בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2003
009​(אחר) • 25 ביולי 2003
לדומדומינה חברי הטוב והיקר

ראשית דבר

שום דבר שנאמר על ידי אתמול בלילה לא היה מכוון כלפיך .

כל מה שנאמר היה נגד המכשפה על כל מעלליה בעת האחרונה ועל התנהוגותה המבישה כלפי 009 במשך תקופה די ארוכה.

אתמול היה הפיצוץ.

חבל שאני לא יכול לשתף אותך בכל המתרחש והנעשה מאחורי הקלעים מעל דפי הפורום בגלל שדפי הפורום לא יסבלו את הדברים. שלא לדבר על האנשים שגולשים כאן להנאתם.

בכל מקרה כבר בתחילת השרשור הזה רמזתי על הלקחים שיופקו ועל שינויים במועדון בעונה הבאה

אני רוצה להודות לחבר השופטים שלדעתי עשה מלאכתו נאמנה ביושר ובהגינות.

בברכת שבת שלום

009
עבד הבית ,מפיק המופעים ומנהל פורום אירועי מועדון הדנג'ן
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
שלום לכולם.

אז ככה, אני הייתי לראשונה אתמול במועדון--כן הגיע הזמן לכך. icon_smile.gif
בתור עיניים אובייקטיביות לחלוטין אני רוצה לציין כמה דברים:

א.התרשמתי מאוד ממבנה המועדון-הוא יפה ייחודי גוטי באוירה,דבר המוביל אותי ל-ב.

ב. המוזיקה-עם כל הכבוד לריקודים-ואני אוהבת לרקוד המוזיקה מוציאה את כל החשק.
שנות ה-80 עם כל הכבוד להם, לא הצטיינו במוזיקה הכי סוחפת-לדעתי המוזיקה צריכה להשתנות-אבל, כאן בא האבל הגדול-היות והרבה סשנים מתנהלים בחדרים פרטיים או אפילו בפינות המועדון, צריכה להיות מוזיקת סשן שתתאים לאוירה שהמועדון מבקש ליצור.
על כן לדעתי צריכים לעשות הפרדה בין הריקודים עם הווליום החזק שלהם-לבין מוזיקה רגועה המותאמת לסשנים ואף עוזרת להם להתנהל כהילכתם-גבר המביא אותי לסעיף ג'.

ג. חדרי הסשנים-לא רק שהם נורא מעטים-בימי קיץ אלו הם מאוד חמים-דבר הגורע מהריכוז בסשן. לו לפחות השכילו לשים מאווררים בהם שלא לדבר על מיזוג, ואף להגדיל את מספרם-הדבר היה מוסיף המון.

ד. על הסשנים הפומביים-אין אני יכולה להגיב ממש היות ונחתתי ישר לתחרות הסשנים שהייתה ארוכה לטעמי וטכנית מידי-גם כאן לכך תרם הקהל-שהצטופף על הרחבה ומנע מהם להתנהל כהילכתם .
לדעתי אין לתת לקהל לרדת לרחבה בזמן סשן פומבי-שכן זה גורע גם מאיכות הסשן וגם מרבים אחרים לראות אותו. הקהל חייב להישאר מסביב ועל הגלרייה למעלה בעוד שהרחבה כולה מוקדשת לסשן.
ועוד משהו-אם רוצים קהל כל כך נרחב כמו אתמול, כמו שציינתי למעלה יש להרחיב את המועדון.

הכי חשוב-תימנעו מזריקת האשמות הדדיות על מה שאירע אתמול-זה לא המקום לכך.
תביעו דיעה אובייקטיבית ללא הזכרת שמות.

לסיכום-המועדון עם פוטנציאל אדיר-שכן הוא יחידי מסוגו-וכייף לי לחשוב שיש לי מקום להגיע ולהוציא את הקינקיות שלי חופשיicon_smile.gif.
כל הכבוד על החשיבה היחודית על מקום כזה ואני מקווה שבפעם הבאה שאגיע,אכן יהיו מס' שיפורים.
עמוס-כל הכבוד על ההשקעה והמחשבה.

רחפנית-הדומית המרחפת.
009​(אחר)
009​(אחר) • 25 ביולי 2003
רחפנית יקרה

שמחתי לראותך בין אורחי המועדון

המועדון כבר פועל בהצלחה גדולה כמדומני למעלה מ-8 חודשים

ברור מאליו שישנם לילות כאלה ואחרים ,מוצלחים יותר ומוצלחים פחות.

זה היה אירוע מאד חריג מבחינת כמות האורחים שהיגיעו לטוב ולרע.

009 תמיד שמח לארח במועדון אורחים ובמיוחד אורחות חדשות ואת מוזמנ להצטרף בשמחה גדולה למופעים שמתקימים להם כל שבוע .

