שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מוצאים אהבה בתור אחד שאוהב ניוש?

Drwantlove​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 2 בינו׳ 2024

איך מוצאים אהבה בתור אחד שאוהב ניוש?

Drwantlove​(נשלט) • 2 בינו׳ 2024
שלום לכול כאן,

אספר בקצרה על עצמי.

בחיי היום יום אני עצמאי, מתחבר לצד הגברי שלי.
במיטה, אני אוהב להיות נשלט, אוהב ניוש.

אני מחשיב את עצמי כבן אדם חכם, איש שיחה, חבר טוב.
העולם שלי לא סובב סביב זה ביום יום, רק שמגיעים למיטה.

עד היום לא מצאתי מישהי שאוהבת את זה, האמת שגם לא הכרתי כ׳׳כ את העולם ה-bdsm.
היה לי ניסיון עם 2 מלכות בתשלום, זה היה אומנם נחמד אבל קשה לי שזה בא מכסף ולא אהבה.
אני כבר בן 31 ומאוד רוצה משפחה.

אני מאוד רוצה קשר אמיתי, להקים משפחה, להיות בקשר זוגי ובריא.

מה אני צריך לעשות כדי למצוא אהבה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בינו׳ 2024
מה לעשות? לא להתחיל מהפטיש שלך אלא מהגבר שאתה.
וגם לא מלחפש מישהי שאוהבת ניוש בהכרח ולקוות לבנות מזה מערכת יחסים. לפעמים מספיק ליצור מערכת יחסים עם מישהי שיש לה ראש פתוח, ולבנות את הניוש בתוך הקשר איתה.

כמו שאמרת, יש לך מלא מה להציע, העולם שלך לא סובב רק סביב ניוש (ולכן כדאי לך לעדכן את הפרופיל למשהו מזמין יותר מאשר להגיד שהתנסית עם שתי מלכות בתשלום בעניין).
אם תחפש רק מישהי שאוהבת ניוש מלכתחילה כקריטריון אתה סוגר לעצמך מלא אופציות, כי לא תאמין כמה יש שלא מגדירות את זה כפטיש שלהן אבל לא יפסלו עם הגבר הנכון שמרגישות מחוברות אליו.

אני יכולה לספר לך שלבעלי למשל יש, בין היתר, פטיש להיאבקות. הכרנו כאן, ובבלוג שלי אין איזכור ולו ברמיזה לפטיש הזה כי הוא בפני עצמו פשוט לא מעניין אותי.
במקום להתעקש רק על אחת שיהיה לה את הפטיש הזה מראש, הוא הרגיש שהתחבר למלא דברים שכתבתי, לא רק מינית. אלא אהב את הראש שלי, את ההשקפות, את תחומי העניין הונילים.
משם נוצרה בנינו כימיה, אכפתיות, רצון שיהיה לשנינו טוב, שגרם לי פשוט לזרום, להתנסות ולראות שגם אם זה לא ספציפית הפטיש שלי פשוט טוב לי שטוב לו, ואפילו שכיף לי כי מדליקה אותי האינטימיות.
אם היה מתחיל את השיחה מהפטיש שלו, הייתי אומרת לו שאני פשוט לא בכיוון וזה לא היה מתפתח בנינו.

תמצא מישהי שיהיה ביניכם חיבור לפני הפטיש, והפטיש יכול להגיע. אפשר לבנות אותו ביחד.
תמצא מישהי שיש ביניכם פטיש, ולא בהכרח תצא מזה מערכת יחסים, או שמלכתחילה מאוד תתקשה למצוא אחת.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 02, 2024 11:13 am, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 2 בינו׳ 2024
קודם כל, צריך להיות חיבור אישי-רגשי ורק אח"כ להתעסק בתשוקות ופנטזיות.
אישתי ידעה כמעט מתחילת הקשר שלנו, על החיבה שלי ללבני נשים וביחד, הבנתי את הצורך שלי להיות נשלט. היתה תקופה ארוכה שהיא שתפה איתי פעולה ותמכה בי במימוש הצורך שלי בלבוש נשי. בשלב מסוים, זה פחות "עשה לה את זה", אז צמצמתי את את העניין והכי חשוב שאנחנו לומדים את השליטה-כניעה ביחד, גם אם לפעמים, היא רוצה משהו אחר.
החיים זה רצף של התפשרויות ולמצוא את המינון הנכון. אף אחד מאיתנו לא אוהב לשלם מיסים ובטוח שכל אחד, היה שמח לעשות משהו אחר במקום ללכת לעבודה. אני מאמין שאם יש קשר עמוק וטוב ויכולת לתקשר אפשר להגיע לעמק השווה ולהעניק לכל צד, את הצרכים שלו ושלה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 2 בינו׳ 2024
לדעתי זה
קשה מאוד עד בלתי אפשרי.

