סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרשות השנייה נגד סאדו- מאזו

המפקדת​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 4 בפבר׳ 2007

Re: ל'לא קשורה'

המפקדת​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
יש מידה לא מבוטלת של דמגוגיה באמירה הרהוטה והמנומקת שלך.

אני דווקא לא חושב שהיו קונסים אותם על סקסולוגית שהיתה מדברת על חומרי סיכה. כאלו מופיעות גם בתכניות בוקר למיניהן. האביזרים והתמונות שהוצגו היו מאוד בסיסיים, שוט ומצבטים. התמונות לא הציגו אותי 'קשור' כפי שהם אומרים אלא מולך ברצועה. ללא עירום, וגם ממש לא בצורה מפחידה או מאיימת. ההצלפות היו תוך כדי ציחקוק ולשם התנסות, ומיותר לציין שבבגדים.

השאלה איפה עובר הקו. ממש לא נראה לי שילדים יתחילו להצליף באימותיהם. כמו שהם לא הולכים לרצוח ולאנוס אחרי שהם צופים בחדשות. כמו שהם לא הולכים ועושים הרבה דברים שקשורים לסקס ולאלימות, שמוצגים ישירות בתכניות שהם צופים בהם, ובמשחקים שהם משחקים בהם. שלא לדבר על זה שיש לילדים בימינו נגישות לכל מידע שהם חפצים בו דרך הרשת, ללא שום קשר למה שהם רואים בטיוי ב21:30.

אני דווקא כן חושב שיש כאן שיפוט ערכי כנגד הבדסם. אני גם לא רואה מה בעייתי לילדים במה ששודר. דובר שם על רומנטיקה, ועל אהבה, מתוך גישה מכבדת. האם את חושבת שבדסם זה דבר רע ואפל, או 'בעייתי'? את משווה את זה לסמים?

אינגלה, icon_biggrin.gif אני מסכימה עם מה שאתה אומר חוץ ממשפט אחד....
"אני גם לא רואה מה בעייתי לילדים במה ששודר. דובר שם על רומנטיקה, ועל אהבה, מתוך גישה מכבדת."

האביזרים היו הבעייה...

אין שום דבר רע במה שאמרת או באיך שנושא הבדסם הוצג, אבל השימוש באביזרים הוא גרפי מידיי לילדים ולכן אני חושבת שעלתה הבעיה מצד הרשות השניה.

ככה או ככה, היית מאמם icon_cool.gif
לא קשורה

Re: ל'לא קשורה'

לא קשורה • 4 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
יש מידה לא מבוטלת של דמגוגיה באמירה הרהוטה והמנומקת שלך.

אני דווקא לא חושב שהיו קונסים אותם על סקסולוגית שהיתה מדברת על חומרי סיכה. כאלו מופיעות גם בתכניות בוקר למיניהן.

אני דווקא כן חושב שיש כאן שיפוט ערכי כנגד הבדסם. אני גם לא רואה מה בעייתי לילדים במה ששודר. דובר שם על רומנטיקה, ועל אהבה, מתוך גישה מכבדת. האם את חושבת שבדסם זה דבר רע ואפל, או 'בעייתי'? את משווה את זה לסמים?

ברור שיש מידה של דמגוגיה. אחרת זה לא היה רהוט ומנומק.
ולא, אני לא צינית, סתם חסרת סבלנות. בעיקר מפני שהמהלך הדמוגגי הקלאסי הוא לשאול את מי שכותב כאן האם יתכן ובאיזשהו מקום יש לו בעיה עם בדסמ.
בוודאי שיש לי בעיה. אין לי מספיק ממנו.

ולעינינו.
אז אתה לא חושב שעל סקסולוגית היו קונסים. מזל שאייקון הילדות שלי הוא בתיה עוזיאל.
מה שנקרא, הכינותי מראש.
http://www.rashut2.org.il/critic_violation.asp#
יש שם קרוב ל75 דוגמאות להפרות.
גם אודטה, אקזיט, הגברת ז'קונט ו'אהבה מעבר לפינה' נמצאים באותה רשימה מכובדת.
מסתבר שזה קורה גם בבוקר ועל הרבה פחות מגברת עם לובריקנט. איזו הפתעה.

כדי לבדוק אם הבעיה היא רק העמדה כלפי בדסמ או שאכן, הנושא הוא התאמת תכנים לשעת השידור
הכי הגיוני יהיה לבדוק מה קורה אם זה משודר אחרי 22:30
אבל, במקרה של אשת המאמן, זה באמת כבר לא יקרה.

מצד שני, אותו ערוץ. תוכן אחר. סדרה בריטית שנקראת 'מחשבות רצחניות' וששודרה במשך כמה חודשים טובים, כולל כמה פרקים שהביאו בדסמ לא 'בסיסי', כלשונך, אלא, הרד קור שכלל הרבה עור, הצלפות, זחילות ומשחקי שליטה. לא נרשמה שום הפרה במשרדי הרשות השניה...

ערוץ ראשון, זה שלא נותן תמורה, סדרה בשם the inside. גם שם, עיסוק של כמה פרקים בבדסמ, כולל דיון פילוסופי (שחלקו מטופש) על מה ולמה. והצגת פליירום שהיה גורם לבעליו גאווה רבה.
לא נרשמו הפרות מבחינת שום גורם מפקח (כי במקרה זה, לא הרשות השניה מפקחת)...

יש בלינק מקרה שבו אכן יש התייחסות ישירה לבדסמ, תקרא את נוסח ההפרה שם, תשווה אותו לנוסח ההפרה במקרה הזה ותראה את ההבדל בין מקרה שבו יש עמדה כלפי בדסמ לבין מקרה שבו אין.

אתה חושב שהמסר של אהבה ורוך היה עובר פחות טוב אם בצד היה סמל של הגבלת גיל הצפיה?
אולי הפוך?
אולי אם אמא ואבא היו שולחים את הילד לחדר או לטלוויזיה השניה וצופים לבד, היה להם נוח יותר לקלוט את המסר? כן, יכול להיות שהם היו מעבירים ערוץ, אבל, אם בדסמ היה מסקרן אותם, הם היו מסלקים את הילד לצחצוח שיניים...

נורא כיף לצעוק כולם נגדנו, לא מבינים אותנו, שמים לנו תיוג.
ובכל זאת, אני עדיין בדעה, שצועקים כשצריך. כשלא, שותקים.
אחרת, מי שאמור להקשיב יהפוך חירש.
electro-z
electro-z • 4 בפבר׳ 2007
לפעמים יש לי הרגשה שאנשי הבדס"מ מאד היו רוצים מאבק דומה לאלה של ההומואים והלסביות, רק בשביל הפייט (לא מעט שירשורים בכלוב הם דוגמה נהדרת לכמה אנשים פה אוהבים לתת פייט, ואני לא מתכוון להתחיל אחד כזה פה).

אבל לגמרי שוכחים שאין הרבה דמיון.

הומואים ולסביות חטפו וחוטפים הרבה בגלל נטייתם, סאדו מזוכיסטים, כמעט ולא (חוץ מכמה סאביות, מה שנקרא - אמיתיות)

לא שמעתי על מישהו שפוטר מעבודתו בגלל שהוא אוהב ללקק סוליות של מגפיים, לא שמעתי גם על זוג בדסמ"י שהיתה לו בעיה אי פעם להיות מוכר כנודעים בציבור.

החוק דווקא נוטה חסד למי שכן מגיעה לו סטירה מצלצלת (כמו אנסים תחת כסות של בדס"מ שמתעלמים ממילות ביטחון, אבל יוצאים מזה חלק בזכות טענת ה"הסכמה")

לא צריך להמציא מאבק שלא קיים. בדס"מ אינו סובל מקיפוח, וכמו שאין לקטינים כניסה לכלוב, אין סיבה שתהיה להם כניסה לזה בפריים טיים נאשיונאל TV.
עדי זילברברג
עדי זילברברג • 4 בפבר׳ 2007
היום בדרך מבצפר - 5 דק' בלבד, שמעתי את חציה השני של הפינה הקבועה של הסקסולוגית שלי פסטרנק ואת חציו הראשון של הלהיט התורן "חשיש" או איך שלא קוראים לו. איזה סמל היה שם?
יש כאן שתי בעיות - אחת של קטלוג הדברים הללו כשטניים - קביעה שרובנו לא מסכימים איתה, בניגוד למה שהולך בחדשות, ושנייה היא הפופוליזם שהרדיפה שלהם מקבלת. לא סתם הנושא החם של הבדס"מ זוכה לכתבה במעריב, ושאר ההפרות, שחלקן היו הרבה יותר בוטות, שהתלוננו נגדם - לא.
מכל מקום - מצד 1 זו היתממות לחשוב שאפשר להגן כיום על הילדים מפני חשיפה לתכנים בלי לשים אותם במקלט אטום ומבודד, מצד שני הבעיות האמיתיות הן במה שבכותרות העיתונים, שהרבה יותר פוגעני ומפחיד, ומצד שלישי - באמת כדאי לשנות סדרי עדיפויות ולחשוב על חינוך ראוי
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
Venus in Furs כתב/ה:
זונות. icon_evil.gif