בברכת שבת שלום

009
עבד הבית מפיק המופעים ומנהל פורום אירועי הדנג'ן
TopKnot​(שולט)
TopKnot​(שולט) • 25 ביולי 2003
באתי (לראשונה), ראיתי (מעט מאד ועל קצות האצבעות), הלכתי (די מוקדם).
אני חייב להודות שההתרשמות הכללית שלי הייתה מאד חיובית מהמועדון. אני חושב שיש פוטנציאל עצום למקום. היה כיף גם לפגוש כמה דמויות שהיו פעילות גם לפני שנה בסצנה, ולהכיר קצת מהגווארדיה החדשה.
לצערי מה"מסיבה" נהנתי פחות - אני מסכים כמעט עם כל ביקורת קודמת בעיקר של demi.
אני לא מסכים עם הטון האישי (גם של demi) בעיקר בגלל שהנחת היסוד שלי היא שכל דבר שקורא אינטיליגנטי יכול להבין לבד - אין צורך לקרוא לו בשם. היו הרבה בעיות, בני אדם עומדים מאחוריהם ובפורום פומבי עדיף לבקר את הבעיות ולא את האנשים.
מאד שמחתי לקרוא את התגובה של 009 שמיד פונה להסקת מסקנות ושיפורים.
אני אישית אעדיף לחזור למקום שיהיה בו יחס סוטים/שפויים גבוה, ווליום נמוך, אפס ילדים והרבה שמחה.
ניקול​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2003

טוב..שתקתי עד עתה ועכשיו אגיב

ניקול​(לא בעסק) • 26 ביולי 2003
למה אני לא מתפלאה?
למה תמיד כשמנסים לעשות משהו טוב..יש מי שיוציא דברים מהקשרם?
כשהתבקשתי להיות בחבר השופטים די הססתי
כי ידעתי שמה שלא יוחלט תמיד יהיה לאנשים מה להגיד
המתחרים עשו עבודה נפלאה
השופטים , ואני בינהם, התאמצו לשפוט הכי אובייקטיבי שאפשר
זה מה שיצא בדרך הכי דמוקרטית
וצריך להתמודד עם זה.
חבל שהיו רק 4 מתחרים
באמת איפה כל הנרשמים?????????????
וכל מי שמעיר ובא בתלונות - למה לא התחרתם?
נכון היה צפוף
היה חם
דווקא המוסיקה - לטעמי
אבל...האנשים אוי האנשים
לא מקשיבים כשמבקשים מהם לזוז
בסה"כ היה ערב כייפי
מאורגן היטב
וכל מי שחושב שהארגון לא היה טוב
מוזמן לנסותicon_smile.gif
אהה ועוד הבהרה
אני ניקול הסאבית
לא המלכה ניקול
אז ....תעזבו לי את ההודעות הפרטיות
אני לא מצליפה
icon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 26 ביולי 2003
ניקול, היה לי נעים מאוד להכיר אותך icon_chickkiss.gif
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)

יש אנשים שתמיד יסתכלו על חצי הכוס הריקה ולא על החצי המלאה.

אחרי כל יום חמישי במועדון הטענות תמיד חוזרות על עצמן על ידי אותם אנשים (וילון, מוסיקה, חום וצפיפות) מיום פתיחת המועדון ועד היום. זה מן ספורט קהילתי כזה, להתלונן מה לא בסדר במועדון...

אף אחד מהמתלוננים, לא הפסיק לבוא בגלל זה וגם לא במסיבה של יום חמישי, אף אחד מהמתלוננים לא עזב לפני 03:30 אז כנראה שגם לכם היה כייף כמו לי icon_biggrin.gif . תנסו להסתכל על חצי הכוס המלאה, פעם בשביל לערוך מפגשים היינו מחפשים מקום שבועות עורכים רשימות סודיות ובסוף היו באים 40 איש והיום המצב הוא הרבה יותר טוב. בזכות המסיבה הגיעו למועדון הרבה חברי קהילה שעד היום היו וירטואליים מבחינתי זה דבר מאוד מאוד משמח. בינתיים המועדון תורם רבות לקהילת ה - BDSM הישראלית וזה מה שחשוב.

מעניין לכמה מכם יצא לארגן אירועים בחייהם אבל המסיבה הזאת אורגנה היטב, עם 0 תקלות! מא' ועד ת' לרבות הפרטים הקטנים, חבר השופטים, הפרסים והשאר. מאוד קל להעיר הערות אחרי מעשה, אני אשמח לראות אתכם מארגנים מסיבה ל - 300 איש אני אפילו מוכנה לעזור.

