אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחס לבני הגיל השלישי(ממין זכר) בכלוב

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 ביולי 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
בוגר ונשלט כתב/ה:
אני קורא פה שרשור שלם שהתחיל מהתייחסות לגיל, עבר להתייחסות לשמנות והגיע למה בריא ומה לא, אז מי שם את כל החכמולוגים כאן להתעסק בבריאות של זולתם? פה זה אתר שמתאים לחובבי בדס"מ, מי שרוצה שיחפש בפייסבוק קבוצות שעוסקות בבריאות. הנטייה של רבים פה להוכיח את חוכמתם/ השכלתם היא דוחה בלשון המעטה.
נ.ב. אני אוהב נשים שמנות

90% מהתוכן באתר מדבר על דברים שלא קשורים לבדס"מ, כשזה על נשים שמנות זה מפריע לך? כרגיל, PC. אני לא סתם אומר את זה, זה לא מקרה שאתה תמצא פה מלא גברים שיגידו לך "אני אוהב נשים שמנות" ו-0 נשים שיגידו לך שהן אוהבות גברים שמנים, סתם עוד טרנד תרבותי.
אגב, גם "היחס לבני הגיל השלישי" לא קשור לבדסמ, אז מה? זה גם בפורום "כללי", כבר רומז לך שאתה לא חייב לדבר על בדס"מ בגלל שאתה באתר, וטוב שכך. מה אתה רוצה? שנשמע רק על פנטזיות ו-"איפה אפשר לקנות את זה וזה"? זה ימצה את עצמו מהר. ותכל'ס, הכול זה בדס"מ. אופי לבד יכול לגרום לנשלט/ת לרצות להתמסר ולעשות X / Y / Z.

אני אוהבת גברים שמנים.
הנה, העליתי ל-1.

את יודעת שזה לא באמת מייצג משהו בנוגע לתפיסה הנשית כאן. לטעון טענה עם "אני כזאת" לא באמת אומר משהו על הכלל.

אם אני לא טועה, כתבת 0 נשים. אני לא 0 נשים.

אני גם דיי בטוחה שגברים מלאים/שמנים מוצאים לעצמם סקס, אהבה, משפחה, ולאו דווקא האחד היחיד שאיתי.

מה הפואנטה?
אני לא צריך להסביר לך שאני לא באמת חשבתי שליטרלי אין אף אישה בעולם שאוהבת שמנים.
מה את רוצה להגיד?

הפואנטה היא שאין פה באמת השוואה (או צורך בה) בין גברים שמנים לנשים שמנות, וההנחה כי אלו אומללים ואלו אומללים, היא שגויה.

כנ"ל לגבי "זקנים." כל האמירה הזו ש- הרוב הוא ככה או אחרת, היא אמירה שגויה. אתה לא מכיר את הרוב, אתה מכיר את החוויה שלך. זו לא החוויה של כולם.

1 - לא אמרתי ששמנים הם אומללים, אמרתי שיש להם דברים בחיים שהם פשוט נכשלים בהם / לוקח להם הרבה יותר זמן להצליח בהם. זה שאתה שמן זה לא אומר שהכול ילך לך חרא, אין הרבה דברים שגוזרים עליך גזר דין של כישלון בכל תחום בחיים.
2 - את לא צריכה להכיר את כל האנשים בעולם כדי להסיק את זה. ממתי ראית סטטיסטיקה שבוחנים בה את כל האנשים בעולם? יש מעטות מאוד כאלה שמבוססות על נתונים שקל באופן יחסי לגייס אותם בהשוואה לנתונים על הצלחה של שמנים בדייטים בכל העולם למשל (אגב, רובם גם לא מדויקים בקטע מפחיד. קל להפוך את זה לתפסת מרובה - לא תפסת). את לוקחת קבוצת מחקר מספיק גדולה ומקבלת תשובה אמינה, אחוז פה, אחוז שם, ביג דיל. עשרות אחוזים מהחברה שלנו נמצאים בעודף משקל, זה לא משהו נדיר שאת רואה פעם בכמה שנים, זאת "קבוצת מחקר" ענקית שאת נתקלת בה כל יום. קל מאוד לראות את זה.
למעשה, אני לא צריך ללכת כל כך רחוק, כי נשים שמנות מדווחות על הדברים האלה בעצמן, ואני לא חושב שזאת פנטזיה המונית. גברים כמובן פשוט יסתירו את זה כדי לא להביך את עצמם, פריבילגיה שאין להם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יול' 10, 2022 4:29 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
בוגר ונשלט​(נשלט)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
בוגר ונשלט​(נשלט) • 10 ביולי 2022
עכשיו הבעיה היא לא שדיברנו על משהו לא בדסמ"י, עכשיו זה ה-"התנשאות" שלי? whatever.
אתה מבין למה אני לא יכול לקחת אנשים כמוך ברצינות? כי בני אדם הם כמו תפוחי אדמה, מתגלגלים באקראיות ממקום למקום.
כך או כך, אמרתי רק לבחורה אחת שהיא לא מבינה מה כתבתי (וזה הגיוני. ראית מה קורה לאנשים שלומדים לפסיכומטרי בחלק של הבנת הנקרא? הרבה מאוד אנשים לא יודעים לקרוא. זה לאו דווקא עלבון, זה פשוט אומר שזה סיוט להתווכח עם אדם כזה), וזה לא שלא הוכחתי שזה אכן ככה, אפילו ציטטתי.
אז כן, בחורה אחת זה לא אני אומר "אתם לא מבינים".
ואתה לא צריך להתחנף, תגיד פשוט ש-"כמה מגיבים בסגנון" = אני.
לא חושב שאענה לך אם תכתוב שוב, אז קח בחשבון שאתה יכול לחסוך זמן.[/quote
אני אגיב בכל זאת: 1.לא התיחסתי ספציפית אליך
2. קיש מן טוחעס אריין
ירושלמיתבדם{של הלן}
לפני שנה • 10 ביולי 2022
ירושלמיתבדם{של הלן} • 10 ביולי 2022
בוגר ונשלט כתב/ה:
עכשיו הבעיה היא לא שדיברנו על משהו לא בדסמ"י, עכשיו זה ה-"התנשאות" שלי? whatever.
אתה מבין למה אני לא יכול לקחת אנשים כמוך ברצינות? כי בני אדם הם כמו תפוחי אדמה, מתגלגלים באקראיות ממקום למקום.
כך או כך, אמרתי רק לבחורה אחת שהיא לא מבינה מה כתבתי (וזה הגיוני. ראית מה קורה לאנשים שלומדים לפסיכומטרי בחלק של הבנת הנקרא? הרבה מאוד אנשים לא יודעים לקרוא. זה לאו דווקא עלבון, זה פשוט אומר שזה סיוט להתווכח עם אדם כזה), וזה לא שלא הוכחתי שזה אכן ככה, אפילו ציטטתי.
אז כן, בחורה אחת זה לא אני אומר "אתם לא מבינים".
ואתה לא צריך להתחנף, תגיד פשוט ש-"כמה מגיבים בסגנון" = אני.
לא חושב שאענה לך אם תכתוב שוב, אז קח בחשבון שאתה יכול לחסוך זמן.[/quote
אני אגיב בכל זאת: 1.לא התיחסתי ספציפית אליך
2. קיש מן טוחעס אריין

