שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

-X-
-X-
לפני שנתיים • 10 בינו׳ 2022
-X- • 10 בינו׳ 2022
הן עושות את מה שעובד. האובר-רייטינג שלהן הוא בידי גברי האתר. ללא כל התשומת לב שהן מקבלות היית מקבל משהו מעבר.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: ובפינת הלשון שלנו להיום...

פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:
Marie'O'Netta כתב/ה:
Domain Controller כתב/ה:

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים

נימפומניה - מיוונית עתיקה:
νύμφη - כלה + μανία - תשוקה. מונח המתייחס למשיכה מינית מוגברת אצל נשים. לתיאור מצב דומה בקרב גברים השתמשו בעבר במושג מקביל - Satyriasis. כיום, במקום שני המונחים הנ''ל משתמשים במושג 'היפרסקסואליות' ביחס לשני המינים.

אז... האם אתה עצמך הרבה יותר מכלי ייצור החומר המוזכר לעיל? כדי שיציעו לך יותר, כדאי שתהיה עצמך -טיפה- יותר.

אני מעוניין במשהו אחר, אם חיי הבדסמ שלי היו סובבים סביב סקס אז הייתי פשוט הולך לזונה (וזה גם יוצא הרבה יותר זול מאשר להיות כלי שרת של איזו נשלטת בכאילו שאין לה מה להציע). גבר מגורה מינית לא יכול להחליט החלטות מושכלות ולהפעיל שיקול דעת קר ולכן כל החרמנים פה לא באמת יכולים לשלוט, הם פשוט חיים בשביל לרצות את זונת הצומי שלהם תמורת סקס.

מה אכפת לך מאחרים?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בינו׳ 2022
סנטוריון כתב/ה:
Domain Controller כתב/ה:
כדי שתקבלי סקס טוב צריך הצדקה, אתן חיות בסרט כנראה כי התרגלתן שכל מיני פראיירים חרמנים יעשו הכל כדי לרצות אתכן אבל אלה לא שולטים, שלא תתבלבלי

אז אם אישה מציעה מין וגבר מקבל את ההצעה למין, הוא "פראייר חרמן שיעשה הכל כדי לרצות אישה"?
תגיד, מי שלח אותך לפורום? שוב פעם התנועה לאנרכו-פמיניזם רדיקלי מנסה לבצע פוטש בשורותינו?

ההיפך. זה אינסליזם קווים לדמותו.

לא יודעת, יש פה סוג חדש של גברים שבזים לסקס ואותי זה מאוד מרתיע. איזה מין עולם זה שבו אנשים לא באמת אוהבים להזדיין?
סנטוריון
סנטוריון • 10 בינו׳ 2022
פרלין כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
Domain Controller כתב/ה:
כדי שתקבלי סקס טוב צריך הצדקה, אתן חיות בסרט כנראה כי התרגלתן שכל מיני פראיירים חרמנים יעשו הכל כדי לרצות אתכן אבל אלה לא שולטים, שלא תתבלבלי

אז אם אישה מציעה מין וגבר מקבל את ההצעה למין, הוא "פראייר חרמן שיעשה הכל כדי לרצות אישה"?
תגיד, מי שלח אותך לפורום? שוב פעם התנועה לאנרכו-פמיניזם רדיקלי מנסה לבצע פוטש בשורותינו?

ההיפך. זה אינסליזם קווים לדמותו.

לא יודעת, יש פה סוג חדש של גברים שבזים ל
סקס ואותי זה מאוד מרתיע. איזה מין עולם זה שבו אנשים לא באמת אוהבים להזדיין?

עולם עצוב, רווי בפורנוגרפיה ובניכור חברתי.

וזה לא אינסליזם, כי אינסל הוא על פי הגדרה Involuntarily Celibate. כאן מדובר במישהו שבמודע לא בוחר במין אלא במשלוחי מזון משופרסל (בהנחה שאנחנו מאמינים לו).
MyLexicon
MyLexicon • 10 בינו׳ 2022
אני לא יודע...
היא ברגעים אלה ממש מכינה מרק כתום שאני אוהב...
שלגי
שלגי • 10 בינו׳ 2022
MyLexicon כתב/ה:
אני לא יודע...
היא ברגעים אלה ממש מכינה מרק כתום שאני אוהב...

מי שאוכל לבד, אוכל יותר..
Elsa​(אחרת)
לפני שנתיים • 11 בינו׳ 2022
Elsa​(אחרת) • 11 בינו׳ 2022
מאוד השתדלתי לא להגיב, אבל חייבת להסביר לך משהו.
נקיון וקניות והסעות ולהכין אוכל, זה לא בדסמ"י לדעתי. זה משהו שעובדת משק בית עושה, פחות שפחת מין. אולי זה מה שאתה מחפש.
המטרה בבדס"ם זה להגיע למצב תודעתי עילאי, אני לא חושבת שאישה יכולה להגיע לשם דרך האקטים הללו, זה משהו יומיומי מאוד, בנאלי ושגרתי, משהו שאני עושה כל יום בשביל הילדים, בשביל הבית..
למיניות יש תפקיד מרכזי כאן, למשק בית- פחות.