יותר חשוב קודם כל למצוא אהבה וזוגיות בריאה כמו שכתבת,
ואז לנסות לעניין ב״תחביבים״ שלך.
ממד אחד לא על ההתחלה ומצד שני
מוקדם ככל שניתן שזה לא יפול עליה בהפתעה אחרי הרבה זמן.
StreetCat
StreetCat • 2 בינו׳ 2024
אוסיף סייג קטן על מה שכתבו השאר,
קשה מאוד למצוא קשר שכולל בתוכו בדסמ או קינק כשהגבר בצד הנשלט - זו המציאות והיא לא תשתנה בקרוב.

אז כן, כמו שכתבו לפני - עדיף למצוא חיבור חברי, נפשי וזוגי לפני שמכניסים פנימה את הקינק והבדסמ.
אבל כן כדאי לחפש מישהי שיש לה מעט "זיקה" לתחום,
כי קשר מונוגמי עם ונילית לחלוטין או נשלטת , יכול לשים אותך בנקודה מסובכת ומתסכלת לא פחות,
במיוחד אם הקינק והבדסמ שלך הם חלק בלתי נפרד ממך.
feetForLife​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 3 בינו׳ 2024
feetForLife​(נשלט) • 3 בינו׳ 2024
מסכים ומחזק את כל התגובות פה, במיוחד את של streetcat.
נסה למצוא חיבור טוב, אני חושב שתוכל להרגיש בשלב דיי מוקדם בקשר אם היא פתוחה להיותך נשלט ולצרכים שלך וכמו שאמרו, התפשרויות הן בלתי נמנעות..
עם זאת, שווה לוודא שאתה מקבל מענה מספק לצרכים שלך, ותנסה להכניס את זה בעדינות…
כשאתה מכיר מישהי נסה לבדוק אם היא דומיננטית, עם ראש פתוח, מינית.. זה עדיף בעיניי מאשר לבדוק ספציפית על פטיש כזה או אחר
בהצלחה!
אופטימי1​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 3 בינו׳ 2024
אופטימי1​(נשלט) • 3 בינו׳ 2024
כמו שאמרו מעלי - שים את הפטיש במושב האחורי, חפש קשר אישי עם אדם פתוח.
משם את כל השאר ניתן ליצור ביחד.
אליפסה​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 13 בינו׳ 2024
אליפסה​(שולטת) • 13 בינו׳ 2024
אני לא מאמינה שיש נוסחה למציאת קשר. היום, יותר מאשר בעבר, אני מאמינה שזה כרוך בהרבה מזל. ולכן צריך פשוט לנסות הרבה, ולזהות מהר אי התאמה.

בגדול אני מסכימה שכדאי להתחיל מזוגיות, ושאת האינטימיות והמיניות רצוי לבנות בסבלנות וביחד. אבל היום ברור לי שלא את הכל אפשר לבנות ביחד. לא אומרים לסטרייט להתחיל זוגיות עם בן המין שלו, ולהשאיר את המשיכה המינית להמשך.

אז זה תלוי מאוד למה הכוונה בניוש. אם זה קינק מיני, כדאי למצוא מישהי שיש איתה כימיה, ולא לחכות יותר מדי זמן לפני שבודקים איתה את זה.

אם זה צורך עמוק יותר, שגם נוגע בזהות שלך, אז השאלה היא עד כמה אתה גלוי ביחס לזה ושלם עם זה בינך לבין עצמך. ככל שנמצאים עמוק יותר בתוך הארון, כך קשה יותר למצוא פרטנר מתאים. (וברור שלא קל לצאת מהארון בנושא הזה).
Into​(נשלטת)
לפני 3 חודשים • 14 בינו׳ 2024
Into​(נשלטת) • 14 בינו׳ 2024
לא מוצאים, אתה תמות לבד