יאו קללות ביידיש 🥰🥰🥰
סבתא שלי לא מקללת אבל פעם היינו במאה שערים )היא נולדה שם) ויצא לה רצף קללות ביידיש. איזה שפה עסיסיתתתתתתת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 ביולי 2022
אסיים במה שרציתי להגיד בהתחלה - זה טרנד. השמנה זה סבבה וכיפי בעוד שתת משקל זה גועל נפש שצריך להילחם בו בכל הכוח (לא שתת משקל זאת לא בעיה), למרות שהשמנה זה גורם תמותה **הרבה** יותר נפוץ מתת משקל (מוזמנים לבדוק את זה). אבל כמובן שכולם כאן יגנו תת משקל ויעודדו השמנה, כי נו, שוב - טרנד. למעשה, רק באפריקה שמדרום לסהרה ובאסיה תת משקל זה גורם תמותה נפוץ יותר, אבל נטו כי אחוזי השמנת היתר שם נמוכים ברמות. זה נכון לכל מקום אחר בעולם. לנסות לצייר השמנה כמשהו בריא, קל וחומר כ-"אטרקטיבי" זה פשוט מטופש. אטרקטיביות נקבעת לפי אחוזי הישרדות, לא לפי ערכים מערביים ולא לפי התחשבות ברצונות של שמנים פגועים (אופס, שמנות פגועות, אנחנו בכל זאת ב-2022*).
קו לסת זה אומר שאתה מסוגל לחטוף טוב, שרירים זה אומר שאתה צייד שלא ימות בקלות, ככה המוח חושב, הוא פרימיטיבי מאוד ולא אכפת לו מהרצונות של אף אחד מכם, אלא רק מלהפליץ עוד מהגנים המסריחים שלו בצורה עם אחוזי ההישרדות הגבוהים ביותר. כנל לנשים - בחורה רזה מפתחת פחות מחלות (סרטן, מחלות לב, בעיות שרירים וכד'), רצה מהר יותר, שדיים גדולים זה חלב לילד, אגן רחב זה כדי להשריץ את הילד. אגב, גם בתקופה שבה שומן היה סטטוס לעושר ואטרקטיבי (לא היה דומיננטי מאוד לאורך ההיסטוריה, אבל אתייחס גם לזה), רק מזכיר שסטטוס זה כוח, וכוח זה הישרדותי. גם על נשים שאומרים שהן אוהבות עשירים בגלל הכסף שלהם, זה לא נכון לרוב, זה פשוט שכסף זה סטטוס, וסטטוס זה כוח, וכוח זה הישרדותי.
אני מניח שאתם תמשיכו לנסות לשנות מציאות ביולוגית של מיליארדי שנים ואני פשוט אכיר בה, שכל אחד יהיה בשלו, האמת שככה זה טוב.
יאללה, כיביתי התראות. אין טעם להמשיך להגיב לי. חברים שלי קוראים לי, יש דבר כזה שנקרא חיים מחוץ לכלוב. ברוך שפטרנו.
מוזמנים להמשיך לתת לי כאפות עם הבולבול בתורות, אני יודע שאתם אוהבים את זה באתר.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 10 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביולי 2022
זה לא טרנד, זאת השבת מלחמה.
אתה צעיר ולכן אתה לא יודע איך העולם נראה פעם. להיות שמנה כשאני גדלתי זה היה לחיות בעולם שבו את שקופה כי אף אשה לא נראית כמוך באף תוכנית, באף פרסומת ואפילו לא בספרים.

זה להסתובב עם בושה מתמדת בקשר לאיך שהגוף שלך נראה ולשמוע מכל כיוון שאת חייבת לרזות, שאם רק תרזי… אז תוכלי לחיות, למצוא אהבה, ללכת לפאקינג ים.

זה לאכול לחם קל ויוגורט אפס שומן ולהעלות הכול בחזרה תוך שנייה כי זה לא אוכל ולהרגיש כל הזמן כשלון.

אני עושה דיאטות מגיל 14. אתה יודע מה זה אומר, שהיום, בגיל 42, אין לי יותר מדי סיכוי לרזות.

