לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פה 3 שנים ולא הצלחתי להכיר.

TinyBoy
לפני 7 חודשים • 5 בספט׳ 2023
TinyBoy • 5 בספט׳ 2023
אני פה כבר 10 שנים ולא הכרתי, כלומר הכרתי מלא חברים על גבי המסך ומחוצה לו,
אבל עוד לא היתה לי היכרות שהובילה למערכת יחסים שהיא רק שלי ושלה,
זו לא סיבה להתייאש או לפרוש ולשוב במועד אחר, נכון, לפעמים זה הטיימינג,
האם אתה נחשף? מנסה לבלוט? נוכח? במקום לחפש תאפשר להן למצוא אותך,
תאפשר להן להיחשף אליך ולהתרשם, זה חשוב גם כדי להבין שזה לא מה שהן מחפשות,
אבל זה יעזור לקצר את הדרך לאלה שכן מחפשות את אשר יש לך להציע,
אני עם כמה שאני ביישן ומופנם נוכח לא מעט וחושף את עצמי, מייצר לא מעט קשרים,
נכון, עוד לא הגיעה האחת, אבל אני זה שמתפתח ומדייק את עצמי על הדרך,
אני חש בהתקדמות ואני צופה שזה רק עניין של זמן עד שגם היא תופיע ותגלה אותי.
זאב אלפא​(שולטת){Anonymousz}
בחור-נחמד כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
.
גברים צעירים נוטים להיות לא בוגרים, אין להם מה להציע מלבד הגיל הצעיר שלהם, ואתהפנטזיות המיניות שלהם, שהם גם מתחילים את הפנייה מהם, במקום מלהפגין את האיכויות שעוד שלא התפתחו בהם כגברים, כדי להפוך את הגיל באמת לעניין שולי..

אני די בטוח שיש לי הרבה יותר מה להציע מאשר מבוגרים שכבר קשה להם להתכופף ולהרים את הסבון שנפל להם באמבטיה
אני אישית בוגר, אני מנהל חנות ובעל דירה כבר בגיל 21 מה שבחורה צריכה זה גבר עם ראש בריא שיודע לפרש דברים וסיטואציות לבד חבל מאוד שאתן שוללות על פי הגיל צריך ללכת להפגין בתל אביב על ההפליה הזאת דחוף

וזה בדיוק למה אתה לא מוצא מישהי icon_smile.gif
סנטוריון
סנטוריון • 5 בספט׳ 2023
Into כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Into כתב/ה:
אולי הבעיה היא בך

ברור שהבעיה בו. הוא ילד בן 20. אילו עצות לשיפור את יכולה להציע לו?

שיחכה רגע שיצנחו לו האשכים

הבעיה היא שאם מחכים יותר מדי הם מתחילים לצנוח נמוך מדי.
MyLexicon
MyLexicon • 5 בספט׳ 2023
טוב, עוד קצת.

תשמע, אני אצא מנקודת הנחה שאתה באמת a class, שייך לקבוצה איכותית.

אז אתה מנסה להיכנס לקבוצה מאוד מצומצמת. כמה מצומצמת?
בוא אגלה לך סוד - יש פה די סבב של זיונים. אפשר למלא פה אקסל ותורנויות של הביצה המקומית ובסוף כולנו הזדיינו עם כולנו בלי קשר לשולטים/נשלטים.

אבל אנחנו מזדיינים בתוך התת-הקבוצה שלנו. הורים ילכו עם הורים, מבוגרים עם מבוגרות, מרכז הארץ עם מרכז הארץ וכו

אז אתה a class, אלפא נשלט אמיתי שבוא בן 20 וקצת.
אבל אין לך בקבוצה שלך עוד אנשים. פשוט אין.

ככל שתהיה שייך ליותר תת-קבוצות, ככה תכיר יותר.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 5 בספט׳ 2023
אתגר: כתוב פוסט, 600 מילים לפחות, על הספר האחרון שאהבת.
כתוב פוסט על אלבום שאהבת. על משהו חדש שנתקלת בו. או על מוזיקה שמלווה אותך כבר עשרים שנה.
מסעדה שאהבת? מאכל אהוב? שאתה מכין, או משהו שגורם לך להתגעגע לאבא שלך?

