בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחשבות על החשיפה הזו

Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 4 בספט׳ 2022
קטלב כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:
באופן אישי, אני אלרגית לממבו ג'מבו רוחניקי, מהיכרות אישית גם ראיתי שרוב הקהילות האלה מלאות בעיקר בחיוביות רעילה, אלימות במסווה של ואהבה והכשרת אלימות מינית באמתלה של חופש.

שלא לדבר על אחריות עצמית.
את אשמה אם את עצובה.
את אשמה אם יש לך דכאון קליני.
בוודאי ובוודאי שאת אשמה אם יש לך סרטן.
את אשמה אם את מתאבלת על קרוב משפחה.
את אשמה אם התעללו בך כילדה.

תהיי שמחה! השמחה היא לבחירתך ובאחריותך!

הזכרת לי את החברה לשעבר, שהפסקתי לדבר איתה כי התגובה שלה לזה שברחתי מבן זוג מתעלל הייתה "אני ממליצה לך לחשוב למה זימנת את זה לחייך ואיזה שיעור היית אמורה ללמוד מזה".
אז הגעתי למסקנה שהשיעור הוא שאני לא צריכה אנשים כמוה בחיי.
ירושלמיתבדם
לפני שנה • 5 בספט׳ 2022
ירושלמיתבדם • 5 בספט׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:
באופן אישי, אני אלרגית לממבו ג'מבו רוחניקי, מהיכרות אישית גם ראיתי שרוב הקהילות האלה מלאות בעיקר בחיוביות רעילה, אלימות במסווה של ואהבה והכשרת אלימות מינית באמתלה של חופש.

שלא לדבר על אחריות עצמית.
את אשמה אם את עצובה.
את אשמה אם יש לך דכאון קליני.
בוודאי ובוודאי שאת אשמה אם יש לך סרטן.
את אשמה אם את מתאבלת על קרוב משפחה.
את אשמה אם התעללו בך כילדה.

תהיי שמחה! השמחה היא לבחירתך ובאחריותך!

הזכרת לי את החברה לשעבר, שהפסקתי לדבר איתה כי התגובה שלה לזה שברחתי מבן זוג מתעלל הייתה "אני ממליצה לך לחשוב למה זימנת את זה לחייך ואיזה שיעור היית אמורה ללמוד מזה".
אז הגעתי למסקנה שהשיעור הוא שאני לא צריכה אנשים כמוה בחיי.

איכס
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 5 בספט׳ 2022
נו באמת, אחרי התקף פוסט טראומה אני לוחץ על לינק שמוביל אותי לסיפור על בנות פוסט טראומטיות שעברו פגיעה מינית. אני קרוב ללהילחם בזבל שלועג לי למעלה.
לא קראתי.

בנוגע ל-"קהילה הבדסמית". בואי, אין קהילת בדסמ, ותכל'ס? טוב שכך.
הדבר האחרון שאני צריך זה עדר שלם של דבילים שיוצרים סיסמאות ובזים לכל מה שזז, זה מה שקורה בקבוצות מהסוג הזה ב-20 שנה האחרונות. הכי טוב שהקהילה לא תגרור אותך לקונפורמיסטיות, במקסימום תהפוך לאדם שאני אחבב.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 5 בספט׳ 2022

Re: מחשבות על החשיפה הזו

קטלב​(מתחלף) • 5 בספט׳ 2022
טלי35 כתב/ה:
בשבועות האחרונים גועשת קהילת המיניות המקודשת ואני תוהה כמה זה נוגע לכאן.
אלינו בעולם הבדסמ.
כמה השקה קיימת, אם בכלל.

...

והשאיר אותי עם תהיות קיומיות על עד כמה אנחנו קהילה אם בכלל.
כמה סולידריות חברתית ואנושית יש פה אם בכלל.
כמה קשיבות לפגיעות יש פה. כמה קבלה. אם בכלל. 

לא יודע אם השקה, אבל המון הקבלה. ניצול מיני וגרוע ממנו יהיה בכל סביבה. ומדובר בשתי סביבות שעוסקות במיניות בצורה מוחצנת. שלא מאפשרות להשאיר דברים בפנים. ובכל סביבה יש מערכי כוח, וכוח מפעיל לחץ, והלחץ שם לא כי אנשים ממילא רוצים לעשות את מה שזה לא יהיה. הסביבה לוחצת על אנשים לקונפורמיות, כל כל שידברו כנגד הקונפורמיזם. וקונפורמיות למה שנהוג בסביבה.
ואני בכוונה לא משתמש במילה קהילה. ברוב ההקשרים בימינו, המילה קהילה היא מילה שלילית, שנועדת להכניס אנשים לתלם. למשטר אותם. לא לדאוג להם. לא לדאוג לצרכיהם.
אם מחר אני אהיה חולה, מישהו מכל הכלוב יטרח להקפיץ לי משהו לאכול? לא, כמובן שלא. כי זאת לא קהילה. אין כאן דאגה הדדית לאנשים, אלא דאגה למשטר אותם.
אין קהילה. אולי קהיליות. אבל בעיקר קבוצות של חברים, מגובשות יותר או פחות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בספט׳ 2022

Re: מחשבות על החשיפה הזו

WitchFuneral​(שולט) • 5 בספט׳ 2022
קטלב כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
בשבועות האחרונים גועשת קהילת המיניות המקודשת ואני תוהה כמה זה נוגע לכאן.
אלינו בעולם הבדסמ.
כמה השקה קיימת, אם בכלל.

...

והשאיר אותי עם תהיות קיומיות על עד כמה אנחנו קהילה אם בכלל.
כמה סולידריות חברתית ואנושית יש פה אם בכלל.
כמה קשיבות לפגיעות יש פה. כמה קבלה. אם בכלל. 

לא יודע אם השקה, אבל המון הקבלה. ניצול מיני וגרוע ממנו יהיה בכל סביבה. ומדובר בשתי סביבות שעוסקות במיניות בצורה מוחצנת. שלא מאפשרות להשאיר דברים בפנים. ובכל סביבה יש מערכי כוח, וכוח מפעיל לחץ, והלחץ שם לא כי אנשים ממילא רוצים לעשות את מה שזה לא יהיה. הסביבה לוחצת על אנשים לקונפורמיות, כל כל שידברו כנגד הקונפורמיזם. וקונפורמיות למה שנהוג בסביבה.
ואני בכוונה לא משתמש במילה קהילה. ברוב ההקשרים בימינו, המילה קהילה היא מילה שלילית, שנועדת להכניס אנשים לתלם. למשטר אותם. לא לדאוג להם. לא לדאוג לצרכיהם.
אם מחר אני אהיה חולה, מישהו מכל הכלוב יטרח להקפיץ לי משהו לאכול? לא, כמובן שלא. כי זאת לא קהילה. אין כאן דאגה הדדית לאנשים, אלא דאגה למשטר אותם.
אין קהילה. אולי קהיליות. אבל בעיקר קבוצות של חברים, מגובשות יותר או פחות.

נכון מאוד