ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

Re: סליחה שאני נדחפת

BlueBear
אני שאלה ברשותך. וגבר שמקיים יחסי מין עם פרטנריות מרובות הוא שרמוט?
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
תהיה עם מי שאתה רוצה, בן אדם. למי אכפת?

הבעיה היא אף פעם, אף פעם לא בבחירות האישיות של כל אחד. זאת המהות של הליברליזם. והיא אדירה!

פרלין, יש לציין שהנקודה היא לא שהוא לא יצא איתן.
הנקודה היא להסביר, לפחות על פי תפיסת עולמו למה יש להן ערך נמוך.
האם זה אומר שהן בחורות רעות? ממש לא.
האם זה אומר שהוא שונא אותן? ממש לא.
האם זה אומר שהוא כל היום מתעסק בהן ונוזף בהן על זה שהן שוכבות עם מלא גברים? אני מאוד בספק.
אבל, וזה אבל חשוב - כמו שלך יש זכות להגיד שגבר שמקצין את הגבריות שלו בגלל ביטחון עצמי נמוך (סתם דוגמה) הוא בעל ערך נמוך, ככה לו יש זכות לעשות דברים דומים מסיבות אחרות. וזה לא אומר שאת שונאת גברים. וזה לא אומר שהוא שונא נשים. פשוט לבני אדם יש נטייה לסווג בני אדם אחרים לפי הערך שמשתקף בעיניהם (טבע בסיסי), ופה רואים בבירור איך הטבע הזה בא לידי ביטוי. ואני לא מבין למה הרציונל הזה לא אמור לתפוס אצל בני-אדם נוספים. נוסף לכך, זה לא שהוא לא סיפק רציונל. הוא הסביר את עצמו וסיפק טיעונים לגיטימיים ללא שנאה.

קללות זה שנאה.. קללות זה אלימות.
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
BlueBear • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:

הבעיה היא אף פעם, אף פעם לא בבחירות האישיות של כל אחד. זאת המהות של הליברליזם. והיא אדירה!

באמת? כי כבר קראו לי פעם אינסל על הדעה הזאת.
אני מאוד ליברלי בעניין והדגשתי את זה. שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה עם מי שהיא רוצה. זכותה.

אבל זאת לגמרי לא היתה הנקודה. בין השורות השיח הזה הוא על חופש הביטוי. שלי יש גישה מאוד ליברלית לגביו.
אני חושב שעידוד נשים לשכב עם פרטנרים מרובים פוגע בחברה כולה, אבל זכותו להגיד את דעתו.
השרשור הזה נפתח ונאמר גם בהמשך שהגישה שלי, שלדעתו (הנחה מושכלת, הוא לא אמר את זה) היא פוגענית, לא צריכה להאמר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

האם זה אומר שהוא כל היום מתעסק בהן ונוזף בהן על זה שהן שוכבות עם מלא גברים? אני מאוד בספק.
אבל, וזה אבל חשוב - כמו שלך יש זכות להגיד שגבר שמקצין את הגבריות שלו בגלל ביטחון עצמי נמוך (סתם דוגמה) הוא בעל ערך נמוך, ככה לו יש זכות לעשות דברים דומים מסיבות אחרות. וזה לא אומר שאת שונאת גברים. וזה לא אומר שהוא שונא נשים. פשוט לבני אדם יש נטייה לסווג בני אדם אחרים לפי הערך שמשתקף בעיניהם (טבע בסיסי), ופה רואים בבירור איך הטבע הזה בא לידי ביטוי. ואני לא מבין למה הרציונל הזה לא אמור לתפוס אצל בני-אדם נוספים. נוסף לכך, זה לא שהוא לא סיפק רציונל. הוא הסביר את עצמו וסיפק טיעונים לגיטימיים ללא שנאה.

השאלה היא, האם הייתה דרך לתאר אישה בעלת ערך נמוך מבלי שיהפכו את המילה הזאת לקללה? אולי כן במקומות כמו יפן. רוב בני האדם בכללי נוטים להגיע לאמוציות ולבוז לאנשים ששונים מהם. אני משוכנע שאלה לא המניעים של בלובר. הוא בסה"כ מתאר מציאות. מתאר אותה לפי ראייתו ותפיסתו. אבל כן, יש הרבה אנשים שמשתמשים במילה "שרמוטה" עם כוונות רעות שנועדו לפגוע, ואני נגד זה. אני גם לא חושב שזאת הדרך לשכנע אישה לא להיות אחת כזאת בהנחה שאתה חושב שיש צורות חיים עדיפות ואתה מעוניין שיצטרפו אליך. זה סתם ייצר אטימות וחוסר הקשבה לעיתים קרובות. לאו דווקא במקרה הזה, אלא בכללי.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Menta​(שולטת) • 15 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
בלי מודרציה אין פורומים גדולים שנעים בהם.

