סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פגיעות בכלוב + תמונה

puritania​(שולטת)
לפני 3 שנים • 12 באפר׳ 2021
puritania​(שולטת) • 12 באפר׳ 2021
האמת שאתה צודק. כמות הפגיעות פה רצינית.
הזונה הפרטית שלו
לפני 3 שנים • 13 באפר׳ 2021
הזונה הפרטית שלו • 13 באפר׳ 2021
מסכימה איתך לגמרי
כן צריך למצוא דרך למנוע מצבים שכל אחד כאן עושה מה שבא לו פוגע באחרים
וממשיך לבאה בתור כאילו לא קרה כלום
האופציה שכלובי לא יאפשר מחיקה של פוסטים ותגובות נראה לי כן יכולה לעזור
אפשר לנסות לדבר עם כלובי על הנושא ולהציע לו
מי יודע אולי הוא יסכים
Kitty frank
Kitty frank • 13 באפר׳ 2021
גיי גרין העלה לא מזמן הצעה לכתיבת איזה טקסט שיופיע לאנשים לפני הכניסה לצ'ט. בהתחלה חשבתי שזה רעיון הגמוני שאמור להעלות על קרנן גישות מסויימות ולגרום לאחרים להרגיש לא מקובלים. הייתי נגד.

אחר כך הוא הסביר לי שזה בדיוק זה, וככה יוצרים קהילה, שצריך תהליך חניכה כדי שזו תהיה חברה. אין לנו בכלוב גבול פיזי(לול) שעוזר לנו, כמו למדינות או מועדונים שמקל את ההנחה ''כל מה שפה יענה לחוקים yx" אבל אולי אפשר למצוא דרך חדשים ירגישו בנוח *ויעשו בדס''מ* רק אחרי מעט הדרכה ושאילת שאלות וקבלת תשובות. אז אני בעד.

לחברה יש אופציה איך לחלק את המאמצים שלה בין אכיפה לחינוך, ואין ספק שיעזור אם נראה עצמנו כחברה ונחנוך יותר.
the rain song
the rain song • 13 באפר׳ 2021
אני לא יודעת אם אתה מדבר על פגיעות ספציפיות ואני לא יודעת על סמך מה נקבע שיש יותר מהעבר. אבל הבה לא נשכח כמה דברים -
אנחנו לא יחידה נבחרת ואנחנו לא עוברים טירונות וגיבוש או שיעורים באיך להתנהג. לכל אדם שמגיע לכאן יש סט ערכים וסטנדרטים משלו ואין שום בסיס לציפייה לאחוות כלוביסטים/בסדמים.
יש אנשים שמזנקים על כל אפשרות לחוויה ויוצאים בשלום ויש שנפגעים. יש אנשים שזהירים מאוד ועל ידי כך מקטינים את הפוטנציאל שלהם להפגע.
אין ספק שזה חמור מאוד כשנפגעים אנשים אבל העולם עדיין רחוק משלמות. זה כמו שהחוק מאפשר לי להתלבש חצי עירומה וללכת בסימטה חשוכה באמצע הלילה והחוק אוסר על כל אדם לפגוע בי ועם כל הכבוד, אני לא אבנה על החוק הזה ואזכור שלא כולם מחונכים והגונים.
בטח שזה מבאס.
בינתיים מה שקורה בדרך כלל זה ששומעים צד אחד והלינץ' והעלייהום מתחילים כראוי לעדר שועט. אני לא חושבת שזו הדרך להתמודד.
ההצעות שלך לא לעניין בכלל ואני מקווה שכלובי לא ישתכנע וישאיר לי ולכל אחד אחר את השליטה בבלוגים שלנו.
לא צריך להגזים.
קיפוד
קיפוד • 13 באפר׳ 2021
the rain song כתב/ה:
אני לא יודעת אם אתה מדבר על פגיעות ספציפיות ואני לא יודעת על סמך מה נקבע שיש יותר מהעבר. אבל הבה לא נשכח כמה דברים -
אנחנו לא יחידה נבחרת ואנחנו לא עוברים טירונות וגיבוש או שיעורים באיך להתנהג. לכל אדם שמגיע לכאן יש סט ערכים וסטנדרטים משלו ואין שום בסיס לציפייה לאחוות כלוביסטים/בסדמים.
יש אנשים שמזנקים על כל אפשרות לחוויה ויוצאים בשלום ויש שנפגעים. יש אנשים שזהירים מאוד ועל ידי כך מקטינים את הפוטנציאל שלהם להפגע.
אין ספק שזה חמור מאוד כשנפגעים אנשים אבל העולם עדיין רחוק משלמות. זה כמו שהחוק מאפשר לי להתלבש חצי עירומה וללכת בסימטה חשוכה באמצע הלילה והחוק אוסר על כל אדם לפגוע בי ועם כל הכבוד, אני לא אבנה על החוק הזה ואזכור שלא כולם מחונכים והגונים.
בטח שזה מבאס.
בינתיים מה שקורה בדרך כלל זה ששומעים צד אחד והלינץ' והעלייהום מתחילים כראוי לעדר שועט. אני לא חושבת שזו הדרך להתמודד.
ההצעות שלך לא לעניין בכלל ואני מקווה שכלובי לא ישתכנע וישאיר לי ולכל אחד אחר את השליטה בבלוגים שלנו.
לא צריך להגזים.

