לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Zord​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2023
מה שחשוב זה, תזכרו ילדות וילדות.
אם חבר מציע לכם ללכת למסיבת סקס במועדון הטאבו בליין בשם סדום ועמורה שנמצא בתוך עיר החטאים. יש סיכוי שיקרו דברים לא טובים ונעימים.
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
אני גם מצדד ששירשור progress זה לא יכול להיות כי כמה הודעות מעליי מישהי התוודתה קבל עם ועדה שהיא
קוראת פוסטים בפייסבוק.

פייסבוק זה לא פרוגרס.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Agate כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
את מדברת באופן עקרוני או בקשר למקרה הזה?

אני שואלת ברמת הפרספקטיבה
לא על מקרה ספציפי, והעקרון הוא אותה אמפטיה אנושית שגם גברים ונשים ראויות לה

יש פה סלט של שרשורים ומגיבים ונושאים. אני חושבת שפרלין שואלת אם מה כתבת (בתגובה המקורית שלך) נכון לגבי המקרה שדובר לאחרונה. שם אישה קיימה יחסי מין עם גבר מרצונה, ובעודה קשורה, הוא צירף לחגיגה את חברו, מה שהותיר אותה קפואה עד סיום האקט המיני ואחר כך לעוד למספר שעות בחדר מבודד. היא אמנם לא הביעה התנגדות מפורשת (כאן זה מתקשר לדבריך) אבל כמדומני הגבר היה צריך להודיע מראש שהוא עתיד לצרף חבר ולקבל את אישורה המפוכח.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 15 בינו׳ 2023
Agate כתב/ה:
אנשים אלימים הם אנשים אלימים, ומקרי אלימות עלולים לקרות לכל אדם

יש לי שאלה -
במה שונה אינסל שמאשים נשים בחוסר ההצלחה הרומנטית שלו, שזועם על הזכות של אישה לדחות אותו, במיוחד על בסיס פרמטרים שמאוד קשים עבורו כמו פתיחות רגשית, מודעות, ואולי אפילו גובה, אורך הזין, גובה המשכורת, ובעצם צריך לקחת אחריות על עצמו, להשתפר, להתקדם רגשית, לחזק את הביטחון והמיומנויות החברתיות והרומנטיות כדי להיות מושך יותר לקשר זוגי,
לבין אישה שמאשימה גברים שלא מזהים את המצב הרגשי הרגיש של אישה, שלא בודקים את ההיסטוריה שלה, את המניעים שבגללם היא מגיעה למפגש מיני, שנפגעת מההתעלמות מסימני גוף שעלולים להעיד שהיא לא באמת רוצה משהו, שלא עוצרים ושואלים הרבה שאלות כדי להיות בטוחים שהיא באמת רוצה מין. אולי היא גם צריכה לקחת על עצמה אחריות לחזק את תחושת הערך, לדבר את הרצון או אי הרצון שלה ולא בסימני גוף, וכשהיא מודעת לכך שהיא במצב רגשי פגיע, לא בתודעה מלאה, שאין לה שליטה על שיקול הדעת, להימנע.

ההבדל קורה כאשר מישהו פוגע.
אם אף אחד לא פוגע אז אין הבדל.. מבחינת אשמה.
Agate
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Agate • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
אגט, אני לא באף קבוצה בפייסבוק. אם את שואלת לדעתי הכנה, תצטרכי לדבר ברור. מה זה גנגבאנג קבוצתי לגברים בקבוצות בפייסבוק? איך זה נראה?

להביא סיטואציה שקרתה לניתוח פומבי של רק נשים, תוך התייחסות בשמות מצחיקים לגבר, ליכולות שלו, לציפיות שלו, לחוסרים שבו, לכעוס ולהאשים אותו על מה שלא הצליח לתת או לספק, או שטעה ונכשל בהבנת הציפיות, תחת כותרת חופש הביטוי והפמניזם ( אהה, ואני מניחה שזה לא מקרים של הנאה מהשפלה כמו בכלוב)
ואני לגמריי מזדהה ותומכת בהחלטה שלך לא להיות בקבוצות בפייס 🙂
סוגה
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

סליחה שאני ככה נדחף

סוגה • 15 בינו׳ 2023
אבל ברייה חזרה, מישהו צריך לציין את זה מעבר למראה מאליו, הלו!
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
BlueBear • 15 בינו׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:

בוא תסביר לי מה זה הצד הזה כדי שאני אדע אם מקומי באתר שעוסק במיניות בדסמית או לא.

