אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני אמור לצפות לפרס כלשהוא על עמידה בדרישות?

הלן הדוב
לפני שנתיים • 29 בספט׳ 2022
הלן הדוב • 29 בספט׳ 2022
serveit כתב/ה:
עם או אם
אני דיסלקט קשה
לא יפה לצחוק על נכים icon_sad.gif

גם אני דיסלקטית ודיסגרפית ולכן אני בודקת את מה שאני כותבת פעמיים שלוש. זה לא עניין של לצחוק אבל לא ייקחו אותך ברצינות אם אתה לא מתאמץ להישמע רציני.
טלי35​(שולטת)

Re: האם אני אמור לצפות לפרס כלשהוא על עמידה בדרישות?

טלי35​(שולטת) • 29 בספט׳ 2022
.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
פרס ראשון טיסה לקפריסין
פרס שני קופון פג תוקף לרמי לוי.

אם כל המנטרה שלך בלהיות עבד היא בכך שאתה תקבל תמורה….אז הייתי ממליצה לך לפרוש
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 29 בספט׳ 2022
טלי35 כתב/ה:
כן. פרס.

תבקש שווארמה

שווארמה זה לא פרס, כמו שחיבוק זה לא פרס. אם אין שווארמה, האם בכלל יש מערכת יחסים?!
הלן הדוב
הלן הדוב • 29 בספט׳ 2022
ועכשיו תגובה רצינית.

לגבי פרסים. לא מגיע לך כלום בזכות. אבל אפשר להרוויח הנאות על התנהגות טובה.
מכיוון שכשולט/ת אני גם אבוש/אימוש וחלק מהדינאמיקה הזו היא גם חינוך אז יצא לי לבנות מערכות חוקים שאיפשרו לנשלט/ת שלי להרוויח פרסים.
בדרך כלל זה היה משהו קטן וסמלי כמו בובה חדשה או בגד חמוד או אפילו רשות לאכול חטיפים. תלוי בנשלט/ת.
יש לי חברה שמרוויחה את הזכות לשים פלאג למשל. זה מאוד תלוי בך ובשולט/ת שלך. ואם אתה רוצה לעשות משהו כזה אז דבר איתם.
העבד פול​(נשלט){לא משוייך}
לפני שנתיים • 30 בספט׳ 2022

serveit כתב/ה:
אני בסה"כ מבצע את מה שהיא דורשת ממני האם אני אמור לקבל על זה פרס כלשהוא? עם אני עומד בדרישות היא אמורה להקשיח אותן בכדי לשמור על מתח?
ברור שאקבל עונש עם לא אעמוד בדרישות

יש לך טעות גדולה מאוד מהיסוד ידידי!
אתה צריך להבין שכל יום שאתה משרת את האלילה שלך הוא כבוד, זכות ופרוילגיה גדולה עבורך. לעולם אל תיקח את זה כמובן מאליו כי ברגע אחד - בנקיפת האצבע שלה, היא יכולה לשחרר ולהעלים אותך ולעשות אותך חסר מטרה ומשמעות.

אם היית עבד אמיתי במהות ובנפש שלך היית מבין כי בתור העבד של האלילה והבעלים שלך, אתה חי ונושם בשבילה, עבורה ולמענה בכל רגע נתון ועצם השיעבוד, העבדות, השירות והסגידה שלך אליה היא התמורה הכי גדולה שיכולה להיות לך ושאתה באמת אולי אפילו בכלל לא ראוי לה!!
הכוונה של להיות באמת כנוע, צייתן, מסור ונאמן אליה ולשרת אותה באמת היא שעצם ההקרבה, הנתינה והעבדות שלך לאלילה שלך היא מה שנותנת לך הגשמה וקיום ובלעדיה אתה כלום!!

לכן רבים שמתחזים להיות "עבדים" מתחננים למלכות ואלילות כדי לזכות לשרת אותן, אבל הן דוחות אותם על הסף במקרה הטוב, מתעלמות מהם במקרה הממוצע וחוסמות אותם במקרה הגרוע, כי אותם "עבדים" הם בדיוק כך - מתחזים, ומה שבאמת מעניין אותם זה ה"אני" שבאמת לא קיים וחסר משמעות.

