סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר צרכים - המרכז למיניות אלטרנטיבית

המרכז למיניות אלט'
לפני חודשיים • 16 באוג׳ 2024

סקר צרכים - המרכז למיניות אלטרנטיבית

המרכז למיניות אלט' • 16 באוג׳ 2024
הי כולןם!

המרכז למיניות אלטרנטיבית עומד לעבור שינויים משמעותיים וגיוס של פעילימ.ות חדשות.ים, כולל בתקווה מנהל.ת קהילה חדש.ה.

בשביל להבין את הצרכים והנכונות של הקהילה לקיים אירגון עבור עצמה אנחנו עורכים סקר קצר שבתוכו אתם/ן מוזמנים/ות לספר מה לדעתכם/ן האירגון צריך לעשות ועד כמה מוכנות/ים לקחת בזה חלק.

אשמח מאוד שכל מי שיכול/ה תענה על הסקר ותיתנדב לעשייה של האירגון - זה אירגון של הקהילה למען הקהילה וללא התגייסות משמעותית של הקהילה הוא לא יוכל להתקיים.

הלינק לסקר:
https://forms.gle/4MMxUhw3xPq4tcNz8
MyLexicon
MyLexicon • 16 באוג׳ 2024
בעולם שכבר מזמן עבר לצורך "שירותים", אני עדיין מופתע שיש ארגונים שמנסים לתייג אנשים כל כך אקראיים זה לזה כ"קהילה" בדומה לניהול הכלכלי של הקיבוץ בשנות ה-80.

הייתי שמח לשמוע על שירותים שהמרכז נותן ומחירים לאותם שירותים כך שאוכל להחליט אם אני מעוניין לצרוך אותם, בלי קשר לאנשים אחרים. הניסיון לנסות לשייך אותי לאיזו "קהילה" רק מרחיק אותי מארגונים כאלה.
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 16 באוג׳ 2024
MyLexicon כתב/ה:
בעולם שכבר מזמן עבר לצורך "שירותים", אני עדיין מופתע שיש ארגונים שמנסים לתייג אנשים כל כך אקראיים זה לזה כ"קהילה" בדומה לניהול הכלכלי של הקיבוץ בשנות ה-80.

הייתי שמח לשמוע על שירותים שהמרכז נותן ומחירים לאותם שירותים כך שאוכל להחליט אם אני מעוניין לצרוך אותם, בלי קשר לאנשים אחרים. הניסיון לנסות לשייך אותי לאיזו "קהילה" רק מרחיק אותי מארגונים כאלה.

אני מבין שאתה רוצה להישמע חכם וחושב שביקורת עוקצנית היא הדרך. אבל עובדתית התגובה שלך מעידה כמה מעט אתה מבין על איך דברים עובדים וממה אירגונים חברתיים צומחים ומתפקדים.

מילא אם היית אומר אומר משהו ענייני / בונה / מעוגן.
ועצם זה שהתגובה שלך לוקחת מקום בתוך אתר קהילתי, רק מדגימה את האירוניה וחוסר ההבנה שלך בנושא.
אביב נעורים
אביב נעורים • 16 באוג׳ 2024
הייתי מצפה לסובלנות לתגובות בפורום ממי שאמור להיות מיצג "קהילה".
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 16 באוג׳ 2024
אביב נעורים כתב/ה:

למה בעצם צריך להיות סבלני או להסכים לכל תגובה חסרת ערך שמישהו מרגיש נוח מתוך האנונימיות להגיב?
הרי זה לא שהתגובה נועדה לעזור לקדם משהו. רק לנסות עלק לחשוף פגמים. בפועל זה לא שנאמר משהו חכם או אפילו נכון.

בכל מקרה, כאמור מחפש מחליף לתפקיד icon_wink.gif לא חושב שהמחליפ.ה שלי צריכ.ה להיות סבלנית לעוקצנות חסרת תועלת. אבל הם כבר יחליטו מה נכון.
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 16 באוג׳ 2024
MyLexicon כתב/ה:

למה ככה?
איזו תגובה מורידה ומקטינה.
על מה?
אביב נעורים
אביב נעורים • 16 באוג׳ 2024
Bite Twice Shai כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:

למה בעצם צריך להיות סבלני או להסכים לכל תגובה חסרת ערך שמישהו מרגיש נוח מתוך האנונימיות להגיב?
הרי זה לא שהתגובה נועדה לעזור לקדם משהו. רק לנסות עלק לחשוף פגמים. בפועל זה לא שנאמר משהו חכם או אפילו נכון.

בכל מקרה, כאמור מחפש מחליף לתפקיד icon_wink.gif לא חושב שהמחליפ.ה שלי צריכ.ה להיות סבלנית לעוקצנות חסרת תועלת. אבל הם כבר יחליטו מה נכון.

להסכים או לקבל בטח שלא חייב. סובלני כן, כי אתה מיצג ישות קהילתית (תקן אותי אם אני טועה).
כמובן שזאת דעתי בלבד.
barnacle​(שולט)
barnacle​(שולט) • 16 באוג׳ 2024
שי, נראה לי שיש כאן פספוס מגננתי מצדך של הנקודות שלקסיקון העלה. אנסה לתרגמו לשפה נטולת ביקורתיות (והוא כמובן יבחר אם להתערב בתרגום להתקומם עליו או להגיב אחרת, כמקובל באנרכיה חופשית כמו הכלוב):

1.
MyLexicon כתב/ה:
בעולם שכבר מזמן עבר לצורך "שירותים"

או, במילים אחרות, למה הסקר מתמקד בצרכי הקהילה ולא בשירותי המרכז?

