סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שמירה עצמית

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 9 חודשים • 15 ביולי 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 15 ביולי 2023
-Assfetish- כתב/ה:
bondman כתב/ה:
-Assfetish- כתב/ה:
לסיכום- זו מילה שלי נגד שלה. אין לי באמת מה לעשות במקרה ונפלתי על חוסר שפיות. די מפחיד.😔

גם עם וניליות זה יכול לקרות.
קר שם בחוץ,
אפשר להרצח
אפשר להידרס
ואפשר ליפול על פסיכית.
בקיצור כמו שסווריןן אמר:
אתה תתנהג בסדר,
לכל השאר
בטח בה׳ אם אתה מאמין, או בסטטיסטיקה אם אתה כמוני.
icon_smile.gif

אני מדבר על מקרה ספציפי שבמידה וכבר נפלתי על חוסר שפיות. גם אם אתנהג בסדר יש מצב שאמצא את עצמי בחקירה או אפילו בתא מעצר עד שיתבררו הדברים. הסיכון לא יותר גדול בקשר בדסמי מאשר מונילי?

אלך על הסטטיסטיקהicon_wink.gif

אין לי נתונים. בספק אם למישהו יש, אבל מהערכה ותחושת בטן הסיכון בעולם הונילי גדול יותר.
הנשים שבעולם ה-bdsm הרבה יותר מפותחות ומודעות לעצמן. ( כמו שהגברים )
כמובן שהכל קודם כל בתנאי ואתה מתנהג בסדר וקשוב.
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 15 ביולי 2023
אני בנאדם. אני מקשיבה, מתחשבת ובכללי.. די חמודה ואשת שלום. נושא התלונות שווא תמיד הפחיד אותי.
אז אני מבינה את הפחד. הגיוני. במיוחד בתקופה שלנו היום שעל כמעט כל התנהגות אוהבים לצעוק: התעללות.

אהבתי את העצה שניתנה כאן לגבי בירור מקדים, הקשבה אקטיבית למי שמולך לפני שהרגש משתלט לו יכול לעזור לך להבין מי מולך.
ותקשורת.
לתקשר על הטוב ועל הפחות טוב.

ושיהיה בהצלחה בקשר החדש (:
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 15 ביולי 2023
-Assfetish- כתב/ה:
לסיכום- זו מילה שלי נגד שלה. אין לי באמת מה לעשות במקרה ונפלתי על חוסר שפיות. די מפחיד.😔

לשמחתי לא נאלצתי להתמןדד עם זה ולא צופה שאאלץ בגלל היותי אישה סדיסטית. אבל הייתי ממליצה לך אם אתה חושש לעשות פה ושם צילומי מסך של שיחות שלכם אחרי. היא שולחת תמונה עם סימנים שהשארת עליה ומציינת איזה כיף היה לה תצלם מסך, שיחה כללית שהיא מתארת שהיא הרגישה נהדר בסשן שבוא עשיתם ככה וככה תעשה לך צילום מסך. חושבת שזה רלוונטי בעיקר לאפליקציות שלא שומרות היסטורייץ שיחות לפרטים כמו הטלגרם. בווצאפ או פה באתר ישארו לך תיעודים של הסכמה.
-Assfetish-
-Assfetish- • 15 ביולי 2023
כחש כתב/ה:
אני בנאדם. אני מקשיבה, מתחשבת ובכללי.. די חמודה ואשת שלום. נושא התלונות שווא תמיד הפחיד אותי.
אז אני מבינה את הפחד. הגיוני. במיוחד בתקופה שלנו היום שעל כמעט כל התנהגות אוהבים לצעוק: התעללות.

אהבתי את העצה שניתנה כאן לגבי בירור מקדים, הקשבה אקטיבית למי שמולך לפני שהרגש משתלט לו יכול לעזור לך להבין מי מולך.
ותקשורת.