אני מרגיש שלא הבנת את מה שכתבתי וזה עושה לי עצוב בפנים. אינסל הוא לא עלבון (״פמניאצית!״) אלא שם של תנועה קיצונית של גברים, שהמאפיינים שלה הם טינה ועוינות כלפי נשים, תחושה שמין הוא זכות מולדת, שנגזלה מהם בגלל שלנשים יש יותר מדי כוח בשוק הדייטים, גישה פסימית ליכולת שלהם להשיג מיניות ואהבה, ועוד כמה דברים שתוכל להשלים לבד בלינקים ששלחתי לך ובשיטוט זריז בוויקיפדיה. אם אתה כותב מתוך שנאה לנשים ומתוך תחושה שנשים חזקות מדי ובכך מסרסות אותך, כן, אני אישית לא רוצה שתכתוב פה. מקווה שהפעם היה קצר מספיק כדי שתוכל להבין. אם לא הצלחתי גם הפעם, אני מרים ידיים.

אהבתי את ההתחמקות האלגנטית מכל הנקודות שרשמתי.
ואני אגיד שוב מה שרשמתי כבר לפני 4 תגובות. אני יודע ומבין בדיוק מה ההגדרה שלך לאינסל. וכשאתה מגדיר את התנועה כקיצונית ומכליל אותי בתוכה, זה עלבון.
כשאתה אומר שהתנועה מאופיינת בטינה ועוינות כלפי נשים ומכליל אותי בתוכה, זה עלבון.

הסיבה שאתה מתוסכל היא בגלל שבזמן שאני מסביר איך לדעתי נוצרה ההגדרה שלך לאינסל, אתה חושב שאם לא הסכמתי איתך זה אומר שלא הבנתי אותך.
ולהיות לא מובן זה דבר מתסכל (תשאל את האינסלים).
אני הולך לפי ההגדרה שמדובר בגברים שמסיבות פיזיות או מעצורים פסיכולוגיים, לא מצליחים להכנס לקשר עם אישה, גם לא ברמה של סטוץ. מתנזרים שלא מרצון.

אני חושב שהפכו את זה לנשק והמציאו תנועה ככלי השתקה. אם אתה חושב שאני טועה, בוא תראה לי בבקשה מתי היה מצעד האינסלים?
מתי היה כנס האינסלים האחרון?
מי המנהיגים של התנועה?
מה הסמל של התנועה?
אין דבר כזה. רק בגלל שמישהו עם דעות קיצוניות רשם את זה בויקיפדיה לא עושה את זה נכון.

Grey / Green כתב/ה:
אם אתה כותב מתוך שנאה לנשים ומתוך תחושה שנשים חזקות מדי ובכך מסרסות אותך, כן, אני אישית לא רוצה שתכתוב פה.

רציתי להמנע מזה, אבל אין לי דרך אחרת להעביר את המסר וגם ככה אני בספק אם ייצא מזה משהו.

אני חושב שאשה שמזדיינת עם מי שבא לה מתי שבא לה היא שרמוטה. אני יודע שכל פרוגרסיבי עכשיו כבר בטח מתפוצץ, אז שתו כוס מים תרגעו כדי שתוכלו להגיב לעניין ולא להתלהם.
אז קודם כל בוא נוריד דבר אחד מהפרק, אני מאמין ומסכים שלאישה יש את הזכות לשכב עם מי שהיא רוצה, מתי שהיא רוצה ועם כמה שהיא רוצה.
לתפיסתי, אשה תמצא גבר שבאמת ראוי לה פעם בשנה ואולי יותר מזה. אם היא מזדיינת כל שבוע עם גבר אחר אז היא עושה את זה בעיקר עם אפסים והיא כנראה שיכורה מדיי בשביל להבין שהם אפסים והערך העצמי שלה שווה לאפסים שאיתה היא הזדיינה.
שרמוטה זה מושג ששווה לאישה עם ערך נמוך ולכן זה מתאים.
אני אישית לא רוצה אישה כזאת. אם היא מסכימה ללכת ולשכב כל כמה ימים עם מישהו אחר, מה זה אומר עליי?
אני רוצה להיות עם מישהי שמחזיקה מעצמה ערך גבוה ולא נותנת לכל אחד לגעת בה. כי אם היא בחרה בי זה אומר שבעיניה, הערך שלי גבוה.
אני יודע שתיתפס על זה אז אני אדגיש את זה שוב, יש לה את הזכות לעשות מה שהיא רוצה. זה שהיא יכולה לא אומר שהיא צריכה.

