סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היצע וביקוש

מטפורה
לפני 9 חודשים • 31 ביולי 2023
מטפורה • 31 ביולי 2023
אם להתעלם מהנימה וממטפורת השוק הרדוקטיבית, אני לגמרי בעד ההתאגדות הזו. איפה חותמות?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 9 חודשים • 1 באוג׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 1 באוג׳ 2023
אם אתה מניח שאם עכשיו כל הגברים מהסוג המציק בכלוב יתאחדו ויחליטו להפסיק להציף נשים בהודעות, אז זה יגרום להן להרגיש שחוו אובדן רציני, יעורר בהן געגועים ורצון לרדוף בנואשות אחרי גברים, אתה טועה.
אף אחת לא מוחמאת מההצפות האלו שלא מתייחסות אליה כמו לבת אדם בכלל, והן לא יהיו חסרות לה בכלל.

גברים אולי משליכים מהחוויה שלהם, ואולי להם לא אכפת שיתחילו איתם שיחה על מין בצורה בוטה ותכליתית, ואולי אותם היה מחרמן לקבל הודעות כאלו בגרסתן הנשית שמסתכמות ב "המלכה תשפילי אותי ותעשי בדיוק מה שאני אומר לך שמדליק אותי" או "כלבה על ארבע אני האדון שלך עכשיו", בהתאם לפנטזיה האישית של הכותב.

אבל נשים ממש לא, לפחות לא בדרך כלל. זה מעיק ומציק, ולהפסיק לשלוח את ההצפות האלו יגרום להן לנשום לרווחה, אבל ממש לא יגרום להן להתגעגע ולא יעורר בהן "ביקוש" ליחס הלא רצוי הזה.
    התגובה האהובה בשרשור
אליפסה​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 3 באוג׳ 2023
אליפסה​(שולטת) • 3 באוג׳ 2023
המחשבה שהנשים כאן שאננות מרוב יחס ותשומת לב היא כל כך לא נכונה.

נשים מקבלות הרבה פניות. הן לא מקבלות הרבה פניות מכבדות ורלוונטיות. מרבית הפניות הן חרמניות, מחפיצות ומניפולטיביות. אני בספק רב אם יש אפילו נשים בודדות שחוות זאת כתשומת לב, או מרגישות שהן מחוזרות ומוקפות כאן בגברים אטרקטיבים שרואים אותן.

פניות מכבדות עם תוכן אמיתי לרוב יענו.

הרעיון שאם נשים יהיו "מורעבות ליחס" אז יהיה "קל איתן' הוא לא נכון. גם אם תהיה הגבר היחיד בכלוב, נשים לא בהכרח יהיו מעוניינות בך. אבל לא רק שהרעיון הזה לא נכון. הוא משקף גישה מחפיצה ומניפולטיבית. המחשבה מאחורי השרשור הזה היא לא איך ליצור קשר משמעותי ורלוונטי. המחשבה היא איך לתמרן נשים, באשר הן, כדי שהן תהינה קלות יותר להשגה.
פותחת מוסך
פותחת מוסך • 3 באוג׳ 2023
פרופיל של בת???
אני אישה. מבין למה לא עונה?
lobar​(אחר)

זה בעברית?

lobar​(אחר) • 3 באוג׳ 2023
פותחת מוסך כתב/ה:
פרופיל של בת???
אני אישה. מבין למה לא עונה?
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אתה מדבר כאילו זה לא המצב בכל פלטפורמת היכרות כזו או אחרת.
יותר מזה, גם אם יש לך פרופיל של זכר פה, אבל כינוי שנשמע נשי או תמונה נשית אז תקבל מליון הודעות. היחס הזה לא מחמיא. כי אין פה התייחסות לאדם אלא רק לכך שיש לך איברי מין נשיים.
LordofAct
לפני 8 חודשים • 5 באוג׳ 2023
LordofAct • 5 באוג׳ 2023
למה להתחנן באמת icon_smile.gif
JustNobody
לפני 8 חודשים • 6 באוג׳ 2023
JustNobody • 6 באוג׳ 2023
הרדיפה הזו, זו שאתה מנסה להציג בכזה אור חיובי עבורנו ושלילי עבורכם, היא לא בהכרח מחמיאה.
ביקשתי שימנעו מלפנות אליי אנשים שיכולים להיות אבא שלי.
אתה חושב שזה עצר אותם?
אז עניתי בנימוס, לא מעוניינת ובהצלחה.
הפנייה השנייה הגיעה לאחר כמה חודשים.
מה אתם חושבים, ששכחתי שאני לא מעוניינת בסוג קשר כזה?
אז אמרתי שוב, לא מעוניינת.
בפנייה השלישית כבר הפסקתי להיות מנומסת.
בפנייה הרביעית, כבר הפסקתי לענות.
ואז אתם יושבים וממציאים לכם שאני עם האף בעננים וסתם כלבה.
יחס גורר יחס.