לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורת צניעות (כלוב)

Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 26 בינו׳ 2023
סוס האש כתב/ה:
bondman כתב/ה:
סוס האש כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יש לכם קישור לכלובון שלא מצפצף בגלאי מתכות?
( לא מדבר על נתב״ג כמובן )

https://cobrachastity.com/products/tight-cobra-6-0-chastity-device-kit-2-48-inches?variant=43171477192891

ויש גם מנעול בטוח לשדה התעופה.

https://oxy-shop.com/collections/3d-printed-chastity/products/air-lock-for-the-guardian-chastity

השני זה אחלה רעיון.
אבל הראשון נראה עדיף ומתאים לתקופה יותר ממושכת, הראשון לא מצפצף למרות מנגנון הנעילה ?

לא הבנת...
השני הוא רק מנעול, מנעול פלסטיק לראשון.
כשאתה משלב את הראשון והשני אין מתכת בכלל, אבל הנעילה היא עם מנעול חד פעמי מתחלף(מעין אייקון ממוספר).
תקרא טוב, תבין יותר.

מדובר בחגורה בהדפסת תלת ממד.
אני מתכנן להזמין אותה אבל אנחנו בהפסקה אז אני מחכה שזה יבוא ממנה...
בקיצור אין לי ניסיון עם זה, אני לא יודע איך היא מרגישה ואם היא עמידה ולא נשברת.
יש דעות לכאן ולכאן.. אם לא ננסה לא נדע.

בהצלחה.

אז הקוברה לבדו לא מספיק, צריך להוסיף את המנגנון נעילה הזה?

כלומר בשביל שלא יצפצף
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 26 בינו׳ 2023
סוס האש כתב/ה:
bondman כתב/ה:
סוס האש כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יש לכם קישור לכלובון שלא מצפצף בגלאי מתכות?
( לא מדבר על נתב״ג כמובן )

https://cobrachastity.com/products/tight-cobra-6-0-chastity-device-kit-2-48-inches?variant=43171477192891

ויש גם מנעול בטוח לשדה התעופה.

https://oxy-shop.com/collections/3d-printed-chastity/products/air-lock-for-the-guardian-chastity

השני זה אחלה רעיון.
אבל הראשון נראה עדיף ומתאים לתקופה יותר ממושכת, הראשון לא מצפצף למרות מנגנון הנעילה ?

לא הבנת...
השני הוא רק מנעול, מנעול פלסטיק לראשון.
כשאתה משלב את הראשון והשני אין מתכת בכלל, אבל הנעילה היא עם מנעול חד פעמי מתחלף(מעין אייקון ממוספר).
תקרא טוב, תבין יותר.

מדובר בחגורה בהדפסת תלת ממד.
אני מתכנן להזמין אותה אבל אנחנו בהפסקה אז אני מחכה שזה יבוא ממנה...
בקיצור אין לי ניסיון עם זה, אני לא יודע איך היא מרגישה ואם היא עמידה ולא נשברת.
יש דעות לכאן ולכאן.. אם לא ננסה לא נדע.

בהצלחה.

חחחח…
עכשיו הבנתי.
נראה לי אני גם קונה.
תודה.
מטפורה
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
מטפורה • 26 בינו׳ 2023
אני לא בטוחה מה הסיבה לחוסר העניין של שולטות בכלובון, אבל כן יש לי השערה:
כלובון שם את הבולבול במרכז האקט המיני.
עבור חלק מהנשים, בדסמ לכאורה עשוי לאפשר לעקוף את הנטייה החברתית הרווחת הזו דרך הנרטיב של שליטה נשית, שמאפשר גם מיקוד יתר בפות והנאה נשית, אבל גם מעבר לכך, יצירת ספקטרום רחב יותר להתנהגות מינית שלא ממוקד רק בג'נטליה.
משחק הכלובון הוא לא האקט היחיד ב(מה שקרוי) פמדום שמציב את הבולבול במרכז. קוקהולד זו דוגמה טובה נוספת, כי הרבה פעמים ההיררכיה מבוססת על גודל ויש היפר עיסוק בהשוואות (שהן במידה רבה דרך מיון שמתכתבת עם נרטיבים גבריים ולא מסתכמת לצורך העניין רק ביכולת להעצים עונג. זו ממש מערכת היררכית גברית שמעניין אותי כקליפת השום להתעסק בה בבדסמ. האמת שעם קליפת שום יש לי יותר מה לעשות בבדסמ מאשר עם תחרויות גודל מעיקות); יש לנו גם את הניוש, שגם במשחק הזה יש הרבה פעמים הבלטה של מיניות גברית (על דרך הניגוד, באמצעות הסתרה או הסוואה, שימוש הבדים עדינים ודקים כדי להבליט פער בין 'הרצוי' ל'מצוי' המדומיינים). וכמובן ז'אנר השפלת איבר קטן. שאין צורך לפרט לגביו.

יש, כמובן, נשים שולטות שבולבול מעניין אותן, אפילו מאד. עם זאת, אני ממליצה לשאול אותן למה, באיזה אופן, לאיזה שימוש ובעיקר עד כמה. בשורה התחתונה, ובפעם המאה, פמדום הוא לא באמת דרך לעקוף סכמות מגדריות הקשורות למין - בדרך כלל זו אותה גברת בשינוי אדרת.
(ולא שאני מצליחה לגמרי להתעלות על זה. אבל יש לי כמה פרקטיקות שאני משתמשת בהן כדי לנסות להתייחס לזה באינטראקציה מינית, עם גברים מכל הקשת.)
masoul
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
masoul • 26 בינו׳ 2023
Menta כתב/ה:
אני שולטת ואני הכי בעניין של כלובון. הנשלט האחרון שהיה לי נרתע מזה.

