סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלק, בוש או מסופר יפה?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
אני זוכרת את הפוסט ההוא ברייה icon_smile.gif נראה לי שהגענו למיצוי שם, לא? כלומר, תענוג לדבר איתך, אבל לא נראה לי שמישהי מאיתנו תזוז מהדרך שלה icon_smile.gif.

וואו, יולי, נדמה לי שאין נקודה אחת בה לא פספסת אותי בתגובה שלך. אפילו בהשוואה שלך בין ״לדחות את חיזוריו של אדם על סף בגלל זקן״ לבין לחשוב ״שזקן הוא בהכרח דוחה״, החטאת את מה שכתבתי.
לא ניסיתי לשנות את התנהגותך, אין לי ביקורת כלפי הבחירות שלך, זאת את שמבקרת את בחירותיהם של אחרים, משטחת אותן, מרוקנת אותן מתוכן ומסרבת להבין היכן את טועה.

עם רוב התגובה שלך אני מסכימה, אגב. אבל כאמור אינה רלוונטית לטענה שלי.
לולקי
לולקי • 31 במאי 2021
לגבי- גם אני אחרי לייזר אז הכול חלק ולעיתים חסרה לי התחושה של בוש. המקום היחיד שאני דווקא מצליחה לגדל בו שיער הם בתי השחי שלי וזה מושלם, מסניפה את עצמי כול היום!

לגבי הגברים שלי- מעדיפה טבעי לחלוטין וגם תמיד מציעה להם להפסיק לטפח אם זה נעים להם, בינתיים אין התנגדויות icon_smile.gif פרט לכך, ריח גוף הוא אחד הגורמים שקובעים את המשיכה המינית שלי והוא נמצא בפירומונים ששיער הגוף עוזר לשמר, כך שמראש כנראה לא אמשך למישהו חלק שיהיה לי קושי להריח או להבין עליו משהו דרך שיער הגוף שלו

לגמרי אישי שלי ואיש איש בערוותו יחיה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברייה כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני זוכרת את הפוסט ההוא ברייה icon_smile.gif נראה לי שהגענו למיצוי שם, לא? כלומר, תענוג לדבר איתך, אבל לא נראה לי שמישהי מאיתנו תזוז מהדרך שלה icon_smile.gif.

וואו, יולי, נדמה לי שאין נקודה אחת בה לא פספסת אותי בתגובה שלך. אפילו בהשוואה שלך בין ״לדחות את חיזוריו של אדם על סף בגלל זקן״ לבין לחשוב ״שזקן הוא בהכרח דוחה״, החטאת את מה שכתבתי.
לא ניסיתי לשנות את התנהגותך, אין לי ביקורת כלפי הבחירות שלך, זאת את שמבקרת את בחירותיהם של אחרים, משטחת אותן, מרוקנת אותן מתוכן ומסרבת להבין היכן את טועה.

טוב, הריני מאשרת חגיגית שלא הבנתי אותך icon_smile.gif מקבלת שלא הבנתי את כוונתך.
אבל תעשי לי טובה - אני לא משטחת בחירות של אחרים ולא מרוקנת מתוכן. אולי לא הבנתי אותך, אולי את לא הבנת אותי, קורה. אין צורך בכל ההנחות הנוספות.
וגם, לא נראה לי שיש צורך לקבוע שמישהי מאיתנו טועה. אנחנו רואות את הדברים בצורה שונה, אובייסלי. אבל אני לא מנסה "להעמיד אותך על טעותך". אני חולקת את החוויה שלי ואיך שאני רואה את הדברים. כמו שאמרתי קודם - אני לא מתיימרת להחזיק באמת אבסולוטית icon_smile.gif