לגבי 009
צודק מי שאמר שעבד הבית לא צריך להשתתף בסאנשים ואני מתחרטת שלא עמדתי על כך. אמרתי לעמוס והוא הצליח לשכנע אותי שממילא אין הרבה זוגות אז אפשר לתת ל – 009 להופיע. במחשבה שנייה זו אכן הייתה טעות, נכון שבחו"ל זה עובד ככה אבל לא חשבתי לרגע שהוא יסתובב על הרחבה בכל הסאשנים ויתערב בכל ההופעות ויקפץ שם גם בזמן הריקודים.

לא ידוע לי ולא לעמוס על כל אלו שכביכול "נרשמו" icon_wink.gif אצל 009 והשתתפותם התבטלה עקב "מחלה" icon_wink.gif פתאומית.

היו רק זוג אחד של שפחה ואדון שנרשמו אצל עמוס וביטלו בחמישי בערב וזוג של אדון עבד שנרשמו אצלי ולא באו.

009, התפרץ על השופטים בהיסטריה מטורפת כי הוא חשב שהסאשן של מגי נדין ושלו הולך לקבל ניקוד נמוך!!! הוא טען שאני השפעתי על דעת השופטים – אבל אני שמחה שהמציאות הוכיחה שהוא טעה. אני מקווה שעמוס יתפקח ושאכן הלקחים יופקו ועל שינויים יוכרז בעונה הבאה לרבות צמצום התפקיד שלו לעבד הבית בלבד, שיופיע את ההופעה השבועית שלו ויפסיק להציג את כל עשרות הסאשנים הספונטנים שהיו אי פעם במועדון כאילו הופקו על ידו תוך שהוא מתייחס בכתיבה שלו לאנשים האלו כאילו הם בובה על חוט עבורו.

009 תנסה לקבל קרדיט על דברים שעשית התחושה הרבה יותר טובה icon_smile.gif

נ.ב
דמי, אני מתחייבת לעדכן אותך על כל מסיבה שאני אארגן באופן אישי - על מנת שתישאר בבית, ממילא כל ביקור שלך במועדון בחצי שנה האחרונה כלל גם טענות וביקורת על אותם דברים שוב ושוב כבר כמה חודשים...
ניקול​(לא בעסק)

דומדומינה

ניקול​(לא בעסק) • 26 ביולי 2003
DomDomina כתב/ה:
ניקול, היה לי נעים מאוד להכיר אותך icon_chickkiss.gif

גם לי היה מאוד נעים
אני שמחה שאני אף פעם לא מקשיבה לרכילות זולה
הופתעתי להכיר זוג מקסיםicon_smile.gif
לפחות בזה הרווחתי
X MAN

Re: יש אנשים שתמיד יסתכלו על חצי הכוס הריקה ולא על החצי המלא

X MAN • 26 ביולי 2003
המכשפה כתב/ה:

* נכון , אבל לא צריך לשאוף לכוס מלאה ולא לחצי כוס.

אחרי כל יום חמישי במועדון הטענות תמיד חוזרות על עצמן על ידי אותם אנשים (וילון, מוסיקה, חום וצפיפות) מיום פתיחת המועדון ועד היום. זה מן ספורט קהילתי כזה, להתלונן מה לא בסדר במועדון...

* ממתי עמוס מינה אותך לדובר מועדון הדנג'ן ?

אף אחד מהמתלוננים, לא הפסיק לבוא בגלל זה

* באמת ? ??? - אז תתפלאי שיש אנשים שלא הגיעו בדיוק בגלל זה , עמוס לידיעתך !!!
וגם לא במסיבה של יום חמישי, אף אחד מהמתלוננים לא עזב לפני 03:30 אז כנראה שגם לכם היה כייף כמו לי icon_biggrin.gif . תנסו להסתכל על חצי הכוס המלאה, פעם בשביל לערוך מפגשים היינו מחפשים מקום שבועות עורכים רשימות סודיות ובסוף היו באים 40 איש והיום המצב הוא הרבה יותר טוב.

בזכות המסיבה הגיעו למועדון הרבה חברי קהילה שעד היום היו וירטואליים מבחינתי זה דבר מאוד מאוד משמח. בינתיים המועדון תורם רבות לקהילת ה - BDSM הישראלית וזה מה שחשוב.

* ממתי מינו אותך לדוברת הקהילה ? ???

מעניין לכמה מכם יצא לארגן אירועים בחייהם אבל המסיבה הזאת אורגנה היטב, עם 0 תקלות! מא' ועד ת' לרבות הפרטים הקטנים, חבר השופטים, הפרסים והשאר. מאוד קל להעיר הערות אחרי מעשה, אני אשמח לראות אתכם מארגנים מסיבה ל - 300 איש אני אפילו מוכנה לעזור.