2.
MyLexicon כתב/ה:

אני עדיין מופתע שיש ארגונים שמנסים לתייג אנשים כל כך אקראיים זה לזה כ"קהילה" בדומה לניהול הכלכלי של הקיבוץ בשנות ה-80.

או, במילים אחרות -
א. האומנם יש כאן קהילה ?
ב. ואם נניח שיש כאן קהילה, האומנם זו קהילה שמודל העבודה הנכון לגביה הוא עם 'מנהל/ת' ?
Bite Twice Shai
לפני חודשיים • 20 באוג׳ 2024
Bite Twice Shai • 20 באוג׳ 2024
תודה על התשובות,

הסקר מתמקד בצרכי הקהילה ולא בשירותי המרכז, מכיוון ששירותי המרכז הבאים יצמחו בעקבות הצרכים שיעלו מהסקר. הסקר מזמין את מי שימלא אותו גם להציע אילו שירותים הוא חושב שיתנו מענה לצרכים שיעלו. באופן כללי כל השירותים שהמרכז מציע לקהילה תמיד עלו והופעלו מתוך הקהילה.

האם יש או אין קהילה - דיון מעניין, שעולה פה ובמקומות אחרים לא פעם. אמנם המטרות שלו לא ברורות לי והעיסוק בו הם מעכב בעיני. כלמר, אני בעד שיתקיים, אבל לא מעוניין לקחת בו חלק בעצמי יותר. אני הרי כנראה לא אשכנע פה אף אחד כנראה ואני כן מעוניין לקדם מטרות של אוכלוסיית הבדסמ, לכן אני מעוניין לעבוד עם מי שכן מרגיש מידה מסויימת של סולידאריות עם האתגרים והקשיים שהתעניינות בבדסמ מביאה.

לגבי מה זאת הקהילה הזאת והשימוש במונח "מנהל קהילה" - אני בכללי לא מאמין בלנהל אנשים שלא התנדבו שינהלו אותם. הניסוח הנכון לתפקיד הוא "מנהל/ת תחום קהילה"

לגבי הסבלנות שלי - אני לא בטוח מה זה אומר להיות סבלני במקרה הנ"ל, מה אני אמור לדעתך להגיב?
על כל פנים, איבדתי את הסבלנות באמת לתגובות מורידות במהותן (לא מדבר על ביקורת, שבהחלט אפשר להעביר ומן הסתם יכולה להיות מוצדקת, אלא סתם להוריד ולהתנגד). אני לא צדיק ולא קדוש ולכן מן הסתם לא בהכרח אפעל תמיד בצורה מיטבית, אני באמת לא בטוח שחלק מהגדרת התפקיד הזה היא להיות סבלני לדברים מהסוג הזה. יכול להיות שדווקא יש שיחשבו שההיפך הוא הנכון. כך או כך - כאמור מקווה שימצא מישהו/י מתאימ/ה ממני. אני עושה את התפקיד הזה בהתנדבות כבר כמה שנים.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני חודשיים • 21 באוג׳ 2024

תודה על תרומתך, שי!

Bite Twice Shai כתב/ה:
תודה על התשובות,

הסקר מתמקד בצרכי הקהילה ולא בשירותי המרכז, מכיוון ששירותי המרכז הבאים יצמחו בעקבות הצרכים שיעלו מהסקר. הסקר מזמין את מי שימלא אותו גם להציע אילו שירותים הוא חושב שיתנו מענה לצרכים שיעלו. באופן כללי כל השירותים שהמרכז מציע לקהילה תמיד עלו והופעלו מתוך הקהילה.

האם יש או אין קהילה - דיון מעניין, שעולה פה ובמקומות אחרים לא פעם. אמנם המטרות שלו לא ברורות לי והעיסוק בו הם מעכב בעיני. כלמר, אני בעד שיתקיים, אבל לא מעוניין לקחת בו חלק בעצמי יותר. אני הרי כנראה לא אשכנע פה אף אחד כנראה ואני כן מעוניין לקדם מטרות של אוכלוסיית הבדסמ, לכן אני מעוניין לעבוד עם מי שכן מרגיש מידה מסויימת של סולידאריות עם האתגרים והקשיים שהתעניינות בבדסמ מביאה.

לגבי מה זאת הקהילה הזאת והשימוש במונח "מנהל קהילה" - אני בכללי לא מאמין בלנהל אנשים שלא התנדבו שינהלו אותם. הניסוח הנכון לתפקיד הוא "מנהל/ת תחום קהילה"

לגבי הסבלנות שלי - אני לא בטוח מה זה אומר להיות סבלני במקרה הנ"ל, מה אני אמור לדעתך להגיב?
על כל פנים, איבדתי את הסבלנות באמת לתגובות מורידות במהותן (לא מדבר על ביקורת, שבהחלט אפשר להעביר ומן הסתם יכולה להיות מוצדקת, אלא סתם להוריד ולהתנגד). אני לא צדיק ולא קדוש ולכן מן הסתם לא בהכרח אפעל תמיד בצורה מיטבית, אני באמת לא בטוח שחלק מהגדרת התפקיד הזה היא להיות סבלני לדברים מהסוג הזה. יכול להיות שדווקא יש שיחשבו שההיפך הוא הנכון. כך או כך - כאמור מקווה שימצא מישהו/י מתאימ/ה ממני. אני עושה את התפקיד הזה בהתנדבות כבר כמה שנים.