בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירת כל רכושו

Aציבעוני​(אחר)
לפני 13 שנים • 16 בדצמ׳ 2010

ואני מוסיף איפה כל יפי

Aציבעוני​(אחר) • 16 בדצמ׳ 2010
הבלורית והמיתחסדים
אם היה מדובר בשולט ונישלטת אף אחד לא היה מרים גבה
nomorenomore
nomorenomore • 16 בדצמ׳ 2010
Mephisto כתב/ה:
הנה רעיון מהפכני שגם ימנע את זה שתצטיירי כעלוקה.
תמצאי לך עבד תפרן וחסר רכוש ותדאגי לכל צרכיו.
יחסוך לך גם הרבה בירוקרטיה.

LOL !
Venus in Furs
Venus in Furs • 16 בדצמ׳ 2010

זה בכלל לא מסובך בירוקרטית וגם מאוד נפוץ.
הולכים לרבנות, נרשמים לנישואין, מבצעים את האקט, פותחים חשבון משותף, עושים איזה ילד או שניים וחצי, וזהו, כל רכושו שלך כדת וכדין.

ס א ב
ס א ב • 16 בדצמ׳ 2010
קייסי כתב/ה:
מאותה סיבה (ראשונה) בדיוק אני פחות מחבבת קשירות, אלא אם מדובר על קשירה מטעמים אסתטיים.

קשירה מטעמים אסטטיים?
פולו​(סדיסט)

Re: מסירת כל רכושו

פולו​(סדיסט) • 16 בדצמ׳ 2010
בארץ אני לא יודע אם יש עבדים שמסרו את כל רכושם למלכותיהם. בחו"ל אני יודע שזה קיים.
הנה דוגמא אחת של מלכה בשם Ingrid Bellemare סדיסטית ושתלטנית, סביב שנות ה-50, שוודית במקור וחיה כעת בהולנד. דוגלת ביחסי שליטה טוטאליים עם עבד על בסיס 24/7 כולל מגורים המוותר על הכל עבורה ושם את גופו , נפשו ורכושו בידיה. פירסמה ספר מוכר בשם "Owning And Training A Male Slave". (אם תרצי לקרוא את הספר את מוזמנת לפנות אליי בפרטי).
הבלוג שלה כאן: http://male-slavery.blogspot.com

לגבי החששות, אני מניח שיש הרבה שאלות (בהנחה ועברת את השלב הכי קשה ומצאת עבד טוטאלי ל 24/7).
- באיזה שלב של מערכת היחסים מגיעה הדרישה? יש הבדל אם אתם מכירים חודש או שאתם חיים יחד 24/7 כבר 5 שנים ואז מגיעה הדרישה.
- כמה רכוש וכסף יש לו? יש הבדל אם כל ממונו וחסכונותיו מסתכמים ב 1,000 שקלים, הוא גר בדירה שכורה, אין לו שום רכוש ונוסע על רכב חבוט וישן. לבין אחר שיש לו בית, רכב חדש ואולי גם כמה מיליוני שקלים בחשבון הבנק.
- כמה רכוש וכסף יש לך? כן כן. כמה לך יש ביחס אליו. יש הבדל אם את אשה עשירה מסביון והוא גבר תפרן (אז החשש שלו נמוך יותר) לבין זה שהוא גבר עשיר מסביון ואת תפרנית (אז החשש שלו גבוה יותר).
- מה קורה אם נפרדים? האם הכל או רק חלק מכספו ורכושו חוזרים אליו?
- מה קורה אם אחד מהצדדים מת חס וחלילה? יש כאן גם משפחות מעורבות.

בקיצור, הנושא סבוך מאוד.
צעיף אדום מדם
צעיף אדום מדם • 16 בדצמ׳ 2010
אני חייבת לפרט, כיון שאני מרגישה שכמה פרשו את ההודעה הראשונה לא נכון (למה, בעצם? לא יודעת. אני קוראת ועושה כזה "וואו! איך הגעתם לשם?!" icon_smile.gif ). וגם ובעיקר כי ההודעות הנפלאות של ונוס בפרווה וקייסי גרמו לי למחשבות ש... כן, אני רוצה לפרט.

