאט, מתעוררים לאט מהשינה .
זה התופעות של הסמים הקלים .
fee
fee
fee • 20 בפבר׳ 2020
בגדול בעד וגם לא רק קלים..
אבל
וזה אבל גדול
לא בפעם הראשונה שמשסנים או להיפך וגם לא להתנסות לראשונה בזמן או לפני סשן.

אם הנפשות הפועלות מכירות מספיק טוב אחד/ת את השני/ה וגם את הסם, זאת יכולה להיות חוויה מיוחדת מאוד. מאוד.
בנוס​(שולטת)
בנוס​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2020
בשום אופן לא גם לא משקה אלכוהול.. הנטייה ההתמסרות רצון השליטה הימה הסם בפני עצמו פנימי עמוק. רק מי שרואה בסדו מזו משחק גרידא ולא נטייה זקוק לסם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בפבר׳ 2020
תלוי מה מתוכנן.
בעקרון בא לי לפעמים לתת פוש לשחרור.
שלא בעקרון סמים קלים עושים לי חרדות, אז תכלס זה לא כיף.

אני חושבת שמיניות קיצונית היא מועדת לטריגרים, יש בה משהו שמשחק על מקומות אפלים ואפילו על טראומות ועדיף לנהוג בה במשנה זהירות.
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2020
אם יש כאן א/נשים שירוק עושה אותם לחוצים, מתוחים, טיפה פרנואידים וצפונה מזה, בואכה אפילו התקפים מאניים או אחרים - זה ממש ממש אסור. לא בריא ועשוי להזיק. זו דעתי האישית, על סמך ניסיון מגוף ראשון ושני.

חוץ מזה - יש דרגות שונות של כדאיות והנאה.

יש מי שאוהבות/ים את קלות הדעת ואת השחרור ואפילו את הנרפות והפסיביות. כל עוד הדברים נעשים באופן שקול ומאוזן, מי שירוק עושה לו טוב, יודע איך ובאיזו מידה ועד כמה ירוק עושה לו טוב.

אבל כלל הברזל שלי הוא: החומר שאת/ה יודע/ת לשלוט בו, ואסור אסור שיפגע בשיקול הדעת, ביכולת לקבל החלטות ובמוטוריקה בסיסית.

דיסקליימר: את כל הנ"ל יש לרכוש לאורך שנים, עם סוגים שונים של פרטנר/ית. אלה לא סיכונים שכדאי למישהו צעיר/ה או לא מנוסה לקחת.

נ.ב
אין "סמים קלים", יש רק א/נשים שיחסית קל להם עם משהו מסוים באופן מסוים
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
דעתי:
אין בלי סיכון. וגם אם היה, ברגע שלקחת משהו - יש סיכון. סיכון של לא להיות מרוכז וקשוב, למשל. סיכון של לקבל הסכמה לא כנה, ואסון אח"כ. הכי מסוכנים זה מי שאומרים שאין סיכון, אצלם רוב האסונות.
אז תהיה מודע לכל הסיכונים שקשורים בחומר שאתה לוקח, את כל ההשפעות שלו, את הניסיון שלך ושל הפרטנר עם החומר.
רק עם פרטנר שיש היכרות עמוקה. אם לא לקחתם בעבר, או לא ביחד, קחו משהו בלי סשן, ללמוד מה ואיך ואחד את השנייה. סשן זה רק אחרי שהתנסיתם יחד.
לא לוקחים כלום בלי לתאם ולהסכים! אף אחד לא לוקח לבד ושוכח לומר!
ומשהו בכלל על סמים: תמיד תמיד במקום מוכר, מקום שכבר השתמשתם בעבר או לפחות כזה שהוא טבעי לכם. יש לזה סיבות נוירולוגיות, לא קריטי מה הן, תגגלו.
בהצלחה!
Gia X
Gia X • 20 בפבר׳ 2020
באופן כללי אני לא מצליחה להבין מה התועלת בלקיחת סמים בסשן? הרי הסשן עצמו מיועד להביא את המשתתפים בו לסוג של high וקצה, כך שכל תוספת חיצונית נשמעת לי לחלוטין מיותרת. מרגיש לי גם, (מרגיש בלבד, כי לא ניסיתי), שזה עלול לפגום בשיקול הדעת של שני הצדדים. מיותר ומסוכן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 21 בפבר׳ 2020
Sm Art כתב/ה:
הסמים הקלים ,הם הסמים הגרועים ביותר .
אגב,הם מפילים על אנשים תרדמה ושינה.
ואז אנשים מדברים לאט ,הולכים לאט ,חושבים לאט, מתעוררים לאט מהשינה .
זה התופעות של הסמים הקלים .

סמים מתחלקים לממריצים, מדכאים והלוצינוגניים (גורמי הזיות, פסיכדליים).
אני מבין שכל שלושת הסוגים בעצם פועלים כמדכאים? וואו. צור קשר בדחיפות עם ארגון הבריאות העולמי, מחכה לך נובל על התגלית הזאת.
HeavenlyDemonic​(אחרת)
HeavenlyDemonic​(אחרת) • 21 בפבר׳ 2020
אחלה שאלה, כיף גם לקרוא תגובות ודעות של אנשים כאן.
אני אוהבת לעשן ואוהבת לשתות, וכמובן שסקס לפני אחרי תוך כדיי תמיד מומלץ. לדעתי בסשן, או סקס שהוא יותר אגרסיבי בכל צורה שהיא, סטלה יכולה להיות באמת מסוכנת. כשאני שותה או מעשנת יש כאבים שאני פחות מרגישה או ההפך מרגישה יותר ואז לטעמי זה קצת מאבד מהמטרה, שהיא לכאוב...בערך. גם מה, לא הייתי סומכת על אדם מסטול עם הגוף שלי, חושבת שגם הפוך- לא ממליצה לסמוך עליי במצבים כאלה.
מצד שני, יש אנשים מאוד לחוצים, או חרדתיים, או עצורים וקשה להם להיפתח ולהתשחרר בקלות. למקרים כאלה שאכטה או צ'ייסר יכולים לעזור, אולי כך אותו האדם יוכל לתת ביטוי לעצמו בצורה ברורה ואמתית יותר. אקח שוב את עצמי לדוגמא, אני חושבת שללא אלכוהול וסמים קלים לא הייתי מודה בפניי אף אחד על הרצונות והסטיות שלי. מאוד עזר לי להיפתח ולהבין את עצמי, וכרגע במפגשים חברתיים זה ממש עוזר לי להתשחרר.
אזזז.... כאב טוב נקי וטהור, לטעמי. כך הוא צריך להיות. המכאיב, צריך להיות סחי ומחובר גם. אבל, ג'ויינט איזה שעתיים לפניי? בירה? צ'ייסר? בקבוק יין אחרי? icon_smile.gif
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2020
אלכוהול במידה, כזה שמעט ירפה את המחשבה, יעניק שחרור התחלתי, כן.