בכל אופן אמרת שלא הבנתי אותך אז אם יש לך סבלנות לכתוב הסבר נוסף אז אקרא בשמחה ואהנה מכל רגע icon_smile.gif
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
סתם התפרצתי מקודם לדיון ולא עניתי לשאלה שלך. אני מעדיפה את שלי טבעי לחלוטין. לפני שהכרתי את בעלי הייתי עם מישהו שרצה שאני אגלח, עשיתי את זה פעמיים שלוש, השיער התחיל לצמוח הפוך, הכל התמלא פצעים וגירויים, בקיצור שמחה גדולה.
יולי Yuli כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

טוב, הריני מאשרת חגיגית שלא הבנתי אותך icon_smile.gif מקבלת שלא הבנתי את כוונתך.
אבל תעשי לי טובה - אני לא משטחת בחירות של אחרים ולא מרוקנת מתוכן. אולי לא הבנתי אותך, אולי את לא הבנת אותי, קורה. אין צורך בכל ההנחות הנוספות.
וגם, לא נראה לי שיש צורך לקבוע שמישהי מאיתנו טועה. אנחנו רואות את הדברים בצורה שונה, אובייסלי. אבל אני לא מנסה "להעמיד אותך על טעותך". אני חולקת את החוויה שלי ואיך שאני רואה את הדברים. כמו שאמרתי קודם - אני לא מתיימרת להחזיק באמת אבסולוטית icon_smile.gif

בכל אופן אמרת שלא הבנתי אותך אז אם יש לך סבלנות לכתוב הסבר נוסף אז אקרא בשמחה ואהנה מכל רגע icon_smile.gif

יולי, כשאת מפרשת אותי ואת ההתנהגות שלי ואת הבחירות שלי לא נכון, בשני שרשורים חוזרים, אני יודעת שאת טועה. אני כמובן מתבססת על תחושת הבטן שלי שהכרות שלי עם עצמי עמוקה יותר מהכרות שלך אתי. נשמע הגיוני, לא?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה, טועה *לגבייך* אוקיי. עכשיו הבנתי על מה את מדברת.

אולי אני לא התנסחתי מספיק ברור: לא ניסיתי בכלל לפרש את ההתנהגות שלך. דיברתי בעיקר על עצמי.
לא ניסיתי לרדד את ההסבר שלך על הזקן ל"זה סתם דוחה". הבנתי את מה שכתבת. אני פשוט מרגישה אחרת. אני לא חושבת שאיך שאני מרגישה אומר משהו עלייך.

המרכז של התגובה שלי היה העניין של "איפה שמים את הגבול". גם שם פספסתי אותך בגדול? בעיקר עניין אותי מה תגידי על זה. כל השאר היה תוספות מסביב כדי לגרום לנקודה להיות יותר ברורה (אובייסלי זה לא הצליח אלא להיפך).
אני מבינה שבמקומות בהם אמרתי "גם אצלך בטח ככה וככה" - טעיתי. אם כך אני לוקחת הכל בחזרה, ברשותך. כאמור זה לא משהו שהיה לי קריטי לטעון אלא נסיון להוסיף בהירות לנקודה המרכזית וככל שהייתה לי הנחה מוקדמת לגבייך שאינה נכונה - הריני מוותרת עליה, ובקלות.
יול, בחייך. 💕 (באמת באהבה).

כל התגובה שלך מורכבת מ״אם את״ ו״אם אצלך״ וכל מה שמגיע אחר כך, לא תואם את מה שהוסבר. וחבל. כי כל התגובה שלי נסובה סביב הרצון שלי להסביר לך את מה שנראה לי שפירשת לא נכון. הרי את כתבת ״אני לא יכולה/מצליחה להבין (אותם)״. את מבקרת אחרים ואת הבחירות שלהם וזה כבר השרשור השני ברציפות שהביקורת שלך נשמעת באופן ברור שלא משתמע לשני צדדים. אין לי בעיה עם ביקורת, אגב, גם לא עם שיפוטיות. לדעתי אלה כלים נכונים ומועילים מאוד. אבל אני חושבת שלפני שמבקרים, כדאי להבין את מה שמבקרים, כדי למנוע שיח חרשים.

