שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

5 שנים למהפכת ה- Metoo – אולי אצל הוניליות. בחסות הכלוב הכנה ל- Me Three

נח השישי
לפני שנה • 15 באוק׳ 2022
נח השישי • 15 באוק׳ 2022
אני באמת באמת אוהב אננס טרי.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 15 באוק׳ 2022
הוא​(שולט) • 15 באוק׳ 2022
איך אומרים את זה בכלובית מדוברת

סע ברחה!
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 15 באוק׳ 2022
morningdew​(שולט) • 15 באוק׳ 2022
BlueBear כתב/ה:

...מצהירים כוונות לאט עם שפת גוף, ואם לא מקבלים לא, אז זה כן. ואם היא הפוכה, קשורה ועם גאג?
...

בתור כלל-אצבע לחיים, התנהלות בסגנון "אם לא מקבלים לא, אז זה כן" - היא התנהלות שתביא לפגיעה באחרים.
עצם העובדה שאתה אומר את זה במקביל לדיבור מהלל קריאה של שפת-גוף
אומרת שאתה כנראה לא יודע לקרוא "כן מעודד" בשפת-גוף, נכון ?

הרבה לפני שהגעתם אל השלב שבו היא עם גאג ולא מסוגלת לדבר,
הייתם אמורים לסכם סימנים לא-מילוליים, כמו סייףוורד לא-מילולי, אדום לא-מילולי וירוק לא-מילולי
למשל, אצבע שלך בכף היד שלה ואתה לוחש לה באוזנה ההפוכה מה שלומה. אם היא סוגרת את כף ידה על אצבעך ועוצרת בזה - זה ירוק. תמשיך בכיף. קיבלת כן מעודד.
אם היא סוגרת ופותחת פעמיים - זה אדום. תאט קצת.
אם היא עושה את זה שלוש פעמים - זה סייףוורד. תתחיל פרוטוקול סייףוורד.
אפשר כמובן גם לסכם dead man's switch ושלל פטנטים.
רק חשוב לא להפוך את זה מורכב מדי, כי יצור אנושי בסאב-ספייס הוא לא תמיד הדבר הכי קוהרנטי שיש.
BlueBear
לפני שנה • 15 באוק׳ 2022
BlueBear • 15 באוק׳ 2022
morningdew כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:

...מצהירים כוונות לאט עם שפת גוף, ואם לא מקבלים לא, אז זה כן. ואם היא הפוכה, קשורה ועם גאג?
...

בתור כלל-אצבע לחיים, התנהלות בסגנון "אם לא מקבלים לא, אז זה כן" - היא התנהלות שתביא לפגיעה באחרים.
עצם העובדה שאתה אומר את זה במקביל לדיבור מהלל קריאה של שפת-גוף
אומרת שאתה כנראה לא יודע לקרוא "כן מעודד" בשפת-גוף, נכון ?

הרבה לפני שהגעתם אל השלב שבו היא עם גאג ולא מסוגלת לדבר,
הייתם אמורים לסכם סימנים לא-מילוליים, כמו סייףוורד לא-מילולי, אדום לא-מילולי וירוק לא-מילולי
למשל, אצבע שלך בכף היד שלה ואתה לוחש לה באוזנה ההפוכה מה שלומה. אם היא סוגרת את כף ידה על אצבעך ועוצרת בזה - זה ירוק. תמשיך בכיף. קיבלת כן מעודד.
אם היא סוגרת ופותחת פעמיים - זה אדום. תאט קצת.
אם היא עושה את זה שלוש פעמים - זה סייףוורד. תתחיל פרוטוקול סייףוורד.
אפשר כמובן גם לסכם dead man's switch ושלל פטנטים.
רק חשוב לא להפוך את זה מורכב מדי, כי יצור אנושי בסאב-ספייס הוא לא תמיד הדבר הכי קוהרנטי שיש.

