בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם באמת יגיבו לפוסט הזה, הוא יעזור לכל השולטות והנשלטים, ואפילו בכללי לכולם.

cutelittlefemboy​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 3 ביוני 2024

אם באמת יגיבו לפוסט הזה, הוא יעזור לכל השולטות והנשלטים, ואפ

cutelittlefemboy​(נשלט) • 3 ביוני 2024
שלום לכל השולטות היקרות, רציתי לשאול שאלה אחת מאוד פשוטה, שאני חושב שאם באמת תענו עליה ברצינות, זה יוכל לעזור לכולנו, נשלטים, שולטות, ואפילו שולטים ונשלטות אם הם יענו גם.

ידוע שיש בכלוב בעיה שאנשים פונים בצורה מגעילה, או בלתי מנומסת, מניח שזה נובע בעיקר מהמחשבה שהם מאחורי מסך והכול בסדר.
אז יש לי שאלה פשוטה
כמובן שיש לכל אחד העדפה משלה, והיא יכולה לכתוב בפרופיל שלה , אך אני בטוח שאפשר לתת קווים מנחים בסיסיים שרובנו, אם לא כולם יסכימו עליהם.
אז שולטות ואפילו כולם, איך הייתן רוצות שיפנו אליכם?
השאלה מתחלקת ל2,
איך לפנות בכלוב, או בכללי ברשת?
ואיך לפנות במציאות, פנים מול פנים?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 03, 2024 8:13 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 3 ביוני 2024
באופן מכבד כמו שהיית רוצה שיפנו לאחותך.
cutelittlefemboy​(נשלט)
Aristotle כתב/ה:
באופן מכבד כמו שהיית רוצה שיפנו לאחותך.

ברור, אבל זה נראה משהו שהמון איכשהו לא יודעים, שיהיה להם את הפוסט הזה להכנס ולדעת איפה להתחיל
סוגה
סוגה • 3 ביוני 2024
אתה מתלונן כביכול על הבעיה שנוצרה בגלל זכרים חרמנים ומגעילים, מה השולטות יכולות לעשות? הן צריכות לעשות? המצב שנוצר הוא כזה, הרושם הוא כזה, והוא כנראה יישאר כזה.
אני לא חושב שיש לאי איזו שולטת סט חוקים של איך לפנות אליה, כל עוד האינטואיציה שלה אומרת שלא מדובר בזכר מגעיל, אז מה זה משנה איך ניסית? כמובן בהנחה וניסחת בלשון שלך שאני מניח שנורמלית

חוצמזה, אני לא חושב שלכל זכר לא מגעיל הן מחויבות או רוצות לענות גם ככה, אין מנוס מפשוט לנסות.
אה ולהמשיך להתלונן על המצב החרא שהזכרים הלא נימוסיים יצרו ימח שמם בני זונות
Master Bruce
Master Bruce • 3 ביוני 2024
"שלום, קוראים לי איניגו מונטויה. הרגת את אבא שלי היכון למות"

שלום- פניה מנומסת ומכובדת
קוראים לי איניגו מונטויה - הזדהות וקצת מידע על עצמך
הרגת את אבא שלי- למה פנית אלי? איך אנחנו קשורים אחד לשני? מה ההסטוריה המשותפת שלנו? למה אתה פנית דווקא אלי ולא לכל אחד אחר?
היכון למות- מה המטרה שלך בפניה הזו? מה אתה רוצה להשיג?
    התגובה האהובה בשרשור
Grey / Green
Grey / Green • 3 ביוני 2024
זה כנראה הנושא הכי מדובר בפורום אחרי ״למה כולן שמנות״, אז אני ממליץ לנסות את פונקציית החיפוש באתר.
BlueBear
BlueBear • 3 ביוני 2024
כמו שאתה לא חיפשת את התשובה, גם אחרים לא חיפשו ולא יחפשו אותה. ולכן התשובה אינה רלוונטית.
ולמה אני אומר שלא חיפשת?
כי היא קיימת.
https://thecage.co.il/magazine,1365.html
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 3 ביוני 2024
סוגה כתב/ה:
אתה מתלונן כביכול על הבעיה שנוצרה בגלל זכרים חרמנים ומגעילים, מה השולטות יכולות לעשות? הן צריכות לעשות? המצב שנוצר הוא כזה, הרושם הוא כזה, והוא כנראה יישאר כזה.
אני לא חושב שיש לאי איזו שולטת סט חוקים של איך לפנות אליה, כל עוד האינטואיציה שלה אומרת שלא מדובר בזכר מגעיל, אז מה זה משנה איך ניסית? כמובן בהנחה וניסחת בלשון שלך שאני מניח שנורמלית

חוצמזה, אני לא חושב שלכל זכר לא מגעיל הן מחויבות או רוצות לענות גם ככה, אין מנוס מפשוט לנסות.
אה ולהמשיך להתלונן על המצב החרא שהזכרים הלא נימוסיים יצרו ימח שמם בני זונות
כזה שרמנטי, קח אותי כבר
cutelittlefemboy​(נשלט)
BlueBear כתב/ה:
כמו שאתה לא חיפשת את התשובה, גם אחרים לא חיפשו ולא יחפשו אותה. ולכן התשובה אינה רלוונטית.
ולמה אני אומר שלא חיפשת?
כי היא קיימת.
https://thecage.co.il/magazine,1365.html

באמת לא ידעתי, שמח ששלחת אתזה, אם ככה אפשר לסגור את השיח כאן ולכל מי שלא מכיר, םשוט שיכנס כאן לקישור שהוא שלח!