בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה הרבה שולטות חסרות שליטה עצמית וסבלנות?

מיצי קפיצי​(נשלטת)
לפני שבועיים • 8 ביוני 2024
מיצי קפיצי​(נשלטת) • 8 ביוני 2024
Into כתב/ה:
למה נשלטים תמיד על גבול המטרידים מינית עם אינטליגנציה גבולית שלא מבינים את המילה לא?

ולמה נשלטים אוהבים כותרות באורך של סיפור קצר?

בוללל
ותמיד זורקים עלייך את הפטישים שלהם למרות שאת מאוד לא מעוניינת.
וכתוב שאת נשלטת🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 8 ביוני 2024
מהדברים שקראתי פה, חוויות של אנשים, נשמע שפשוט אנשים הם מחורבנים. פשוט אנחנו שמים לב רק לאנשים שאיתם אנחנו באינטראקציה, באופן טבעי.
ראיתי פה ילדות קטנות מושתנות שחושבות שהן יכולות לרדת על אדם זר רק בגלל שכתוב להן "שולטת" בשם ולשני כתוב "נשלט".
ראיתי גם סיפורים על נשים צעירות שיצאו לדייט עם "שולט" והוא פחות או יותר שיקר להן והפר את כל ההבטחות והגבולות מהרגע הראשון.
וגם ראיתי כאן נשים שולטות שחולקות את ההודעות הפסיכודליות שהן מקבלות מכל מיני נשלטים דמיקולו.

בקיצור, הרבה אנשים לא מבינים מה זה שליטה עצמית, תקשורת, הסכמה, וכו.
אז כן, אם אתה נשלט סטרייט יהיו לך יותר סיפורי זוועות מנשים שולטות מאשר מגברים נשלטים אחרים. ולהפך.
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
1. כי אתם אוהבים אותנו ככה.
2. כי לוקח חודשים ושנים לרסן את זה ולהפוך לשולטת סבלנית, מכילה עם שליטה עצמית.
3. כשזה טבעי זה לעולם לא יראה כמו הפנטזיה של מישהו.
4. כי גם אחרי שהפכנו לבעלות שליטה עצמית וסבלנות מדהימה עדיין אנחנו פוגשות די הרבה פעמים, דושים מעצבנים ולכבודם אנחנו חוזרות אחורה לחוסר סבלנות 😉
5. מה דעתך על 3 ?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 ביוני 2024
כי הרבה אנשים, בלי קשר למגדר או לצד בשוט, בוחרים להשתמש בבדס"מ כתירוץ לברוח מעצמם.
זה ה-מרחב שבו אפשר למתג מחדש ובמהירות כל תכונה שלילית כמשהו קינקי במקום לטרוח לעבוד על עצמך.
זה הכי קל ומסיר אחריות שיש, ובמקרה של שולטות באופן ספציפי, לעומת נשלטים, גם ימשיכו לחזר אחריהן,
אז למה לא?
רק בהמשך כשנופל האסימון שזה לא מייצר קשרים לטווח הארוך זה יגרום להרהורים, עבור מי שזה חשוב לה, כמובן. כל היתר, ימשיכו בשלהן, יש מספיק נשלטים שמבטלים את עצמם ויזרמו עם כל גחמה, הרי גם הם לא ממהרים לעבוד על עצמם ומעדיפים למתג מחדש את מגרעותיהם כקינק.
אביב נעורים
אביב נעורים • 8 ביוני 2024
מה??? יש כנס של שבורים בפורום ולא שלחו לי הודעה פרטית😂
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 8 ביוני 2024
אני מצטערת שחווית דבר כזה.
אצטט את המכשפה בג'ינס:
. כי אתם אוהבים אותנו ככה. (רבים מחפשים את השולטת הקרה והאכזרית שתקח מכם בלי להעיף מבט נוסף בכם)
גם כשהפנטזיה פוגשת את המציאות זה לא בדיוק כמו שדמיינת.
החיים הם דבר מתמשך ולא קטעי פנטזיה מצולמים היטב.

2. כי לוקח חודשים ושנים לרסן את זה ולהפוך לשולטת סבלנית, מכילה עם שליטה עצמית. (אנחנו לא מושלמות. אנחנו אנושיות. יש לנו את קשת התגובות מחוסר סבלנות כלפי מי שאינטואציה שלנו אומרת לנו דברים רעים עליו ועד מי שעובר את הגבול שלנו. וגם סתם יום רע, אבק בגלגלים, מנועים שחוקים ועוד..)