תודה על התגובה.
בעיני זה אלמנטרי.
בטח ובטח ששליטה בגמירות, וקשה לחשוב על שליטה בגמירות בלי כלובון.
שלא לדבר על שליטה בזיקפה ושליטה במגע באיבר, או בקיצור, שליטה או מחיקה של גבריות.
masoul
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
masoul • 26 בינו׳ 2023
shirazbar כתב/ה:
אני דווקא מאוד סקרנית לגבי הנושא,
המחשבה שיש אצלי מפתח, וטקס הפתיחה /נעילה, נשמע מאוד מרגש ומגרה.

זה דבר אחד, ואני קורא בפורומים בחול על כאלו שזה אכן טקס וארוע הפתיחה והנעילה.
אבל אני חושב שהמניעה, והמחיקה, זה הדבר העיקרי עבור הרוב.
ושהגמירות לא של הנשלט יותר, הם של השולטת.

או כמו שגברתי אומרת . . . "אין לי צורך כרגע שתגמור, כשיהיה לי צורך כזה, אתה תגמור"
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
נשלטים רבים שאלו אותי בעבר אודות הכלובון ומה אני חושבת עליו. משום-מה, הוא ממש לא מעניין אותי. אני יכולה להבין מדוע הוא מעניין את מי שהוא כן, אבל אותי הוא לחלוטין לא מעניין. בכלל, כל התעסקות בנשלט מחוץ למפגש עצמו, לא עושה לי את זה. אם לא ארצה שיגמור במהלך היומיים הקרובים, אומר לו שאני מבקשת ממנו לא לאונן במשך יומיים.
אני נהנית מהמחשבה שהוא מסתובב עם תכשיט לג׳נטלמנים מוחדר לתוך פתח השופכה, כי זה אסתטי ויפה וכי הזמנו אותו ביחד אצל צורף תכשיטים והוא נראה באמת מדהים. אבל כלובון, מפתח, לפתוח, לסגור, ממש לא.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
Menta​(שולטת) • 26 בינו׳ 2023
masoul כתב/ה:
Menta כתב/ה:

תודה על התגובה.
בעיני זה אלמנטרי.
שלא לדבר על שליטה בזיקפה ושליטה במגע באיבר, או בקיצור, שליטה או מחיקה של גבריות.

מסכימה. זה הרבה מעבר לגמירה. זה מורגש וכואב, מונע אפשרות לאונן (גם ללא גמירה) או לגעת בו. אני גם מלבישה על זה עוד היפוך מגדרי שכה חביב עליי - הלכות צניעות.
עבד צריך להיות צנוע. כלובון ובאטפלאג שומרים על צניעותו. הם מדגישים את זה שהפתחים והחורים שלו נועדו לשימוש השולטת ותו לא.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 26 בינו׳ 2023
Menta כתב/ה:
masoul כתב/ה:
Menta כתב/ה:

תודה על התגובה.
בעיני זה אלמנטרי.

מסכימה. זה הרבה מעבר לגמירה. זה מורגש וכואב, מונע אפשרות לאונן (גם ללא גמירה) או לגעת בו. אני גם מלבישה על זה עוד היפוך מגדרי שכה חביב עליי - הלכות צניעות.
עבד צריך להיות צנוע. כלובון ובאטפלאג שומרים על צניעותו. הם מדגישים את זה שהפתחים והחורים שלו נועדו לשימוש השולטת ותו לא.

כל מילה.
אליפסה​(שולטת)
לפני שנה • 28 בינו׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 28 בינו׳ 2023
אני מתעניינת בחגורות צניעות.

אבל נדמה לי שלרוב יש הבדל בין העניין של נשלטים בחגורת צניעות לבין זה של שולטות.

העניין של גברים הוא פאלי ופטישיסטי. הם מתחרמנים מהעיסוק בזין ובנעילה. יש שם מתח תמידי בין הרצון להינעל, לבין ההתחרמנות מכך והרצון להשתחרר ולגמור. זה מקשה על נעילה לטווח ארוך ומחייב תחזוקה רגשית בלתי פוסקת שלרוב ממש אין לי כוח אליה.

אני חושבת שהעניין שלי מגיע ממקום הפוך. לנעול אותו לא בשביל לשלוט בגמירות שלו. אלא בשביל שלפרק זמן משמעותי הזין שלו והאורגזמה שלו באמת לא יהיו בתמונה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 28 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 28 בינו׳ 2023
אליפסה כתב/ה:
אני מתעניינת בחגורות צניעות.

אבל נדמה לי שלרוב יש הבדל בין העניין של נשלטים בחגורת צניעות לבין זה של שולטות.

העניין של גברים הוא פאלי ופטישיסטי. הם מתחרמנים מהעיסוק בזין ובנעילה. יש שם מתח תמידי בין הרצון להינעל, לבין ההתחרמנות מכך והרצון להשתחרר ולגמור. זה מקשה על נעילה לטווח ארוך ומחייב תחזוקה רגשית בלתי פוסקת שלרוב ממש אין לי כוח אליה.

אני חושבת שהעניין שלי מגיע ממקום הפוך. לנעול אותו לא בשביל לשלוט בגמירות שלו. אלא בשביל שלפרק זמן משמעותי הזין שלו והאורגזמה שלו באמת לא יהיו בתמונה.

לדעתי זה לא צריך להפריע במקרה הזה הבדלי הגישות, בסופו של דבר יש פה פרקטיקה שבה 2 הצדדים באים על סיפוקם.
מה שכן מסיפורי העבר, לנעול גבר בלי תחזוקה רגשית גבוהה, זה מתכון בטוח לכישלון.
צריך בשביל זה מלכה אמיתית עם אנטלגנציה רגשית גבוהה,
ונשלט אמיתי עם רצון גבוה להתמסר.