צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

שוסי
לפני 8 חודשים • 29 ביולי 2023
שוסי • 29 ביולי 2023
פרלין כתב/ה:
שוסי כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זה קצת כמו ההנחה שהנרתיק הנשי, בהיותו חור, בנוי אותו דבר אצל כל הנשים. אבל אנחנו הרי יודעות שזה ממש לא נכון. שבאמת כל אחת בנויה אחרת, אפילו שהאנטומיה דומה.

אותו דבר חור תחת. אף אחד לדעתי לא בדק מה גורם לחלק מהגברים ליהנות מחדירה ומה גורם לחלקם לא. ההנחה שזה פסיכולוגי וזהו, מקבילה להנחה של פרויד שנשים שלא גומרות מהואגינה, הן ילדותיות ותקועות באחד השלבים.

ההנחה שלי היא בדיוק הפוכה.
אני מניחה שההנאה שם היא קודם כל פיזית בגלל ריבוי העצבים באזור.למעשה,יש שם יותר עצבים זכריים מאשר בדגדגן.
הנחה פיזית היא דבר שהרבה יותר קל להוכחה מאשר הנחה פסיכולוגית.
אני לא טענתי שכל הגברים נהנים,אני טענתי ( מה שהוכח זה מכבר) שבגלל העצבים באזור,הרבה גברים נהנים מכך.השאלה שלי היתה,האם גם גברים שהם "שולטים" או וואטאבר המינוח הפוליטקלי קורקט של היום שבומרית,ונילית בהיחבא שכמותי צריכה להשתמש בו,גם נהנים מכך למרות שזה לכאורה סותר.
אני באמת לא מבינה למה זה הקפיץ פה ככ הרבה נשים שהרגישו צורך לגונן על גברים שהם מוחלשים כי הם לא נהנים מאנאלי.

זה בדיוק מה שאני אומרת… זה שיש שם עצבים זה לא מספיק. חי אלוהים שאני לא מבינה בבלוטת הערמונית אבל אולי ההנאה ממנה קשורה בגודל משתנה או בקרבה לפי הטבעת? אולי בפוזיציה שלה? אין לי מושג. כלומר, יכול להיות שההנאה מחדירה (אני עוד יותר בומרית ואין לי מושג מה זה פגינג) לא קשורה להיותם שולטים אלא לאנטומיה שונה?

כמובן שלהרבה גברים זה לא מספיק.אבל מה שאני ניסיתי להבין,איך מי שמגדיר את עצמו כשולט,מתייחס לעניין.
שוסי
שוסי • 29 ביולי 2023
זאב פטיש כתב/ה:
אני מגיע לרצף גמירות אנאליות של 100-200 גמירות בערב...

זה יכול להיות על ידי החדרת ויברטורים, מכונת סקס וסטראפ במשך זמן ארוך...

היו נשים שפסלו אותי בגלל היותי נחדר, היו נשים שפסלו אותי בגלל הטינופת..

שולט אמיתי בסופו של דבר אמור להשיג סיפוק לצורך המיני שלו ואם הוא לא משיג זאת, בגלל ענייני אגו וחוסר ביטחון - הוא אינו שולט אמיתי וערכי ומתפשר על הצורך האישי שלו בשביל הנשלטת שלו..

אני קובע את הפרמטרים לפי הצורך האמיתי שלי, ברור לי מתוך בגרות וניסיון של שנים שאין שולט אולטימטיבי שמתאים לכל אישה..

יש נשלטות בעלות פטיש ואו צורך מיני תואם יותר ואת אלו אני מחפש, תוך כדי שפורש את הצרכים שלי מראש ובמיוחד בתקופת ההיכרות הראשונה..

זה יכול להיות פטיש לאנאלי ואו טינופת וכו, התאמה צריכה להיבדק בתחילת הקשר ולא להתרפס ואו לבטל ביטוי לצורך מתוך רצון נואש לבת זוג...( תמיד זה נגמר בצד אחד רעב שבסוף או יבגוד ואו יחפש השלמות מיניות בחוץ )

אני לא בטוחה מה זה אומר שולט "אמיתי"
אבל האמת היא ששולטים,נשלטים וכל מי שנמצא באינטראקציה מינית,בסופו של דבר שואף להגיע לסיפוק מיני.בין אם הוא מגיע מלספק את עצמו או אותה,בסופו של דבר,המטרה שלו היא הוא.
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 29 ביולי 2023
[quote="שוסי"]
זאב פטיש כתב/ה:
אני מגיע לרצף גמירות אנאליות של 100-200 גמירות בערב...

זה יכול להיות על ידי החדרת ויברטורים, מכונת סקס וסטראפ במשך זמן ארוך...

היו נשים שפסלו אותי בגלל היותי נחדר, היו נשים שפסלו אותי בגלל הטינופת..

שולט אמיתי בסופו של דבר אמור להשיג סיפוק לצורך המיני שלו ואם הוא לא משיג זאת, בגלל ענייני אגו וחוסר ביטחון - הוא אינו שולט אמיתי וערכי ומתפשר על הצורך האישי שלו בשביל הנשלטת שלו..

אני קובע את הפרמטרים לפי הצורך האמיתי שלי, ברור לי מתוך בגרות וניסיון של שנים שאין שולט אולטימטיבי שמתאים לכל אישה..

יש נשלטות בעלות פטיש ואו צורך מיני תואם יותר ואת אלו אני מחפש, תוך כדי שפורש את הצרכים שלי מראש ובמיוחד בתקופת ההיכרות הראשונה..