* תתפלאי אבל יש אנשים שאירגנו ארועים יותר גדולים ובהצלחה הרבה יותר גדולה.

לגבי 009
צודק מי שאמר שעבד הבית לא צריך להשתתף בסאנשים ואני מתחרטת שלא עמדתי על כך. אמרתי לעמוס והוא הצליח לשכנע אותי שממילא אין הרבה זוגות אז אפשר לתת ל – 009 להופיע. במחשבה שנייה זו אכן הייתה טעות, נכון שבחו"ל זה עובד ככה אבל לא חשבתי לרגע שהוא יסתובב על הרחבה בכל הסאשנים ויתערב בכל ההופעות ויקפץ שם גם בזמן הריקודים.

לא ידוע לי ולא לעמוס על כל אלו שכביכול "נרשמו" icon_wink.gif אצל 009 והשתתפותם התבטלה עקב "מחלה" icon_wink.gif פתאומית.

היו רק זוג אחד של שפחה ואדון שנרשמו אצל עמוס וביטלו בחמישי בערב וזוג של אדון עבד שנרשמו אצלי ולא באו.

009, התפרץ על השופטים בהיסטריה מטורפת כי הוא חשב שהסאשן של מגי נדין ושלו הולך לקבל ניקוד נמוך!!! הוא טען שאני השפעתי על דעת השופטים – אבל אני שמחה שהמציאות הוכיחה שהוא טעה. אני מקווה שעמוס יתפקח ושאכן הלקחים יופקו ועל שינויים יוכרז בעונה הבאה לרבות צמצום התפקיד שלו לעבד הבית בלבד, שיופיע את ההופעה השבועית שלו ויפסיק להציג את כל עשרות הסאשנים הספונטנים שהיו אי פעם במועדון כאילו הופקו על ידו תוך שהוא מתייחס בכתיבה שלו לאנשים האלו כאילו הם בובה על חוט עבורו.

009 תנסה לקבל קרדיט על דברים שעשית התחושה הרבה יותר טובה icon_smile.gif

נ.ב
דמי, אני מתחייבת לעדכן אותך על כל מסיבה שאני אארגן באופן אישי - על מנת שתישאר בבית, ממילא כל ביקור שלך במועדון בחצי שנה האחרונה כלל גם טענות וביקורת על אותם דברים שוב ושוב כבר כמה חודשים...

* דמי , למורת מותם של עודאי וכוסאי הדיקטטורה עדיין חיה ונושמת , מעשכיו היא השתלטה גם על מועדון הדנג'ן .
yigal{Or
yigal{Or • 26 ביולי 2003
ממרומי המקום השני בתחרות ה-סשנים, ולאחר עונה של בילוי במחיצתכם במועדון:

* בראש וראשונה ארצה להודות לעמוס על יוזמתו הברוכה בלתת לנו מקום בו נוכל לתת ביטוי
לצרכינו החבויים מידי יום חמישי.

* תודה למכשפה על הערבים המיוחדים שיצרה במהלך העונה שצברו תאוצה משבוע לשבוע
והביאו את המועדון למקום בו הוה נמצא היום. (ראוייה לציון עמידתך המופלאה אל מול המלעיזים
למיניהם).

בקוראי את כל השרשור (עד לתגובה זו בינתיים) הדבר היחיד שאני יכול לומר הוא:

אין פה בכל השרשור - אפילו אחד - שיש לו הזכות למתוח ביקורת על הקורה במועדון.
אין פה בכל השרשור - אפילו אחד - ששותף לעמוס בהשקעתו וביוזמתו וקניית כוס קולה בתחילת הערב עדיין לא נותנת ללוגם הקולה הזכות להעמיד סלקטורים, למנוע כניסת אורחים בתשלום מלא, או לספר לנו איזה מוסיקה הוא אוהב ודי - תפסיקו לספר לי מה קורה בכל העולם - אני הרי רואה אתכם כל יום חמישי - מתי אתם בדיוק מסיירים במועדוני סאדו בעולם???

וכל זמן שאף אחד מכם אינו מנהל את חשבון הבנק של בעל העסק אנא אל תהיו אחראים על חשבון הרווח וההפסד שלו.

טוב לכם....בואו - לא טוב לכם בכל יום חמישי בערוץ 2 יש "לא נפסיק לשיר"

ורבותיי - התקופה היא תקופה של פירגון.
צאו מהקטנוניות האופפת אתכם כל ימות השנה ו- פרגנו.
על שנאת אחים נחרב בית המקדש קל וחומר מועדון סאדו ביפו.

להתראות עוד שבועיים

יגאל השטיח האדום לעקביה של אורלי.

[/u]