שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתפו אותנו בhot take שלכם שקשור למיניות/ בדסמ

masoul
לפני שבוע • 12 בספט׳ 2024
masoul • 12 בספט׳ 2024
פרלין כתב/ה:
סטאר כתב/ה:
אין דבר כזה "שליטה מנטלית" , זה פשוט שליטה

לגמרי! אין אקט בדסמי שהוא לא מנטלי.

על המשפט הזה שווה לחזור שוב ושוב.
משפט אחד- הכל בתוכו.
תודה פרלין.
תחת אש
לפני שבוע • 12 בספט׳ 2024
תחת אש • 12 בספט׳ 2024
"לא לפנות אם לא קראת את הפרופיל"

אפשר להבין עליך די והותר בעזרת הניק המטופש, התגובות המלוקקות שלך בפורומים יותר מכל הבלוג המצועצע שלך ביחד.
למה בכלל לכתוב בלוג? עדיף כבר לקבל קישור ללינקדין ובskills לכתוב מציצה.

אני אעשה לך endorse
Bluecollar​(שולטת)
לפני שבוע • 13 בספט׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 13 בספט׳ 2024
תחת אש כתב/ה:
"לא לפנות אם לא קראת את הפרופיל"

אפשר להבין עליך די והותר בעזרת הניק המטופש, התגובות המלוקקות שלך בפורומים יותר מכל הבלוג המצועצע שלך ביחד.
למה בכלל לכתוב בלוג? עדיף כבר לקבל קישור ללינקדין ובskills לכתוב מציצה.

אני אעשה לך endorse

מי פגעה בך? זה נשמע כל כך אישי
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 13 בספט׳ 2024
הטייטל מלכה.

וזה לא שאין נשים שאני חושבת שהן ראויות לו, פשוט זה הפך לסתם שם תואר שמדבירים לכל אחת.

אבל בחיית, מלכה ואת כל כך חסרת נימוס? חסרת קלאס? חסרת כבוד לאחרים? (אולי לא באמצע סשן עם השפלות, אבל כדרך חיים)

הטייטל הזה הפך למתנשא וקרינגי.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 13 בספט׳ 2024
אין דבר כזה באמת מין ונילי.

מין ונילי זה פשוט Soft Maledom.
לפחות במיטה,
כי גם זוגיות ונילית מוטלת בספק.
אם יש, אז נראה לי שזה מאוד מאוד נדיר.
storyteller​(שולט)
storyteller​(שולט) • 13 בספט׳ 2024
פעם זה היה ברור יותר, היום זה קצת מתערבב. בדסמ ≠ סקס.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בספט׳ 2024
שלחדור לגבר זה לא אוטומטית לשלוט בו, בדיוק כמו שחדירה לאישה לא הופכת את הגבר שאיתה אוטומטית לשולט.
להתייחס למין אנאלי עם גבר כשאישה היא החודרת כאילו זה לא היה סקס עכשיו, זה די מוזר מבחינתי.

ומעבר לכותרת הנכונה, זה גורם לאנשים גם לסכן את עצמם. הרי מחלות מין מעוברות דרך מין.
ויותר מדי אנשים מניחים שאין צורך בקונדום ובדיקות תקופתיות "כי זה לא סקס אמיתי". רק שהוא מספיק אמיתי בשבילי שיהיה שיהיה בהם צורך, בטח לגבר שנחדר.

לעומת מה שנכתב כמה הודעות מעלי, יש כזה דבר מין ונילי. וגם חדירה לגבר ע"י אישה יכול להיעשות לשם המיניות, האינטימיות והקרבה ולא בשם השפלה והכנעה.
יש גם פעמים שהגבר הנחדר בכלל שולט בסיטואציה.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 13 בספט׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
שלחדור לגבר זה לא אוטומטית לשלוט בו, בדיוק כמו שחדירה לאישה לא הופכת את הגבר שאיתה אוטומטית לשולט.
להתייחס למין אנאלי עם גבר כשאישה היא החודרת כאילו זה לא היה סקס עכשיו, זה די מוזר מבחינתי.

ומעבר לכותרת הנכונה, זה גורם לאנשים גם לסכן את עצמם. הרי מחלות מין מעוברות דרך מין.
ויותר מדי אנשים מניחים שאין צורך בקונדום ובדיקות תקופתיות "כי זה לא סקס אמיתי". רק שהוא מספיק אמיתי בשבילי שיהיה שיהיה בהם צורך, בטח לגבר שנחדר.

לעומת מה שנכתב כמה הודעות מעלי, יש כזה דבר מין ונילי. וגם חדירה לגבר ע"י אישה יכול להיעשות לשם המיניות, האינטימיות והקרבה ולא בשם השפלה והכנעה.
יש גם פעמים שהגבר הנחדר בכלל שולט בסיטואציה.

הניסיון שלי מחזק אותך
--Nir--
--Nir-- • 13 בספט׳ 2024
אין דבר כזה ״נשלטים״ ואין דבר כזה ״שולטות״, מדובר בכל מיני בני אדם מכל מיני רקעים עם תשוקות כאלו ואחרות, והניסיון המייגע והאינסופי פה לקטלג תכונות אופי והתנהגויות שמאפיינות ״נשלטים/שולטים/נשלטות/שולטות״ הוא עלוב, מתיש, חוזר על עצמו ללא תוחלת ובעיקר מעיד על תפיסת עולם שטחית בטירוף.

נ.ב הכותב הינו נשלט אמיתי ועם זאת חתיכת אלפא מחוץ לכלוב שאין לכם מושג!!!
Good Boy At Heart​(מתחלף)
Good Boy At Heart​(מתחלף) • 13 בספט׳ 2024
לא צריך להיות באתרים מהסוג הזה מקום למודעות כמו "דרוש הנדימן" או "נהג" או כל דבר בסגנון.

לדעתי זה הזוי לגמרי, אם את מחפשת מישהו שיסיע אותך או יתקן או ינקה לך את הבית וכותבת לא לצפות שיהיה שום דבר מיני זה לא לגיטימי בעליל ומנוגד לכל מה שעולם הBDSM ושליטה אמורים להיות. אין בעיה אם את מרגישה טבעית בתור שולטת ויש לך פרטנר.ים נשלט.ים אז את לא מחפשת עוד מישהו אבל זה לא תירוץ.

אני מאמין שזה ניצול, ולא במובן הבדסמי של המילה אלא במלוא מובן המילה, גם אם מישהו בחר להסכים לזה ואף אחד לא הכריח אותו, אבל זאת כבר חפירה לפעם אחרת.

ההודעה נכתבה בלשון נקבה כי זה מה שראיתי, אך פונה לכל המינים.