צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סנוביות! האם זה מחייב?

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 9 באוק׳ 2005
אני מקבלת די הרבה פניות ועונה לכולם, זה גוזל לי קצת זמן אבל זו אני icon_smile.gif ולמרבה המזל לא כולנו אותו הדבר לכן לא הגיוני לצפות שכולן תנהגנה ככה.

icon_idea.gif
זיקית
לפני 18 שנים • 9 באוק׳ 2005

Re: בולשיט

זיקית • 9 באוק׳ 2005
סול כתב/ה:
האמת אני לא אוכל את התשובה של "שב עם דומית"
יש לי כרטיס וונילי באטרף ואני מקבל פניות ולפעמים יחסית הרבה ואף פעם לא התעלמתי או משהו כזה מפניה.. ואני בטוח שמלכה פה לא מקבלת בשעה ממוצע שהיא נמצאת באתר יותר מ3 עד 5 וגם אם אני באמת אגזים מאוד אז 10 פניות בלחץ ואל תנסו לשכנע אותי אחרת כי לפי הממוצע של העבדים שנמצאים פה ברגע נתון הוא לא הרבה ואתם יודעים מה כבר הספקתי להכיר את הרשימה הבסיסית בעל פה. ומי שקיבל לא פעמיים ממלכה לא יחזור לפנות אליה שוב. אז אפשר להתייחס

בולשיט כבר אמרנו ?

נכון. אפשר להתייחס. ואפשר גם לקבל הרבה יותר מ-10 פניות ביום, ולא - יש מי שיקבל "לא" לפחות פעמיים ממלכה ובכל זאת ימשיך וימשיך וימשיך.

ויש מי שיפתח פרופיל ריק לחלוטין, יכתוב בכותרת ההודעה "היי" ויצפה לתשובה. אז לא - הוא לא יקבל.
פומיקי
לפני 18 שנים • 10 באוק׳ 2005

תלוי בפניה

פומיקי • 10 באוק׳ 2005
אני לא קונה את "מוצפת בפניות". נימוס אלמנטרי הוא בכל זאת משהו שאפשר לבקש. קח בחשבון שסאבים רבים פונים למלכה תפוסה, למרות שהם יודעים זאת. ישנן פניות שלא ראויות בתגובה, כמו פניות חצופות, או כאלו שמטרתן הברורה היא להענש...ואכן הוא נענש - בהתעלמות.
יש גם אנשים שפונים 500 פעם דווקא ב24 שעות שבהן לא היית מחוברת. זה מטריד ומעלה סימן שאלה לגבי האדם שמאחורי הניק, שכל כך קשה לו להתאפק.
כל מיני כאלה.
אל תיקח את זה אישית.
סול
לפני 18 שנים • 12 באוק׳ 2005

קיבלתי

סול • 12 באוק׳ 2005
שמח לדעת שיש גם כאילו שכן מסכימים איתי
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 12 באוק׳ 2005
מעבר למס' הפניות שדומית מקבלת - שזה יכול להיות גורם מרכזי במידת ההשקעה שהיא מעוניינת להשקיע בתשובות - אם בכלל, יש כמובן גורמים אישיים שעשויים לקבוע למי ועד כמה היא תענה לפניות.
אישית אני לא עונה למי שכרטיסו ריק והפניה שלו היתה סתמית ושאינה מציגה את עצמו - כגון "היי" או "מעוניינת בעבד?" וכד'.
תשקיע בפניה שלך, תציג את עצמך, תברר לפני שאתה פונה שהיא פנויה בכלל (!!!) ותתיחס למי שהיא - אם מתוך הכרטיס שלה ואם מדברים שכתבה.
זה במידה והפניה שלך אל הדומית לא באה כתוצאה מכך שאתה עובר על כל הרשימה מלמעלה למטה ושולח "היי" לכולן...
Artemis^

אז כמו שאמרו לפני יש הרבה פניות

Artemis^ • 12 באוק׳ 2005
מתי לא אגיב לפניה :
1. כשרמת ההשקעה של הפונה ממש לא דורשת ממני השקעה לדוגמא : היי. או מה קורה ?
2. כשהפניה חסרת נימוס, וברור לי שהפונה עושה קופי פייסט לכל הדומיות בלי לטרוח לבדוק מי נמצא מאחורי הניק.
3. כשאני מודעה בפירוש שאני לא פנויה ומבקשת בפרופיל לא לפנות אלי. אלא אם הפניה היא שאלה או הערה אני לא אתייחס לפניה הזו.

נימוס אלמנטרי? מה עם כבוד בסיסי ???
לודויג ואן
לפני 18 שנים • 14 באוק׳ 2005

בנות זה באמת יפה שכולכן מבוקשות ומוצפות באלפי פניות ביום...

לודויג ואן • 14 באוק׳ 2005
אבל בואו לא ניתמם...

אתן יודעות מה... תנו לי לנסות לנסח מחדש את הנושא שהעלה סול.

סול שואל, האם במידה ובחור רציני והגון כותב על עצמו פרופיל נחמד (לא מכיר את סול אבל הלכתי להציץ בפרופיל שלו, ואכן יש לו פרופיל מפורט ומושקע למדי) יושב ומשקיע ומנסח פניה מנומסת וראוייה, האם לכל הפחות, גם אם הוד מעלתה לא מעוניינת כי היא מוצפת באלפי פניות, לא ראוי שכבודה תתייחס באיזשהו 'לא תודה' מנומס?... סתם בשביל ההרגשה הטובה של מישהו שהתעניין בה והשקיע בה זמן ומחשבה?...

סול לא שואל, ותקנו אותי אם אני טועה, מה אמורה לעשות מלכה אשר מקבלת פניה בסגנון 'היי, ביי, מעוניינת בעבד?' ממישהו חצוף גס רוס וחסר פרופיל. במקרה כזה, גם סול יודע וגם כולנו יודעים, מה מלכה אמורה לעשות וזה לנפנף את הבחור קיבינימט, ואף לחסום אותו במקרה של פניות חוזרות ונשנות.

ואסיים בהערה אופטימית. אני לא פונה פה הרבה, אבל כשאני פונה אני משקיע, ואלו שפניתי יוכלו להעיד על זה... אני בהחלט משקיע מחשבה מה 'ידבר' לבחורה אליה אני פונה פה. ואני חייב להודות שכמעט ומעולם לא זכיתי להתעלמות מוחלטת...

יום נעים

פטיש מסמר ניקח מהר סוכה לבנות בנים ובנות לה לה לה לה
Queencie​(שולטת)

Re: בנות זה באמת יפה שכולכן מבוקשות ומוצפות באלפי פניות ביום

Queencie​(שולטת) • 14 באוק׳ 2005
מסכימה עם כל מילה וולפגנג, וזה שכמעט ולא נענית בהתעלמות רק מוכיח שההשקעה והרצינות משתלמים !!!
סול

אני מופתע קצת

סול • 14 באוק׳ 2005
האמת שעד עכשיו חשבתי שמי שפונה להכיר בדרך כלל זה אנשים שבאמת רוצים להכיר כמוניicon_smile.gif
בשבילי לרצות להכיר מישהי זה קודם כל לנסות להבין למה אני רוצה להכיר אותה לכן אני קודם כל מסתכל על הכרטיס שלה. מעניין אותי? ממשיך משם להודעות ותגובות שהיא כתבה בפורום. מנסה לראות אם היא חברה בעוד אתרים של שליטה. מנסה להכיר לפני ההיכרות.
והאמת שלפעמים זה די חוסך לי כי אני לרוב אני מצליח להכיר אותה לפני שהכרתי אותה ואם אני קולט למשל שהיא אוהבת נגיד הצלפות ואני לא חובב כאב אז אין לי למה לנסות אפילו להכיר אותה.
ואם באמת הפניה היא פניה של:" היי רוצה לזיין אותי בתחת" וכד'.
אז אני מסכים לחלוטין תנפנפי

אני אף פעם לא פניתי בצורה כזו למישהי שעניינה אותי ולכן אני חושב שהיחס שיצא לי לקבל מכמה (לא כולן!) היה דורש שאני אתרגזicon_smile.gif)
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 15 באוק׳ 2005
baby(expired)​(לא בעסק) • 15 באוק׳ 2005
בעיני יש פה שני אלמנטים, וסליחה שאני פותחת את זה ככה...

1. אם בא לה, מתחשק לה, יש לה זמן, או שהכלב שלה מת ולא בראש שלה לענות.

2. אם שולטת צריכה להיות סנובית.

לגבי 1. גם בתור מישהי שלא משחקת על תקן "מלכה", אני לא טורחת לענות להודעות שנשלחות אליי לא מחברים, או מפניות של אנשים שפונים לקו החם.

למה? כל אחד והמניעים שלו להיות באתר הזה. אין לי סבלנות, לא מרגישה שאני חייבת או צריכה לענות לאנשים שאני לא מכירה, ותופתע, אבל מעטות הפניות היצירתיות, שמצריכות הודעה לקונית כמו: תודה אבל לא מעוניינת.... (אני עונה לכאלה באופן קבוע, כשהם כותבים פעם בשנה)...
לכל השאר שחשובים, ונמצאים ברשימה שלי, תאמין לי שאני טורחת לענות, למרות שגם פה אני מפשלת...ושוב, זו דוגמא תלוית אדם, לא תפקיד, שיוך או כל דבר אחר.

2. ישנן שולטות סנוביות, כמו שישנן סאביות סנוביות, וכמו שישנם כלבים בצבע חום. למה? ככה.
בעיה שלהן. לרוב תגלה שכל המתנשאות למיניהן, סובלות מכל מיני דברים שהשתיקה יפה להן. אדם המכיר בערך עצמו לא מרגיש צורך להתנשא מעל כולם.

אמרו חכמינו, "רק נרקומן יכול לשכב במיץ של הביוב ולהסתכל על אנשים מלמעלה"...

תהיה שלם עם מה שטוב לך, ושכולם ילכו להשתגל ולהביא קבלה...

כשתמצא את השולטת שתסובב לך את הראש היא לא תהיה סנובית, והיא בטוח תשמח לענות לך אחרי שתכיר.

(אגב, מפגש פנים מול פנים לפני שליחת ההודעה, במועדון, מאנצ'ים וכו' בהחלט ישפר את סיכוייך לתגובה שאינה לקונית משולטות...) וזו דעתי בלבד.

שא ברכה.

בייבי