סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסומים

Marcus Wright​(אחר)
לפני 10 חודשים • 3 ביוני 2023
Marcus Wright​(אחר) • 3 ביוני 2023
vanvan duchess כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אנשים שחסמתי לרוב הם אנשים שעברו את הגבול ברמה שהיא מאיימת או חודרנית. הייתי שמחה שלא יהיו חלק מהמרחב שלי. אני לא צריכה להרגיש מוטרדת .
ואני לא מדברת על מקרים כלים של פשוט תפסיקי לענות להם.
זה אנשים שיותר מפעם אחת קיבלו לא ולעתים גם שלחו הודעות מאיימות. מדוע שידעו מה קורה אתי וידלו פרטים עלי

אתן לא מבינות ולא חושבות עד הסוף איך זה עובד אז אסביר.
גם אם כלובי יפתח פיצ'ר שכזה זה לא ימנע ממי שרוצה לצפות בבלוג שלך לפתוח פרופיל חדש ואז לצפות בבלוג. ואם הוא חכם מספיק אז הוא לא יסגיר את עצמו.
כל עוד אין מנגנון זיהוי אמין יותר בכלוב הפיצ'ר הזה לא רלוונטי.
מנגנון זיהוי אמין יותר יכול להיות הצמדה של פרופיל למספר נייד. נו. מי מוכן למסור את הנייד הפרטי שלו לכלוב?
וגם אז. מה ימנע ממני לרכוש סים חד פעמי?
אקיצר. צר לי לנפץ את הרעיון.

יש חוק ישן נושן. אם אפשר לראות את זה או לשמוע את זה אפשר להעתיק את זה.
על אותו משקל. פירסמתן? תיקחו בחשבון את ההשלכות ותחיו איתן. קוראים לזה בגרות.

קודם כל לא מפתיע אותי שאתה חסום אצלי (ובערך אצל כל חברה שיש לי מהכלוב). רק מלקרוא את המילים שלך פה בתגובות מאוד ברור לי למה חסמתי אותך, אתה רעיל, שיפוטי ודכאני: "לחשוב שהבלוג שלך מעניין מישהו שחסמת אותו"; "את לא מעניינת את כל האנשים בכלוב"; "פירסמתן? תיקחו בחשבון את ההשלכות ותחיו איתן. קוראים לזה בגרות" (כן? כמה גזלייטינג והאשמת קורבן); "אתן לא מבינות ולא חושבות עד הסוף איך זה עובד אז אסביר". מזל שאתה פה כדי לחנך את כולנו ולהשרות עלינו את חכמתך.
(בנוגע ל"האשמות" שהשמש זורחת לי מהתחת. היא אכן זורחת לי מהתחת מתי שאני רוצה ובפני מי שאני רוצה ואיזה קטע, אתה לא אחד מהאנשים שבא לי לחשוף בפניהם את השמש שלי).

אין לי בעיה שאתה חסום אצלי ואתה יכול להגיב לי בפורום ציבורי. לבריאות. עם זה אני מסכימה.. לעומת זאת אם מדובר בבלוג שלי, אני רוצה שתהיה לי את הבחירה בפני מי לחשוף את התוכן ובפני מי לא, ממש כמו בכל רשת חברתית מוכרת שיש אפשרות להגדרות פרטיות- האם התוכן ציבורי/ רק לחברים שאישרתי/ מותר לכולם מלבד אנשים מסויימים וכו'. זה מאוד בייסיק שתהיה אפשרות למי אתה חושף את המידע שלך.

אגב, זה די שקוף שיש לך מיליון פרופילים. אני כבר יכולה להצליב אותך עם פרופיל אחר שכתבת לי ממנו היום את אותן טענות באופן כמעט זהה. בשביל להירשם לכלוב כן צריך אימות עם מייל ומספר טלפון. כן אפשר לקנות סים חד פעמי (מסתבר) אבל אתה יודע מי יודע את הדברים האלו הכי טוב? בדיוק החראות שעושים את זה.. אלו שמתחזים לאנשים שונים, שמציצים לאנשים אחרים לחיים שלהם, שמשקרים ומהתלים בבני אדם.