מה שקורה עכשיו זה לא טרנד. זה אנשים שמנים שנמאס להם ממלחמות אבודות, שמנסים להיות בריאים בדרכים אחרות ושלא רוצים לשנוא את עצמם. רוב האנשים לא רוצים לשנוא את עצמם וזה מבורך.

זה לא טרנד, זאת תנועת נגד יפיפיה לדיכוי. והיא לא שינתה כלום מבחינת העובדה שמשקל עודף הוא לא בריא. אבל תכלס, זה מה יש. אף אחד בעולם לא החליט להפוך להיות שמן בעקבות זה ששמנים החליטו להפסיק את השנאה מהסביבה ולעצמם.
pudding​(שולטת)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
pudding​(שולטת) • 10 ביולי 2022
אתה ממש מגזים! כנראה שאם תנסה לפנות לאישה שקטנה ממך ב-30+ שנה אתה תקבל את התגובות האלה וזה הכי לגיטימי בעולם, מה לעשות שלגבר בן 60 וילדה בת 18-20 אין שום מכנה משותף וזה נראה מוזר.
כל הגברים פה עכשיו מתמסכנים שמחפשים אותם, כנראה אתם לא מבינים שמה לעשות אתם לא טלית, ודברים שנראים לכם בקטנה בדר״כ ממש לא בקטנה !
יש הבדל בין לומר זקן לגבר בן 60 שמתחיל עם בחורה בת 18-20 לבין בחורה שמנה.
היא לא בחרה איך היא תראה אבל אתה בחרת ללכת דווקא לבחורה צעירה ולהתפלאות שלא רוצות אותך.
gilsherr
לפני שנה • 10 ביולי 2022
gilsherr • 10 ביולי 2022
pudding כתב/ה:
אתה ממש מגזים! כנראה שאם תנסה לפנות לאישה שקטנה ממך ב-30+ שנה אתה תקבל את התגובות האלה וזה הכי לגיטימי בעולם, מה לעשות שלגבר בן 60 וילדה בת 18-20 אין שום מכנה משותף וזה נראה מוזר.
כל הגברים פה עכשיו מתמסכנים שמחפשים אותם, כנראה אתם לא מבינים שמה לעשות אתם לא טלית, ודברים שנראים לכם בקטנה בדר״כ ממש לא בקטנה !
יש הבדל בין לומר זקן לגבר בן 60 שמתחיל עם בחורה בת 18-20 לבין בחורה שמנה.
היא לא בחרה איך היא תראה אבל אתה בחרת ללכת דווקא לבחורה צעירה ולהתפלאות שלא רוצות אותך.

שלום רב,
לאורך כל ההיסטוריה נהנו גברים מבוגרים מאוד מנשים צעירות מאוד(עד היום אגב, ההיפך מעולם לא היה).
במבחן המציאות אני יצאתי עם נשים הצעירות ממני ב-25 שנה ואפילו יותר ולא הייתה עם זה שום בעיה.
הויאגרה פתרה את הבעיה היחידה שהייתה יכולה להתעורר בנושא הזה.
זה בכללי לעצם התופעה אבל אני דיברתי על תופעה אחרת והיא האגרסיביות של בנות הכלוב כלפי גברים מבוגרים וההתעלמות המוחלטת של כלובי מכך. לא, אני לא מוכן לקבל שנשים כותבות בגבולות שלהן בפרופיל: "זקנים מעל גיל 50(אפשר להסתפק בהגדרת הגיל וזהו), אני לא מוכן לקבל בתגובות לבלוג שלי התייחסות לגיל שלי המלווה בלעג ולא מוכן לקבל קללות וגידופים בצאט על רקע הגיל שלי.
את רוצה שנעשה ניסיון? אני אשנה את הפרופיל שלי ואכתוב בגבולות שם: "שמנות מעל 75 קילו".תוך כמה זמן לדעתך אני אעוף מהאתר?
מובן שאני לא אעשה את זה.
ועוד דבר קטן: אם אני הייתי כותב את מה שכתוב בפרופיל שלך(משהו עם זונות) הייתי עף מפה. אבל לכן מותר
BlueBear
לפני שנה • 10 ביולי 2022
BlueBear • 10 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
אתה צעיר ולכן אתה לא יודע איך העולם נראה פעם. להיות שמנה כשאני גדלתי זה היה לחיות בעולם שבו את שקופה כי אף אשה לא נראית כמוך באף תוכנית, באף פרסומת ואפילו לא בספרים.