אמנם מלכה ואלילה אמיתית מעניקה את הכח הזה לעבד שלה שללא דאגה לשלומו או לביטחונו הוא יציית במסירות ובנאמנות לפקודותיה ללא מחשבה כלל, מכיוון ששום דבר לא יכול לעניין אותו יותר מאשר לספק את דרישותיה, צרכיה, רצונותיה וגחמותיה של האלילה שלו, ומלכה ואלילה אמיתית לא תקבל פחות מכך מהעבד הנאמן שלה, אבל עבד אמיתי בנפשו בעיקר יודע כמה זה מתגמל להיות העבד שלה, כמה זה מדהים לראות שהאלילה שלך מתחילה לאהוב אותך בתור העבד הנאמן שלה, הכלב המסור שלה בדיוק כמו שהיא אוהבת את הכלב שלה ואת הנעליים שלה, שהיא מרוצה וגאה בך ובעבדות הטוטאלית המסורה והנאמנה שלך אליה ואיך שהיא מקדמת אותך בכך שהיא מואילה בטובה להרחיב את הקיום והמשמעות שלך בעולם ולמצוא לך שימושים נוספים לרווחתה מכל בחינה שהיא! זה דבר מיוחד. אל תאבד את זה. תבין, תפנים, תטמיע, תנשום ותזכור את זה!

(מוזמן לקרוא על כך בבלוג שלי, הרחבתי רבות גם על הנושא הזה).
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנתיים • 1 באוק׳ 2022

serveit כתב/ה:
אני בסה"כ מבצע את מה שהיא דורשת ממני האם אני אמור לקבל על זה פרס כלשהוא? עם אני עומד בדרישות היא אמורה להקשיח אותן בכדי לשמור על מתח?

כמו שכתבו פה לפני - תלוי מאוד בתקשורת בניכם ובמה שסוכם
אבל עם זאת אתה כותב: ברור שאקבל עונש אם לא אעמוד בדרישות..מפה אני מבינה שבגלל שצפוי לך עונש אם לא תעמוד..אתה מצפה לצ׳ופר אם כן תעמוד.
אם אתה נמצא במקום טוטאלי וכל מה שבאמת חשוב לך זה לגרום לה לחייך ולהכיל את הגחמות שלה ואם היא מספיק ערה לקלוט את ההתנהלות הזאת אני מאמינה שהיא תדע גם איך ״ לעלות לך את המוטיבציה״ כדי שתמשיך לעשות את מה שאתה עושה.
כולנו זקוקים לחיזוקים, פידבקים , צ׳ופרים כאלה ואחרים שיעזרו לנו להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים אחרת נתחיל לאבד עניין..

בהצלחה.
FoxyBoxy

FoxyBoxy • 1 באוק׳ 2022
serveit כתב/ה:

העלאת שכר
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2022
לא הייתי קוראת לזה ״פרס״ - אבל כולם מצפים לתמורה, שולטים/נשלטים/ווטאבר... זו ממש לא חייבת להיות תמורה מוחשית או פיזית אבל הגיע הזמן להשתחרר מהתפישה המקובעת הזו שנשלט/ת טוב הוא כזה שעושה אך ורק כדי לרצות מבלי שום מחשבה על מה הוא מקבל מזה. כי גם מזה הוא מקבל - סיפוק מהריצוי. אז פאק כן, צריך ראוי ודרוש לצפות לתמורה כלשהי, וכדאי שגם לא נצטרך לבקש אותה אלא נקבל אותה באופן קליל ושגרתי מהצד השולט
העבד פול​(נשלט){לא משוייך}
Ivy poison כתב/ה:
לא הייתי קוראת לזה ״פרס״ - אבל כולם מצפים לתמורה, שולטים/נשלטים/ווטאבר... זו ממש לא חייבת להיות תמורה מוחשית או פיזית אבל הגיע הזמן להשתחרר מהתפישה המקובעת הזו שנשלט/ת טוב הוא כזה שעושה אך ורק כדי לרצות מבלי שום מחשבה על מה הוא מקבל מזה. כי גם מזה הוא מקבל - סיפוק מהריצוי. אז פאק כן, צריך ראוי ודרוש לצפות לתמורה כלשהי, וכדאי שגם לא נצטרך לבקש אותה אלא נקבל אותה באופן קליל ושגרתי מהצד השולט

לדעתי טעות היא בידך. זו ממש לא תפיסה מקובעת אלא ההגדרה הבסיסית והנדרשת ביותר של עבד, כי עבור עבד אמיתי - כלומר שזו המהות שלו בנפשו, עצם העבדות והשירות שלו לאלילה שלו היא התמורה הגדולה שהוא מקבל שגם אותה הוא צריך להרוויח!
זה ה- א', ב' ביסודות של עבד והשיעבוד והעבדות שלו אליה, אך לצערי רבים לא מבינים/מסרבים להבין את זה כי מה שבאמת מעניין אותם זה הרצונות שלהם ולא אלו של המלכה/האלילה שלהם.