אז עכשיו תבוא ותגיד שזה פוגעני כלפי נשים כי אני משאיר אותם בחשיכה ולא נותן להן מקום לביטוי מיני.
אני אומר שזה שאתה מעודד התנהגות כזאת זה פוגעני כלפי נשים וגברים כי זה מוריד מהערך של אותה אישה וגורם לגברים להשאר חארות במקום לשפר את עצמם כדי שיוכלו להכיר מישהי.
אז אני לא רוצה שאתה תכתוב ותעודד התנהגות כזאת ואתה לא רוצה שאני אכתוב פה דברים נגד התנהגות כזאת. בשביל זה יש את חופש הביטוי ולשמחתי הערך הזה נשמר כאן. אתה לא ילד קטן ואתה צריך להיות מסוגל לשמוע גם דברים שאתה לא אוהב לשמוע. אם תרצה להגיב עליהם או להתעלם זאת הבחירה החופשית שלך.

ולפני שתגיד לי שאתר בדסמ ומיניות וכו'. אפשר להתנסות עם פרטנר אחד בכל מיני פנטזיות. אין שום חוק שאומר שצריך פרטנרים מרובים בשביל זה.
אפשר לעשות את הדברים הכי מלוכלכים, להגשים פנטזיות ולהקצין גבולות ואת זה אפשר לעשות עם פרטנר אחד ולא חייבים פרטנרים מרובים.

יאללה, אתה הולך להגיב באינסל או שיש לך טיעון נגדי למה זה יכול להיות בסדר בשבילי(!) להיות עם אישה שהיתה עם פרטנרים מרובים? מזכיר שאני לא שולל את הזכות של אישה לעשות את זה אז אל תלך לשם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
BlueBear כתב/ה:

אהבתי את ההתחמקות האלגנטית מכל הנקודות שרשמתי.

זהו... זה זה.
יתרה מכך, הנקודות שכתבת הן לא היחידות שזכו להתעלמות. הייתה פה עוד נקודה שחזרו עליה פעמים רבות, ובאמת חבל שאף אחד לא טרח לענות עליה.
ואני חושש לצערי שהוא גם לא יענה לך. ואני לא חושב שזה בגלל שהוא לא רוצה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בינו׳ 2023
תהיה עם מי שאתה רוצה, בן אדם. למי אכפת?

הבעיה היא אף פעם, אף פעם לא בבחירות האישיות של כל אחד. זאת המהות של הליברליזם. והיא אדירה!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
תהיה עם מי שאתה רוצה, בן אדם. למי אכפת?

הבעיה היא אף פעם, אף פעם לא בבחירות האישיות של כל אחד. זאת המהות של הליברליזם. והיא אדירה!

פרלין, יש לציין שהנקודה היא לא שהוא לא יצא איתן.
הנקודה היא להסביר, לפחות על פי תפיסת עולמו למה יש להן ערך נמוך.
האם זה אומר שהן בחורות רעות? ממש לא.
האם זה אומר שהוא שונא אותן? ממש לא.
האם זה אומר שהוא כל היום מתעסק בהן ונוזף בהן על זה שהן שוכבות עם מלא גברים? אני מאוד בספק.
אבל, וזה אבל חשוב - כמו שלך יש זכות להגיד שגבר שמקצין את הגבריות שלו בגלל ביטחון עצמי נמוך (סתם דוגמה) הוא בעל ערך נמוך, ככה לו יש זכות לעשות דברים דומים מסיבות אחרות. וזה לא אומר שאת שונאת גברים. וזה לא אומר שהוא שונא נשים. פשוט לבני אדם יש נטייה לסווג בני אדם אחרים לפי הערך שמשתקף בעיניהם (טבע בסיסי), ופה רואים בבירור איך הטבע הזה בא לידי ביטוי. ואני לא מבין למה הרציונל הזה לא אמור לתפוס אצל בני-אדם נוספים. נוסף לכך, זה לא שהוא לא סיפק רציונל. הוא הסביר את עצמו וסיפק טיעונים לגיטימיים ללא שנאה.