את דיברת על זקן ש״דוחה אותך״ (אותי). באף מקום ועל ידי אף אחד לא נכתב שזקן דוחה. נהפוך הוא, בשרשור הקודם אף ציינתי שגברים רבים עשויים להיות יפים בעיניי, ועדיין לא אמשך אליהם (ולא רק בגלל הזקן). את דיברת על מכלול, אף אחד לא טען שהוא ירוץ אל האופק עם מישהו רק בגלל שאין לו זקן. רוב האנשים, בדיוק כמוך, מחפשים את המכלול. אמרת שסירוב בגלל זקן לא מספיק קריטי כי הוא לא מספיק מקיף, ואני הסברתי לך שמדובר בסמל, בכותרת, במהלך, ושמאחורי כל מהלך מתנהל תהליך שהמהלך הוא התוצר שלו, ואף ציינתי שלרוב התהליך מתקיים בתת מודע ולכן הכותרות ״זקן״ ״מפשעה לא מגולחת״ ״שיער נחיריים קשור בגומיות זוהרות״ וכן הלאה, כשמן הן — כותרות ותו לא. לעומת זאת התהליך שהן מייצגות מורכב לא פחות (ולהערכתי גם לא שונה) מכל תהליך בחירה אחר, כולל זה שלך. אף אחד לא העביר ביקורת על התהליך שאת עוברת בבחירת בן זוג, או ניסה לשכנע אותך אחרת. ההפך הוא הנכון, אני כתבתי שלדעתי הפער לא גדול כפי שאת מתעקשת להציג. כולם מחפשים את המכלול, לכולם יש סדרי עדיפויות, אבל בגלל שמדובר בתהליך שמתקיים ברובו בתת מודע, לא כולם יודעים או רוצים לסכם *חלק* מהצרכים שלהם לכדי כותרת אחת.

להמחשה הבאתי את הנימוסין ואת האסתטיקה כדוגמאות לכותרות שלרוב יש מאחוריהן הגיון (מסכימה אתך שלא תמיד, אבל זה לא רלוונטי כי אני יוצאת מנקודת הנחה שאנשים שאתם אני מנהלת דיון אלה אנשים אינטליגנטיים ובוגרים נפשית ושלכן מאחורי הכותרות שלהם באמת קיים הגיון). יש תוכן מאחורי הכותרות, יולי. זאת לא רזולוציה, אלא ייצוג של סיפור רחב שהאדם עצמו לא תמיד מודע לכל המורכבויות הפסיכולוגיות שלו. אני מנחשת שמי שכתב כאן שמפשעה לא מגולחת עבורו היא גבול, הוא אדם שמציב את ההתאמה המינית במקום ראשון בסדר עדיפויות (במכלול) ויודע ששליפה של שער ערווה מבין השיניים תפגע בהנאה המינית שלו. אין לי מושג מדוע ההתאמה המינית כה חשובה לו, אני לא יודעת למה דווקא החלק האורלי כה רב משמעות עבורו, זה הסיפור שלו. אבל הסיפור שלו לא פחות מורכב מסיפורו של זה שפה מלא שיער ערווה של אדם שמתאים מכל שאר הבחינות לא מפריע לו. מה עוד שאין דבר כזה ״כל שאר הבחינות״. הזוגיות היא מאבק תמידי בעד זוגיות. אז אם אפשר לפנות מראש מוקש או שניים, גם מבלי להיות מודעים להיבט הפסיכודינמי של אותם המוקשים, למה לא? (כמו למשל מראש לא להכנס למערכת יחסים אינטימית עם אדם שאחרי כל נשיקה שלו אני צריכה לבלוע אנטיהיסטמינים כדי לעצור את הגרד בעור, או עם אדם שמשחק עם הנזלת שלו. הגיוני, לא?).

זה הכל. לנשים מניקות באמת אין קשר לשערות ערווה בשיניים, גם לא לגברים מזוקנים ודוחים. אני מקווה הצלחתי להסביר לך את האופן בו אני מבינה את תהליך הבחירה בבן זוג גם כאשר הוא כולל כותרת או שתיים ולמה לדעתי ההבדל בין מי שבוחר כך לבין מי שבוחר כמוך הוא לא כזה גדול. הייצוג שונה, התהליך לא ממש.