כל מה שכתבת כאן משרת אך ורק את הנרטיב שאת תקועה בו.
החוסר רצון שלך להתמודד עם מציאות לא מפתיע.
ואת מוזמנת להמשיך לזרוק עלי סיסמאות כגון "גזלייטינג והאשמת קורבן"
את לא קורבן.
את עושה בחירה מודעת לפרסם מבלי להיות מודעת להשלכות
ואז פשוט לא רוצה לחיות עם ההשלכות של המעשים שלך.
כן. את אשמה שאת מפרסמת ברבים
ואז... הפתעה! מרגישה לא נעים שמישהו שחסמת אותו יכול לקרוא. אויי אויי אווייי אבל כלובי אני לא רוצה שיקראו אותי..
אף אחד פה לא הכריח אותך בכוח לפרסם. כך שהאשמת קורבן וגזלייטינג הן לא יותר מסיסמאות שאת רוצה להצמיד לי כדי להוציא אותי רע ואותך טוב.
לא יעזור לכן. ככה הדברים עובדים בעולם. לא אני המצאתי את זה ולכן אני גם לא מתיימר לחנך, אני רק מניח את דעתי בפורום ציבורי בצורה שלא מכבדת אותך כי אין לי עניין לכבד אותך. גם על חשבון שמישהו יחשוב שאני רע או דושבג.
פופקורן.

נ.ב אני חסום בחצי כלוב וכל החוסמים/ות יכולים/ות לחפש.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 03, 2023 11:22 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
תמרעה המרטשת​(שולטת)
בפייסבוק יש אופציה לחסום את כל מה שאתה מפרסם מאנשים ספציפיים, אז בטוח יש דרך שכאן זה אפשרי.
השאלה האמיתית היא איפה זה פוגש אותך, ישירות לתקוף ככה נשים שמציעות הצעה שתגרום להן להרגיש יותר טוב בפלטפורמה, בה יש הטרדות והטרדות מיניות מצד משתמשים.

כמו כן, רק נשים צריכות לחיות עם השלכות? מה עם מטרידנים שצריכים לבוא על עונשם וללמוד לקח?

Marcus Wright כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אנשים שחסמתי לרוב הם אנשים שעברו את הגבול ברמה שהיא מאיימת או חודרנית. הייתי שמחה שלא יהיו חלק מהמרחב שלי. אני לא צריכה להרגיש מוטרדת .
זה אנשים שיותר מפעם אחת קיבלו לא ולעתים גם שלחו הודעות מאיימות. מדוע שידעו מה קורה אתי וידלו פרטים עלי

גם אם כלובי יפתח פיצ'ר שכזה זה לא ימנע ממי שרוצה לצפות בבלוג שלך לפתוח פרופיל חדש ואז לצפות בבלוג. ואם הוא חכם מספיק אז הוא לא יסגיר את עצמו.
מנגנון זיהוי אמין יותר יכול להיות הצמדה של פרופיל למספר נייד. נו. מי מוכן למסור את הנייד הפרטי שלו לכלוב?

Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 ביוני 2023
למה רק להסתיר את הבלוג?
אני חושב שאולי אפשר לשלוח צו הרחקה לתיבת הדואר של הנחסם כולל גלימת היעלמות מקורית מאיביי.

אין לזה סוף, כמו שכתבו לפני,
באינטרנט יש הכל, ולכולם יש גישה להכל, גם לבוטים ועכבישונים שסורקים את הרשת יש את כל התושמד שאי פעם פורסם.
אם הוא רוצה הוא ימצא דרך לעקוף את זה ולקרוא דווקא בבלוג שלך, אז דווקא הפיצ'ר הזה יתן שקט?
צריך לקחת את הדברים האלה בחשבון כשכותבים דברים ציבוריים (וכן, בלוג הוא ציבורי בעניין הזה).

לעומת זאת, אפשר ללכת גם בשיטת הגזר:
מי שלא נחסם - מקבל פרס.
Marcus Wright​(אחר)
תמרעה המרטשת כתב/ה:
בפייסבוק יש אופציה לחסום את כל מה שאתה מפרסם מאנשים ספציפיים, אז בטוח יש דרך שכאן זה אפשרי.
השאלה האמיתית היא איפה זה פוגש אותך, ישירות לתקוף ככה נשים שמציעות הצעה שתגרום להן להרגיש יותר טוב בפלטפורמה, בה יש הטרדות והטרדות מיניות מצד משתמשים.

כמו כן, רק נשים צריכות לחיות עם השלכות? מה עם מטרידנים שצריכים לבוא על עונשם וללמוד לקח?

Marcus Wright כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

פייסבוק? באמת? זה הטיעון הכי טוב? זאת רשת חברתית שעבר זמנה. ואני בטוח שאת יודעת את זה.
ואם כל כך טוב המנגנון שם אז מדוע פייסובוק בדעיכה? ואז למה להמשיך לפרסם כאן? פרסמו שם.
אגב. אחת הסיבות לדעיכה של פייסבוק היא בדיוק בעיית הפייק והפרופילים הפקטיבים.