לונוס - קלעת למשהו שלא חשבתי עליו, והוא נכון. אני בעצם כנראה מחפשת סוג של "סרוגייט נישואין" נקרא לזה. בתת מודע (שעכשיו הוא מודע, בעזרתך (: ) אני רוצה לחוות סוג אחר של קשר נישואין, קשר ארוך טווח, אבל אם הרבה יותר כוח אובייקטיבי בידיים שלי, ופחות מחוייבות וכללים ברורים.
רק לדוגמא: אני אולי אקח עבד אחד, או שאולי כמה עבדים במקביל. הייתרון בעבד אחד הוא כמובן האינטימיות, וגם כי גברים מרגישים שהם חייבים את מלוא תשומת הלב כדי לפרוח בקשר, אחרת הם לא מרגישים את ה"אני האביר שלך", ודועכים, אני חושבת.
היתרון בכמה עבדים הוא שאני מקבלת יותר מהכל, ויותר ביעילות. וגם לנסות לבדוק את ההנחה כי "גברים מרגישים שהם חייבים את מלוא תשומת הלב כדי לפרוח בקשר" icon_twisted.gif

היעדר הכוח הפיננסי שלו הוא רק אמצעי לכך שייאלץ להקשיב לי גם כשאינו מסכים. ברירת המחדל יהיה לעשות מה שאני רוצה, ואם הוא יתנגד מאוד למשהו אז נשב ביחד, סביב השולחן, אני לבושה והוא עירום. הוא ינסה לשכנע אותי בלהט, ואז ביחד ננסה להבין ממה נובעים ההבדלים ביננו ..
בקיצור - זה מין נישואין מוחלשים קצת. שבהם הוא ואני נבדוק בתחילה כל מיני אפשרויות, ובהחלט יכול להתפתח בסוף לדבר האמיתי.
אם הוא ירצה ללכת, וירגיש שלא יכול יותר, הוא יצטרך לשכנע אותי שזה נכון. אנחנו נשב ונבין ממה זה נובע, ואז אחזיר לו את כספו כמובן. עד השקל האחרון ואף יותר, אם ירצה בכך.

שנית לקייסי - למרות הבדלי הדיעות ביננו, אני מרגישה ממך מכל הודעה שאנחנו באות עם אותה גישה. גרמת לי לחשוב שוב. הבנתי ממך את הצורך לשלוט בכוח אישיותך ונשיותך בלבד. גם לי יש את צורך הזה (למי אין?). אני גם מודעת לכך שאת בעלת ניסיון יותר ממני. אבל עם זאת אני מכוונת גם למשהו אחר, אובייקטיבי יותר, מוצק יותר. סוג של מסגרת תוחמת, פיננסית. אני עדיין מרגישה שיהיה קל יותר, לצורך שינויים עמוקים ויסודיים שלי ושלו, שהמסגרת הזאת, שתכלול מעבר טקסי לחוסר כל שלו בנקודת זמן כלשהי (שוב, טקס "פסאודו נישואין"?), ושל "ברור שאני מחליטה, אחרכך נראה" תהיה קיימת ומוחשית, לצד האישיות הקסומה שלי icon_smile.gif.

כמה הערות אחרות. ראשית הרעיון שהועלה פה לקחת מישהו חסר-כל מראש הוא אקט לא מוסרי בעליל בעיני, ומעורר בי שאט-נפש. קצת כמו העשירים שלוקחים שפחות תאילנדיות חזרה לארצם, ונישאים להן בצורה חוקית. שנית אני לא חושבת, ואפילו לא אסכים, שהוא ימסור לי את כספו ישר ביום הראשון. אנחנו נצא, ונבלה, די הרבה קודם. אני אכיר לו אותי, את החברים שלי, את מקום העבודה שלי, והוא ישתכנע מעל לכל ספק שאין פה שום סיכוי לניצול, כפי שאמרתי בהודעה הראשונה.
אבל הקשר יכוון מהיום הראשון לשם.
ודבר אחרון - בקשה לי אליכם. משהו שפתאום הבנתי שמאוד חשוב לי. אם תוכלו, גם כשאתם לא מסכימים, לחייך? אפילו בלב. למשל אנדרפוט, נורא אהבתי את ההודעה שלך. כנות, עומק, מודעות רגשית עמוקה ומחשבה. תוכל לחייך? (:
Venus in Furs
Venus in Furs • 16 בדצמ׳ 2010

חן חן צעיף אדום מדם, את חמודה icon_smile.gif

ממ, בחיי שתיארת עכשיו כמעט במדוייק את חיי הנישואין של אחד מחבריי. (זוג פולני ונילי למהדרין). למעשה חוץ מהעירום כשהם מתווכחים, למרות שאני לא יודע, ייתכן שזה כך.