לגברים זה שונה, בכל זאת.
לנשלטים שעושים את זה, היעד הוא השפלה.
לפי המוסכמות החברתיות, שם עדיין אין ממש שוויון מלא במובן הזה, ולא מקובל וברור מאליו שגבר עושה את הדברים האלה, לכן זה מרגיש להם שזה מקטין אותם, ולהרבה מהם זה אף משפיל, וזה מה שעושה להם את זה.
מקווה שהצלחתי להסביר..

אל תכעס, וזה בסדר להיות א-מיני. וזה בסדר שזה מה שמדליק אותך, אבל בשביל אישה, להרגיש מינית, זה פחות בבישולים ונקיונות, זה יותר בטיזינג, בחשיפה במינונים מדודים, יכולה להבין אותן, זה קצת מחרמן. וכן, הרבה מאיתנו מגיעות לעילוי דרך המין, דרך השפלה מינית, כי ביומיום זה כבר פחות מקובל.
הלן הדובה

Re: למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

הלן הדובה • 11 בינו׳ 2022
Domain Controller כתב/ה:
המוטיב החוזר אצל הנשלטות הבולטות פה זה הגוף שלהן, כאילו זה מה שחשוב לשולט הפוטנציאלי וזה מה שהן משווקות.

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים שזה מה שמחפשים אבל האם זה לא גורם לדינמיקה סותרת שבה השולט (לכאורה) הוא הנשלט בפועל כי אינו שולט בדחפים של עצמו ומאוד קל לקנות אותו באמצעות מתן גישה למנוש אז כתוצאה מזה הוא נחות האולטימטיבי?

יכול להיות שאני טועה אבל לא ראיתי אף נשלטת שמציעה שירותים שהשולט הגבר באמת צריך כגון ניקיון, בישול, פיזיותרפיה, משלוחים, נהג תורן לבילוי וכ'ו...

הכל סובב סביב מין.

כנראה שאתה לא בדיוק במקום הנכון. יש ויש דינאמיקות וכן - הרבה מהן סובבות סביב מין קינקי.
אבל לא רק בבדסמ יש בן או בת זוג שדואגים אחד לשני ומבשלים ועושים כביסה ושאר ירקות.
ולא בשביל זה אנחנו פה בסופו של יום.

אז תן לי לחדש לך כי אולי אתה באמת לא יודע. יש ימים שהנשלטת שלי מציעה למזוג לי כוסית (למרות שאני לא שותה) ומקפלת כביסה, ודואגת שאני אוכל ומבשלת ועוד הרבה.
לא כי היא נשלטת אלא כי היא אוהבת את זה. לדאוג לי.

אבל כן. יש דינאמיקות שבהן ה"בחורה" היא יותר מ"סתם" חור מלא בזרע ויש דינאמיקות מדהימות שבהן הבחורה חולה על זה שמתיחייסים אליה כמו חור מלא בזרע.
הלן הדובה
הלן הדובה • 11 בינו׳ 2022
Elsa כתב/ה:
מאוד השתדלתי לא להגיב, אבל חייבת להסביר לך משהו.
נקיון וקניות והסעות ולהכין אוכל, זה לא בדסמ"י לדעתי. זה משהו שעובדת משק בית עושה, פחות שפחת מין. אולי זה מה שאתה מחפש.
המטרה בבדס"ם זה להגיע למצב תודעתי עילאי, אני לא חושבת שאישה יכולה להגיע לשם דרך האקטים הללו, זה משהו יומיומי מאוד, בנאלי ושגרתי, משהו שאני עושה כל יום בשביל הילדים, בשביל הבית..
למיניות יש תפקיד מרכזי כאן, למשק בית- פחות.

לגברים זה שונה, בכל זאת.
לנשלטים שעושים את זה, היעד הוא השפלה.
לפי המוסכמות החברתיות, שם עדיין אין ממש שוויון מלא במובן הזה, ולא מקובל וברור מאליו שגבר עושה את הדברים האלה, לכן זה מרגיש להם שזה מקטין אותם, ולהרבה מהם זה אף משפיל, וזה מה שעושה להם את זה.
מקווה שהצלחתי להסביר..

אל תכעס, וזה בסדר להיות א-מיני. וזה בסדר שזה מה שמדליק אותך, אבל בשביל אישה, להרגיש מינית, זה פחות בבישולים ונקיונות, זה יותר בטיזינג, בחשיפה במינונים מדודים, יכולה להבין אותן, זה קצת מחרמן. וכן, הרבה מאיתנו מגיעות לעילוי דרך המין, דרך השפלה מינית, כי ביומיום זה כבר פחות מקובל.

בדסמ אינו מיני. אנחנו עירבבנו אותו עם מין במשך השנים. גם אישה יכולה לחוות עילוי דרך השפלה.
לקבל ציווי לחכות לגבר שלה בשמלה יפה ועם כפכפים ביד ואוכל חם ממש אבל ממש עושה את זה לנשים מסויימות.
אין בזה מין. יש בזה שליטה. התמסרות.
כנ"ל הלקאה או ספנקינג. זה לא מיני ולא מיני. זו הרגשה משחררת. וע"פ הנשלטת שלי? זה מרגיש בטוח.

ולמרות המוסכמות החברתיות? שונאת את החלוקה האבסולטית לגברים ונשים כי תמיד יש גם וגם.