אני יודעת, מניסיוני האישי, שבכלוב לא הכל מותר. ראיתי אנשים נחסמים והודעות נמחקות. כך שגם בכלוב קיימת מודרציה. לא יודעת באילו גבולות היא מתקיימת ועל-פי אילו פרמטרים, אבל היא ישנה, ולא ניתן לדרוש ממנה שתהיה זהה למה שקורה בסלון ביתך. כי הכלוב אולי הוא ביתו של כלובי, אבל כלובי יצר אותו (למיטב הבנתי) להיות פתוח לכל חברי הקהילה. לא הוא יוצר את התכנים, לא הוא מגיש לשולחן ולא הוא שולח את ההזמנות. אנחנו עושים את כל אלה… או שלא. וככל שיהיו פחות חוקים, לדעתי, כך עדיף. כי החוקים לעולם אינם אובייקטיביים, פרט אולי לחוקים כגון ״לא להסית, לא לקלל, וגו״.

ספציפית לשרשורים האחרונים, אולי טוב שקמו אלה שאמרו את מה שאמרו, ואני גם חושבת שטוב שענו להם. הם הביעו דעה שמייצגת יותר מאדם אחד ודעות כאלה טוב להן להשמע ולקבל מענה. כי זאת עוד דרך להתמודד אתן ואולי גם לקבל אינדיקציה לגבי העולם שסובב אותנו.

והיי 😊

אני כ"כ שמחה שחזרת אלינו, ברייה!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 11:27 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

BlueBear • 15 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
BlueBear
אני שאלה ברשותך. וגבר שמקיים יחסי מין עם פרטנריות מרובות הוא שרמוט?

לא. ואני אסביר.
אישה לא צריכה להתאמץ בשביל פרטנרים מרובים. לא משנה מה המשקל שלה, לא משנה איך היא נראית או מה היא לובשת.
אם היא תלך לאיזה בר ותשב, באיזשהו שלב מישהו ייגש אליה.
היא זאת שצריכה לסנן את כל הפניות ולמצוא את הפרטנר שיתייחס אליה כמו שצריך וששווה את זמנה.
לראיה, אתר הכלוב. אין פה אישה שתיבת הדואר שלה לא מפוצצת בהזדמנויות, שלרוב הנשים רואות את חוסר המאמץ ורואות שהוא לא ראוי לזמן שלהן.

לעומת זאת גבר, אם ישב ללא מעש, לא יכיר אף אחת.
כדי שגבר יוכל להיות עם מישהי, הוא צריך להיות שווה מספיק כדי שהיא תסכים להיות איתו.
אז גבר שיכול לשכנע 100 בחורות לשכב איתו, יש לו משהו שאין לאחרים. גברים ירצו ללמוד ממנו ונשים ירצו להבין מה אחרות מצאו בו.
תחשבי על גבר בכלוב שמצליח לפתח שיחה עם כמעט כל אחת פה שהוא שולח לה הודעה. זאת לעומת מאות החברים שלא מקבלים שום תגובה. מבחינת כל שאר הגברים, יש לו משהו שאין להם והם ילכו אחריו כדי להבין מזה. הוא לא שווה אליהם, הוא יותר.

אז לא, הוא לא שרמוט.
אבל, וזה החלק החשוב. אני לא חושב שאשה צריכה להיות עם גבר כזה מסיבות אחרות.
וזה שגבר כזה יצטרך להמשיך להשיג בחורות כדי להרגיש את הערך שלו והסיכוי גבוה מאוד שהוא יבגוד ולא יהיה שם כשתצטרכי אותו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 11:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
BlueBear • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ארגמןן כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

השאלה היא, האם הייתה דרך לתאר אישה בעלת ערך נמוך מבלי שיהפכו את המילה הזאת לקללה? אולי כן במקומות כמו יפן. רוב בני האדם בכללי נוטים להגיע לאמוציות ולבוז לאנשים ששונים מהם. אני משוכנע שאלה לא המניעים של בלובר. הוא בסה"כ מתאר מציאות. מתאר אותה לפי ראייתו ותפיסתו. אבל כן, יש הרבה אנשים שמשתמשים במילה "שרמוטה" עם כוונות רעות שנועדו לפגוע, ואני נגד זה. אני גם לא חושב שזאת הדרך לשכנע אישה לא להיות אחת כזאת בהנחה שאתה חושב שיש צורות חיים עדיפות ואתה מעוניין שיצטרפו אליך. זה סתם ייצר אטימות וחוסר הקשבה לעיתים קרובות. לאו דווקא במקרה הזה, אלא בכללי.

