סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טריגר - אונס #him2

diangelo​(שולט)
לפני 3 שנים • 27 בינו׳ 2021

טריגר - אונס #him2

diangelo​(שולט) • 27 בינו׳ 2021
אני חבר בקבוצת גברים.
פעם פעמיים בחודש אנחנו נפגשים, ויוצאים לטבע. איזה מקום מרוחק ונטוש, יער, מדבר, הר. מגיעים לשם ברכבים שלנו, מדליקים מדורה ושותקים יחד כל הלילה.
ביום ראשון חזרתי מהמפגש האחרון, ופתאום הבנתי שאני קרבן לאונס.

ובאמת בחודשים האחרונים, ליתר דיוק בערך ממרץ-אפריל, אני בחרדות.
אני מרגיש לא טוב, בדכאון, ואין לי כח לעבוד, או אפילו לצאת מהמיטה.
ביום ראשון הבנתי למה.

נפגשתי איתה לפני חמש עשרה שנה, כשהייתי רווק וחיפשתי אהבה.
ישבנו בבר, שתינו, ודיברנו.
כשאני חושב על זה עכשיו, שמתי לב שהיא מאד מנסה להרשים אותי כל הזמן.
ככה להתחנף ולעשות לי מניפולציות. היא דיברה על כל הנושאים שמעניינים אותי, היתה יותר מדי קשובה ומתעניינת, וכאילו אמרה את כל הדברים הנכונים. כל הדברים שרציתי לשמוע על פוליטיקה, תרבות, מוסיקה, קולינריה. זה נראה לי מוזר וקצת מלחיץ, אבל היא התעקשה שנשתה כל הזמן, וממש שיכרה אותי. כשליוויתי אותה לבית שלה (היא אמרה שהיא חוששת ללכת לבד בלילה), היא ניסתה לקחת לי את היד. אני לא הרגשתי בשל לזה, אבל היא די התעלמה. לא היה לי נעים לעשות משהו קיצוני ולהכנס לעימות, אז נתתי לה, אבל היד שלי היתה מאובנת.
היא גררה אותי למעלה, אליה, "לשתות קפה".

במחשבה לאחור הייתי צריך להבין שהיא סוטה ושקרנית ורק רוצה סקס, אבל איכשהו חשבתי שאולי יש סיכוי שהיא באמת צמאה ואוהבת קפה, או מקסימום רוצה עוד קצת לדבר ולהכיר אותי.

אצלה בדירה היא ישר התחילה להמרח עלי, והתעלמה מזה שקפאתי ולא שיתפתי פעולה.
אמרתי שאני רוצה שניה ללכת להתקלח, כי קיוויתי לנתק איתה קצת מגע, שאולי תתפכח ותתאפס על עצמה. כשחזרתי לחדר, עטוף במגבת, בכוונה להתלבש וללכת הביתה, נדהמתי לראות שהיא חיכתה לי ערומה על הספה. נכנסתי למצב של שוק.
לא ראיתי את זה בא.
אולי הייתי תמים.
היא תפסה אותי בשערות והובילה את הראש שלי למפשעה שלה. היא ממש הכריחה אותי לרדת לה, והתעלמה מהתנועות המאובנות שלי ומשפת הגוף שלי ששידרה פחד וחוסר עניין.
היא הכריחה אותי ללקק לה את הכוס איזה חצי שעה לפני ששיחררה אותי. מייד ברחתי משם.
למחרת בבוקר החצופה עוד אפילו העיזה לסמס לי.
מובן שהתעלמתי, ובכלל הדחקתי את כל הסיפור.
מיותר לציין שלא סיפרתי על זה לאף אחד מהבושה והשוק.

האונס הזה השפיע עלי קשות.
מאז אני רק נכשל בדברים. עייף, חסר מוטיבציה, בדכאון. לא מסוגל לרדת לבחורות.

עכשיו אני מבין את זה.

העליתי את הפוסט הזה בפייס לפני כמה ימים, וקיבלתי המון תמיכה.
אנשים חושבים שאני גיבור, שלא מפחד להאשים אותה. מאמינים לי.
היום הגשתי תלונה במשטרה, והתחלתי לגבש תביעה אזרחית על אבדן פרנסה של חמש עשרה שנה. אני כבר לא מפחד.
אם אני לא אשים סוף להתנהגות שלה, מי יעשה את זה?
מי?
    התגובה האהובה בשרשור
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
רגע קטן,
של האשמת הקורבן (יצא חרוז):
הלכת להתקלח *בדירה שלה*?
אנשים עושים את זה?
במה אתה מתלבש אח"כ, באותם בגדים שבאת?
diangelo​(שולט)
אולי הייתי תמים.
לא חשבתי שהיא תפרש את זה כהזמנה לסקס, או איזשהו רצון לקרבה גופנית או אחרת.