הבלוג של הכלוב נולד כמערכת פרסום ברבים. ואז לבוא ולטעון בפוסט שפותח את השרשור שהיא מופתעת. בחיאת זומזום.

מטרידים מיניים. אכן צריכים לבוא על עונשם. ובשביל מטרידים שכאלו אכן יש חסימה.
אבל כבר מזמן שאת וכמותייך עושות לאפשרות החסימה ABUSE (ניצול לרעה) ומשתמשות בזה באופן שגובל באלימות. הוצאתן את זה מפרופורציה והפכתן את הכלוב למאוס.
אפילו כתבת את זה בעצמך באיזה שרשור בגאווה שיש לך מלא חסומים. תשאלי את עצמך מדוע. כי כולם כאן דפוקים?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 ביוני 2023
אני עושה hijack,
לדעתי הסיבה שפייסבוק בדעיכה היא פשוט כי הוא לא מתאים לדור האינסטנט ותו לא.
מה הבעיה עם פרופילים פייק? תראה את רדיט, פורצ'ן וטוויטר משגשגים עד היום.

הבנתי אותך נכון?
Marcus Wright​(אחר)
deepThinker כתב/ה:
אני עושה hijack,
לדעתי הסיבה שפייסבוק בדעיכה היא פשוט כי הוא לא מתאים לדור האינסטנט ותו לא.
מה הבעיה עם פרופילים פייק? תראה את רדיט, פורצ'ן וטוויטר משגשגים עד היום.

הבנתי אותך נכון?

יתכן שאתה צודק. רק לפסיכולוגים/ות והסוציולוגים/יות שעובדים/ות בשורותיה של פייסבוק יש את המידע הזה.
ומיילא שהדור הזה היה רק עם חולה רעה אחת. זה גם דור עצלן. מאוד. נרקסיסט. שלא מוכן לקבל עצות או ביקורת ממבוגרים ממנו.
ולא מנסה אפילו לעשות את הדברים עם מודעות. (יודגש כי אני לא מכליל)
ושדברי לא יתפרשו לא נכון, אדגיש, שבכל דור ישנה איזו חולה רעה. אבל לפחות בדור שלי אביב גפן שר "אנחנו דור מזויין"
והיום נועה קיריל שרה שהיא חד קרן.
בדור שלי מרדנו במערכת עם מודעות. ולא סתם בכינו אכלו לי שתו לי. חלק מההורים של הדור הזה בני גילי. אז אולי אפשר להאשים אותנו.
סנטוריון
סנטוריון • 3 ביוני 2023
פעם נכנסתי לסטימצקי ורציתי לקנות ספר של דוד גרוסמן. המוכרת סירבה למכור לי, אמרה לי שפעם באתי לדוד לא טוב בעין, אז אני ברשימה השחורה שלו.
Marcus Wright​(אחר)
Madame T כתב/ה:
אני לא נגד ההצעה שהועלתה אבל קחו בחשבון עובדה פשוטה, ברגע שהעליתם משהו באינטרנט ולא משנה תחת איזה אתר/פורום/אפליקציה או כל מימד אחר הוא כבר לא שלכם. תמיד תימצא הדרך להגיע אל מה שכתבתם, אם לא במישרין אז בעקיפין. אז נכון אפשר לשים עוד חסימות ומנעולים וירטואלים אבל בשורה התחתונה אם מישהו באמת ירצה, כל החסימות האלו לא ימנעו ממנו לראות את מה שפירסמתם. כל החסימה הזאת לכאורה היא אשליה בלבד...

הן לא רוצות להקשיב. לא משנה באיזו דרך תתנסחי. בנימוס או בזילזול.
והן אלופות בלהצמיד טייטלים ולקרוא את התגובות אך ורק בצמוד לנרטיב שלהן.
הפיצ'ר הזה הוא חובה וזהו.

פרסמתן. זה כבר לא שלכן.
Marcus Wright​(אחר)
סנטוריון כתב/ה:
פעם נכנסתי לסטימצקי ורציתי לקנות ספר של דוד גרוסמן. המוכרת סירבה למכור לי, אמרה לי שפעם באתי לדוד לא טוב בעין, אז אני ברשימה השחורה שלו.

שאפו ענק על התגובה. אני לא בטוח שיש מי שמבינה את התגובה הזאת.
vanvan duchess​(שולטת)
vanvan duchess​(שולטת) • 3 ביוני 2023
Marcus Wright כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:

שאפו ענק על התגובה. אני לא בטוח שיש מי שמבינה את התגובה הזאת.

כנראה שלא כי כולנו סתומות מדור של סתומים וסתומות.