לא פעם ראשונה שאני רואה אותך מביעה הזדהות עם החששות של הצד השני וזה משהו כל כך לא מובן מאליו היום. מראה על יושר פנימי נדיר. מיוחדת. תודה. 🙏
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 ביולי 2023
בשביל לבחון אם מישהו הוא פוטנציאל לצרות אני תמיד הסבתי תשומת לב יתרה איך הוא מתייחס לאנשים שהוא לא מנסה להרשים, כלומר כלפי כולם מלבדי.
ברור שמולי הוא יגיד את כל הדברים "הנכונים" כדי לרכוש אמון, אבל האמת מבצבצת החוצה דרך האופן שהוא מדבר על המשפחה שלו, על האקסיות שלו, באיך הוא עונה לטלפון מחבר או קולגה שמתקשר פתאום, באיך הוא מדבר לנותני שירות.
אנשים שמדברים בבוז, התנשאות, מתגאים איך רימו או תמיד מאשימים את כל העולם ולא מראים טיפת התבוננות פנימה ויכולת לקחת אחריות על החלק שלהם בסיטואציה-
סביר שיעשו את זה גם לך ברגע שלא יעניין אותם יותר להרשים אותך.

וחוץ מזה, תמיד להקשיב לתחושות בטן. אם משהו מרגיש לך מפוקפק, סימן שאתה מרגיש טוב מאוד למה זה רעיון גרוע, רק עוד אין לך מילים מדויקות להסביר איך הגעת למחשבה הזו.
זה בסדר להגיד "לא", עדיף לא לקחת הימורים במשהו שאתה מרגיש שיכול לסכן אותך.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 15 ביולי 2023
קודם כל, סינון ושוב סינון. לא כל אחת מתאימה לי. לא עם כל אחת אני רוצה להיות. להפגש קודם בסביבה ונילית.
ובשיחות לקראת סשן, להיות מאוד ברור בהודעות טקסט באשר למה עומד לקרות. אם אתה כותב "אני אביא את המגלב החדש שלי", יהיה לה קצת קשה לטעון שלא ידעה שיהיה מגלב שמעורב בתהליך.
אני גם לא פונה לאף אחת מיוזמתי. לא בכלוב לפחות. פונות אלי מספיק. ושוב, אם ההכרות התחילה באתר מוכוון-מטרה כמו הכלוב - ועוד מיוזמתה - אני לא באמת חושש שמישהי תעליל עלי בתרחיש כזה.
-Assfetish-
לפני 9 חודשים • 16 ביולי 2023
-Assfetish- • 16 ביולי 2023
סווריןן כתב/ה:
אכן יש סיכוי שתיפול על אישה נקמנית, ותהיה קורבן של האשמת שווא. יש גם סיכוי שתידרס בדרך לדייט. הסיכוי שתידרס בדרך לדייט גבוה מהסיכוי שמישהי תאשים אותך סתם.
תתנהג בסדר, והכל יהיה בסדר.

כל העניין בהאשמות שווא זה שהן מופנות כלפי אדם שהיה בסדר. השאלה איך אתה מגן על עצמך אחרי שלא עשית כלום? כשהיית בסדר והכל נהיה לא בסדר.
tranquility40
tranquility40 • 16 ביולי 2023
תבנה קשר בריא.
תיצור קודם זוגיות ואז את שכבת הבדסמ.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 16 ביולי 2023
לשאוף חזק לסלקטיביות
לבחור בקפידה
אמרתי "לא מתאים" לא מעט
לסוסות קרב מהירות וידועות מאד בציבור
כחש​(נשלטת)

:)

כחש​(נשלטת) • 16 ביולי 2023
-Assfetish- כתב/ה:
כחש כתב/ה:

ותקשורת.

לא פעם ראשונה שאני רואה אותך מביעה הזדהות עם החששות של הצד השני וזה משהו כל כך לא מובן מאליו היום. מראה על יושר פנימי נדיר. מיוחדת. תודה. 🙏

זה נראה שנהיה יותר ויותר קשה לאנשים להכיל מורכבות, הכל מתחלק לשחור או לבן ולא רק בנושאים של בינו לבינה.
אם תדע כמה כעס ואף שנאה אני מקבלת על הבעת ה"הזדהות" הזאת (למרות שאני לא רואה את זה כהזדהות אלא כראייה מציאותית על החברה שלנו) לא תוכל שלא לגלגל עיניים ולומר: מה לעזאזל נהיה כאן?