בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

את מצרפת אחרים/ות לסקס עם בעלך? תיזהרי

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 19 בפבר׳ 2023
הרבנות מונעת ממך לההתמודד עם הרבה שיט.
לצורך העניין, בין ה-"שיט" שראיתי בחיי היו מרכזי קשר. זה מקום של "אבות מסוכנים", שם מותר לך לפגוש את הבן שלך רק פעם בשבוע, למשך שעה, במקום סגור, כאשר עובדת סוציאלית מסתכלת עליך ועל הילד שלך לאורך כל הפגישה וכשאסור לך לעשות דברים בסיסיים כמו להצטלם עם הילד שלך. אגב, לילדים כאלה יש אחוזי התאבדות של פי 40 ממחקר שקראתי, ולא מפתיע. זה כמובן נועד להחליף הסדרי ראייה, מה שכמובן אמור לפרנס את העובדות הסוציאליות ומרכזי הקשר על חשבון אותם גברים. מדינת ישראל והשחיתות שלה זה משהו.
אם לא קיבלת משמורת זמנית בבית המשפט, ישלחו אותך לשם. בגלל שאין במדינת ישראל זכות להסדרי ראייה, כהורה הלא משומרן אתה אמור לבקש הסדרי ראייה מההורה המשומרנית ושהיא תסכים לכך. אם ההורה השמרנית מסרבת, לפי מדיניות משרד הרווחה, על הגבר ללכת למרכז הקשר אוטומטית, ללא בדיקת מסוכנות, ללא בדיקת עבר פלילי, ללא כלום.

זאת רק דוגמה אחת, כן? אני יכול גם להעמיק בה ואתה תתפלא ממה שתשמע, אבל אין לי זמן.
בתי המשפט בארץ פשוט זבל.
Miss X​(שולטת)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
Miss X​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
כן אני יודע. זה מטומטם אבל זה עובד ככה.
הבעיה היא שעוד אנשים יודעים, גם אנשים שנמצאים בצד שפחות מתאים לך, במקרה שלך הרבנות. כשהייתי ילד הדוד החרדי שלי אמר לי את זה וייעץ לי לפתוח תיק ברבנות ראשון, מאז שמעתי דיבורים על אותו נושא מספר פעמים.

בנוגע ל-"כתובה" - אומנם זה גם מסמך משפטי, אבל זה מושג עתיק עם התייחסויות הלכתיות יהודיות רבות, למה שתכניס את עצמך לדבר כזה תחת דת משה וישראל? לא פשוט יותר ללכת על חתונה אזרחית? הרבה יותר פשוט וברור מה קורה אחרי שמתגרשים ואין מיליון אנשים שהונעו מסיבות די מוזרות ששינו את התורה לאורך כל ההיסטוריה והשפיעו על אנשים עד שזה הגיע אליך, הבחור/ה שמשגלים ברבנות.

באמת שישראל זאת מדינה של בבונים. למה לפתוח תיק ברבנות זאת אופציה שקיימת?

גם בחתונה אזרחית מתגרשים ברבנות.
שימודה
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
שימודה • 20 בפבר׳ 2023
הכתבה מתארת את התוצאה הסופית .
אי אפשר לדעת מה הוביל את הבעל לצעדהזה
אין ספק שהתוצאה הסופית היא קשה ומשפילה לאישה אבל יש מצב שבמהלך היחסים בינהם הבעל חווה מצבים קשים ומאוד משפילים, שהובילו אותו לפרק הכל בצורה הזו.

היא כנראה לא ראתה בזוגיות שלהם את העיקר אלא בגברים האחרים את העיקר. בגידה זה לא רק האקט המיני (שנעשה בהסכמה ובידיעה) בגידה זה בעיקר שכל תשומת הלב רגשית עוברת לאחרים ולא לבן הזוג

הייתי שם (בזוגיות כזו) נפגעתי מאוד, היא לא ראתה אותי לא הרגישה אותי לא הייתי העיקר בשבילה, האחרים הזבובונים שלגו סביבה היו העיקר, התגרשנו, קיבלה מעל ומעבר.

אבל אני מבין את הבעל
נקמה , זה מה שהוא מרגיש, נקמה.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2023
ואנשים עדיין הולכים להתחתן ברבנות בלי להבין למה הם מכניסים את עצמם, אוי התמימות...
מפית​(אחר)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
מפית​(אחר) • 20 בפבר׳ 2023
רגע, מצד אחד את אומרת שהרבנות שוביניסטית מצד שני רוצה כתובה?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 20 בפבר׳ 2023
Miss X כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
כן אני יודע. זה מטומטם אבל זה עובד ככה.
הבעיה היא שעוד אנשים יודעים, גם אנשים שנמצאים בצד שפחות מתאים לך, במקרה שלך הרבנות. כשהייתי ילד הדוד החרדי שלי אמר לי את זה וייעץ לי לפתוח תיק ברבנות ראשון, מאז שמעתי דיבורים על אותו נושא מספר פעמים.

בנוגע ל-"כתובה" - אומנם זה גם מסמך משפטי, אבל זה מושג עתיק עם התייחסויות הלכתיות יהודיות רבות, למה שתכניס את עצמך לדבר כזה תחת דת משה וישראל? לא פשוט יותר ללכת על חתונה אזרחית? הרבה יותר פשוט וברור מה קורה אחרי שמתגרשים ואין מיליון אנשים שהונעו מסיבות די מוזרות ששינו את התורה לאורך כל ההיסטוריה והשפיעו על אנשים עד שזה הגיע אליך, הבחור/ה שמשגלים ברבנות.

באמת שישראל זאת מדינה של בבונים. למה לפתוח תיק ברבנות זאת אופציה שקיימת?

גם בחתונה אזרחית מתגרשים ברבנות.

אם את פותחת תיק ברבנות, כן. אגב, מלא אנשים לא מקבלים את פסקי הדין הרבניים ומערערים על כך בבתי דין אחרים.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
לגמרי נקמה. והשתמש באפליה הממוסדת כדי להשיג את הנקמה שלו, שזה בעיני גועל נפש מסוג ספציפי.

ועל כך נאמר: כשתבחרו עם מי תתחתנו, תחשבו גם ממי תתגרשו.