ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנוגע לבלוג

ma'am​(שולטת)
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
ma'am​(שולטת) • 8 באוג׳ 2022
אני אוהבת לכתוב, ויש דברים שאפשר לכתוב רק פה. 🤷‍♀️
כמו כן, הוא יכול להוות סנן.
Tallario
לפני שנה • 8 באוג׳ 2022
Tallario • 8 באוג׳ 2022
כשהייתי קטן הייתי אוהב להתהלך במקומות מבודדים ולדבר עם עצמי בקול ולדמיין מה כל מיני אנשים היו עונים ומה הם הם היו אומרים בעצמם. כשאתה מהדהד את המחשבות שלך בצורת מילים כלפי חוץ , אפילו אם אין שם אף אחד שיגיב לך עליהן באותו רגע, יש לזה נטייה לעבור אבולוציה ולקבל עושר והשפעה שאין להן כאשר הם נשארות בפנים.
מבחינתי זה סוג של תרגיל מחשבתי מאוד חשוב בשביל לעבד העולם הפנימי שלי ויש לו ערך בפני עצמו גם אם אין אף לייק או תגובה . כל השאר זה בונוס.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 9 באוג׳ 2022
shirazbar​(שולטת) • 9 באוג׳ 2022
כותבת כשאני חרמנית, או משהו שעשיתי כשהייתי חרמנית 🙂
ובמעט המקרים, כשאני רוצה לשמוע דעות של אחרים.
הלן הדובה
לפני שנה • 9 באוג׳ 2022
הלן הדובה • 9 באוג׳ 2022
חלק מהכתיבה עבורי זה בשביל לפרסם את עצמי. מי אני, מה אני מחפשת וכו. כי יש לי איזשהו רצון לבנות לעצמי שם בתוך הקהילה בן אדם טוב (למרות שלפעמים אני אכחיש כי אני כלבה רעה)
חלק זה פורקן. במקום לכעוס ולהשקיע אנרגיות בשנאה לפעמים אני באה לירוק רעל לתוך המילים וללכת. זה נורא עוזר.
וחלק זה סתם כי אני אוהבת לכתוב.
--Nir--
לפני שנה • 10 באוג׳ 2022
--Nir-- • 10 באוג׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
אני אוהבת תשומת לב ולדבר על עצמי

צריך שכמו "התגובה האהובה בשרשור" יהיה גם פיצ'ר ל"תגובה הכנה בשרשור"
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 11 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 11 באוג׳ 2022
אני חושב שכתיבה לבלוג זה דבר חשוב מאד ברגע שאתה כותב אתה מביע חוויות שקרו לך או למשל פורק כעסים על משהו שמציק לך ,ואנשים תוך כדי קריאה לומדים להכיר מי אתה ולהכיר את הנפש שלך ,כמו כן הכתיבה גורמת ליצירתיות שבך להשתחרר ,ואז אתה מגלה דברים על עצמך שיכולים להדהים אותך ,כמו כן הכתיבה מעלה לך את הבטחון העצמי ,ודבר אחרון דרך הכתיבה אתה לומד על עצמך הרבה דברים שלא היית רואה אותם בדרכים אחרות אלו לא היית כותב ,וגם אנשים שקוראים את הבלוג שלך נותנים לך פידבקים מה שמחזק אותך.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 11 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 11 באוג׳ 2022
Daave כתב/ה:
אני חושב שכתיבה לבלוג זה דבר חשוב מאד ברגע שאתה כותב אתה מביע חוויות שקרו לך או למשל פורק כעסים על משהו שמציק לך ,ואנשים תוך כדי קריאה לומדים להכיר מי אתה ולהכיר את הנפש שלך ,כמו כן הכתיבה גורמת ליצירתיות שבך להשתחרר ,ואז אתה מגלה דברים על עצמך שיכולים להדהים אותך ,כמו כן הכתיבה מעלה לך את הבטחון העצמי ,ודבר אחרון דרך הכתיבה אתה לומד על עצמך הרבה דברים שלא היית רואה אותם בדרכים אחרות אלו לא היית כותב ,וגם אנשים שקוראים את הבלוג שלך נותנים לך פידבקים מה שמחזק אותך.

אני חושב שזה רעיון רע לחשוב שאתה מכיר את הנפש של מישהו על סמך הפנים והפכים שסוננו ונבררו ועובדו והוצגו כאן לראווה. אפילו אם נניח שכולם כותבים רק אמת, זאת אמת חלקית. חלקית מאוד.
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 12 באוג׳ 2022
אני כותב סיפורי פנטזיות, זה מפתח את המח והיצירתיות וגם עוזר למקד בגדול מה אני רוצה.

אלו לאו דווקא דברים שיכולים להתרחש במציאות, בכל זאת ספרות icon_wink.gif
אני כותב אינטואיטיבית ואז עורך.

בינתיים כתבתי רק 3 חלקים, אשמח לפידבקים
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=71920&postid=1335470