דבר ראשון אני חושב שיש קצת בלבול בין איך אנחנו צריכים להתנהג וכיצד לנהוג לבין הטיעון שלי שאי אפשר להשתמש בכל דבר שהוא לא "כן מעודד" כהגדרה לאונס.
ועל זה אנחנו מדברים. בצורה הזאת הנושא עלה. שיש מדינות שמקדמות "כן מעודד" שמשעותה שכל דבר שהוא לא כן מפורש במילים או שפת גוף הוא אונס.
וצאו רקע מהבועה של הבדס"מ. איך שני ילדים בני 14-15 שעדיין לומדים גבולות ולומדים שפת גוף של הצד השני במצבים אינטימיים אמורים להתמודד עם זה?
כן אני יודע לקרוא שפת גוף של כן מעודד. כן אני יודע לקרוא שפת גוף של כן מהסס. אבל בעולם יש אנשים שיודעים לקרוא שפת גוף בצורה יותר טובה וחלק בצורה פחות טובה. יש כאלה שיודעים להעביר מסרים בשפת גוף בצורה יותר ויש כאלה שבצורה פחות טובה. ואם אני לוקח את כלל האוכלוסיה בכלל הגילאים, ברור לי שיהיו אי הבנות ושאחד יפרש כן מהוסס ככן נלהב. מפה ועד להגדיר את המצבים האלה כאונס נשמע לי הזוי ולדעתי יביא את האנשים שיגדלו לתוך הרעיון הזה לפחד לקדם ופחד להוביל כי אי הבנה קטנה הורסת לך את החיים.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 15 באוק׳ 2022
ארגמןן​(אחרת) • 15 באוק׳ 2022
פעם לא היה חוק הטרדה מינית בכלל. לא כזה פעם. אני בטוחה שגם אז היו קולות כמו שאתה משמיע (שמובנים אגב.. כל שינוי מציף כל מיני קולות). והנה, אנחנו מסתדרים בסדר גמור עם החוק הזה.. וגם בתי המשפט. וכמו שאמרתי, החוקים משתנים בהתאם לשינוי שכבר קורה בחברה. זה עדיין לא קיים בישראל, אבל אני מניחה שזה יגיע גם לפה במוקדם או במאוחר.
ולגבי הבדסמ.. זה סיפור אחר. כבר עכשיו אני לא יודעת איך החוק מתייחס לגבי העולם הזה.
לי-און
לפני שנה • 16 באוק׳ 2022
לי-און • 16 באוק׳ 2022
לגבי הבדסם,
את זה נדע רק שבנות ילכו להתלונן,
בינתיים הן בקושי כותבות את זה פה,
אפילו בעילום שם הן מפחדות שיקשרו אותן לבדסם.
מה שמחזק עוד יותר את מעמד "השולטים" והנשלטות הקיצוניות.
שמגחכים ואומרים לעצמן: מה היא בדיוק תגיד שם...
זה הכל היה בהסכמה.
אמרת קח אותי עד הקצה - לקחתי אותך חוצפנית.

אבל...
Kitty frank
לפני שנה • 16 באוק׳ 2022
Kitty frank • 16 באוק׳ 2022
לי-און, אפשר להחליף את סדר התגובות שלך והן יהיו הגיוניות באותה מידה. אתה לא שם לב שאתה לא עונה על הזוויות והנקודות שאנשים מעלים בשרשור החשוב ש*אתה* פתחת, אלא רק מעלה את אותם שלוש ''גוועליים'' שוב ושוב?

בבקשה, אני מתחננת, תנשום רגע. תקרא מה אנשים כתבו, תגיב לעניין עצמו, לא לחששות שכבר העלית. אני ממש אשמח לשמוע ממך דעות חדשות.

זה שדנים במשהו לא אומר שהוא האמת הנצחית, או הזהות שלך מעכשיו לנצח. לחשוב על דברים מנקודה אחרת לא הופך אותך לפושע, או אנס בפוטנציה, זה רק אומר שאנחנו לומדים לחשוב על הנושא יותר טוב.
לי-און
לפני שנה • 16 באוק׳ 2022
לי-און • 16 באוק׳ 2022
איך אני יכול להגיב אם כל אלה שענו,
מדלגים בקלילות על כל האלמנטים הכפייתיים
שהיו ויש פה עדויות של הבנות
ויש קונצנזוס שהכל בהסכמה והבנות
פמיניסטיות ויודעות בדיוק מה הן עושות,
ויש להבין את נפשו המיוסרת של האנס בהסכמה,
כפי שהציעה אחת היחידות שכן הגיבו לנושא.

מצטער מראש אם יש גם כאלה שלוקחים קשה
פגיעות והטרדות מיניות של בנות, אפילו אם נשואות או שחייבות ללכת על הקצה.
ותאמיני או לא אני לא פחות בדסמי מכל הקיצוניים והקיצוניות האלה
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 16 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 באוק׳ 2022
לא נכון. אתה לחלוטין לא מגיב לעניין ולא עונה על אף שאלה.

למשל: מה אתה מציע לעשות? פרקטית? אני שאלתי וארגמן שאלה, לא קיבלנו אף תשובה.

אתה שוב ושוב אומר בדיוק אותו דבר ונראה שאתה מאמין שיש פרוטוקולים של שולטי ציון, בהם השולטים האיומים ועוזרותיהן, מחליטים על אילו פרקטיקות בדסמיות הם ילכו בזמן שהעוזרות שלהם מפתות נשלטות תמות וטיפשות למאורות שלהם.

הטענה הבסיסית שלך, שהבדסמ הולך ומקצין ושיכול להיות שנהייתה איזו תחרות בין המשתתפים על מי יעשה את זה יותר אקסטרימיסטי, הלכה ונשחקה.
Kitty frank
לפני שנה • 16 באוק׳ 2022
Kitty frank • 16 באוק׳ 2022
ניסיתי 🤷