(לגבי השאלה שלך, אין לי תשובה כי לא קיים גבול מוגדר. כל מערכת יחסים מבוססת בעיקר על פשרות. שמעתי על מנתחים פלסטיים שניתחו את נשותיהם כי לטענתם הן הכרטיס ביקור שלהן. שמעתי על נשים שסירבו. אפשר להפוך את זה איך שבא לך. את יכולה להגיד שהוא מחפיץ אותה ומישהו אחר יכול להגיד שהוא רואה בה חלק מחיו, גם מחיו המקצועיים. מדובר בדינמיקה זוגית על כל מורכבויותיה, ולכן יהיה לא רציני מצדי להביע דעה תאורטית. לגבי עצמי וההיסטוריה הזוגית שלי, לא יצא לי להתקל בבקשות מהסוג הזה וגם אני מעולם לא הצגתי כאלה. הוא לא שחרחר ולא דקיק כמו נסיך חלומותיי, אלא בהיר ושרירי, וללא זקן. ואני מרוצה. ביקשתי ממנו לשנות דברים קריטיים בהרבה מצבע שיער וגם הוא ביקש ממני, והיה עדיף אילו ביקש שאצבע את השיער שלי לאדמוני. לא יודעת איפה הגבול, יולי. זאת דינמיקה והיא נמדדת לא לפי מי ומה רוצה לשנות אצל האחר, אלא לפי מה כל אחד מוכן לעשות עבור מערכת היחסים בהנחה שמערכת היחסים באמת שווה את זה).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מאי 31, 2021 10:27 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
סוררת בשקט​(אחרת)

Re: רק מדייקת

סוררת בשקט​(אחרת) • 31 במאי 2021
tiny lemon כתב/ה:
שסוגיית התספורת נוגעת לפות/וולווה ולא לואגינה.
ואגינה=נרתיק=החלק הפנימי (:

טעות שלי, לא רציתי לדחוף את ה"כוס" לכל משפט. ונו, עוד סיבות מבישות אף יותר.
Glitch
Glitch • 31 במאי 2021
מה שמעניין הוא שכל פוסט בכלוב שמתעסק בדימוי גוף נשי וגולש מהר מאוד לשיח ברמת פייסבוק בלי שום הבנה במה כרוכות הדעות שלכם יום יומית וגם פילוסופית עבור אנשים שהם כלל לא אתם, כולל מיטב שמות תואר מופלגים, בדרך כלל מדכא אותי רצח, אבל הערב? הערב הוא נותן לי קצת מוטיבציה לחזור לחומר מדכא במידה שווה כמו הלימודים הנוראים הבלתי נגמרים מלאי הפרטים שלי, כי תגידו מה שתגידו שם יש קצת peer review.

העולם בהחלט זקוק לשרשור נוסף של אנשים שחולקים האם משהו שנולדנו איתו כמו לא יודעת? שיער ערווה, עורלה ובלוטות זיעה, אבל גורמים לנו להתבייש בו בערך מגיל 10 במעין מרוץ בלתי נגמר נתון לכישלון מראש בדומה לדברים רבים אחרים ב2021, הוא למעשה אבן בוחן לאישיות שלנו כאשר מנגד טוענים הפוך כל האלה שאפשר לפטור את הדעה שלהם בהיותם שטופי מוח על ידי אג'נדות פרוגרסיביות קיצוניות, לא היגיניות ואף מסריחות!

רק מילה ברשותכם על היגינייה, אם אתם משוכנעים שהסרת שיער משמעותה פחות חיידקים ויותר בריאות ודאגה לאיבר המין של מסיר השיער, אני ממליצה על קורס מבוא למיקרוביולוגיה באוניברסיטה הקרובה לביתכם שתסכים לקחת מכם כסף. זה עשוי להיות מאיר עיניים.