3. כשזה טבעי זה לעולם לא יראה כמו הפנטזיה של מישהו. (מיליון סימני קריאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חשוב לחזור ולשנן את זה שוב ושוב)

4. כי גם אחרי שהפכנו לבעלות שליטה עצמית וסבלנות מדהימה עדיין אנחנו פוגשות די הרבה פעמים, דושים מעצבנים ולכבודם אנחנו חוזרות אחורה לחוסר סבלנות 😉 (בדיוק)

5. מה דעתך על 3 ?

וגם קצת מה שארצ'י אמרה. ולכן, שוב, אני ממש מצטערת שחווית את זה. זה לא פשוט להיות גבר ששוב ושוב נאלץ ליזום ולקבל דחיות.
לפעמים אני מבינה מאיפה מגיעה התופעה של הדושים שזורקים עלינו את השיט שלהם. כנשלט אתה חווה כל כך הרבה דחיות מגוחכות שמה אחכפת לך לזרוק עוד דיק פיק, אתה כבר חסין לדחייה
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 8 ביוני 2024
מי שאינה יכולה לשלוט בעצמה לעולם לא תוכל באמת לשלוט באחר. וכן לפעמים אני חסרת סבלנות. אתה רואה רק את ההודעה שלך אני רואה עוד מלאא. וכשהכל חוזר על עצמו מילים ועוד מילים בלי קשר למציאות אז כן אני מאבדת סבלנות.
ולא התחלתי אפילו לדבר על נשלטים ששכחו מה זה להיות גבר, פחדנים ברמה שמתקשים לשלוח תמונה פשוטה( מחוץ לאתר), מפחדים מהצל של עצמם, כותבים נעלמים חוזרים מתחננים. מתיש ממש ובעיקר מבזבז לי את הזמן.
לכן התחלתי לחסום, כלי חדש. מומלץ..
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
shirazbar כתב/ה:
מי שאינה יכולה לשלוט בעצמה לעולם לא תוכל באמת לשלוט באחר. וכן לפעמים אני חסרת סבלנות. אתה רואה רק את ההודעה שלך אני רואה עוד מלאא. וכשהכל חוזר על עצמו מילים ועוד מילים בלי קשר למציאות אז כן אני מאבדת סבלנות.
ולא התחלתי אפילו לדבר על נשלטים ששכחו מה זה להיות גבר, פחדנים ברמה שמתקשים לשלוח תמונה פשוטה( מחוץ לאתר), מפחדים מהצל של עצמם, כותבים נעלמים חוזרים מתחננים. מתיש ממש ובעיקר מבזבז לי את הזמן.
לכן התחלתי לחסום, כלי חדש. מומלץ..

אני חוסמת כבר 22 שנות כלוב. זה לא עוזר. הם מתרבים ומשתכפלים.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבועיים • 9 ביוני 2024

Re: למה הרבה שולטות חסרות שליטה עצמית וסבלנות?

bondman​(נשלט){FLR} • 9 ביוני 2024
A virginal suB כתב/ה:
היי
למה הרבה שולטות חסרות שליטה עצמית ועם אפס סבלנות? 🤷
הרבה לא מזכירות דמות סמכותית...יותר ילדות מפונקות שרוצות ורוצות עכשיו.
¯\_(ツ)_/¯

בני אדם הם מכונה מורכבת מידי.
אפילו ונילים מתקשים למצוא זוגיות.
אז אצלנו?

לנשלט למצוא שולטת זה נס
לשולטת למצוא נשלט זה נס.

למזלנו מידי פעם מתרחשים ניסים.
מר זריצקי
לפני שבועיים • 9 ביוני 2024
מר זריצקי • 9 ביוני 2024
אביב נעורים כתב/ה:
מה??? יש כנס של שבורים בפורום ולא שלחו לי הודעה פרטית😂

שבור לא צריך שיקראו לו, הוא פשוט בא למקומות של שבורים כי זה איזור הנוחות שלו ומקומו הטבעי.
אתה דוגמא מובהקת לזה, אף אחד לא קרא לך ובכול זאת אתה פה.