עניין של תפיסה. בשבילי זה תיאור ערך. בשבילה זאת קללה.
בשבילי אנסיל זאת קללה בשביל אפור / ירוק זאת לא קללה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בינו׳ 2023
BlueBear כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אני מאוד ליברלי בעניין והדגשתי את זה. שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה עם מי שהיא רוצה. זכותה.

אבל זאת לגמרי לא היתה הנקודה. בין השורות השיח הזה הוא על חופש הביטוי. שלי יש גישה מאוד ליברלית לגביו.
אני חושב שעידוד נשים לשכב עם פרטנרים מרובים פוגע בחברה כולה, אבל זכותו להגיד את דעתו.
השרשור הזה נפתח ונאמר גם בהמשך שהגישה שלי, שלדעתו (הנחה מושכלת, הוא לא אמר את זה) היא פוגענית, לא צריכה להאמר.

זה נהיה מעניין (ובעייתי) ברגע שאתה אומר שזה פוגע בחברה כולה. פה דרכינו נפרדות.

אבל זה עדיין מאוד שונה מהאשמת אישה באונס שלה. האם זאת התפיסה שלך? אם כן, היא מאוד חשוכה וממש מוזרה דווקא פה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

BlueBear כתב/ה:
…אתה חושב שהדעות שלי פוגעות בנשים ואני חושב שהדעות שלך פוגעות בהן.
…הוא לא שרמוט, אך סיכוי גבוה מאוד שהוא יבגוד.
…כל שבוע עם גבר אחר אז היא עושה את זה בעיקר עם אפסים והיא כנראה שיכורה מדיי בשביל להבין שהם אפסים והערך העצמי שלה שווה לאפסים שאיתם היא הזדיינה.

אז הוא לא שרמוט, אבל קרוב לוודאי לא נאמן. היא, לעומתו, כן שרמוטה כי אם היא שוכבת כל שבוע עם מישהו אחר, אז היא בטוח אלכוהוליסטית נטולת ערך עצמי, כי הרי אישה בעלת ערך עצמי גבוה שמתנזרת מאלכוהול ומכל חומר משנה תודעה אחר, לא יכולה להחליט שבא לה לקיים יחסי מין עם פרטנרים מרובים לשם מין בלבד מסיבותיה שלה. ודעותיך אינן פוגעות בנשים, נהפוך הוא, דעותיו של גריי גרין פוגעות בהן כי לדעתו בחירותיה המיניות של האישה אינן תלויות בצריכת אלכוהול או בערך העצמי שלה, אלא אך ורק בצרכיה המיניים, ושיש לה את הזכות המלאה לא רק לממש את צרכיה המיניים, אלא אף לממש את צרכיה המיניים מבלי להחשב ״שרמוטה נטולת ערך עצמי״.

הגיוני, מה לא? 😆

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 11:55 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
BlueBear • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

זה נהיה מעניין (ובעייתי) ברגע שאתה אומר שזה פוגע בחברה כולה. פה דרכינו נפרדות.

אבל זה עדיין מאוד שונה מהאשמת אישה באונס שלה. האם זאת התפיסה שלך? אם כן, היא מאוד חשוכה וממש מוזרה דווקא פה.

אני לא האשמתי אף אישה באונס של עצמה. זאת הפרשנות שלך.

אני אמרתי שבהנחה שמה שאמרו בכתבה הוא נכון, הבחירות שהבחורות עשו, הובילו אותן לסיטואציה הזאת.
האשמה היא אך ורק על האנס. אם הן היו עושות בחירות נבונות יותר, אולי זה לא היה קורה.
אם נתעלם רגע מבחירות המילים ונתייחס למהות של התוכן, מה כל כך רע בלהגיד שבחירות אחרות היו מונעות את המקרה ובואו נלמד מה היו הטעויות כדי שאחרות לא יחזרו עליהן?

אני כבר אמרתי למה אני חושב שזה פוגע בחברה כולה.
לעודד אישה להיות עם פרטנרים מרובים מוריד מהערך של הנשים מצד אחד וגורם לכך שגברים לא צריכים להשקיע את אותו מאמץ, אז הם לא משפרים את עצמם.
וכשאנשים משפרים את עצמם, החברה משפרת את עצמה.
אבל זאת דעה ולא יותר. אני לא משטרת הצניעות ואני גם לא שופט אף אחת (למרות שאני יודע שזה יכול להשמע ככה).
אני לא תמים וברור לי שבטווח הגילאים שלי אין מישהי בתולה טהורה או איזו שטות כזאת. אבל יש הבדל אם מישהי הייתה עם 3 פרטנרים בשנה ובין מישהי שכל שבוע עם מישהו אחר (כלומר 52 בשנה). אם מישהי שמסננת יותר בחרה להיות איתי, זה אומר לי מה היא חושבת עליי.