שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

ר ו ח
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

Re: איזה מזל שבישראל קשה לרכוש נשק

ר ו ח • 14 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
היו לי תקופות בחיים כשהייתי יוצא עם בחורות ובכל מיני סיטאציות אינטימיות ומיניות הייתי כזה בודק אותן בראש של השליטה.
סתם קטנות כאלה צובט הפיטמה תוך כדיי צפיה בסרט או דורש בטון מזלזל לעשות עבורי דברים,..
הייתי נהנה לבדוק את הספקטרום הונילי של הבחורה מתוך נקודת מבט שאני ״שולט״ מבלי שפתחתי איתה את הנושא הזה בכלל.
לא פעם גיליתי נשלטות בסתר, או אפילו לא מודעות לעצם היותן נשלטות, פשוט נהנות מהסגנון הזה מדי פעם.
את יודעת מה הייתי עושה ? הייתי נהנה לשלוט עליהן ו״דרדר״ אותן לסאדו ולסשנים איתי.
בשמחה בכיף הייתי מעניק להן את כל הפנטזיות שחשקה נפשן.
למה קבינימט כאשר זה הפוך הכל מסובך הכל קשה הכל לא מסתדר הכל ללא תקשורת ללא חדוה והכל מתוך עמדה דוחה של התנשאות והתעלמות ומבט שופט.

כמה אהבה נתתי לנשלטות שלי ? בשפע בלי חשבון.

אבל כאשר אישה מגלה שיש עניין בשליטה שלה וואי וואי איזה כאב ראש כמה הסתגויות כמה בעיות כמה בךבולי מוח מדורי גהנום וסיוט מתמשך עד שבסוף כבר אין חשק לסשן אין חשק לפגוש אותה ואין חשק לשמוע ממנה.
דכאון קליני איףףףףף

שונא אתכן בדם שלי אני שונא אתכן כולכן כאן ובמסיבות ובכל מקום שונא אתכן בדם.

סאדו אני עושה למעלה מעשרים שנה אך ורק בתשלום בכיף באהבה ובתשלום עם כאלה שבסופו של דבר הן עושות את זה הכי בכיף והכי בנתינה.
זאת האמת ואלו העובדות.

אל תגזימי.
הכאב והצער הם שלי בפנימיות שלי.
זה לא בא לידי ביטוי באלימות כלפי חוץ אלא רק באךימות כלפי עצמי.

ה
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023

Bluecollar​(שולטת) • 15 באפר׳ 2023
ר ו ח כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
היו לי תקופות בחיים כשהייתי יוצא עם בחורות ובכל מיני סיטאציות אינטימיות ומיניות הייתי כזה בודק אותן בראש של השליטה.
סתם קטנות כאלה צובט הפיטמה תוך כדיי צפיה בסרט או דורש בטון מזלזל לעשות עבורי דברים,..
הייתי נהנה לבדוק את הספקטרום הונילי של הבחורה מתוך נקודת מבט שאני ״שולט״ מבלי שפתחתי איתה את הנושא הזה בכלל.
לא פעם גיליתי נשלטות בסתר, או אפילו לא מודעות לעצם היותן נשלטות, פשוט נהנות מהסגנון הזה מדי פעם.
את יודעת מה הייתי עושה ? הייתי נהנה לשלוט עליהן ו״דרדר״ אותן לסאדו ולסשנים איתי.
למה קבינימט כאשר זה הפוך הכל מסובך הכל קשה הכל לא מסתדר הכל ללא תקשורת ללא חדוה והכל מתוך עמדה דוחה של התנשאות והתעלמות ומבט שופט.

אבל כאשר אישה מגלה שיש עניין בשליטה שלה וואי וואי איזה כאב ראש כמה הסתגויות כמה בעיות כמה בךבולי מוח מדורי גהנום וסיוט מתמשך עד שבסוף כבר אין חשק לסשן אין חשק לפגוש אותה ואין חשק לשמוע ממנה.
דכאון קליני איףףףףף

סאדו אני עושה למעלה מעשרים שנה אך ורק בתשלום בכיף באהבה ובתשלום עם כאלה שבסופו של דבר הן עושות את זה הכי בכיף והכי בנתינה.
זאת האמת ואלו העובדות.

אל תגזימי.