זה יכול להיות פטיש לאנאלי ואו טינופת וכו, התאמה צריכה להיבדק בתחילת הקשר ולא להתרפס ואו לבטל ביטוי לצורך מתוך רצון נואש לבת זוג...( תמיד זה נגמר בצד אחד רעב שבסוף או יבגוד ואו יחפש השלמות מיניות בחוץ )

תתפלאי שדווקא נשלטות פסלו אותי בשל היותי נחדר, מסתבר שהרבה נשים בארץ רואות בשולט גבר מסורתי...

באנגליה לאף אחד לא הפריע הנושא ואני מדבר לפני כמעט עשרים שנה, מאז שהגעתי לארץ המון ביקורת מצד נשים....

אני מניח שזה גורם לשולטים חסרי ביטחון להתאים עצמם לבקשת הנשלטות וכנראה שבסופו של דבר הם לא פתוחים מינית כפי שחושבים,
אבל מצפים מהנשלטת שתהייה נחדרת אנאלית וגם תביא חברות למסיבה...
Bent

Re: אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

Bent • 29 ביולי 2023
שוסי כתב/ה:
ידוע כי הנאות הפרוסטטה לא שייכות להעדפות מיניות.כלומר לכל הגברים יש עצבים באזור.
אם כן,האם יש גברים המגדירים את עצמם כשולטים כאן,שאוהבים pegging?( לא רק אצבע ולשון- ממש ויברטור או דילדו)

כן, אני
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 8 חודשים • 3 באוג׳ 2023
Sunna סאנה​(שולטת) • 3 באוג׳ 2023
אני חושבת שזאת הונסטלי שאלה מאוד מעניינת עבור א-נשים עם כוס גם
אני יודעת שאני כשולטת התקשיתי מאוד עם המחשבה של חדירה, ועדיין לפעמים מתקשה, כי זה משהו שכל כך מחובר לשליטה, וקשה להפריד אותו. אבל בתכלס הסיבה שזה מקושר לשליטה זה פשוט כי גברים שלטו בנשים מבחינה חברתית כל כך הרבה שנים, שהאקט שהם עשו-עושים נקשר עם שליטה גם כן, ולכן עד היום גברים מרגישים שחדירה אליהם זה וויתור על שליטה, כי זה מקושר עם נשיות, ועם חולשה לצערי הרב.
Professor X
לפני 8 חודשים • 4 באוג׳ 2023
Professor X • 4 באוג׳ 2023
לגמרי חדירה מתקשרת לשליטה ונשיות
האנשה עצמית
לפני 8 חודשים • 5 באוג׳ 2023
האנשה עצמית • 5 באוג׳ 2023
לתפיסתי, יש קשר הדוק בין חדירה מכל סוג לשליטה.

יחד עם זאת, הכל מתחיל ונגמר בראש ובמשמעות.
כשמישהי פה כתבה שגבר הוא דילדו עם דופק - מה שיש לי לומר זה שאני מקווה שהדילדו שלה משמעותי כמו האיבר אותו הוא מענג.

מה מטרת השרשור אגב ?
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 5 באוג׳ 2023
זאב פטיש כתב/ה:

תתפלאי שדווקא נשלטות פסלו אותי בשל היותי נחדר, מסתבר שהרבה נשים בארץ רואות בשולט גבר מסורתי...

באנגליה לאף אחד לא הפריע הנושא ואני מדבר לפני כמעט עשרים שנה, מאז שהגעתי לארץ המון ביקורת מצד נשים....

אני מניח שזה גורם לשולטים חסרי ביטחון להתאים עצמם לבקשת הנשלטות וכנראה שבסופו של דבר הם לא פתוחים מינית כפי שחושבים,
אבל מצפים מהנשלטת שתהייה נחדרת אנאלית וגם תביא חברות למסיבה...

אני לא חושבת שנשים רואות בשולט גבר מסורתי. אבל אני חושבת שלנשים, וגם לגברים, יש איזושהי אינטואיציה לגבי מהי שליטה, ושאינה מסתכמת ב"השולט עושה מה שטוב לו". אם השולט רוצה להיקשר ושיצליפו בו, לא הרבה יצליחו להתחבר אליו כאל שולט. למרות שבשום מקום לא נאמר שאסור.

אני גם חושבת שנשלטות ונשלטים רבים רוצים להיכבש ולהרגיש שמשתמשים בהם. חדירה אינה רק גירוי עצבי טהור. היא גם דרך לבטא כיבוש ובעילה. זה לא חייב להיות כך. אבל העובדה שהרבה מחברים חדירה אנאלית עם שליטה אינה סתם שמרנות לדעתי.

בחול יש הרבה פטיש, הרבה קינק, הרבה קווירים והרבה מיניות שאין לה שם. כשיש יחסי שליטה, ויחסים היררכים, אני לא חושבת שזה שונה ממה שקורה בארץ.
קיפודית
קיפודית • 5 באוג׳ 2023
גבר נחדר לא יכול להיות שולט.
זה לא מבטל את התכונות שלו. הוא יכול להיות חזק וכל מה ששולט נתפס ככזה אבל הוא לא יכול להיות שולט.
מילים מילים​(שולט)
מילים מילים​(שולט) • 5 באוג׳ 2023
לא עשיתי פגינג במלוא מובן המילה. כן היו שם דילדואים ואצבעות לרוב. מבחינתי, זה אקט ששם אותי במקום פתוח ופגיע מאוד, ולכן מנוגד לחלק ממאפייני השליטה, אבל לא אחרים. צדקו מי שאמרו פה שלקבל בתחת ממישהי יכול להיות אקט של שירות מצידה ולכן עדיין להיות חלק מיחסי שליטה. נראה לי שבשליטה שיש בה יותר הקפדה על תפקידים היררכיים זה יהיה פחות מתאים, אבל זה לא גוון השליטה שלי גם ככה. בכל מקרה לי זה מתאים מאוד.