זה להסתובב עם בושה מתמדת בקשר לאיך שהגוף שלך נראה ולשמוע מכל כיוון שאת חייבת לרזות, שאם רק תרזי… אז תוכלי לחיות, למצוא אהבה, ללכת לפאקינג ים.

זה לאכול לחם קל ויוגורט אפס שומן ולהעלות הכול בחזרה תוך שנייה כי זה לא אוכל ולהרגיש כל הזמן כשלון.

אני עושה דיאטות מגיל 14. אתה יודע מה זה אומר, שהיום, בגיל 42, אין לי יותר מדי סיכוי לרזות.

מה שקורה עכשיו זה לא טרנד. זה אנשים שמנים שנמאס להם ממלחמות אבודות, שמנסים להיות בריאים בדרכים אחרות ושלא רוצים לשנוא את עצמם. רוב האנשים לא רוצים לשנוא את עצמם וזה מבורך.

זה לא טרנד, זאת תנועת נגד יפיפיה לדיכוי. והיא לא שינתה כלום מבחינת העובדה שמשקל עודף הוא לא בריא. אבל תכלס, זה מה יש. אף אחד בעולם לא החליט להפוך להיות שמן בעקבות זה ששמנים החליטו להפסיק את השנאה מהסביבה ולעצמם.

קודם כל, הדיאטות והתזונה שמומלצת לפי הרפואה המערבית איכזבו אותך (ורבים אחרים) במשך שנים.
ממליץ לך לנסות תזונה קיטוגנית לתקופה. עוד לא ראיתי אדם אחד שלא הוריד במשקל (אם באמת התמיד). זה כולל מכרים, משפחה קרובה וגם מניסיון אישי שלי.
גם מחקרים וגם סרטים דוקומנטריים (ותוצאות בפועל) מראים שהרפואה המערבית פשוט טעתה בכל מה שקשור לתזונה.

אני חושב שאנחנו חוזרים לזה שקצת קשה להגדיר מזה שמן. כי האנשים שאני מגדיר כשמנים, זה אך ורק מבחירה. אם זה מבחירה לא לעשות ספורט ואם מבחירה להנות מהאוכל.
יכול להיות שהבחירה לא קלה. אבל זאת עדיין בחירה.
אני לא גדלתי כשמן. הייתה לי את הפריבילגיה שלא לדעת מזה קלוריות עד שבשנים האחרונות הגיל עשה את שלו והתחלתי לצבור. אבל גם עשיתי את הבחירה לשנות.
הפסקתי לעשן אחרי 20 שנה ועכשיו בתזונה קיטוגנית כמו שרשמתי למעלה ומוריד מהמשקל.

ואולי בשנים קודמות לא הייתה אישה שנראית כמוך בשום סרט פרסומת וכו' וכו'. אבל זה לא ייחודי לנשים. מתי ראית פעם אחרונה סרט עם גבר שמן?
היה בשנות ה-90 את דני דה ויטו. הוא ממש לא היה סמל סקס.
וכן, אולי כן כדאי שאנשים ירגישו קצת רע כשהם אוכלים ליטר גלידה מול הטלויזיה. בושה זה רגש אנושי ואם הוא שם סימן שאותו אחד עשה משהו לא בסדר.
אני לגמרי בסדר שאנשים שאוכלים בצורה מוגזמת ולצורך העניין, אנשים שעושים כל דבר בצורה מוגזמת, שירגישו קצת בושה וקצת רע עם ההגזמה שלהם.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 10 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביולי 2022
BlueBear כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

