צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הרגשתם כשהבנתם שאתם שולטים/ות?

אליפסה​(שולטת)
לפני 9 חודשים • 28 ביולי 2023
אליפסה​(שולטת) • 28 ביולי 2023
נפתחתי לעולם הזה בזכות בן זוגי. המחשבות הראשונות הופיעו בסמיכות לחוויות הראשונות. היתה שם הרבה מבוכה לצד ריגוש ותשוקה, תחושה שזו התנסות חד פעמית, כמו סטוץ מרגש ואסור, לא משהו שחיים אותו, לא משהו שמתחתנים איתו.

לקח לי זמן להבין כמה אני נדלקת מזה ורוצה את זה בחיים שלי. לקח לי זמן להרגיש שזה מותר ובסדר, להעיז וממש לשלוט. לקח לי זמן למצוא את האיזון שבין פנטזיות, לבין המציאות. וגם בין "הגדרות" לבין הנוסחה שהיתה נכונה לי, לו ולזוגיות שלנו.
tal tickle
לפני 9 חודשים • 29 ביולי 2023
tal tickle • 29 ביולי 2023
לא חושב שההבנה נחתה עלי בבת אחת שאני מאד אוהב לשלוט באמצעות דגדוגים. הרגשתי את הכוח של זה ושזה עושה לי משהו שלא הבנתי מה הוא בדיוק, הייתי אולי בן 10-11.
ואז חשבתי - לא יכול להיות שעוד מישהו אוהב את זה, ובטח ובטח לא קיימת אשה שתאהב להישלט בדגדוגים. אני לבד בעולם. זה היה לפני עידן האינטרנט.
היה לי הרבה מזל להבין זמן לא רב אחרי זה שאני לא לבד בעולם. בהתחלה דרך סרטים שהגיעו לידי בקלטות וידאו של אז - והבנתי שאם יש מי שמפיק אותם, יש גם מי שצורך אותם - ועד שהגעתי לסשן הראשון שלי לגמרי במקרה בגיל 18. אני מספר על הכל בבלוג שלי ולא אלאה כאן, אבל בשנים הראשונות כמתבגר בעידן שלפני האינטרנט חשבתי שאני באמת לבד בעולם.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
אני הרגשתי בסוף העולם חבל על הזמן כאילו אריאלה התקשרה אליי ואמרה שלא זכיתי 😂😂😂😂 כי לא מנויה בפייס 😜
טוב ועכשיו ברצינות אני נשלטת אבל כל הזמן מכתירים אותי כמלכה מה יהיה ?
ומסבירה להם שאין מצב כדי להיות שולטת אני צריכה קודם כל להיות אחראית על עצמי מה שאני לא.
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 29 ביולי 2023
פרקטיקת ה- BDSM הוצגה לי כמשחק. רק משחק. לא משהו מיני ולא מערכת יחסים בין בני/ות זוג.
מתוך רצון ללמוד את המשחק בחרתי את הצד הנשלט.
הנחתי שכדי ללמוד את המשחק צריך להיות נשלט, כי שולטת כנראה מכירה את המשחק יותר טוב, היא תלמד אותי, או אז גם אני אוכל להיות שולט.
רגשות לא היו מעורבים בבחירה.
לימים הבנתי שאני לא שולט ולא נשלט. לפחות לא לפי ההגדרה שעל פי תפיסתי היא ההגדרה הרווחת.
לכן זה גם לא משהו ש"הכה בי כרעם ביום בהיר" וגרם לי להרגיש משהו.
StreetCat
StreetCat • 29 ביולי 2023
בהתחלה היו לי ניסיון מאוד רע עם נשלטים, חשבתי שאולי אין בי חלק שרוצה לשלוט ואני רק נשלטת, שאני סתם משלה ומשקרת לעצמי.

בדיעבד למדתי שכל הראשונים היו נשלטים מלמטה שרק ניצלו אותי לרעה, עד שפגשתי מישהו אחר, אחד שבניתי איתו קשר אחר וטוב.
ושם, שם הבנתי שאני אוהבת את זה, שזה חלק בלתי נפרד ממני.
שאני מתחלפת, ואוהבת את שני הצדדים.
הרגשתי שלמה יותר עם עצמי.
וזה לגמרי בזכותו.
Tallario
לפני 9 חודשים • 30 ביולי 2023
Tallario • 30 ביולי 2023
אף פעם לא היה ׳רגע׳ של הבנה מובחנת. מגיל צעיר זאת היתה דינמיקה שמתפתחת באופן טבעי מול כל פרטנרית בצורה שונה ובאיזשהו שלב בבגרות הצעירה פשוט קיבלתי את זה שזה הספקטרום שאני אוהב להיות עליו וכנראה מושך אליי פרטנריות שאוהבות להיות בצד המשלים . זאת תחושה שונה לגמרי בכל חיבור ואני מרגיש כאילו בכל קשר אני חווה את הגילוי בצורה אחרת .
Bent
לפני 8 חודשים • 30 ביולי 2023
Bent • 30 ביולי 2023
כשאבין, אענה
פטריארך​(שולט)
לפני 8 חודשים • 30 ביולי 2023
פטריארך​(שולט) • 30 ביולי 2023
ההבנה אצלי לא קרתה מיד. אני לא זוכר תקופה שבה לא הייתי שולט, וככל שהתבגרתי והבנתי את הקשר של זה למיניות ואת העובדה שזה לא בדיוק שכיח, זה גרם לי לבושה, תיעוב עצמי והרבה חרדה בקשר לעתיד. לא הבנתי מה "דפוק" אצלי שזה מה שאני מחפש, ופחדתי שיום אחד לא אוכל לשלוט בעצמי ואהפוך לאיזה בני סלע.

כן, היום אני יודע שזה שטויות אבל כשאתה מתבגר שלא יכול לדבר עם אף אחד על הדברים האלו ולא מבין בזה כלום, אלה הכיוונים שהמוח שלך הולך לעברם.

בסביבות גיל 16 קיבלתי חיבור לאינטרנט ומצאתי לראשונה בחיי קהילת BDSM אונליין. למדתי שאני לא לבד, יש עוד הרבה אנשים כמוני ושאנחנו נורמליים לגמרי (פחות או יותר). אחרי שלמדתי את מה שהייתי צריך, הרגשתי טוב עם עצמי כי השלמתי עם חלק חשוב מהאישיות שלי שקודם לכן לא ידעתי איך להתמודד איתו.

אני מרגיש ככה עד היום.
BB N​(אחר)
לפני 8 חודשים • 5 באוג׳ 2023
BB N​(אחר) • 5 באוג׳ 2023
תודה על התשובות! (: