אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אורגזמה ספרותית

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 10 בספט׳ 2007

Re: גם אני מתוודה

amy​(נשלטת) • 10 בספט׳ 2007
Belisana כתב/ה:
לא זוכרת אף אורגזמה נשית אצל וירג'י. אפשר הפנייה מפורטת יותר?
מתאים יותר לגרטווד שטיין...

ואם כבר, למה שאנחנו לא נכריז על תחרות תאור האורגזמה הנשית?

נפצח בשרשור וכל אחת תתן את התאור שלה. מי מצטרפת?

בכיף. רעיון מצויין icon_smile.gif
טמונה במסגרת

אולי זו רק אני, אבל

טמונה במסגרת • 10 בספט׳ 2007
בספר של וירג'יניה וולף - מכלול סיפורים קצרים - בעריכת סוזן דיק (הוצ' כתר), שהוא ספר מרתק, אני מוצאת בעמוד 199 בסיפור "לסיכות של סלייטר אין חוד", את התיאור הבא:
"היא ראתה את ג'וליה - היא ראתה את ג'וליה פורשת את זרועותיה; ראתה אותה בוערת; ראתה אותה ניצתת. מתוך הלילה דלקה ככוכב לבן מת. ג'וליה נשקה לה. ג'וליה עשתה אותה לשלה.
"לסיכות של סלייטר אין חוד", אמרה מיס קריי, צחקה מוזרות וזרועותיה רפו, כשפאני וילמוט הצמידה את הפרח לחזה באצבעות רועדות."

ואחר כך בעמוד 243 בסיפור "לפין ולפינובה" מובא התיאור הבא:
"ובכל זאת, ככל שנמשכה הסעודה ההביל החדר מחום. אגלי זיעה בצבצו על מצחי הגברים. היא הרגישה שנטיף הקרח שלה הופך למים. היא נמסה; התפוגגה; התמוססה ללא כלום. עוד מעט קט תתעלף. ואז מבעד לגעש בראשה וצלצול באוזניה שמעה קול אשה קורא: "אבל הם מתרבים כל כך!"

אז שוב, בנות, אולי זו רק אני, אבל אם הנושא הוא אורגזמה ספרותית, אני חושבת שיש כאן קייס...

אה, כן... וגם -
שנה טובה לכן, רצופת אורגזמות, ספרותיות ומעשיות icon_biggrin.gif
Queeny​(מתחלפת){being}

Queeny​(מתחלפת){being} • 10 בספט׳ 2007
Belisana כתב/ה:
לא זוכרת אף אורגזמה נשית אצל וירג'י. אפשר הפנייה מפורטת יותר?
מתאים יותר לגרטווד שטיין...

בליסנה - האמת שבניתי על זה שלך יהיו עוד רעיונות. נו? עוד רעיונות?
Belisana​(שולטת)

תשובות

Belisana​(שולטת) • 10 בספט׳ 2007
טמונה יקרה, זה בהחלט תאור סקסי, אבל אני לא בטוחה שמדובר בתאור אורגזמה. נדמה לי שלא.

לגבי אנאיס נין - גם בספרה 'הולדת ונוס' ובעיקר ביומניה, יש תאורי סקס רבים מאד. גם בהם לא זכור לי תאור מדוייק של אורגזמה, אבל קראתי מזמן ויתכן שאני טועה.

קוויני יקירתי - בחיי שפשפשתי בזכרוני ואני לא נזכרת באף ספר טוב של סופרת ידועה/מוכרת שמתוארת בו אורגזמה נשית פרט לכמה גניחות חשק. מצד שני, אני דווקא נזכרת בעשרות תאורים כאלה מספרות פורנוגרפית.

ומבטיחה להרים את הכפפה שזרקתי בעצמי (דומית עמלנית שכמותי) ולפצוח בשרשור תאורי האורגזמה משלנו, ממש בקרוב.

אגב קוויני, יכולה לספר לנו אם זאת סתם סקרנות או משהו מעבר לכך? כי אם זה עניין מקצועי, אני חושבת שיש שתי נשים שיכולות לעזור לך - ד"ר אורלי לובין וד"ר חנה נווה, שתיהן מאוניברסיטת ת"א.
Queeny​(מתחלפת){being}

סקרנות

Queeny​(מתחלפת){being} • 10 בספט׳ 2007
סקרנות אישית ומקצועית.
אני מחפשת את דימויי האורגזמה שעשו אותי, שעשו את אוצר-הדימויים שלי. מצאתי אותם בספרות, ואז התחוור לי שכולם נכתבו על ידי גברים. אז חשבתי לחפש ספרות שנכתבה בידי נשים.

מעניין שקשה למצוא. מן היעדר-נוכח.

הצעד הבא שלי יהיה לנבור בסליבוסים של חוגי המגדר השונים. ובבבליוגרפיות של ספרים שנכתבו על הנושא.
טמונה במסגרת

די. עוד :)

טמונה במסגרת • 10 בספט׳ 2007
לא מעתיקה יותר, אבל:
שערי גן העדן - מבחר סיפורים ארוטיים הוצ' כתר 1996
איזאבל איינדה
אן בילה (סופרת פלשתינאית - כן, כן ...)
ונדי לאו-יון
דוריס לסינג
כולן סופרות, כולן כתבו ארוטיקה ובכל הסיפורים יש תיאורי אוגזמות.
(הספר עצמו הוא אנתולוגיה של סופרים וסופרות, אבל סיפורים מעט סופרות אלה מופיעים שם)

בליסנה - אני חלוקה עליך לגבי הציטוטים הקודמים שלי - אבל בספרות כמו בספרות: הכל ענין של הקורא /ת icon_cool.gif .
וגם - אני מתעניינת בנושא כבר שנים... וכן - ישנם תיאורי אורגזמות אצל נשים סופרות - חלקם בוטים יותר, חלקם ממש מרומזים. אני אישית חושבת שתיאור מרומז עושה את זה יותר...

קוויני - יש עוד.... כשתהיה לי ההתפרצות הבאה של סבלנות, אביא עוד כמה....

ד"א - מועדון האהבות של רחוב אמסטרדם - נחשב לכתיבה נשית ?
(אני באמת לא יודעת מיהו/י זוהר ארוך)
זאבה אפורה​(אחרת)
לפני 16 שנים • 11 בספט׳ 2007

זאבה אפורה​(אחרת) • 11 בספט׳ 2007
Aimee כתב/ה:
Belisana כתב/ה:

ואם כבר, למה שאנחנו לא נכריז על תחרות תאור האורגזמה הנשית?
נפצח בשרשור וכל אחת תתן את התאור שלה. מי מצטרפת?

בכיף. רעיון מצויין icon_smile.gif

יאללה, אכן נושא מעולה לכתיבה!
anat-slave​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 11 בספט׳ 2007

אולי

anat-slave​(נשלטת) • 11 בספט׳ 2007
לפי מה שאת אומרת , אולי שצריך לקיים יחסי מין דווקא עם .... ספרים

icon_smile.gif
השרלילית​(פמית מתחלפת)
לפני 16 שנים • 12 בספט׳ 2007

אני אביא ישראליות הפעם :)

יהודית קציר, סוגרים את הים. יש שם תיאור נפלא של אורגזמה נשית.
דנה ג. פלג, תאנים אהובתי, בסיפור הקצר שם המכונה "לחות", ויש לדעתי גם בעוד כמה. (כן, לסבית. מישהו פה אמר שאולי זה יהיה מנותק יותר מתיאורים גבריים, וזה אכן קצת אחר)
אמנם זה בשירה, אבל אגי משעול וכמובן- איך אפשר בלי - יונה וולך.
ואמנם היא לא ישראלית, אבל תרומתה לנושא האורגזמות הנשיות והמיתוס הפרה היסטורי היא פשוט עצומה, ג'יין מ. אואל, שבט דוב המערות וכל ההמשכים עד ערבות המעבר (כשהיינו קטנות קראנו לזה ערוות המעבר, הם נוסעים ומזדיינים. וזה הספר.) ואם להיות מאוד מאוד גלויה, (כרגיל), אחד המחרמנים הגדולים של שנות התבגרותי. סקס ופרה היסטוריה, אין ספק שזה שילוב מעלף. ועיילה, אשת חלומותיי עד סוף הספר השני בסדרה וקצת גם אחר כך.
[היה גם סרט, עם דריל האנה. יאמי. אבל פחות.]
ואם עסקנו בלסביות - גם בסטון בוצ' בלוז של לזלי פיינברג יש כמה תיאורים, וגם ב"סבך הפרי האדום" של ריטה מיי בראון.
נעמי רגן. ואל אישך תשוקתך. כן, כן.
אפילו לעירית לינור יש כמה. בייחוד בשתי שלגיות.

יעל הדיה. כמעט כל ספר. זכור לי במיוחד עדן.

ויש גם מיליון צעירות כאלה.
שטרם פרסמו. נניח. הממ. רגע... איך קראו לה, זותי.
http://stage.co.il/Stories/431518

icon_smile.gif