אני מאמין לך שאתה איכותי. כלומר, שיש בך איכויות. אבל חוץ מזה שאתה בן 20 עם זין גדול, אתה לא מחצין את האיכויות הללו. וזה מגניב להיות בן עשרים עם זין גדול. הלוואי עלי להיות כזה. אבל זה לא הכל. זה לא יכול להיות הכל. מי שמחפשת בני עשרים שטובים במיטה, יש לה עוד 10,000 כמוך לבחור מהם. למה שהיא תגיע דווקא אליך?
StreetCat
StreetCat • 5 בספט׳ 2023
קטלב כתב/ה:
כתוב פוסט על אלבום שאהבת. על משהו חדש שנתקלת בו. או על מוזיקה שמלווה אותך כבר עשרים שנה.

אני מאמין לך שאתה איכותי. כלומר, שיש בך איכויות. אבל חוץ מזה שאתה בן 20 עם זין גדול, אתה לא מחצין את האיכויות הללו. וזה מגניב להיות בן עשרים עם זין גדול. הלוואי עלי להיות כזה. אבל זה לא הכל. זה לא יכול להיות הכל. מי שמחפשת בני עשרים שטובים במיטה, יש לה עוד 10,000 כמוך לבחור מהם. למה שהיא תגיע דווקא אליך?
.

אם הוא מצליח לכתוב בלוג של 900 מילה על זה שיש לו זין גדול, בצורה מעניינת וקולחת, עם עומק ולא רדודה - אני מוכנה לתת לו צ'אנס.
אגב, הוא לא כתב בשום מקום שיש לו אחד כזה 🤷🏻‍♀️
נשלט-איכותי​(נשלט)
נשלט-איכותי​(נשלט) • 5 בספט׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

.

אם הוא מצליח לכתוב בלוג של 900 מילה על זה שיש לו זין גדול, בצורה מעניינת וקולחת, עם עומק ולא רדודה - אני מוכנה לתת לו צ'אנס.

שמעתי שתמונה אחת שווה אלף מילים
סתם סתם🤣
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 5 בספט׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

.

הי הי הי! אני מסוגל לכתוב על זה 900 מילים, ואפילו אין לי עד כדי כך גדול!
הפילוסוף עם הנבוט​(מתחלף)
קודם כל אני רוצה לומר תודה לכל המגיבים פה שמגלים הרבה אמפתיה ועוזרים מאוד לא רק לפותח המקורי של השרשור אלא גם לאחרים!

ברשותכם, שאלה על המאנצ'ים שכולכם המלצתם עליהם:
איך מוצאים אותם? טרחתי לחפש פה בכלוב ואכן בקטגוריית הבילויים של הפורום מתפרסמים (בתדירות מאוד נמוכה) מאנצ'ים - אבל רק בפריפריה.
אני מסיק מזה שבפריפריה יש מחסור בחברי קהילה ובמרכז יש עודף אז לא טורחים להפיץ את ההזמנות לכל כך הרבה אנשים.

אם הסקתי נכון אז בעצם ההמלצות שלכם ללכת למאנצ'ים הן בעצם המלצות להמשיך להיות פעיל פה עד שאזכה בהזמנה למאנצ' ממישהו?

אם הסקתי לא נכון אשמח לשמוע איך למצוא מאנצ'ים במרכז הארץ שפתוחים לקהל הרחב.

תודה!
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 5 בספט׳ 2023
הפילוסוף עם הנבוט כתב/ה:
קודם כל אני רוצה לומר תודה לכל המגיבים פה שמגלים הרבה אמפתיה ועוזרים מאוד לא רק לפותח המקורי של השרשור אלא גם לאחרים!

ברשותכם, שאלה על המאנצ'ים שכולכם המלצתם עליהם:
איך מוצאים אותם? טרחתי לחפש פה בכלוב ואכן בקטגוריית הבילויים של הפורום מתפרסמים (בתדירות מאוד נמוכה) מאנצ'ים - אבל רק בפריפריה.
אני מסיק מזה שבפריפריה יש מחסור בחברי קהילה ובמרכז יש עודף אז לא טורחים להפיץ את ההזמנות לכל כך הרבה אנשים.

אם הסקתי נכון אז בעצם ההמלצות שלכם ללכת למאנצ'ים הן בעצם המלצות להמשיך להיות פעיל פה עד שאזכה בהזמנה למאנצ' ממישהו?

אם הסקתי לא נכון אשמח לשמוע איך למצוא מאנצ'ים במרכז הארץ שפתוחים לקהל הרחב.

תודה!

יש את המאנץ' של אורדורה שתמיד מפרסמים כאן באתר, זה בד"כ במרכז ואני חושב שזה המאנץ' הכי גדול ומוכר בקהילה.