שלום רייני ותודה על התגובה. מעריך את שכתבת למרות הטון הנוזף. ההצעות שלי הן בדיוק כמו שאמרת, הצעות. כתבתי אותן לא כי הן הכי טובות אלא כי הן מה שעלה לי לראש, אני מאד שמח על הצעות נוספות וטובות יותר.
את צודקת, אנחנו לא בצבא ואין "אחוות כלוביסטים", אני בכל אופן מדבר על משהו אחר וגדול יותר והוא "אחוות בני אדם". כשאני רואה בור בכביש בו מלא אנשים נופלים אני אגיע דאגה ואבדוק מול העירייה איך אפשר לגדר את הבור הזה (אחריותם בחוק אגב). לא אבקש מאנשים לחשוב פעמיים לפני שהם הולכים בכביש עם בור לא מגודר.
האתר הזה הוא כמו הכביש הזה עם הבור. הוא נועד למטרה טובה, וכנראה שיש בו איזה בור אם אנשים ונשים כל הזמן נופלות ונחבלות. אני יכול לנהוג כמוך ולהגיד לעצמי שזו בעיה שלהם ופעם באה שיסתכלו טוב יותר לאן הם הולכים, ואני יכול לנסות לחשוב איך אפשר למנוע מאנשים ליפול בו שוב ושוב ושוב. אני בוחר באופציה השנייה. את בוחרת הראשונה וזה גם בסדר. כלובי לעומת זאת הוא האיש שאחראי על הכביש ועל כן לדעתי אחראי גם על הבור במידת מה. אני לא מצפה שיענה להצעות שרשמתי כאן - אני כן מצפה שתהיה התיחסות לנושא ושיעשה מאמץ כלשהו למניעה של פגיעות באתר הזה.
the rain song
או קיי. אז למה אתה לא כותב לכלובי ומשתף אותו?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
ריין.
אני לא חסידה גדולה של לינצ׳ים וסיפורים חד צדדיים ואצביע בשתי הרגליים והידיים בעד אחריות אישית, אבל אני חושבת שפוסטים כאלה, כמו זה שנפתח על ידי קיפוד, הם מעין תמרור. מעבר להתייעצות עם חברי הקהילה שלא ניתן לנהל מאחורי הקלעים ולא תקרה אם הפניה תהיה לכלובי בלבד, פוסטים כאלה מגרדים את בלוטת האחריות האישית, הם מערערים את השאננות. גם את, אילולא התרחשו מקרי אלימות בסימטאות חשוכות באופן תדיר, לולא ניתן להם קול ולולא נשאלה שאלה ציבורית איך להתמודד ולמנוע, לא היית מודעת לסכנה שטמונה בהן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אפר' 13, 2021 1:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
קיפוד
קיפוד • 13 באפר׳ 2021
the rain song כתב/ה:
או קיי. אז למה אתה לא כותב לכלובי ומשתף אותו?