ה

כמה שנאה בדם על זה שלא קיבלת את הזכות הטבעית שלך לסשן. הרי נשים נועדו לשרת את הצרכים שלך
איך הן מעזות
ר ו ח
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023

ר ו ח • 15 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:

דכאון קליני איףףףףף

זאת האמת ואלו העובדות.

אל תגזימי.

ה

כמה שנאה בדם על זה שלא קיבלת את הזכות הטבעית שלך לסשן. הרי נשים נועדו לשרת את הצרכים שלך
איך הן מעזות

שנאה בדם על חוסר אמפטיות על מוקשות על פחדים על פסיכולוגיה דפוקה על חוסר במבט רחב על שפיטה כללית ומבט שחור או לבן על התעלמות על התנשאות על חוסר ברגשות על חוסר יכולת להפתח על יצירת ציפיה עבור כלום על תפיסה צרה חלולה ריקה עלובה על חוסר יכולת לראות מורכבות על קמצנות על נהנתנות על ראיה של ניצול על חוסר אנושיות על רוע טהור על שקרים על טרטור סתמי על ביטול הזולת על מחלות נפשיות.

מעניין כאשר לא נכנס הסאדו לתמונה אז הכל רגיל ואפשר לקיים רומנטיקה ולהנות יחד, כנל אם אני צריך לשלוט אז בוודאי נתינה אין סופית והגשמת כל הפנטזיות שלכן טבל פתאום כאשר זה הפוך זהו זה סוף כל העולמות זהו פתאום המטרה זה לגרום לך לצער.
לא לאושר מתוך נתינה והגשמה אלא מבט דבילי כמו שאמרת עכשיו ״להגשים לך בלה בלה....״
למה ??? ?????

למה אם אני מעניק ונותן ושולט ומוביל אז אין בעיה אבל כאשר אתה רוצה להעביר את השליטה אליכן אז הכל פתאום זה ניצול וכל השיט הזה. למה?????

לא יכול להיות בשום מצב שאני בנאדם טוב איכותי רגיש יצירתי עצמאי משכיל עם לב זהב ואהבה שלא אפגע בזבוב כל חיי ואני רוצה להתמסר ולחוות אושר ולמצוא נחמה באישה, למה זה דבר פסול ?!

לניטשה יש משפט מפורסם ״כאשר אתה בא אל האישה תבוא עם שוט״. היום אני מבין כמה זה נכון.
ר ו ח
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
ר ו ח • 15 באפר׳ 2023
חבל על הזמן לא נצא ראש.
את גם אחת המגדירה עצמה ״שולטת״.
אין אפשרות לצאת אתכן ראש כי אתן חולות בראש.
ואמרתי את על ליבי ונסיוני האישי.
אם אתה גבר השואף ומחפש למצוא מלכה ליחסי שליטה מסוימים זה חסר סיכוי ואתה נידון לאומללות לצער לתסכולים אין סופיים לחוסר אמון בבני אדם ליאוש ולדכאון.

זאת האמת ככה זה וזהו.
סאדו עושים בתשלום בלבד!!
תודה רבה !!
גם היום אפילו שאני נשוי אשתי מטומטמת לא יעזור פא תבין ולא תעניק לי את האושר הזה שאני זקוק לו, תמיד יהיה משהו דבילי לעסוק בו תמיד יהיה סיבות למה לבלבל תמוח אבל בפועל אני אחיה עם צער בנשמה.
אז לצערי אני מגשים עצמי עם שולטות בתשלום.
זה המצב אלו החיים.

חבל לא הבנתי את זה לפני עשרים שנה הייתי חוסך המון מרירות וכאבי לב.
--Nir--
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
--Nir-- • 15 באפר׳ 2023
עובדתית אפשר למצוא פה יחסי שליטה (לוגית, כדי לסתור טענת ״אי אפשר״ מספיק מקרה נגדי אחד, ויש לי יותר מאחד)

עובדתית אתה נשוי ומכנה את אשתך ״מטומטמת״ בפורום זר רק בגלל שאין לה משיכה לדברים מסוימים ואתה מצפה למצוא פה הבנה והזדהות וזה כשלעצמו לא מעיד על חכמה יתרה.