ואפילו לא כתבו את השם שלי. icon_cry.gif

תודה לתהום על שמצאה את הידיעה... iloveu.gif

הנה לינק לאותה כתבה בNRG :

http://www.nrg.co.il/online/4/ART1/539/206.html

באמת זונותicon_smile.gif
שולחת לך הודעה פרטית בנושאicon_smile.gif
רצסיבי​(נשלט)

הזדעקות לשווא

רצסיבי​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2007
זה לא נראה שיש לרשות השנייה כלום נגד בי.די.אס.אם, אלא רק כנגד "חומרים בוטים" לפני שעה מסוימת. כמו שאין לה כלום נגד סצינות סקס, כל עוד היא משודרת משעה מסוימת והלאה.

חבל לזעוק סתם, כשיש מספיק הזדמנויות לזעוק באמת. זה רק מחליש ולא מסייע.

רצ'
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2007
אתמול בשעות הערב המוקדמות, הקרינו בערוץ 3 את הסדרה "האוס" סדרת דרמה קומית על רופא קצת מטורלל ועלילותיו בבי"ח. הפרק עסק במפורש בבדס"מ, היה שם מאושפז שהיה מזוכיסט, שסבל מבעיה בריאותית, שהוחמרה בעקבות האהבה שלו לחניקות. היתה שם הדומית שלו, אמנם לבושה בלבוש רגיל אך לא הוסתר שזה תפקידה/מעמדה, סופר על ההורים שנידו אותו מחייהם עקב הגילוי על נטיותיו המיניות, וכחלק מתהליך ההחלמה, הרופא שוחח עם הגבירה והסביר לה שבגלל מצבו הרפואי אסור לה לחנוק אותו אבל אין כל סכנה בלסגור אותו בכלוב...
וכל העלילה הזו שודרה בערץ שצופים בו משפחות והרבה לפני 21:00 בערב
בינתיים זה עבר בשקט בלי בלגן בתקשורת, לא שמעתי שמישהו כועס על HOT על תכנים לא הולמים בשעה 19:30
electro-z
electro-z • 4 בפבר׳ 2007
ים_yam כתב/ה:
אתמול בשעות הערב המוקדמות, הקרינו בערוץ 3 את הסדרה "האוס" סדרת דרמה קומית על רופא קצת מטורלל ועלילותיו בבי"ח. הפרק עסק במפורש בבדס"מ, היה שם מאושפז שהיה מזוכיסט, שסבל מבעיה בריאותית, שהוחמרה בעקבות האהבה שלו לחניקות. היתה שם הדומית שלו, אמנם לבושה בלבוש רגיל אך לא הוסתר שזה תפקידה/מעמדה, סופר על ההורים שנידו אותו מחייהם עקב הגילוי על נטיותיו המיניות, וכחלק מתהליך ההחלמה, הרופא שוחח עם הגבירה והסביר לה שבגלל מצבו הרפואי אסור לה לחנוק אותו אבל אין כל סכנה בלסגור אותו בכלוב...
וכל העלילה הזו שודרה בערץ שצופים בו משפחות והרבה לפני 21:00 בערב
בינתיים זה עבר בשקט בלי בלגן בתקשורת, לא שמעתי שמישהו כועס על HOT על תכנים לא הולמים בשעה 19:30

נו, אז הכל בסדר. התקשורת מפרגנת.
כנראה שסתם יש להם משהו אישי נגד ונוס...
חיית מחמד
חיית מחמד • 4 בפבר׳ 2007
אנחנו חיים במין עולם מיוחד כזה, שבו אם אחד מפרק לשני את הצורה במכות, פשוט כי הוא עצבן אותו, וכל זה משודר בשעת צהריים, בה כידוע כל הילדים ישנים, זו אינה הפרה של כללי שידור.
אבל אם ציץ יציץ מאחורי העציץ, לפני השעה עשר בערב, תקום זעקה ומישהו כבר ידאג להגן על נפשותיהם הרכות של ילדינו מפני השטן.

אני לא בעד חשיפת ילדים לתכנים מיניים בוטים, אבל הצביעות זועקת לשמיים.
RED SPELL
לפני 17 שנים • 5 בפבר׳ 2007

ולתת לילדים ולנוער לראות...

RED SPELL • 5 בפבר׳ 2007
את אודטה כל יום....
על הבוקר...
זה לא בוטה?
זה לא חולי?
גאדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד
לאן התדרדרנו