ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית

Angelo
לפני 3 שנים • 2 בספט׳ 2020
Angelo • 2 בספט׳ 2020
fancy כתב/ה:
]

"בחורה נאה בת 34 מעוניינת בנשלט , מעניין ונאה. גיל 32-37 . רווק ללא. אני מדגישה ללא ילדים.
מעוניינת בנשלט רציני שלא מחפש לעבור לעבור מאחת לאחת, שרוצה מלכה אמיתית ומישהי שיעריץ ויתעצם יחד איתה. קשר רציני ואמיתי.
אני רוצה קשר יותר משאני רוצה אותך קשור."

פירטתי יפה מאוד במה אני מעוניינת.

נשמע כמו קשר זוגי מבטיח. ואם זה באמת קשר זוגי כזה שמכוון לטווח ארוך אני ממש בעניין. וכן תמיד בקשרים שלי אני מרצה ונותן ומעניק
Angelo
לפני 3 שנים • 3 בספט׳ 2020

Re: זוגיות בדסמית

Angelo • 3 בספט׳ 2020
fancy כתב/ה:
תגידו לי בכנות,
לדעתכם/ן אפשר להכיר פה לזוגיות אמיתית ולא רק כל החארטה סשנים זמניים חולפים/ או הגשמת פנטזיות בלבד?
יש פה שולטות שבאמת מחזיקות זוגיות יציבה וטובה ואמיתית מונוגמית עם נשלט שהוא גם בן זוג???
כן כזה שגם מבלים איתו מחוץ לחדר המיטות, ומציגים אותו לסביבה כבן זוג לכל דבר ועניין.
מי שרוצה יכול לענות גם בפרטי.

בכנות? כן וודאי אולי צריך לסנן אבל וודאי שאת יכולה למצוא פה. למען האמת אני אשמח להכיר
סוס בלי שם
לפני 3 שנים • 5 בספט׳ 2020
סוס בלי שם • 5 בספט׳ 2020
מאמין מאד שאפשר,
למעשה זו הסיבה היחידה שאני פה.

דברים נבנים, קשרים מתחזקים.
זה מתחיל במשיכה והבנה שזה מה ששניים רוצים, ומשם זה ממשיך לאן שמכוונים את זה.
באופן אישי מאד אשמח להכיר מישהי לקשר רציני ויציב, זוגיות של ממש בה ההתמסרות שלי אליה תגדל מיום ליום.
האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 6 בספט׳ 2020
האקסלי​(נשלט) • 6 בספט׳ 2020
אני יכול להגיד שאני בהחלט מעוניין בקשר מונוגמי מחייב, וכמובן שאני מעדיף למצוא מישהי מכאן מאשר סתם אפליקציה גנרית, בגלל ההתאמה.
בגלל שאנחנו מדברים על תחום עניין שלא כולם חולקים (או פתוחים בנוגע אליו), ובגלל שלא כולם נראים בדיוק לפי המראה שאנשים אחרים דורשים, או עוברים בשנה שנתיים את הגבול הגילאי, זה קשה.
השאלה היא באמת אם אנשים מחכים שיגיע הספסימן המושלם, או שמחכים עד שיגיעו הבחור או הבחורה שנמצאים איתם באותו ראש ומספיק קרובים בשאר הקטגוריות.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 3 שנים • 6 בספט׳ 2020
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 6 בספט׳ 2020
השירשורים מהסוג הזה הם תמיד הכי מטלטלים עבורי לקרוא. יש בהם הרבה ייאוש והרבה תקווה. זה מגדיש את הסאה בענק. אנשים שהיו רווקים שנים ועכשיו בזוגיות. אחרים שההפך. סיפורי הצלחה. סיפורי הצלחה שמגיעים אחרי שהות של נצח כפול באתר.

רעיון לסטארטאפ: אם היו שדכניות למגזר הן היו עושות חושרמוטה קופה.
MyLexicon
לפני 3 שנים • 7 בספט׳ 2020
MyLexicon • 7 בספט׳ 2020
השנקל שלי:

עד כמה שאני מכיר, ברגע שאנשים מוצאים זוגיות בדסמית, הם פשוט עוזבים את הכלוב כי אין להם צורך אמיתי בו (למעט אולי כתיבה אם זה בוער בהם), ולכן הנוכחות שלהם באתר לא מורגשת.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 7 בספט׳ 2020
זוגיות, כשלעצמה, זה דבר שלא פשוט למצא בימינו.
ועדיין אני אישית מכירה פה לא מעט זוגות בין אם שולט ונשלטת ובן אם שולטת ונשלט.
בן אם זה רק תיבלון אצלם לבן אם אלו החיים.
זה אפשרי, ועדיין.. זוגיות, לא רק בדסמית, זה דבר שקשה למצא
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
MyLexicon כתב/ה:
השנקל שלי:

עד כמה שאני מכיר, ברגע שאנשים מוצאים זוגיות בדסמית, הם פשוט עוזבים את הכלוב כי אין להם צורך אמיתי בו (למעט אולי כתיבה אם זה בוער בהם), ולכן הנוכחות שלהם באתר לא מורגשת.

יש לי פה חברים ואת הדברים שאני כותבת פה אני לא יכולה לכתוב בשום מקום אחר אז לפחות מהבחינה הזאת לא היה שינוי...
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 7 בספט׳ 2020
MyLexicon כתב/ה:
השנקל שלי:

בינינו גם עדיף לקרוא כאן כמה בלוגים על פניי לראות חדשות icon_smile.gif
קנטור​(שולט){חתולהלה}
MyLexicon כתב/ה:
השנקל שלי:

אני פה רק כדי שיהיה לקסנדרה מה לקרוא.