אני גם אפנה לכלובי ואשתף כפי שעשיתי בעבר תהיי בטוחה, אבל הכוח של כלובי והיכולת שלו לשנות מציאות כאן היא מוגבלת מאד. הכוח שלי, שלך ושל שאר האנשים כאן כקבוצה (גם אם לא הכי מגובשת) הוא גדול פי כמה. ובסוף הדרך להזיז דברים היא לתקוף אותם משלל כיוונים.
the rain song
את צודקת ואולי את תדעי טוב ממני - כמה שרשורים כאלה היו מאז שהכלוב קיים? כמה פוסטים בבלוגים שהפכו לשיחת היום היו בנושא הזה?
נראה לי שכבר מזמן ביססנו את העובדה שאפשר להפגע בעולם באופן כללי. אני אגב למדתי את זה מההורים שלי.
אני מבינה שאני יוצאת כאילו לא רגישה אבל בחיי שפניות ל"קהילה", כעס, אכזבה, תלונות לקהילה המפוארת כאן מתחילים להיות מיותרים. אני למשל לא קהילה ויש עוד רבים כמוני.

רוצים להתבאס מהמצב? רוצים להזהיר, לתת טיפים לזהירות? מעולה. יש לי כמה משלי.
אבל מספיק להציע "פתרונות" על חשבון כולם.
קיפוד
קיפוד • 13 באפר׳ 2021
the rain song כתב/ה:
את צודקת ואולי את תדעי טוב ממני - כמה שרשורים כאלה היו מאז שהכלוב קיים? כמה פוסטים בבלוגים שהפכו לשיחת היום היו בנושא הזה?
נראה לי שכבר מזמן ביססנו את העובדה שאפשר להפגע בעולם באופן כללי. אני אגב למדתי את זה מההורים שלי.
אני מבינה שאני יוצאת כאילו לא רגישה אבל בחיי שפניות ל"קהילה", כעס, אכזבה, תלונות לקהילה המפוארת כאן מתחילים להיות מיותרים. אני למשל לא קהילה ויש עוד רבים כמוני.

רוצים להתבאס מהמצב? רוצים להזהיר, לתת טיפים לזהירות? מעולה. יש לי כמה משלי.
אבל מספיק להציע "פתרונות" על חשבון כולם.

היי ריין ושוב תודה
ראשית תרשי לי לחלוק עלייך. את מגיבה לשרשור הזה, את מוסיפה צדדים ומחשבות לדיון, את מנהלת איתנו דו שיח.
רוצה לומר, אם תרצי ואם לא את כאן, ב"קהילה" הקיימת או המדומיינת הזו ואת חלק ממנה ואנחנו שמחים על כך.

דבר שני - אנחנו לא מדברים על האפשרות להפגע בעולם באופן כללי. אנחנו מדברים באופן ספציפי ביותר באתר ספציפי ביותר שעניינו בין השאר הוא פנטזיות אונס, קשירות, כפייה, ניצול ועוד כמה וכמה דברים שכשהם בפנטזיה זה נחמד וכשזה במציאות זה טראגי. בתגובה הקודמת דימתי את זה לכביש עם בור, הפעם אדמה את זה לרכבת הרים. אני לא מכיר רכבת הרים בה נותנים לך לעלות מבלי לאבטח אותך בשלושה מנגנוני ביטחון לפחות. למה? הרי את בוחרת לעלות מרצונך נכון? אז התשובה היא כי זה מסוכן וכי מי שמעלה אותך על זה יש לו אחריות בנושא. מבאס אולי אבל נכון.

ודבר אחרון כמו שכתבתי לך קודם - ה"פתרונות" שאנחנו מעלים הם בגדר רעיונות. סיעור מוחות אם תרצי. יש לך טיפים ורעיונות משלך את אומרת? מעולה, זה בדיוק המקום הנכון לשתף אותנו בהם. נשמח לשמוע