זו פנטזיה נחמדה, בספר שעל שמו אני קרוי יש קטע כזה, שהוא מוסר לה בחוזה את הבעלות עליו כולל הכל, ושהוא למעשה חי על חשבונה. (בספר מצבה הפיננסי איתן משלו). פעם שיחקתי בזה קצת עם בת זוגי דאז, סתם בשביל הכיף, ואת כל הכספים שקיבלתי העברתי לה. מצאנו את עצמנו מחליפים כספים כל הזמן, כשאני מביא לה ומיד לוקח חזרה כדי לעשות קניות. icon_smile.gif

מממ, אם באמת יהיו לך כמה עבדים כאלו, שאת מופקדת על השליטה ברוחם, גופם, ורכושם, זה לא יהיה מעייף נורא? רק מלחשוב על כל הנהח"ש שכרוכה בזה אני מאבד חשק למין לכמה שניות.

Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2010
את רוצה להשתמש בהעדר כוח פיננסי כאמצעי לכך שיקשיבו לך גם כשלא מסכימים איתך.
אם את כותבת לקייסי שאת והיא באותה גישה אז כנראה שלא הבנת את הגישה שלה.
השימוש שלך בשעבוד פיננסי כדי לכפות את רצונך לא מעיד על החוזק שלך אלא להפך, על חולשתך. את זה קייסי ניסתה להסביר לך. כנראה ללא הצלחה.

את מוצאת פגם מוסרי בלקחת חסר כל ומשווה את זה לנישואין עם קטינה תאילנדית.
מצד שני לקיחת בעל רכוש, הפיכתו לחסר כל ואז שיעבודו מבחינה פיננסית נשמע לך יותר מוסרי. מוזר.

קחי לעצמך כמה עבדים, הם יאלצו למסור לך את רכושם אבל הם יקבלו אותו חזרה - אם הם הצליחו לשכנע אותך שזה הדבר הנכון (אם לא אז לא?).
בשביל ליעל את העניינים את יכולה גם לנסח לעבדים שלך ספר חוקים הכולל קנסות כספיים במקרה של חריגה מהקודים שלך, למשל אם הם מחבקים את הילדים שלהם או מסתודדים בינהם.
תוכלי גם להחליף את שמך לגאולה (רצון).

חייכת?
סוגד שישים ותשע
סוגד שישים ותשע • 16 בדצמ׳ 2010
קראתי את התקציר של הספר לא ידעתי עליו עד לרגע שדיברתה עליו
והוא ספר מאוד ידוע ומפורסם אני אולי ישיג אותו
לכל מי שמתעניין הינה הלינק

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%A1_%D7%91%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%94
אפס אמיתי

Re: מסירת כל רכושו

אפס אמיתי • 16 בדצמ׳ 2010
בהמשך ללינק הנ"ל ,הופתעתי לגלות שהאישה אינה בין החיים עוד. הלכה לעולמה לפני כחצי שנה.
לא נעים.
פולו כתב/ה:
בארץ אני לא יודע אם יש עבדים שמסרו את כל רכושם למלכותיהם. בחו"ל אני יודע שזה קיים.
הנה דוגמא אחת של מלכה בשם Ingrid Bellemare סדיסטית ושתלטנית, סביב שנות ה-50, שוודית במקור וחיה כעת בהולנד. דוגלת ביחסי שליטה טוטאליים עם עבד על בסיס 24/7 כולל מגורים המוותר על הכל עבורה ושם את גופו , נפשו ורכושו בידיה. פירסמה ספר מוכר בשם "Owning And Training A Male Slave". (אם תרצי לקרוא את הספר את מוזמנת לפנות אליי בפרטי).
הבלוג שלה כאן: http://male-slavery.blogspot.com

לגבי החששות, אני מניח שיש הרבה שאלות (בהנחה ועברת את השלב הכי קשה ומצאת עבד טוטאלי ל 24/7).
- באיזה שלב של מערכת היחסים מגיעה הדרישה? יש הבדל אם אתם מכירים חודש או שאתם חיים יחד 24/7 כבר 5 שנים ואז מגיעה הדרישה.
- כמה רכוש וכסף יש לו? יש הבדל אם כל ממונו וחסכונותיו מסתכמים ב 1,000 שקלים, הוא גר בדירה שכורה, אין לו שום רכוש ונוסע על רכב חבוט וישן. לבין אחר שיש לו בית, רכב חדש ואולי גם כמה מיליוני שקלים בחשבון הבנק.
- כמה רכוש וכסף יש לך? כן כן. כמה לך יש ביחס אליו. יש הבדל אם את אשה עשירה מסביון והוא גבר תפרן (אז החשש שלו נמוך יותר) לבין זה שהוא גבר עשיר מסביון ואת תפרנית (אז החשש שלו גבוה יותר).
- מה קורה אם נפרדים? האם הכל או רק חלק מכספו ורכושו חוזרים אליו?
- מה קורה אם אחד מהצדדים מת חס וחלילה? יש כאן גם משפחות מעורבות.

בקיצור, הנושא סבוך מאוד.