בכל מקרה, זה לא התפקיד שלי לקרוא את המחשבות שלה.
אם היא רוצה סקס - זה התפקיד שלה לקרוא את שפת הגוף שלי ואת הרמזים העדינים שנבעו ממני.
האמת, אני גם לא כל כך זוכר, כי זה היה לפני 15 שנה.
מה שבטוח זה שאני מרגיש מחולל, והתביעה בדרך.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בינו׳ 2021
עוד אביר חופש ביטוי. 🤦‍♀️ ועל מה, אלוהים? על הזכות לפרסם פוסט ש... מה? איבדתי את הפואנטה. מגחיך חוויה מינית קשה? מנסה להראות ש... שמישהו יעזור לי בבקשה. אני כנראה איטית הבוקר. מרוב שנינות לא רואים את היער.
diangelo​(שולט)

את כל כך entitled

שאת מאמינה שאם את לא הבנת משהו, האשמה בעולם.
לא הבנת? סעי הלאה.
מחפשת פה צומי והתייחסות? מתהוללת בבורותך?
Check your privileges!
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בינו׳ 2021
הצחקת אותי 😄. שזה גם נחמד ביום האלפיים לסגר. אני מיד אבדוק את הפריבילגיות שלי! בתקווה שהן בסדר ולא קרה להן כלום.
מתפתח
מתפתח • 27 בינו׳ 2021
אין ספק שהילת קדוש חופש הביטוי המעונה מוסיפה סקס-אפיל לרעל המסוכן שלך, אז רק כמה דברים מובנים מאליהם, למען הקוראים בעתיד, למען הגברים שהם לא שונאי נשים, למען אלו שמכירים אישית את סיפורי הזוועה שנולדו כאן ופעמים רבות התרחשו בדיוק כמו שתארת:
- גם אם היא "נשלטת" והזמינה אותך כ"שולט" אליה הביתה, אתה בשום שלב לא אמור להתפשט ולחכות לה ערום במיטה.
- התופעה של "קיפאון" מוכרת, היא לא המצאה של נשים וגברים בלי ביצים. היא שותקת ובוכה כל הסקס? תעצור ותבדוק למה, אידיוט.
- אפשר להבין רק שנים אחורה שמה שעברת היה אונס, בטח במקרי גבול, בטח כשאת מרגישה אשמה (כי מי חסרת האחריות שהזמינה אותו הביתה? נרשמה לכלוב, כנשלטת, אוהבת כאב, מה היא רוצה) , יש אין ספור סיבות לעיכוב בתובנות ובשיתוף שלהן, ללעוג לכך זה נמוך, מגעיל, וכמובן מעודד השתקת קורבנות.
דברים מובנים מאליהם, כאמור, בטח כאן.
ובכל זאת.
diangelo​(שולט)
אם תצליח להשקיט לרגע את חרון אפך הצדקני,
ולקרוא שוב את הסיפור (מצטער שלא ניקדתי), אולי תצליח להתייחס למה שכתבתי ולא למה שדמיינת, עת צלחה עליך רוח הקודש עם קיראת הכותרת.
בהצלחה!
Truth Seeker
Truth Seeker • 27 בינו׳ 2021
חופש הביטוי לא נועד להגן על הפלייליסט של גלגל"צ ופרסומות בפריים טיים, אלא בדיוק על דברים כאלה שמביאים לאנשים אחרים את הסעיף. אני לא מסכים עם הרבה פוסטים של דיאנג'לו, אבל מעולם לא חשבתי אפילו לדווח עליו או לנסות להשתיק אותו. מפליא אותי לשמוע פה כל כך הרבה קולות שמזלזלים בחופש הביטוי. מי שקורא פה להשתיק אחרים - שלא יתפלא כשיבואו להשתיק אותו בשם רגשות הדתיים, רגשות הביביסטים, או "רגישים" אחרים שחושבים שאפשר לסתום לאחרים את הפה עם הרגשות שלהם.