קודם כל, הדיאטות והתזונה שמומלצת לפי הרפואה המערבית איכזבו אותך (ורבים אחרים) במשך שנים.
ממליץ לך לנסות תזונה קיטוגנית לתקופה. עוד לא ראיתי אדם אחד שלא הוריד במשקל (אם באמת התמיד). זה כולל מכרים, משפחה קרובה וגם מניסיון אישי שלי.
גם מחקרים וגם סרטים דוקומנטריים (ותוצאות בפועל) מראים שהרפואה המערבית פשוט טעתה בכל מה שקשור לתזונה.

אני חושב שאנחנו חוזרים לזה שקצת קשה להגדיר מזה שמן. כי האנשים שאני מגדיר כשמנים, זה אך ורק מבחירה. אם זה מבחירה לא לעשות ספורט ואם מבחירה להנות מהאוכל.
יכול להיות שהבחירה לא קלה. אבל זאת עדיין בחירה.
אני לא גדלתי כשמן. הייתה לי את הפריבילגיה שלא לדעת מזה קלוריות עד שבשנים האחרונות הגיל עשה את שלו והתחלתי לצבור. אבל גם עשיתי את הבחירה לשנות.
הפסקתי לעשן אחרי 20 שנה ועכשיו בתזונה קיטוגנית כמו שרשמתי למעלה ומוריד מהמשקל.

ואולי בשנים קודמות לא הייתה אישה שנראית כמוך בשום סרט פרסומת וכו' וכו'. אבל זה לא ייחודי לנשים. מתי ראית פעם אחרונה סרט עם גבר שמן?
היה בשנות ה-90 את דני דה ויטו. הוא ממש לא היה סמל סקס.
וכן, אולי כן כדאי שאנשים ירגישו קצת רע כשהם אוכלים ליטר גלידה מול הטלויזיה. בושה זה רגש אנושי ואם הוא שם סימן שאותו אחד עשה משהו לא בסדר.
אני לגמרי בסדר שאנשים שאוכלים בצורה מוגזמת ולצורך העניין, אנשים שעושים כל דבר בצורה מוגזמת, שירגישו קצת בושה וקצת רע עם ההגזמה שלהם.

WTF?
מה למען השם זה עניינך בכלל? בחיי.

ועכשיו אחרי שסיימתי להיות בשוק מזה שניכסת לעצמך את תפקיד מכשף הבושה, תרשה לי להגיד לך ש:
1. אתה עשית דיאטה אחת בימי חייך. אתה גבר. שהיה רזה. אין שום מקום להשוואות בינינו? האם אתה רואה את זה?
2. יו אחי, אם היית מבין כמה לרדת על ליטר גלידה זה לא בטווח של רוב נפגעי הדיאטה, היית מזה נבוך. השמנה היא מגיפה עולמית, היא לא נובעת מזה שיש יותר ויותר אנשים חסרי שליטה עצמית. זה לא הקטע.
3. ולמה ההשוואה לגברים? די עם הוואטאבאוטיזם. אני מדברת על נשים, כי אני אישה וכי זאת ההשוואה המלבבת שגיל פצח בה, לא אני. (מותר לפסול גברים על בסיס גיל, אסור לפסול נשים על בסיס משקל. ראה תגובותיו.)
4. בושה זה רגש מיותר, אדיוטי ולא מקדם.
BlueBear
לפני שנה • 10 ביולי 2022
BlueBear • 10 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:

WTF?
מה למען השם זה עניינך בכלל? בחיי.