אתה מתלונן על זה שנוצלת פה כספית, שזה באמת עצוב ודוחה וקיים פה בשפע, אבל טוען שסאדו עושים רק עם אלו שלא יסכימו להיפגש אתך בלי שתדחוף להן ערימת שטרות ליד לפני שיאמרו לך שלום. זה לא הגיוני.

לגבי ה״כולכן השולטות חולות בראש״ - הלוואי אחי. הפסיכיות המטורפות הן הכי סקסיות! הבעיה היא שרובן מתגלות כנשים נורמטיביות וחברותיות מחוץ לסשן וזו כבר שערוריה בפני עצמה.
ר ו ח
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
ר ו ח • 15 באפר׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
עובדתית אפשר למצוא פה יחסי שליטה (לוגית, כדי לסתור טענת ״אי אפשר״ מספיק מקרה נגדי אחד, ויש לי יותר מאחד)

עובדתית אתה נשוי ומכנה את אשתך ״מטומטמת״ בפורום זר רק בגלל שאין לה משיכה לדברים מסוימים ואתה מצפה למצוא פה הבנה והזדהות וזה כשלעצמו לא מעיד על חכמה יתרה.

אתה מתלונן על זה שנוצלת פה כספית, שזה באמת עצוב ודוחה וקיים פה בשפע, אבל טוען שסאדו עושים רק עם אלו שלא יסכימו להיפגש אתך בלי שתדחוף להן ערימת שטרות ליד לפני שיאמרו לך שלום. זה לא הגיוני.

לגבי ה״כולכן השולטות חולות בראש״ - הלוואי אחי. הפסיכיות המטורפות הן הכי סקסיות! הבעיה היא שרובן מתגלות כנשים נורמטיביות וחברותיות מחוץ לסשן וזו כבר שערוריה בפני עצמה.

לא מאמין ליחסים המבוססים על סאדו מלחתחילה.
אני אומר שאשתי מטומטמת כי לא חשוב מה אני מסביר לה קונה לה מראה לה כבר עשר שנים וזה מעולם לא יבוא ממנה והיא לא בקטע.
כלומר היחסים שלה מולי לא מלאים והיא לא מכירה אותי ואת כל הצדדים שבי.
זה מאוד עצוב וכואב לי בהחלט.
מה אתה חושב אני מאושר? התשובה היא לא.
בקטע של המיניות שלי כל החיים סבלתי והייתי מתוסכל.
המענה היחידי שהצלחתי למצוא לצרכים שלי הוא רק בתשלום.
מעולם לא הלכתי לזונה בתשלום ולא לנערת ליווי וזה לא מעניין אותי לקיים יחסי מין עם אף אחת.
מבחינת צורך שמטעין לי את הסוללה שזה סאדו שליטה נשית אמיתית אין לי כל החיים מענה לזה.
עכשיו תאשימו אותי שאני דפוק, סבבה.
אני מאמין רק בסשנים בתשלום!
תודה ובהצלחה
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
טוב למקרה שמישהו/י היה צריך הגדרה למיהו אינסל אמיתי. תעשו טובה ותדווחו עליו גם. הוא מאיים פה על פגיעה בנשים, קורא לכולן חולות.
אני ממש ממש מקווה שהוא לא באמת נשוי, אחרת אני ממש דואגת לאותה אישה ולבטחון שלה.
robotz
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
robotz • 15 באפר׳ 2023
רוח (נשלט) - הכל בסדר, מובן, תפרוק. לא כולם יבינו אותך אבל מותר לך להביע את עצמך
גם אם זה לא פוליטיקלי קורקט.
אני מכבד את דעתך ואת צרכיך ומקווה שתמצא את מה שאתה זקוק לו.
כלבלבה מעריצה​(נשלט)
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
כן מאד קשה למצוא שולטת אני בתור נשלט מחפש כבר לא מעט זמן , רובן רוצות ממך כסף ואין מצב שאתה נפגש איתן , יש שמחפשות ניקיון , נהג , הנדימן לא מעבר בלי שליטה ממשית , כמו השפלות , קשירות ושאר ירקות שאנשים פה אוהבים
עכשיו אפשר להבין שולטות יש מעט מאד נשלטים יש בכמויות הפניות הן במאות ביום אז הסיכוי שלך לקבל שולטת זה בחלומות ובסרטים