סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחקיר - גנג באנג, בוקקה

the rain song
לפני שנתיים • 9 ביולי 2021
the rain song • 9 ביולי 2021
פרלין כתב/ה:
זה כי בזמן שלך הלכו לאונן בראינוע.

יש גברים שמאוננים יחד, יש גברים שמזיינים יחד, יש גברים שעומדים בתור כדי לזיין אשה אחת.

אבל אף אחד מהם לא מוכן להסביר לי למה! מאלה שאשכרה עושים את זה.

טסטוסטרון.

אל תזלזלי בדומיננטיות של ההורמון הזה על הגברים.
וכפי שנובל אומר - זה לא למה. זה למה לא.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 ביולי 2021
למה לא? רציני?

אז אני אחדד. אותי מעניינים גברים שמחפשים דבר כזה באופן אקטיבי. שזאת פנטזיה שהם מחפשים להגשים.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
פרלין כתב/ה:
גם את הקטע של האוננות הקבוצתית אף פעם לא הבנתי. זאת דרך גברית לחוות נזילות מגדרית?

כמי שחווה זאת בעברו הרחוק, ההנאה והמשיכה לכך הגיעה מהגירוי של כל חברי הקבוצה להימצא ליד גברים אחרים מרוגשים מינית, או בלעז, דו או גייז.
לא מצליח לחשוב על לקיים קבוצת אוננות חברית, עם סטרייטים.

אגב,
לעצם השאלה המקורית, אני חושב שהגירוי מגיע מהמחשבה על כך שכל צד מקיים את יעודו הטבעי,
היא להחדר ולילקח, הם לקחת ולחדור.
אגב בעברו של המין האנושי היה נהוג שאשה מנסה להתעבר מכמה שיותר גברים, זאת לפני שידעו כי רק זרעון מוכשר מאוד ויחיד יגיע את היעד הנכסף.
המחשבה מאחורי זה היתה שיותר צגבר אחד ירגיש שהולד הוא שלו, ויקח אחריות על האשה והתינוק.
Red stormy
Red stormy • 9 ביולי 2021
האישה עם הפרעות נפשיות קשות, עם עבר של אשפוזים פסיכאטרים, גילי ידע על כך.
גילי ידע שהיא עם פוסט טראומה מורכבת ועם הפרעות דיסוציאטיביות קשות, הפרעה שגורמת לנתקים מהכאן ועכשיו, נתקים מהרגש, ניתוק של הגוף שפתאום לא מסוגל "לעבוד" ולזוז.
הוא ידע את זה ובחר להביא לנפגעת אלימות מינית 40 גברים זרים עליה.
זה מבחיל ברמות שקשה לי לתאר.
זה מזעזע בצורות בלתי נתפסות.
אותה בחורה אגב, אמרה שחוותה שם ניתוקים, לא מאחלת לאף אחד להיות במצב של ניתוק ושינצלו את גופו ונפשו תוך כדי.
''''''''''
'''''''''' • 9 ביולי 2021
אלפא-בטא,
אני יכול לומר לך, בתור מי שכיום אין לו בעיה לשחק גם בנוכחות גברים אחרים, שבתור נער הגירוי שלי לא נבע מהימצאותם של החברים לידי. זה לא היה פקטור לכאן או לכאן.

פרלין,
אם את מצפה לוידוי בנוסח הקשקוש על פלואידיות מגדרית או מה שזה לא יהיה שכתבת מקודם, או שבסתר זה מחרמן אותם לראות גבר אחר מזיין, זה לא יקרה, כי זה פשוט לא זה. זה מחרמן וזהו. מהסיבות שכבר צוינו פה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 ביולי 2021
ממש לא מחפשת וידוי כזה.
אני רוצה להמשיך פורנו על גאנג באנג ולא רוצה גברים שהם רק ניצבים בפנטזיה נשית. מחפשת לעגל את הדמויות שלי.
''''''''''
'''''''''' • 9 ביולי 2021
פרלין כתב/ה:
למה לא? רציני?

אז אני אחדד. אותי מעניינים גברים שמחפשים דבר כזה באופן אקטיבי. שזאת פנטזיה שהם מחפשים להגשים.

עוד מחשבה על למה לא.

יש לא מעט גברים שהדרך שלהם לזיון תהיה קלה יותר כחלק מקבוצה, מאשר להתחיל עם מישהי באחד על אחד.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}

נהדר שכך

NobleSavage כתב/ה:
אלפא-בטא,
אני יכול לומר לך, בתור מי שכיום אין לו בעיה לשחק גם בנוכחות גברים אחרים, שבתור נער הגירוי שלי לא נבע מהימצאותם של החברים לידי. זה לא היה פקטור לכאן או לכאן.

פרלין,
אם את מצפה לוידוי בנוסח הקשקוש על פלואידיות מגדרית או מה שזה לא יהיה שכתבת מקודם, או שבסתר זה מחרמן אותם לראות גבר אחר מזיין, זה לא יקרה, כי זה פשוט לא זה. זה מחרמן וזהו. מהסיבות שכבר צוינו פה.

ואני, רק העדתי על נקודת המוצא (תרתי משמע?) שלי icon_smile.gif