ועכשיו אחרי שסיימתי להיות בשוק מזה שניכסת לעצמך את תפקיד מכשף הבושה, תרשה לי להגיד לך ש:
1. אתה עשית דיאטה אחת בימי חייך. אתה גבר. שהיה רזה. אין שום מקום להשוואות בינינו? האם אתה רואה את זה?
2. יו אחי, אם היית מבין כמה לרדת על ליטר גלידה זה לא בטווח של רוב נפגעי הדיאטה, היית מזה נבוך. השמנה היא מגיפה עולמית, היא לא נובעת מזה שיש יותר ויותר אנשים חסרי שליטה עצמית. זה לא הקטע.
3. ולמה ההשוואה לגברים? די עם הוואטאבאוטיזם. אני מדברת על נשים, כי אני אישה וכי זאת ההשוואה המלבבת שגיל פצח בה, לא אני. (מותר לפסול גברים על בסיס גיל, אסור לפסול נשים על בסיס משקל. ראה תגובותיו.)
4. בושה זה רגש מיותר, אדיוטי ולא מקדם.

לא הבנתי, את משתפת מרצונך את ניסיונך האישי ואז את בשוק שמישהו מגיב על זה?
זה אכן לא ענייני, מתנצל שהצעתי לך משהו שראיתי שעובד לא רק עליי כגבר. גם על נשים ונשים שדיברו כמוך.

1. לא השוויתי בינינו. אמרת שיש "השבת מלחמה" כדי שנשים לא ירגישו רע עם המשקל שלהן. ושהרגשת איך שהרגשת "כי אף אשה לא נראית כמוך באף תוכנית, באף פרסומת ואפילו לא בספרים." והדגשתי שהמלחמה הזאת היא רק לנשים.
באף תוכנית, פרסומת או תיאור בספר לא היה גבר שנראה כמוני. הם תמיד גבוהים, עם גומות חן וקוביות בבטן. וזה בדיוק סטנדרט הכפול שדיברתי עליו.
2. השמנה היא מגיפה עולמית בגלל שיש סוכר בכל דבר (אפילו בשניצל) ואנחנו צורכים אותו בכמות מפגרת. אז גם אם אדם לא אוכל ליטר גלידה, הוא צורך את הסוכר והעמילנים וכל הכימיקלים בדרך אחרת. לכי לשנות ה-70 ותראי איך אנשים נראו. איך יכול להיות שהמדע מתקדם, מחקרי התזונה משתפרים וממוקדים יותר ומגלים דברים חדשים ובכל זאת אנשים רק משמינים ומגיפת ההשמנה רק מתפשטת יותר?
לכי 300 שנים אחורה, לפני המהפיכה התעשייתית. איפה תראי אנשים עם משקל עודף? איך השתנינו ככה? אבולוציה?
3. אני מודה שלא קראתי את כל החפירה שהייתה לכם במהלך היום. אבל בגדול, זה נכון. גם אם את לא רואה את זה. בתפיסה החברתית של היום אישה יכולה לפסול גבר על כל פרמטר פיזי וזה מקובל (וזה בסדר) אבל התפיסה והראיה של אנשים על גבר שפוסל מישהי בגלל המשקל היא שהוא רעיל.
4. כאן אנחנו לא נסכים. בושה זה רגש הכרחי בשביל לשמור על קווים מוסיימים בחברה. אדם שנמשך לקטינים צריך להתבייש ולא להרגיש חופשי להסתכל על ילדים.
בקונטקסט של השמנה. כשמנרמלים משקל עודף ואומרים שהוא בסדר, אנשים לא ינסו לרדת במשקל. אם יש קצת בושה זה כלי מוטיבציה לשיפור ולשינוי. זה מה שאני עשיתי. וגם אם לך זה לא עובד, לאחרים כן והרגש רלוונטי לגמרי.

את יכולה לקבל את מה שרשמתי כצד אחר, את יכולה להתעלם.
הוויכוח הזה מיותר, כי אנחנו כנראה לא נסכים.
אני מאחל לך שתרגישי טוב עם הבחירות שלך ושיהיה לך המשך שבוע נפלא.