לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה

Kitty frank
לפני חודש • 17 ביולי 2024

אהבה

Kitty frank • 17 ביולי 2024
מה זו אהבה?
לא תשוקה, לא שליטה, לא יחסים. אהבה.
משהו שמתאים לבן שלכם, לאישה, למאהב, לאחות.

תודה לעונות 3>
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 17 ביולי 2024
מזה כעס?
מזה עצב?
בד"כ כל רגש גורם לנו להרגשות שונות במוח ובגוף ולתגובות שונות בהתאם אליו.
וככל שהאדם/חפץ קרוב אלינו רגישית יותר מכלול הרגשות מולו יהיה מגוון ומורכב יותר.

יש לנו נטייה לחלק אותם לחיוביים ושליליים אבל בעיני צריך לתת מקום לכולם, ולנסות לווסת אותם במידת הצורך.
לתת מקום לרגשות שמקדמים אותנו בחיים ולא כאלה שמחזיקים אותנו מאחור, גם אהבה יכולה לעצור אותנו במקרים מסוימים, ומתוך עצב וכאב אנחנו יכולים ללמוד אמפתיה.
Kitty frank
Kitty frank • 17 ביולי 2024
תודה icon_smile.gif
הזכרת לי משהו ששמעתי פעם ושכחתי, קצת שונה ממה שאתה אומר אבל עם יופי מסויים משל עצמו :
"אהבה זה רגש כמו שלבן זה צבע"
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 17 ביולי 2024
גבינה
מילים מילים​(שולט)
מילים מילים​(שולט) • 17 ביולי 2024
מוכנות לחיות עם החסרונות והכאבים של מושא האהבה בכנות ובלי להעמיד פנים שהם לא קיימים, ולתפוס עמדה של מי שמקל עליהם ועוזר להתגבר עליהם. לראות את הגרסה הטובה ביותר של מושא האהבה ולשאוף תמיד לקרב אותם אליה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 ביולי 2024
אני לא חושבת שיש רגש אחד שתופס לכולם.
את אמא שלי אני אוהבת אחרת מהילדים שלי ואותם אני אוהבת אחרת מהאהוב שלי (שכלפיו, בואו נודה, אני פחות סלחנית). את האחים שלי אני אוהבת אחרת, את החברים שלי אחרת.

את הילדים שלי אני אוהבת בצורה נואשת - אין לי חיים בלעדיהם. לאף אחד אחר בעולם אני לא מרגישה ככה.

את אמא שלי אני אוהבת ממש מההתחלה ויש לה השפעה עצומה עליי. פה גם יש כעס מעורבב עם הכרת תודה.

בבן הזוג שלי אני בוחרת ויש שם גם תשוקה ומיניות וזה באמת מאוד שונה ממה שאני מרגישה כלפי כל אחד אחר.

וכו׳… אז קשה לי לדבר על רגש אחד, אני לא חושבת שאלה באמת באמת אותם רגשות. אבל אולי אם הייתי צריכה לאפיין את החתיכה האחת שדומה היא הייתה: היקשרות עזה מאוד.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 17 ביולי 2024
היה פעם אחד
קראו לו דר רודי אני חושב
הוא אמר:
אהבה זה שילוב של משיכה מינית וחרדת נטישה.
ענני בראשית{התגשמתי}

Re: אהבה

ענני בראשית{התגשמתי} • 17 ביולי 2024
Kitty frank כתב/ה:
מה זו אהבה?
לא תשוקה, לא שליטה, לא יחסים. אהבה.
משהו שמתאים לבן שלכם, לאישה, למאהב, לאחות.

תודה לעונות 3>

אני שמחה שאת שואלת, כי זו שאלה שטורדת אותי כבר 5 שנים בקירוב, ואני לא מצליחה לשים עליה תשובה.
Agate
Agate • 17 ביולי 2024
שאלה נפלאה
בעיני אהבה היא תוצר של מעשים, התנהגויות, שבוחרים ממי ללמוד אותם, ואת שלי למדתי מתינוקות, הכלבים והחתולים שלי.
כשרואים את מי שאוהבים הגוף שמח, מחייך, הידיים נפתחות לחיבוק, מתלטף, הזנב (גם הדמיוני) מאותת.
כשמי שאוהבים מציק או נוגע איפה שלא טוב צריך לנשוך כדי להרתיע וללמד לא לגעת.
מי שאוהב אותך נותן את מה שיכול, גם אם הציפייה שלך היא עשרים טיולים ביום ואתה נורא עצוב ומאוכזב אתה ממשיך לאהוב.
את עוזרת למי שאת אוהבת גם אם זה לנקות חדר מבולגן ומגעיל כי קשה לו או להחליף ארגז חול מסריח כי הוא לא מסוגל.
ויש מאות דוגמאות להתנהגות שהיא אהבה בעיני כשמסתכלת עליהם.
לרוב מצליחה לאהוב, וזו הרגשה טובה, ופשוט (כמובן לא תמיד, כי מגיעה כבר עם תכנות מוקדם וקלקולים).